Resultater Marcialonga 2016 - Norske kvinner



Resultater Marcialonga - 70 km, klassisk
Moena til Cavalese, Italia - 31. januar 2016


Resultater for alle løpere og alle klasser via denne linken

Kun norske kvinneløpere i rangert rekkefølge
Plassiffer er plassering blant alle kvinner uansett nasjon  

(Plass - Navn - Født - Bosted - Tid)
7. SLIND Astrid Oyre 1988 3:23.14,3
19. HAGAVOLD Elin 1980 NEDRE EGGED 3:47.06,7
24. BERGER Elisabeth 1968 OSLO 4:06.57,0
25. JOHANSSON Sofia 1981 OSLO 4:09.06,6
29. KARSET Ragnhild Marie Hafsahl 1992 INGEBERG 4:15.21,3
30. JORGENSEN Jill 1973 OSLO 4:15.29,2
33. PETERSEN Line Rasmussen 1970 SIGGERUD 4:20.02,3
35. HOLTAN Gunn Sande 1971 SURNADAL 4:26.01,5
39. LOBERG Janne Eian 1965 TRONDHEIM 4:35.34,5
40. LANDE Marianne 1983 TRONDHEIM 4:36.01,8
41. HAUGEN Stine 1985 OSLO 4:36.56,4
44. ANDERSEN Merethe 1967 OSLO 4:37.25,6
45. AARRESTAD Cathrine Bendz 1962 STAVANGER 4:37.46,8
46. BRATTHAUG SORSET Astrid 1990 OSLO 4:38.40,3
48. FJELD Marianne 1981 LOMMEDALEN 4:40.12,8
49. STENBRO Birthe 1967 VIKERSUND 4:42.12,3
50. BJORSVIK Marte Stoback 1987 TROMSO 4:43.19,5
53. VADHEIM Guro 1980 OSLO 4:47.30,4
55. NARUM Ingebjorg 1971 GOL 4:47.39,9
58. VESTAVIK June 1971 MOLDE 4:49.57,8
62. MYHRE Nina 1974 OSLO 4:54.17,9
63. SKARPNORD Tone 1972 BRUMUNDDAL 4:54.47,8
64. KLEGGETVEIT Solvor 1990 EIKEN 4:55.56,5
67. NILSSON Astri 1961 MOLDE 4:59.24,6
68. HUSBY Kjersti 1979 ASEN 4:59.34,2
72. HAGEVIK Anette 1979 OSLO 5:05.22,3
73. EGGESVIK May Kristin 1960 BODOE 5:05.29,6
74. RAFEN SPARBY Bente 1976 HOSLE 5:06.02,9
77. HEMMA Anne Berit 1965 SJUSJOEN 5:08.18,7
79. LAKSNES Else 1953 SPILLUM 5:08.31,2
80. BRATEN Wenche Svendby 1968 OSLO 5:08.32,3
81. UNDLIEN Mari Anette 1990 OSLO 5:10.10,6
82. FRAFJORD Anne Ostbo 1970 HAFRSFJORD 5:10.13,6
84. TOLLEFSEN Ingvild 1981 OLSO 5:10.42,2
85. KVAMME Anne Kristin 1968 HONEFOSS 5:10.57,2
88. AGEDAL Eli 1968 BYREMO 5:11.48,9
89. NORSTEBO Sidsel Owren 1959 LOMMEDALEN 5:15.22,2
91. L'ABEE LUND Trine 1968 OSLO 5:16.56,8
96. DAMMEN Hilde 1962 SKJETTEN 5:19.01,9
97. BJERKNES Berit Stav 1959 FJELLHAMAR 5:19.07,3
98. HAUG Kari Anne 1963 OSLO 5:19.11,7
100. MANGERSNES Anne Marte 1988 OSLO 5:19.46,6
102. JACOBSEN Mette 1962 OSLO 5:21.08,0
103. BAECK Gro 1980 BODOE 5:21.10,3
105. HOILAND Bodil 1956 NAERBOE 5:21.45,7
106. HJORTH Siri Solvang 1983 OSLO 5:21.50,9
108. NORBYE Line 1971 OSLO 5:23.41,0
