Resultater Marcialonga - Ski Classics 5 - Menn 2016



Resultater Marcialonga - Ski Classics 5 - Menn - 70 km, klassisk
Moena til Cavalese, Italia - 31. januar 2016

Arrangementstype: Langrenn

Menn som var med i Visma Ski Classics-delen av Marcialonga
NB! Klikk denne linken for alle resultater fra Marcialonga

# fornavn etternavn nasjon team tid
1 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 2:49:49.10
2 Petter Eliassen NOR Team LeasePlan Go 2:49:54.40 (+0.00)
3 Stian Hoelgaard NOR Team LeasePlan Go 2:49:54.50 (+0.10)
4 Tore Bjørseth Berdal NOR Team United Bakeries 2:49:56.10 (+1.70)
5 Anders Aukland NOR Team Santander 2:50:11.50 (+17.10)
6 Daniel Richardsson SWE Team Exspirit 2:50:13.30 (+18.90)
7 Christoffer Callesen NOR Team LeasePlan Go 2:50:15.30 (+20.90)
8 Morten Eide Pedersen NOR Team Exspirit 2:50:16.40 (+22.00)
9 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 2:50:32.70 (+38.30)
10 Andreas Nygaard NOR Team Santander 2:50:49.70 (+55.30)
11 Jörgen Brink SWE Lager 157 Ski Team 2:50:51.30 (+56.90)
12 Jerry Ahrlin SWE Team Tynell 2:50:52.00 (+57.60)
13 Anders Høst NOR Team LeasePlan Go 2:50:52.60 (+58.20)
14 Kjetil Dammen NOR Team LeasePlan Go 2:51:06.50 (+1:12.10)
15 Toni Livers SUI   2:51:07.90 (+1:13.50)
16 Snorri Einarsson NOR Team Santander 2:51:14.10 (+1:19.70)
17 Vetle Thyli NOR Team United Bakeries 2:51:26.60 (+1:32.20)
18 Johan Kjølstad NOR Team United Bakeries 2:51:28.00 (+1:33.60)
19 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team 2:51:34.30 (+1:39.90)
20 Bruno Debertolis ITA Team Xcalibur Lill Sport 2:51:59.60 (+2:05.20)
21 Audun Laugaland NOR Lager 157 Ski Team 2:52:19.20 (+2:24.80)
22 Øystein Pettersen NOR Team United Bakeries 2:52:24.20 (+2:29.80)
23 Jimmie Johnsson SWE Team Exspirit 2:52:31.20 (+2:36.80)
24 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 2:52:40.20 (+2:45.80)
25 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team 2:52:50.00 (+2:55.60)
26 Mauro Brigadoi ITA   2:54:15.10 (+4:20.70)
27 Antti Lampinen FIN Team Peltonen 2:54:34.40 (+4:40.00)
28 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 2:55:32.90 (+5:38.50)
29 Johan Lövgren SWE Pelagia/Northsport.se Ski Team 2:56:09.10 (+6:14.70)
30 Markus Jönsson SWE Team Udéns Ski 2:56:37.40 (+6:43.00)
31 Jørgen Aukland NOR Team Santander 2:56:57.30 (+7:02.90)
32 Erik Melin Söderström SWE Team Udéns Ski 2:57:53.90 (+7:59.50)
33 Markus Bader AUT Pro Team Austria 2:58:44.20 (+8:49.80)
34 Anders Södergren SWE Team Exspirit 2:59:56.80 (+10:02.40)
35 Jiří Ročárek CZE Atlas Craft Team 3:00:42.00 (+10:47.60)
