SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| RESULTATER: VASALOPPET: Kvinner- Menn| NORGESCUP: SØNDAG: 20/30 km: Kvinner- Menn| LØR: 10/15 km: Kvinner- Menn| FRE: Sprint: Kvinner- Menn| VM OBERSTDORF: SØNDAG: 50 km: Menn| LØR: 30 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| MEDALJEOVERSIKT VM
Pallen i fjorårets La Sgambeda Classic. Fra venstre: Johan Kjølstad (2. plass), Anders Aukland (1) og Øystein Pettersen (3). Foto: Felgenhauer/NordicFocus.

Pallen i fjorårets La Sgambeda Classic. Fra venstre: Johan Kjølstad (2. plass), Anders Aukland (1) og Øystein Pettersen (3). Foto: Felgenhauer/NordicFocus.

Ski Classics - La Sgambeda - Startliste - Menn

Etter lørdagens innledende lagtempo, er det klart for første tradisjonelle langløp i vinterens Visma Ski Classics med La Sgamebda søndag. Her er herrenes startliste:

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Startliste for menn til La Sgambeda, 24 kilometer klassisk i italienske Livigno, søndag 6. desember.

* Se også: Startliste kvinner.

Fellesstart klokken 10:15.

Fornavn Etternavn Nasjon Team
Anders Aukland NOR Team Santander
John Kristian Dahl NOR Team United Bakeries
Petter Eliassen NOR Team LeasePlan Go
Johan Kjølstad NOR Team United Bakeries
Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team
Øystein Pettersen NOR Team United Bakeries
Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander
Tore Bjørseth Berdal NOR Team United Bakeries
Christoffer Callesen NOR Team LeasePlan Go
Morten Eide Pedersen NOR Team Exspirit
Jørgen Aukland NOR Team Santander
Audun Laugaland NOR Lager 157 Ski Team
Simen Østensen NOR Team United Bakeries
Bruno Debertolis ITA Team Xcalibur Lill Sport
Jörgen Brink SWE Lager 157 Ski Team
Anders Høst NOR Team LeasePlan Go
Stian Hoelgaard NOR Team LeasePlan Go
Bill Impola SWE Team Exspirit
Kjetil Dammen NOR Team LeasePlan Go
Jimmie Johnsson SWE Team Exspirit
Jerry Ahrlin SWE Team Tynell
Daniel Richardsson SWE Team Exspirit
Jens Eriksson SWE Team Santander
Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team
Alexey Dvoskin RUS Russian Marathon Team
Andreas Nygaard NOR Team Santander
Rikard Tynell SWE Team Tynell
Markus Jönsson SWE Team Udéns Ski
Erik Melin Söderström SWE Team Udéns Ski
Antti Lampinen FIN Team Peltonen
Klas Nilsson SWE Pelagia/Northsport.se Ski Team
Nikolay Bolotov RUS Russian Marathon Team
Riccardo Mich ITA Team Futura Robinsonpetshop
Vetle Thyli NOR Team United Bakeries
Kalle Gräfnings SWE Team Skistart.com
Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team
Eugeniy Dementiev RUS Team Futura Robinsonpetshop
Lukáš Bauer CZE Team PIONEER Investments - Craft
Algo Kärp EST Team PIONEER Investments - Craft
Martin Holmstrand SWE Team Skistart.com
Björn Rydvall SWE Pelagia/Northsport.se Ski Team
Sergey Turyshev RUS Russian Marathon Team
Eldar Rønning NOR Team United Bakeries
Pavel Ondrášek CZE Atlas Craft Team
Nicola Morandini ITA Team Futura Robinsonpetshop
Sergio Bonaldi ITA Team Futura Robinsonpetshop
Simone Bosin ITA Team Futura Robinsonpetshop
Andrey Tyuterev RUS Team Mass Sport
Jiří Ročárek CZE Atlas Craft Team
Ondřej Horyna CZE Team PIONEER Investments - Craft
Ivan Pavlov RUS Russian Marathon Team
Linus Larsson SWE Team Skistart.com
Mats Håkon Breda NOR Team Synnfjell
Thomas Bormolini ITA Team Futura Robinsonpetshop
Tomáš Jakoubek CZE Silvini Madshus team
Nicolas Bormolini ITA Team Futura Robinsonpetshop
Ville Nousiainen FIN Team Peltonen
Gustav Eriksson SWE Lager 157 Ski Team
Matthias Kuhn AUT Team Like2Skike
Henrik Alm SWE Pelagia/Northsport.se Ski Team
Johan Sandberg SWE Pelagia/Northsport.se Ski Team
Jakub Pšenička CZE Silvini Madshus team
Chris Andre Jespersen NOR  
Daniel Máka CZE Atlas Craft Team
Nick Montgomery AUT  
Giorgio DI CENTA ITA  
Alessandro Dematteis ITA  
Matteo Gismondi ITA  
Nicola D'Agostini ITA  
Benoit CHAUVET FRA  
Poirrier Bastien FRA  
Loic Guigonnet FRA  
Anders Solin SWE IFK Mora Skidklubb
Andreas Holmberg SWE IFK Mora Skidklubb
David Frisk SWE IFK Mora Skidklubb
Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team
Stefan Palm SWE Lager 157 Ski Team
Jan FRANC CZE  
Kari Peters LUX  
Johan Lövgren SWE Pelagia/Northsport.se Ski Team
Markus Bader AUT Pro Team Austria
Valentin DEVYATYAROV RUS  
Håkon Myrmo NOR  
Stale FENSTAD NOR  
FLORIAN GOEBEL GER  
CHRISTIAN LORENZI ITA  
Marek Pazderský CZE Silvini Madshus team
Martin Moravec CZE  
Václav Sedláček CZE Silvini Madshus team
Eric THOMAS GER Skimarathon Team Austria
Georg Petritsch AUT Skimarathon Team Austria
Peter Kiene AUT Skimarathon Team Austria
Thomas Stöggl AUT Skimarathon Team Austria
Robin Bryntesson SWE Skiteam Novo Nordisk
JULIUS BUCHFINK GER  
Bruno Carrara ITA  
Loris Frasnelli ITA Team Futura Robinsonpetshop
Marco Crestani ITA Team Futura Robinsonpetshop
Marino VANZO ITA  
Mauro BRIGADOI ITA  
Sadurni Betriu ESP  
Adrien MOUGEL FRA  
Baptiste Lorier FRA  
Guillaume Berhault FRA  
Christian Starlinger AUT Team Like2Skike
Florian Rohde GER Team Like2Skike
Johannes Pfab GER Team Like2Skike
Marcel Bock GER Team Like2Skike
Martin Weisheit GER Team Like2Skike
Robin Frost GER Team Like2Skike
Sven Münch GER Team Like2Skike
MICHAEL KUISLE GER  
Alexandr Gusev RUS Team Mass Sport
Lev Sabanin RUS Team Mass Sport
Mikhail Durkin RUS Team Mass Sport
Valeriy Smutin RUS Team Mass Sport
Yaroslav Zdradovskiy RUS Team Mass Sport
Jan Šrail CZE Team PIONEER Investments - Craft
Petr Novák CZE Team PIONEER Investments - Craft
Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander
Snorri Einarsson NOR Team Santander
Eivind Bjeglerud Klemoen NOR Team Synnfjell
Thomas Gifstad NOR Team Synnfjell
Daniel Nordebo SWE Team Udéns Ski
Giovanni Gerbotto ITA Team Xcalibur Lill Sport
Lorenzo Cerutti ITA Team Xcalibur Lill Sport
Martti Himma EST Team Xcalibur Lill Sport
MAXIMILIAN GOLDMANN SUI  
Michael Richter GER xc-ski.de A|N Skimarathon Team
ALVAR JOHANNES ALEV EST  
Carlos Lannes ARG  
Denis Kabanen RUS  
Dmitry Parfyonov BLR  
Sergey IVANOV RUS  
Karel Tammjarvi EST  
MARIUSZ DZIADKOWIEC-MICHON POL  

SNARVEIER

* VM JUNIOR VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM U23 VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM POKLJUKA - SKISKYTING
Program| TV-tider| Norges Tropp| Medaljeoversikt| Startlister| Resultater
--- ---
* NORGESCUP FØRDE - SENIOR
Program| Smøretips| Startlister| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse