SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| RESULTATER: VASALOPPET: Kvinner- Menn| NORGESCUP: SØNDAG: 20/30 km: Kvinner- Menn| LØR: 10/15 km: Kvinner- Menn| FRE: Sprint: Kvinner- Menn| VM OBERSTDORF: SØNDAG: 50 km: Menn| LØR: 30 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| MEDALJEOVERSIKT VM

Resultater La Sgambeda Classic - Ski Classics 2 - Menn 2015


Annonse

Resultater La Sgambeda Classic - Ski Classics 2 - Menn
Livigno, Italia - 6 desember 2015

Arrangementstype: Langrenn

Menn som var med i Visma Ski Classics-delen av La Sgambeda (tider foreligger dessverre ikke p.t.)
NB! Klikk denne linken for alle resultarer fra La Sgambeda

plass fornavn etternavn nasjon team
1 John Kristian Dahl NOR Team United Bakeries
2 Eugeniy Dementiev RUS Team Futura Robinsonpetshop
3 Johan Kjølstad NOR Team United Bakeries
4 Morten Eide Pedersen NOR Team Exspirit
5 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander
6 Anders Aukland NOR Team Santander
7 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team
8 Ville Nousiainen FIN Team Peltonen
9 Chris Andre Jespersen NOR  
10 Petter Eliassen NOR Team LeasePlan Go
11 Tore Bjørseth Berdal NOR Team United Bakeries
12 Bill Impola SWE Team Exspirit
13 Daniel Richardsson SWE Team Exspirit
14 Antti Lampinen FIN Team Peltonen
15 Stian Hoelgaard NOR Team LeasePlan Go
16 Christoffer Callesen NOR Team LeasePlan Go
17 Andreas Nygaard NOR Team Santander
18 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team
19 Poirrier Bastien FRA  
20 Giorgio DI CENTA ITA  
21 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team
22 Bruno Debertolis ITA Team Xcalibur Lill Sport
23 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team
24 Nikolay Bolotov RUS Russian Marathon Team
25 Øystein Pettersen NOR Team United Bakeries
26 Anders Høst NOR Team LeasePlan Go
27 Jimmie Johnsson SWE Team Exspirit
28 Mougel Adrien FRA  
29 Jiří Ročárek CZE Atlas Craft Team
30 Petr Novák CZE Team PIONEER Investments - Craft
31 Snorri Einarsson NOR Team Santander
32 Benoit CHAUVET FRA  
33 David Frisk SWE IFK Mora Skidklubb
34 Algo Kärp EST Team PIONEER Investments - Craft
35 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander
36 Jörgen Brink SWE Lager 157 Ski Team
37 Alexey Dvoskin RUS Russian Marathon Team
38 Kjetil Dammen NOR Team LeasePlan Go
39 Andreas Holmberg SWE IFK Mora Skidklubb
40 Ivan Pavlov RUS Russian Marathon Team
41 ALVAR JOHANNES ALEV EST  
42 Robin Bryntesson SWE Skiteam Novo Nordisk
43 Ondřej Horyna CZE Team PIONEER Investments - Craft
44 Loic Guigonnet FRA  
45 Kalle Gräfnings SWE Team Skistart.com
46 Klas Nilsson SWE Pelagia/Northsport.se Ski Team
47 Mauro BRIGADOI ITA  
48 Markus Jönsson SWE Team Udéns Ski
49 Václav Sedláček CZE Silvini Madshus team
50 Audun Laugaland NOR Lager 157 Ski Team
51 Karel Tammjarvi EST  
52 Jan Šrail CZE Team PIONEER Investments - Craft
53 Erik Melin Söderström SWE Team Udéns Ski
54 Rikard Tynell SWE Team Tynell
55 Markus Bader AUT Pro Team Austria
56 Andrey Tyuterev RUS Team Mass Sport
57 Martti Himma EST Team Xcalibur Lill Sport
58 Martin Holmstrand SWE Team Skistart.com
59 Daniel Máka CZE Atlas Craft Team
60 Florian Rohde GER Team Like2Skike
61 Jerry Ahrlin SWE Team Tynell
62 Jakub Pšenička CZE Silvini Madshus team
63 Thomas Gifstad NOR Team Synnfjell
64 Riccardo Mich ITA Team Futura Robinsonpetshop
65 Linus Larsson SWE Team Skistart.com
66 Daniel Nordebo SWE Team Udéns Ski
Annonse







Annonse