36 Petr Novák CZE Team PIONEER Investments - Craft 3:00:50.60 (+10:56.20)
37 Valerio Leccardi SUI Team Xcalibur Lill Sport 3:01:04.60 (+11:10.20)
38 Florian Rohde GER Team Like2Skike 3:01:07.70 (+11:13.30)
39 Kalle Gräfnings SWE Team Skistart.com 3:01:27.70 (+11:33.30)
40 Björn Rydvall SWE Pelagia/Northsport.se Ski Team 3:01:32.10 (+11:37.70)
41 Joar Thele NOR   3:01:37.50 (+11:43.10)
42 Thomas Gifstad NOR Team Synnfjell 3:01:44.60 (+11:50.20)
43 Nikolay Bolotov RUS Russian Marathon Team 3:02:08.30 (+12:13.90)
44 Benoit Chauvet FRA   3:03:07.90 (+13:13.50)
45 Adrien Mougel FRA   3:03:12.60 (+13:18.20)
46 Jiří Pliska CZE Silvini Madshus team 3:03:13.90 (+13:19.50)
47 Nicolas Bormolini ITA Team Futura Robinsonpetshop 3:03:22.00 (+13:27.60)
48 Klas Nilsson SWE Pelagia/Northsport.se Ski Team 3:03:24.90 (+13:30.50)
49 Václav Sedláček CZE Silvini Madshus team 3:03:30.50 (+13:36.10)
50 Martti Himma EST Team Xcalibur Lill Sport 3:03:41.20 (+13:46.80)
51 Loris Frasnelli ITA Team Futura Robinsonpetshop 3:04:38.20 (+14:43.80)
52 Bastien Poirrier FRA   3:05:00.10 (+15:05.70)
53 Mats Håkon Breda NOR Team Synnfjell 3:05:50.30 (+15:55.90)
54 Simen Engebretsen Nordli NOR Team Parkettpartner 3:06:24.00 (+16:29.60)
55 Bill Impola SWE Team Exspirit 3:07:02.10 (+17:07.70)
56 Robin Bryntesson SWE Skiteam Novo Nordisk 3:07:07.20 (+17:12.80)
57 Lorenzo Cerutti ITA Team Xcalibur Lill Sport 3:07:20.80 (+17:26.40)
58 Runar Hermo NOR   3:07:43.80 (+17:49.40)
59 Vetle Juliussen NOR   3:07:47.30 (+17:52.90)
60 Thomas Gjestrumbakken NOR Team Parkettpartner 3:07:48.20 (+17:53.80)
61 Vinjar Skogsholm NOR Team Parkettpartner 3:08:40.30 (+18:45.90)
62 Kristoffer Nielsen NOR   3:08:45.70 (+18:51.30)
63 Linus Larsson SWE Team Skistart.com 3:09:36.70 (+19:42.30)
64 Jakub Pšenička CZE Silvini Madshus team 3:10:14.00 (+20:19.60)
65 Thomas Bormolini ITA Team Futura Robinsonpetshop 3:10:22.60 (+20:28.20)
66 Pasi Vuori FIN Team Peltonen 3:10:29.10 (+20:34.70)
67 Francesco Fuccaro ITA   3:10:47.60 (+20:53.20)
68 Erling Christiansen NOR   3:11:01.90 (+21:07.50)
69 Sondre Grønvold NOR   3:12:28.90 (+22:34.50)
70 Fredrik CAPPELEN NOR   3:12:43.10 (+22:48.70)
71 Kjetil Tyrom NOR Team Parkettpartner 3:12:48.60 (+22:54.20)
72 Pavel Ondrášek CZE Atlas Craft Team 3:12:48.70 (+22:54.30)
73 Petter Kaarby NOR   3:13:40.50 (+23:46.10)
74 Tiziano Conti ITA   3:13:46.30 (+23:51.90)
75 Ole Jakob Næss NOR   3:13:48.20 (+23:53.80)
76 Nikolay Lokhov RUS   3:13:52.20 (+23:57.80)
77 Jakob Bergstrand SWE   3:13:55.50 (+24:01.10)
78 Henrik Sollie NOR   3:14:06.20 (+24:11.80)
79 Reinhard Kargruber ITA   3:14:23.30 (+24:28.90)