109. BORRESEN Vivi 1975 LILLEHAMMER 5:23.52,3
113. MOSTI Stine 1983 BODO 5:25.50,2
115. ANDREASSEN Elise 1996 ALGARD 5:26.07,3
117. NYVOLD Cecilie 1967 OSLO 5:26.25,0
122. HOLIEN Bjorghild 1964 LAERDAL 5:29.45,6
128. SOLHAUG Marit Rein 1984 OSLO 5:31.50,7
131. SKUTBERG Linda 1971 OSLO 5:33.03,6
132. DALEN Berit 1984 LILLEHAMMER 5:33.37,0
135. JOHANSEN Lene 1965 OSLO 5:34.08,7
137. BAROSEN Marit 1967 BODOE 5:34.26,1
139. MILLI Rita 1973 DAL 5:35.54,6
141. GLOMSROD JAKSTAD Hedda 1977 GAMLE FREDRIKSTAD 5:36.49,0
142. SVEEN Anne 1962 OSLO 5:37.19,2
144. AASBERG Belinda 1973 BODALEN 5:38.29,4
146. KOPLAND Maren 1990 VIKERSUND 5:39.23,0
149. PAVALL Lisa 1982 FAUSKE 5:39.59,4
150. MOEN Kristin 1965 LORENSKO 5:40.12,6
151. KYDLAND Anne Grethe Rostad 1960 HAMAR 5:41.45,5
153. WESTBY Tone 1964 OSLO 5:42.20,1
154. KARSET Turid Haugen 1959 INGEBERG 5:43.05,5
156. HESTAD Harriet 1975 OPPDAL 5:43.08,2
160. THORSEN Berit 1967 HORTEN 5:43.55,9
161. WINTHER Christina 1970 HOVIK 5:43.56,0
163. FURUBORG Hilde 1976 KRISTIANSAND 5:44.35,2
166. HESKESTAD Britt 1964 STAVANGER 5:45.14,1
169. HOLT Aud Kari Joramo 1955 KONGSVINGER 5:45.28,3
170. HOVSTAD AAS Tordis Merete 1968 GRIMSTAD 5:45.34,5
172. HAUGLAND Bjorg Kari 1966 VENNESLA 5:45.48,4
173. MYRSET Tove Jordal 1987 OSLO 5:47.01,4
177. STENSRUD Hilde Reh 1963 OSLO 5:48.21,8
178. EINES Kari Vik 1974 JESSHEIM 5:48.32,2
179. EVJENTH Britt Vassdal 1962 OSLO 5:49.18,3
181. STALHEIM Hidegunn Sofie 1962 SNAROYA 5:50.26,1
184. TEGNANDER Beathe 1964 BODOE 5:52.08,0
185. LILLEGARD SCHEI Aid 1966 TROMSO 5:52.16,4
188. JACOBSEN Monica 1971 OSLO 5:52.39,4
189. KVISGAARD Anniken Dygd 1974 LEIRA 5:53.06,9
190. HOLTE Annette 1967 KONGSBERG 5:53.19,2
191. LUNDRING Hege 1973 JESSHEIM 5:53.26,7
193. OLAISEN Katrin 1963 OSLO 5:54.00,2
194. DREYER Anne Gunn 1970 BODOE 5:54.02,3
196. PIGNATEL Karine 1967 LOMMEDALEN 5:54.37,0
198. AGEDAL Olga 1961 BYREMO 5:56.03,2
202. EKBRATHEN Kristin 1961 DRAMMEN 5:57.57,5
208. ASP Lene Anette 1972 OSLO 5:59.35,7
209. STORRUD Silje Marie 1991 HAUGLANDSHELLA 5:59.44,5
210. SCHJONSBY Anne Pernille 1963 LOVENSTAD 6:00.06,5
211. NILSEN Eva 1956 TRONDHEIM 6:00.34,5
214. ASKEVOLD Annebeth 1959 TRONDHEIM 6:01.31,6
217. GRONVIK Elin 1967 FLATASEN 6:01.59,0
219. GRANNE Kristin 1964 OPPEGARD 6:02.10,5
220. TALSNES Siri Kraft 1963 HAMAR 6:02.26,6
221. ROED Randi Helene 1963 HAMAR 6:02.33,0
227. BERNER Elna 1954 NESBRU 6:04.40,2
231. ROLSETH ANDERSEN Solveig 1979 SELBU 6:05.49,4
232. NORBERG Cecilia 1971 SOLNA 6:06.01,3
234. BACH Eva Bruvoll 1964 NORDLI 6:06.51,2
236. ISACHSEN Kristin 1956 ASKER 6:07.47,4
240. KLEIVDAL Kristine 1972 OSLO 6:09.42,9
241. KALTENBORN Cecilie R 1976 HOSLE 6:09.48,7
242. HOPSNES Solveig 1977 RADAL 6:10.05,6
243. LAURITSEN OSTLIE Agnethe 1974 OSLO 6:10.15,5
247. TIMLAND Kjersti Buverud 1969 SKIEN 6:11.26,3
248. JOHNSEN Ase Ribe 1966 GRIMSTAD 6:11.43,2
249. NYGAARD Berit 1967 OSLO 6:11.46,7
250. BORDEVIK Marianne 1975 REISTAD 6:11.48,6
252. SUNSBY Lise Kristin 1971 ASKER 6:12.27,1
256. SANDHAUG Merete 1970 GAMLE FREDRIKSTAD 6:15.19,9
258. RAVNAA Ellen 1963 OSLO 6:15.23,6
265. GRONDAHL Ann Kristin 1964 LILLESTROM 6:20.17,7
271. ARNTZEN Cathrine 1962 HOVIK 6:21.39,3
272. LEIREN Kirstin 1976 OSLO 6:21.46,4
274. BJORNSTAD Hanne 1960 BODOE 6:22.14,2
275. HAUGEN Mette 1968 HOVIK 6:22.15,1
276. ELLINGSEN Line 1969 SVOLVAER 6:22.48,2
281. JUTKVAM Nina 1967 OSLO 6:23.51,7
282. VAARDAL LUNDE Kristina 1990 TANANGER 6:23.57,2
285. PORSHOLT Kristin 1973 VESTBY 6:24.58,4
287. FORNES Sissel 1969 OSLO 6:25.09,8
289. KARLSEN Anne Grethe Thomle 1968 SKEDSMOKORSET 6:25.57,3
293. AGNES Mona 1964 BODOE 6:26.22,6
302. STENTOFT ANNESDOTTER Tove Klar 1984 OSLO 6:28.15,8
304. NORDERHAUG Ann Merethe 1962 EIDSVOLL 6:28.51,2
307. SOLBERG Hanne 1968 DROBAK 6:30.13,6
311. SKAMO Cathrine 1974 OSLO 6:31.13,0
312. HALVORSEN Kristine Sveen 1988 OSLO 6:31.39,4
313. NYBO Lise Sundby 1962 OSLO 6:31.42,4
314. LANGAAS HOLT Mette 1963 OSLO 6:32.18,8
317. BENTZEN Liv 1954 BRONNOYSUND 6:33.05,3
318. GULDAHL Marianne Kveberg 1960 JEVNAKER 6:33.53,4
319. NILSEN Janita 1982 BODO 6:33.58,1
320. BJELLANES Vigdis 1962 BODO 6:34.04,2
322. ROSS Eva Marie 1977 OSLO 6:34.07,5
323. LOUG Olaug Seljeskog 1959 JOERPELAND 6:34.08,8
324. JASINSKI Kari Skogh 1969 GRALUM 6:34.31,3
327. RONHAUG Lena 1966 BODO 6:35.37,2
328. STANG HOX Pernille 1988 LODDEFJORD 6:36.43,8
334. BRORS Grete 1960 TRONDHEIM 6:38.31,8
335. BLIXT Line Ivarson 1974 OSLO 6:38.41,6
336. FARSTAD Grethe 1966 KVINESDAL 6:39.05,3
337. ULSET Anne 1973 OSLO 6:39.10,8
339. LEIRDAL Aase Mai 1963 KOLBU 6:39.37,7
343. ANDREASSEN Aina 1975 ALGARD 6:41.19,2
346. NERDAL Nina 1970 TROMSDALEN 6:42.05,7
347. JACOBSEN Linda Strand 1969 OSLO 6:42.12,3
348. ROGNERUD Hilde 1967 LOMMEDALEN 6:42.12,8
349. BIRKELUND Heidi 1984 TARNASEN 6:42.13,0
350. RODEM Nina Stromnes 1956 OSLO 6:42.42,6
355. AUBERT Ingvild 1963 BLOMMENHOLM 6:43.46,2
357. NAKKEN Trine Lise 1973 OSLO 6:44.08,3
358. GRANLI Kristine 1966 BEITOSTOLEN 6:44.09,6
359. GULAKER Eva 1964 MOSS 6:44.21,7
362. GISKAS Mona Schau 1967 VESTBY 6:44.43,4
363. HELMEN Stina 1975 REISTAD 6:45.01,3
366. MOEN Ase M. 1966 GRIMSTAD 6:45.35,8
369. SKOGHOLT Brit 1950 OSLO 6:46.03,0
370. LANGEHAUG Mari 1986 OSLO 6:46.18,4
371. LEIN Kristin 1958 OSLO 6:46.27,4
372. PEDERSEN Marit 1967 TRONDHEIM 6:46.30,5
373. BIERING Elisabeth 1970 OSLO 6:46.48,7
374. RASMUSSEN Bente 1966 HELLVIK 6:47.25,5
379. SKUNDBERG Ragnhild 1978 BIRI 6:48.32,5
380. FROYLAND HOEL Hilde 1979 OSLO 6:49.01,9
382. VAEROY Mette 1961 FINSTADJORDET 6:49.12,9
383. JAMBOR Ilona 1973 OSLO 6:49.41,3
384. HAUKELI Linda Nyheim 1978 OSLO 6:50.11,3
387. KRISTENSEN Vera 1972 ULEFOSS 6:51.01,6
388. ERLANDSEN Helene Marie 1970 BJOERNEVATN 6:51.15,5
389. TORKILDSEN BRANDSDAL Kari 1956 OSLO 6:51.15,9
396. ROSSELAND Britha Sofie 1969 FINSTADJORDET 6:52.26,6
397. SANDNESS MELBY Elsa 1962 TVERLANDET 6:52.27,7
398. BERGUM Weronica 1982 HURDAL 6:53.06,2
399. FROSTRUD Siw Marian 1970 LILLESTROM 6:53.08,3
404. WEFRING Andrine 1965 OSLO 6:54.19,9
405. GEORGSSON BRATLIE Erica 1967 OSLO 6:54.22,0
410. FOLSTAD Marie 1989 VIKERSUND 6:54.55,8
412. FOLSTAD Kristin 1989 VIKERSUND 6:55.20,3
415. EIKLID Monica 1965 OSLO 6:55.51,9
416. OMRE Anettte 1986 STAVANGER 6:55.59,2
421. FORNES Gunn 1957 SKATVAL 6:57.00,5
422. FOLLAND Inger Marit 1971 DILLING 6:57.14,3
423. JORGENSEN Stina 1968 BODO 6:57.15,3
424. RUDI Lisa 1980 OSLO 6:57.17,5
428. TVEITO MYHRE Kari 1964 FEVIK 6:59.08,2
430. OSTBY Jeanette 1986 ASKER 6:59.24,6
434. RANDEN Aslaug 1974 SANDE I VESTFOLD 7:00.39,2
435. JAKOBSEN Hege 1968 DRAMMEN 7:00.41,2
436. STENSETH Kjersti 1964 DRAMMEN 7:00.42,2
437. ARNESEN Cathrine E. 1960 ENEBAKK 7:00.53,8
440. DAHL Gry Austvik 1966 YVEN 7:01.13,1
440. MATHISEN Nina Broch 1958 BERGEN 7:01.13,1
444. HOVDEN Janne Rafshol 1964 RANDABERG 7:02.05,3
447. TOPLAND Sigrun 1968 GRIMSTAD 7:02.35,4
449. CARLSEN Vivi 1962 NESODDTANGEN 7:02.42,5
451. BOMO Unn Merete 1966 SNASA 7:04.39,8
455. DAHM Kjersti 1977 OSLO 7:06.02,1
457. MATHISEN Eva 1965 ASKER 7:06.32,5
458. FREKHAUG Merete 1961 BERGEN 7:06.52,2
464. TRAASDAHL Wenche 1964 OSLO 7:08.34,6
465. RODEM Anne Merete 1967 LILLESTROM 7:09.24,3
468. GROSSO Anita Svendson 1962 OSLO 7:09.58,9
470. OSTBY Heidi 1965 SANDE I VESTFOLD 7:10.28,3
472. HUSLENDE Bente 1974 KONGSBERG 7:11.14,4
474. LINDSETMO Tone 1977 NORDLI 7:11.29,7
476. MYGLAND Siri 1964 KVINESDAL 7:12.12,1
477. HAABETH Ingrid 1980 BODOE 7:12.19,0
480. LAMPE Gunn Eva 1960 TROMSO 7:12.59,1
481. TALLAKSTAD HORNTVEDT Linda 1962 SVARSTAD 7:13.03,3
483. LARSEN Kristin Adelheid 1979 OSLO 7:13.22,5
485. THOM Siri 1954 BORKENES 7:13.49,4
490. SLUNGAARD Berit Elverum 1976 HELL 7:14.53,9
496. UTSI Inger Elin 1975 ALTA 7:15.02,4
499. WANGEN BLOM Anette 1975 OSLO 7:15.33,1
501. ALEXANDERSEN Kristin 1961 ENGELSVIKEN 7:15.51,2
504. SKOGMO Trine 1971 BODOE 7:16.37,4
508. ANGELILLO Christina 1965 ASKER 7:17.38,6
509. GULBRANDSEN Beth 1960 HUNDVAG 7:17.45,3
511. FEIRING Berit Loennechen 1950 OSLO 7:18.22,6
514. FLADAGER Annichen 1966 OSLO 7:18.38,8
517. RYTTER Elisif 1950 OSLO 7:21.49,0
518. TONNESEN Marthe 1993 MANDAL 7:21.51,1
519. HAAMSOE Vibeke 1982 HOMMERSAK 7:21.56,0
521. LYNGMO Rita Johanne 1961 BODOE 7:22.48,7
523. ASK HENRIKSEN Karin 1958 DRAMMEN 7:23.24,8
527. BJORSUM Anne 1959 MANDAL 7:23.54,0
534. ZANETTI Katrine Haker 1983 OSLO 7:26.35,3
535. REINHARDT Nina Gjaerum 1953 KRISTIANSAND 7:26.39,1
538. JOHANSEN Hege 1967 DRAMMEN 7:27.31,9
539. HAVDAL Harriet 1967 BODOE 7:27.36,6
554. NETLAND Mona 1964 KVINESDAL 7:30.50,7
556. MOE Marit Langeland 1967 KONGSBERG 7:31.11,4
563. THORSTAD Hege 1962 BRUMUNDDAL 7:32.23,2
566. HVARNES Marian 1974 TOMASJORD 7:35.20,6
575. TOBIASSEN Jannecke 1974 OSLO 7:37.44,5
576. KRISTOFFERSEN SKJERVE Nina 1962 MAURA 7:38.23,6
577. HAFSKJOLD Brit 1959 KONGSBERG 7:38.31,3
578. WALTHINSEN Nina 1964 BARDU 7:39.10,8
580. LUND May Brith 1960 TROMSO 7:39.24,0
583. RONNING NILSEN Anne Marie 1962 OSLO 7:40.24,7
584. YRAN Margareta 1955 OSLO 7:40.37,6
585. KITTELSEN Evelyn 1952 FLEKKEFJORD 7:40.47,2
586. NOSTVIK Cecilie 1971 TROMSO 7:41.26,8
592. BREKKE Terese 1965 TRONDHEIM 7:43.23,3
595. BONES Monica 1972 STOREN 7:44.12,1
598. SVEGARDEN Christin L. 1961 LILLEHAMMER 7:44.21,6
599. WEISAETH Hanne Kristin L 1966 OSLO 7:44.31,0
604. RASTAD Linn 1993 OSLO 7:46.26,3
605. BJERKOMP SOLVANG Nina 1969 BILLINGSTAD 7:46.39,0
606. STAG LUND Camilla 1973 OSLO 7:46.58,1
607. OHNSTAD Kirsti 1951 BERGEN 7:47.21,8
611. CHRISTENSEN Hege 1969 GROVFJORD 7:48.25,9
614. FELIX Mari B 1970 GRIMSTAD 7:49.04,7
615. ELDE Lise Lotte 1966 BORKENES 7:49.08,3
619. THORSEN Brit 1974 NAMDALSEID 7:49.30,2
620. HUNDSET Turid 1976 STEINKJER 7:49.31,8
621. FORS SKJAEVELAND Malin 1970 OSLO 7:49.34,3
623. KJENSTAD Siv Merethe 1960 SNASA 7:49.48,0
624. NEUHOLD Anette 1978 OSLO 7:50.05,2
626. WISLOFF Heidi Lier 1973 OSLO 7:50.08,8
630. BLOMDAHL Anna Siv Skogmo 1976 NORDLI 7:50.29,1
631. ELVEBAKK Sonje Helene 1977 TROMSO 7:50.31,6
632. EGGEN Britt 1959 OSLO 7:50.39,6
635. HOVA Hanne 1977 NESBYEN 7:51.51,3
636. JACOBSEN Eva Astrid 1957 JAR 7:51.52,4
638. DAHL Tonje Kvamme 1994 HONEFOSS 7:51.58,6
643. SKOGLI Hilde 1967 SKEDSMOKORSET 7:53.29,2
645. FOLLING Kjersti Eline 1991 OSLO 7:53.49,6
647. KVISGAARD Lene Dygd 1969 FAGERNES 7:54.45,3
649. KILLENGREEN Lise 1982 STABEKK 7:55.25,1
656. MARTINSEN Ellen Tove 1958 BOSTAD 7:57.07,9
659. MATHISEN Kirsten Broch 1953 OSLO 7:57.43,8
660. KVELI Hilde 1980 NORDLI 7:57.49,1
670. TETLIE Inger 1968 OSLO 8:02.05,0
671. ANDRESEN Kirsti 1958 OSLO 8:02.07,5
673. KULSETH Ashild 1980 SELBU 8:02.28,7
678. SOLBAKKEN Malin 1971 BODOE 8:04.11,0
685. HAUGEN Caroline Saeves 1990 OSLO 8:05.13,7
688. NILSEN Tove Margrethe 1968 TROMSO 8:07.32,5
689. SIMENSEN Sophie Vier 1997 OSLO 8:07.53,5
692. HAUAN Astrid 1955 FLEKKEFJORD 8:08.31,0
693. HAUGHOM Ingeborg 1949 FLEKKEFJORD 8:08.31,1
695. SIMENSEN Catherine Vier 1967 OSLO 8:08.58,3
702. LAMPE HAGBERG Lill Tone 1971 ALTA 8:10.37,4
706. KVELI Solvar 1977 NORDLI 8:11.45,0
708. HOIDAL Lillian 1966 ROLVSOY 8:12.19,6
709. BENJAMINSEN Lise Hilmarsdatter 1984 TROMSO 8:12.21,5
710. PLADSEN Kristin 1963 SARPSBORG 8:12.22,5
714. FJERMESTAD Torunn 1982 OSLO 8:13.36,8
716. LERVIK Birgit 1966 LAERDAL 8:14.07,8
717. CLAUSSEN Guri 1956 OSLO 8:14.19,4
719. SKIRI Irene Mathilde 1963 BODOE 8:14.30,3
721. STUE Ina 1983 TOLVSROD 8:15.35,8
722. BOLLE Carina Schau 1989 HOLEN 8:15.55,1
723. HELGERUD Anne Carine 1956 KONGSBERG 8:16.05,4
729. HOLLA Sissel 1956 BODOE 8:17.59,1
730. OLAND Aud Osterhus 1968 DRAMMEN 8:18.33,1
736. FRIVOLD Nina 1963 JAR 8:20.25,6
741. FORSBAKK Mona 1969 MO I RANA 8:22.15,7
748. SOLVANG Tonje 1975 OSLO 8:23.34,8
749. FURU Stine Merete 1980 OSLO 8:23.48,5
750. SAETRE Annelie 1966 NESBRU 8:24.19,5
752. DITLEFSEN Sissel 1959 TROMSO 8:25.08,4
753. FOLSTAD Mona 1966 HEIMDAL 8:25.12,4
757. SVENDBY Heidi 1960 VESTFOSSEN 8:26.16,1
759. MOE NILSSEN Ella 1947 NESTTUN 8:27.54,8
760. BORREN Katrine Brekke 1983 JONSVATNET 8:28.06,3
761. MELUM Beate Sorlokken 1983 TRONDHEIM 8:28.07,0
763. BAKKE Kjersti 1989 OSLO 8:30.19,6
764. STROMBERG Therese 1987 ENGELSVIKEN 8:30.22,4
767. FOLLESO Jorunn Frafjord 1960 HAFRSFJORD 8:31.15,5
769. NILSEN Anne Birgit 1961 BORKENES 8:31.17,0
770. OVERAS Ann Helen 1962 TROMSO 8:31.49,4
775. HAKONSEN Trine 1964 LONGYEARBYEN 8:33.25,8
782. BRUNSVIK Monica 1967 BODOE 8:35.00,8
791. GRANQUIST Jannicke 1970 OPPEGARD 8:39.16,1
792. VIKEN Anne Margrethe 1961 OSLO 8:39.26,0
794. CHRISTENSEN Siv 1966 OSLO 8:40.27,5
796. WARLO Ellen 1956 DRAMMEN 8:41.09,7
797. YRAN Siri 1986 OSLO 8:41.15,0
801. NORDSTROM Ellen Oma 1958 OSLO 8:41.57,7
817. VASSBO Unni Petra 1962 ALGARD 8:49.10,9
818. FOSSHEIM Sigrid 1969 OSLO 8:49.41,4
819. RANSTORP TVETER Toril 1962 SKI 8:49.48,8
830. MAELAND Anne Berit 1955 STAVANGER 8:52.55,9
831. ELLINGSEN Jonette Alm 1982 SKOPPUM 8:53.06,8
836. BJORNSTROM Tove 1967 BODOE 8:55.27,0
841. ANDRESEN Hege Jahren 1965 HAMAR 8:55.50,4
843. NYLAND Mona 1962 RYKKINN 8:56.48,1
846. HANSEN Sigrid Olsborg 1984 OSLO 8:57.21,4
847. ENGH Marit 1965 OSLO 8:57.25,7
849. OBRESTAD Gry 1973 LEIRA 8:58.27,9
852. FAUSKE Brit 1956 SVOLVAER 9:00.36,7
857. PETTERSEN Hilde 1964 LARKOLLEN 9:03.59,9
859. EITZEN Nina 1958 OSLO 9:04.53,7
862. HEGGEN Bjorg Turid 1956 KABELVAAG 9:06.42,4
863. NORDAHL Nina Cathrine 1967 SANDVIKA 9:06.48,2
864. OHR Lise Tollefsen 1971 KOLSAS 9:06.51,1
867. HAUGEN Nikoline Saeves 1997 OSLO 9:08.07,0
868. NAGEL Tove 1969 OSLO 9:08.24,9
869. SOLLI Norunn 1969 FURNES 9:08.26,5
871. NILSEN Kristin Westvig 1965 BODOE 9:09.11,3
872. TISCHBEIN Arianne 1974 NAERSNES 9:09.42,5
873. FOSSEN Elin 1939 DRAMMEN 9:09.57,0
874. SELAND Gurine 1972 GRIMSTAD 9:10.25,1
877. KRISTOFFERSEN Liv Bente 1968 BODOE 9:11.42,8
883. LAURITZEN Vibeke 1982 TROMSDALEN 9:16.09,3
886. JAKOBSEN Anita H. 1967 TRONDHEIM 9:18.35,3
887. KVAALE Marit 1967 TRONDHEIM 9:18.44,0
889. STANG Marta Johanne 1947 VIKERSUND 9:20.33,5
891. LOKEN Andrea 1989 HOLMESTRAND 9:22.06,8
892. FROHAUG Yvonne Nerland 1982 ELVERUM 9:22.19,5
905. ORREM Henriette Meyer 1991 BERGEN 9:27.33,3
908. DALEN Nina 1960 HOVET 9:28.02,3
910. ERVIK Lena 1964 VIKHAMMER 9:29.01,8
911. ERVIK Ann Elin Kringlen 1962 MATHOPEN 9:32.49,6
920. WRANGELL Kirsti 1950 JAR 9:39.22,4
924. REMMER Anne 1972 TROMSDALEN 9:40.41,4
927. WEGGERSEN Kari 1956 VIKERSUND 9:45.47,0



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +