Resultater Jizerska - Ski Classics 3 - Menn 2016



Resultater Jizerska - Ski Classics 3 - Menn - 50 km, klassisk (15 runder á 3,3 km)
Bedrichov, Tsjekkia - 10. januar 2016

Arrangementstype: Langrenn

Menn som var med i Visma Ski Classics-delen av Jizerska
NB! Klikk denne linken for alle resultater fra Jizerska

Plass Startnr. Navn Nasjon Team Tid Differanse
1 43 athlete detail ELIASSEN Petter NOR Team LeasePlan Go 2:12:35.7 0:00:00.0
2 60 athlete detail KJOELSTAD Johan NOR Team United Bakeries 2:15:49.7 0:03:13.9
3 94 athlete detail AUKLAND Anders NOR Team Santander 2:15:50.9 0:03:15.2
4 29 athlete detail RICHARDSSON Daniel SWE Team Exspirit 2:15:51.0 0:03:15.3
5 44 athlete detail HOELGAARD Stian NOR Team LeasePlan Go 2:16:01.6 0:03:25.9
6 95 athlete detail GJERDALEN TORD ASLE NOR Team Santander 2:16:02.3 0:03:26.6
7 40 athlete detail HOEST Anders Moelmen NOR Team LeasePlan Go 2:16:35.4 0:03:59.7
8 31 athlete detail PEDERSEN Morten Eide NOR Team Expirit 2:17:02.1 0:04:26.4
9 75 athlete detail NYGAARD Andreas NOR Team Santander 2:17:43.8 0:05:08.1
10 18 athlete detail PETTERSEN Oeystein NOR Team United Bakeries 2:17:44.8 0:05:09.1
11 28 athlete detail IMPOLA Bill SWE Team Exspirit 2:17:46.1 0:05:10.3
12 24 athlete detail REZAC Stanislav CZE Silvini Madshus Team 2:18:15.4 0:05:39.7
13 79 athlete detail FJELD Oeyvind Moen NOR Team Santander 2:18:16.4 0:05:40.7
14 77 athlete detail AUKLAND Joergen NOR Team Santander 2:18:17.8 0:05:42.1
15 35 athlete detail BRINK Joergen SWE Lager 157 Ski Team 2:18:21.1 0:05:45.4
16 19 athlete detail BERDAL Tore Bjoerseth NOR Team United Bakeries 2:18:30.7 0:05:55.0
17 17 athlete detail DAHL John Kristian NOR Team United Bakeries 2:19:32.6 0:06:56.9
18 34 athlete detail BYSTROEM Fredrik SWE Lager 157 Ski Team 2:19:56.3 0:07:20.5
19 23 athlete detail SVAERD Oskar SWE --- 2:20:51.9 0:08:16.2
20 32 athlete detail ROCAREK Jiri CZE Atlas Craft Team 2:20:52.5 0:08:16.8
21 36 athlete detail JOHANSSON Marcus SWE Lager 157 Ski Team 2:21:08.4 0:08:32.7
22 80 athlete detail GRAEFNINGS Kalle SWE Team Skistart.com 2:22:06.1 0:09:30.4
23 86 athlete detail AHRLIN Jerry SWE Team Tynell 2:22:12.7 0:09:36.9
24 20 athlete detail NOVAK Petr CZE Team Pioneer Investments 2:22:24.8 0:09:49.1
25 78 athlete detail EINARSSON Snorri NOR Team Santander 2:22:26.1 0:09:50.4
26 98 athlete detail DEMENTIEV EUGENIY RUS Team Futura 2:24:30.7 0:11:55.0
27 61 athlete detail DEBERTOLIS Bruno ITA Team Xcalibur Lill Sport 2:13:45.1 - 1 Lap(s)
28 88 athlete detail MELIN SOEDERSTROEM Erik SWE Team Udéns Ski 2:13:54.8 - 1 Lap(s)
29 127 athlete detail JULIUSSEN Vetle NOR Lyn Ski 2:13:56.8 - 1 Lap(s)
30 107 athlete detail FRISK David SWE Team Ifk Mora Skidklubb 2:13:57.4 - 1 Lap(s)
31 67 athlete detail LOEVGREN Johan SWE Pelagia/Northsport.se Ski Team 2:14:07.8 - 1 Lap(s)
32 37 athlete detail OTTOSSON Markus SWE Lager 157 Ski Team 2:14:56.0 - 1 Lap(s)
33 49 athlete detail ROHDE Florian GER Team Like2Skike 2:04:27.9 - 2 Lap(s)
34 89 athlete detail JOENSSON Markus SWE Team Udéns Ski 2:04:28.9 - 2 Lap(s)
35 39 athlete detail THELE Joar Andreas NOR Lyn Ski 2:04:29.5 - 2 Lap(s)
36 97 athlete detail KARP Algo EST Team PIONEER Investments-CRAFT 2:04:30.4 - 2 Lap(s)
37 33 athlete detail LAUGALAND Audun NOR Lager 157 Ski Team 2:04:31.0 - 2 Lap(s)
38 22 athlete detail THYLI Vetle NOR Team United Bakeries 2:04:41.7 - 2 Lap(s)
39 91 athlete detail ONDRASEK Pavel CZE Atlas Craft Team 2:04:41.8 - 2 Lap(s)
40 52 athlete detail SEDLACEK Vaclav CZE Silvini Madshus Team 1:54:46.9 - 3 Lap(s)
41 109 athlete detail HOLMBERG Andreas SWE Team Ifk Mora Skidklubb 1:55:17.6 - 3 Lap(s)
42 125 athlete detail PSENICKA Jakub CZE Silvini Madshus Team 1:55:46.9 - 3 Lap(s)
43 70 athlete detail BADER Markus AUT Pro Team Austria 1:45:37.8 - 4 Lap(s)
44 69 athlete detail NILSSON Klas SWE Pelagia/Northsport.se Ski Team 1:45:41.8 - 4 Lap(s)
45 82 athlete detail BREDA Mats Haakon NOR Team Synnfjell 1:45:46.8 - 4 Lap(s)
46 55 athlete detail PLISKA Jiri CZE Silvini Madshus Team 1:45:58.6 - 4 Lap(s)
47 84 athlete detail GIFSTAD Thomas NOR Team Synnfjell 1:47:03.5 - 4 Lap(s)
48 71 athlete detail BRYNTESSON Robin SWE Skiteam Novo Nordisk 1:36:27.8 - 5 Lap(s)
49 38 athlete detail HORYNA Ondrej CZE Team Pioneer Investments 1:37:05.2 - 5 Lap(s)
50 46 athlete detail MICH Riccardo ITA Team Futura Robinsonpetshop 1:37:07.0 - 5 Lap(s)
51 87 athlete detail NORDEBO Daniel SWE Team Udéns Ski 1:37:08.0 - 5 Lap(s)
52 48 athlete detail BOSIN Simone ITA Team Futura Robinsonpetshop 2:38:58.6 - 5 Lap(s)
53 64 athlete detail BLOM Rasmus SWE Outnorth Ski team 1:27:19.2 - 6 Lap(s)
54 103 athlete detail PAVLOV Ivan RUS Russian marathon team 1:27:56.6 - 6 Lap(s)
55 111 athlete detail SKOGSHOLM Vinjar NOR Team Parkettpartner 1:27:59.7 - 6 Lap(s)
56 113 athlete detail TYROM Kjetil NOR Team Parkettpartner 1:28:01.2 - 6 Lap(s)
57 65 athlete detail RYDVALL Bjoern SWE Pelagia/Northsport.se Ski Team 1:28:02.5 - 6 Lap(s)
58 54 athlete detail FROST Robin GER Team Like2Skike 1:28:17.8 - 6 Lap(s)
59 56 athlete detail TYUTEREV Andrey RUS Team Mass Sport 2:38:58.0 - 6 Lap(s)
60 41 athlete detail CALLESEN Christoffer NOR Team LeasePlan Go 1:11:48.2 - 7 Lap(s)
61 63 athlete detail SOENSTEBY Morten NOR Rustad Il 1:19:14.3 - 7 Lap(s)
62 26 athlete detail GOEBEL Florian GER Sc Willingen 1:19:15.9 - 7 Lap(s)
63 108 athlete detail FENSTAD Staale NOR Rustad Il 1:20:23.9 - 7 Lap(s)
64 112 athlete detail GJESTRUMBAKKEN Thomas NOR Team Parkettpartner 2:38:57.0 - 7 Lap(s)
65 104 athlete detail BOLOTOV Nikolay RUS Russian marathon team 2:38:58.6 - 7 Lap(s)
66 128 athlete detail HARJU Mikko FIN Jämsänkosken Ilves 1:12:10.8 - 8 Lap(s)
67 105 athlete detail LOPOTA Martin CZE Dukla Liberec 2:38:58.4 - 8 Lap(s)
68 68 athlete detail SANDBERG Johan SWE Pelagia/Northsport.se Ski Team 1:01:33.4 - 9 Lap(s)
69 57 athlete detail GUSEV ALEXANDER RUS Team Mass Sport 0:53:12.7 - 10 Lap(s)
70 126 athlete detail MONTGOMERY Nick AUT Birkebeiner Nordic Ski Club 0:53:27.0 - 10 Lap(s)
71 99 athlete detail IGELTJOERN Vidar NOR Team Synnfjell 0:59:02.0 - 10 Lap(s)
72 83 athlete detail FAKSTAD Stig Morten NOR Team Synnfjell 0:59:41.8 - 10 Lap(s)
73 101 athlete detail WEISHEIT Martin GER Team Like2Skike 0:59:43.6 - 10 Lap(s)
74 72 athlete detail FRASNELLI Loris ITA Team Futura Robinsonpetshop 0:59:44.0 - 10 Lap(s)
75 73 athlete detail CRESTANI Marco ITA Team Futura Robinsonpetshop 0:59:44.9 - 10 Lap(s)
76 51 athlete detail BOCK Marcel GER Team Like2Skike 1:00:17.5 - 10 Lap(s)
77 110 athlete detail KAMPENHOEY Anders NOR Team Parkettpartner 1:00:25.4 - 10 Lap(s)
78 53 athlete detail STRANDBAKKE Geir NOR Team Sport 1 Lillehammer/ Lill 1:00:27.8 - 10 Lap(s)
79 119 athlete detail SMENES Atle NOR Rustad Il 1:00:59.5 - 10 Lap(s)
80 93 athlete detail KRSKA Jan CZE SK Nové Město na Moravě 1:01:14.2 - 10 Lap(s)
81 129 athlete detail TUTT Alasdair AUS Birkebeiner Nordic Ski Club 1:29:52.7 - 10 Lap(s)
82 102 athlete detail GERSTENGARBE Joerg GER Sc Willingen 1:04:37.6 - 11 Lap(s)
83 30 athlete detail JOHNSSON Jimmie SWE Team Exspirit 0:27:12.8 - 12 Lap(s)
84 81 athlete detail HOLMSTRAND Martin SWE Team Skistart.com 0:33:37.0 - 12 Lap(s)
85 115 athlete detail DZIADKOWIEC-MICHON Mariusz POL Bieg Piastów 0:34:33.4 - 12 Lap(s)