80 Ondřej Horyna CZE Team PIONEER Investments - Craft 3:14:30.30 (+24:35.90)
81 Knut Anders Hatlen NOR   3:14:32.70 (+24:38.30)
82 Matthias Kuhn AUT Team Like2Skike 3:14:45.70 (+24:51.30)
83 Marcus SYVERSEN NOR   3:14:46.50 (+24:52.10)
84 Henrik Alm SWE Pelagia/Northsport.se Ski Team 3:14:47.10 (+24:52.70)
85 Erik Wilhelmsson SWE   3:15:00.90 (+25:06.50)
86 Stig Morten Fakstad NOR Team Synnfjell 3:15:27.00 (+25:32.60)
87 Fridtjof Vaksdal NOR   3:15:43.80 (+25:49.40)
88 Anders Kampenhøy NOR Team Parkettpartner 3:16:15.50 (+26:21.10)
89 André Jakobsson SWE   3:16:16.00 (+26:21.60)
90 Johan Riseth Hammer NOR   3:16:16.60 (+26:22.20)
91 Rickard BERGENGREN SWE   3:16:30.60 (+26:36.20)
92 Andreas Martinussen NOR   3:16:37.30 (+26:42.90)
93 Morten Nævestad NOR   3:17:23.00 (+27:28.60)
94 Sergey Ivanov RUS   3:17:36.70 (+27:42.30)
95 Øyvind Viken NOR   3:17:44.50 (+27:50.10)
96 Oystein BRATA NOR   3:18:00.70 (+28:06.30)
97 Niko Nättinen FIN   3:18:29.50 (+28:35.10)
98 Bruno Carrara ITA   3:19:19.40 (+29:25.00)
99 Erlend HAUGSTAD NOR   3:19:23.20 (+29:28.80)
100 Hans Mänpää FIN   3:19:40.50 (+29:46.10)
101 Helge Brandsdal NOR   3:19:42.10 (+29:47.70)
102 Marco Crestani ITA Team Futura Robinsonpetshop 3:19:45.70 (+29:51.30)
103 Eskil Koffeld NOR   3:19:50.40 (+29:56.00)
104 Oystein SLETTEMEAAS NOR   3:19:54.70 (+30:00.30)
105 Karl Zeitz SWE   3:20:02.90 (+30:08.50)
106 Sigurd Sollien Hulbak NOR   3:20:24.80 (+30:30.40)
107 Bjørn Kristian Bjercke NOR   3:20:28.60 (+30:34.20)
108 Sergio Bonaldi ITA Team Futura Robinsonpetshop 3:20:39.60 (+30:45.20)
109 Anders Böhlmark SWE   3:20:42.70 (+30:48.30)
110 Johan Kanto SWE   3:20:47.10 (+30:52.70)
111 Marino Vanzo ITA   3:21:04.90 (+31:10.50)
112 Tomáš Jakoubek CZE Silvini Madshus team 3:21:24.90 (+31:30.50)
113 Petter Jørgensen NOR   3:21:26.70 (+31:32.30)
114 Fredrik Grøvdal NOR   3:21:29.10 (+31:34.70)
115 Valeriy Smutin RUS Team Mass Sport 3:21:37.60 (+31:43.20)
116 Valentin DEVYATYAROV RUS   3:22:02.10 (+32:07.70)
117 Wladimir CUAZ ITA   3:22:03.00 (+32:08.60)
118 MARCO Mosconi ITA   3:22:29.50 (+32:35.10)
119 Mathias AAS ROLID NOR   3:22:39.50 (+32:45.10)
120 Tomas MAGNUSSEN NOR   3:22:43.20 (+32:48.80)
121 Havard SOLBAKKEN NOR   3:22:55.40 (+33:01.00)
122 Jukka Pekka OJALA FIN   3:23:17.40 (+33:23.00)
123 Ola Mattias WIDMARK Lars ITA   3:23:23.40 (+33:29.00)
124 Mathias DEFRANCESCO ITA   3:23:27.10 (+33:32.70)
125 Johan Sandberg SWE Pelagia/Northsport.se Ski Team 3:23:42.70 (+33:48.30)
126 Dennis Lindberg SWE   3:24:02.60 (+34:08.20)
127 Andrea COLAMARINO ITA   3:24:11.80 (+34:17.40)
128 Tore Christian Haukland NOR   3:24:15.60 (+34:21.20)
129 Kalle Liukkonen FIN   3:24:49.20 (+34:54.80)
130 Kristian Ulriksen NOR   3:24:55.90 (+35:01.50)
131 Ole Martin LID NOR   3:24:58.50 (+35:04.10)
132 Kristian Skogsrud NOR   3:25:32.30 (+35:37.90)
133 Lars LITLERE NOR   3:25:38.50 (+35:44.10)
134 Alexandr YAKOVENKO RUS   3:26:01.80 (+36:07.40)
135 Viktor MAENPAA FIN   3:26:08.50 (+36:14.10)
136 Lars-Arne ELLEFSEN NOR   3:26:09.30 (+36:14.90)
137 Eirik Watterdal NOR   3:26:18.80 (+36:24.40)
138 Vidar Igeltjørn NOR Team Synnfjell 3:26:23.40 (+36:29.00)
139 MARCO CORRADIN ITA   3:26:37.70 (+36:43.30)
140 Morten WETTERGREEN NOR   3:26:50.50 (+36:56.10)
141 David Berg SWE   3:26:52.30 (+36:57.90)
142 federico ventura ITA   3:27:03.60 (+37:09.20)
143 Erik Ohlström SWE   3:27:08.10 (+37:13.70)
144 Seppo Rellman FIN   3:27:11.40 (+37:17.00)
145 MICHAEL KUISLE GER   3:27:14.90 (+37:20.50)
146 Clyde Engel SUI   3:27:33.10 (+37:38.70)
147 Eirik ASP NOR   3:27:42.30 (+37:47.90)
148 Jon Arne ENEVOLDSEN NOR   3:27:50.80 (+37:56.40)
149 Vegar Skildheim NOR   3:28:02.30 (+38:07.90)
150 Francesco Merlini ITA   3:28:03.20 (+38:08.80)
151 Morten MALLING NOR   3:28:16.00 (+38:21.60)
152 Luca GIOVANELLI ITA   3:28:46.80 (+38:52.40)
153 Nicolas Wærenskjold NOR   3:28:55.00 (+39:00.60)
154 Anders AALBERG NOR   3:28:59.10 (+39:04.70)
155 Peter Kiene AUT Skimarathon Team Austria 3:29:02.60 (+39:08.20)
156 Thomas TRETTEL ITA   3:29:10.00 (+39:15.60)
157 Silvano BERNARDINI ITA   3:29:28.20 (+39:33.80)
158 Michal SEDLACEK CZE   3:29:34.40 (+39:40.00)
159 Janis Teteris LAT   3:29:42.70 (+39:48.30)
160 Daniel Sandoz SUI   3:29:48.50 (+39:54.10)
161 Roberto FRABONI ITA   3:30:33.30 (+40:38.90)
162 Martin Melin SWE   3:30:43.30 (+40:48.90)
163 Stefano Mich ITA   3:31:32.00 (+41:37.60)
164 Paolo Zampieri ITA   3:31:39.60 (+41:45.20)
165 Federico CLEMENTI ITA   3:31:53.70 (+41:59.30)
166 Gerhard Jun. Eckmaier AUT   3:31:59.50 (+42:05.10)
167 Christian NIEDERKOFLER ITA   3:32:33.90 (+42:39.50)
168 Willy HATLEVOLL NOR   3:32:38.10 (+42:43.70)
169 Jakob Hjelmåker SWE   3:32:46.90 (+42:52.50)
170 Oyvind WENNERSBERG NOR   3:32:48.00 (+42:53.60)
171 GABRIELE CARETTA ITA   3:33:05.70 (+43:11.30)
172 Ole Henrik KABBE NOR   3:33:07.80 (+43:13.40)
173 Toni Barp ITA   3:33:12.10 (+43:17.70)
174 Gianfranco POLVARA ITA   3:33:13.30 (+43:18.90)
175 Audun Bakk NOR   3:33:14.30 (+43:19.90)
176 Anders Boström SWE   3:33:16.20 (+43:21.80)
177 Samuli Pigg FIN   3:33:21.30 (+43:26.90)
178 Matteo GIOVANNINI ITA   3:33:31.30 (+43:36.90)
179 Silvano BERLANDA ITA   3:33:37.30 (+43:42.90)
180 HANSEN Kenneth GAVOLL NOR   3:33:40.20 (+43:45.80)
181 Jan Haavard VALSTAD NOR   3:33:45.70 (+43:51.30)
182 Stefan Palm SWE Lager 157 Ski Team 3:33:47.40 (+43:53.00)
183 Allar Soo EST   3:33:56.60 (+44:02.20)
184 Diego Demattio ITA   3:34:02.50 (+44:08.10)
185 Moreno Giacomelli ITA   3:34:06.30 (+44:11.90)
186 Matias Oppedal NOR   3:34:08.10 (+44:13.70)
187 Magnus Drivenes NOR   3:34:09.00 (+44:14.60)
188 Francesco TANARA ITA   3:34:20.50 (+44:26.10)
189 Simone CANAVESE ITA   3:34:23.10 (+44:28.70)
190 Carlos Lannes ARG   3:34:31.30 (+44:36.90)
191 Corentin JACQUOT FRA   3:34:35.30 (+44:40.90)
192 Antti VAINIO FIN   3:34:38.50 (+44:44.10)
193 Roberto GABRIELLI ITA   3:34:44.60 (+44:50.20)
194 Marcus Andersson SWE   3:34:46.90 (+44:52.50)
195 Frank GRONVOLD NOR   3:34:49.50 (+44:55.10)
196 Stefano Zampieri ITA   3:34:54.60 (+45:00.20)
197 Francesco Benetti ITA   3:35:04.40 (+45:10.00)
198 Vadim MASLOV RUS   3:35:05.20 (+45:10.80)
199 Niclas ANDERSSON SWE   3:35:15.90 (+45:21.50)
200 Tomas KNUTSEN NOR   3:35:20.60 (+45:26.20)
201 Terje GOMO NOR   3:35:21.30 (+45:26.90)
202 Massimo MALFATTI ITA   3:35:23.60 (+45:29.20)
203 Rolf Folland NOR   3:35:26.00 (+45:31.60)
204 Nicholas MARTIN NOR   3:35:29.10 (+45:34.70)
205 Tommie Lindblom SWE   3:35:35.50 (+45:41.10)
206 Öystein Milli NOR   3:35:44.60 (+45:50.20)
207 Massimo VALERIO ITA   3:35:47.80 (+45:53.40)
208 Enrico Gilmozzi ITA   3:35:54.80 (+46:00.40)
209 Antonio CICCHETTI SWE   3:36:00.20 (+46:05.80)
210 Anders MALLING NOR   3:36:00.80 (+46:06.40)
211 Damiano FONTANIVE ITA   3:36:13.20 (+46:18.80)
212 Georg GUNNEROED NOR   3:36:15.60 (+46:21.20)
213 Peter Johansson SWE   3:36:25.30 (+46:30.90)
214 Kristian Larsson SWE   3:36:26.60 (+46:32.20)
215 Stefano DETASSIS ITA   3:36:31.80 (+46:37.40)
216 Bredo GLOMSROD NOR   3:36:55.90 (+47:01.50)
217 Hans Kristian AARNES NOR   3:36:59.70 (+47:05.30)
218 Jan Tommy SAGMYR NOR   3:37:06.90 (+47:12.50)
219 Erik Trøen NOR   3:37:08.30 (+47:13.90)
220 Nils Anders BRUUN NOR   3:37:25.30 (+47:30.90)
221 Göran Sahlin SWE   3:38:05.40 (+48:11.00)
222 Eugenio SOPPELSA ITA   3:38:14.80 (+48:20.40)
223 Ole Jacob FOLLING NOR   3:38:17.20 (+48:22.80)
224 Mariano COVI ITA   3:38:21.00 (+48:26.60)
225 Taavi Kaiv EST   3:38:41.90 (+48:47.50)
226 Stian Levi ANDRESEN NOR   3:38:43.50 (+48:49.10)
227 Odd Gaute Andreassen NOR   3:38:51.70 (+48:57.30)
228 Mats NORMAN SWE   3:38:53.20 (+48:58.80)
229 Gabriele CANELLA ITA   3:38:56.50 (+49:02.10)
230 Magnus SVENSSON SWE   3:39:25.40 (+49:31.00)
231 Terje LANGLI NOR   3:39:41.90 (+49:47.50)


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +