Resultater Marcialonga 2016 - Norske menn



Resultater Marcialonga - 70 km, klassisk
Moena til Cavalese, Italia - 31. januar 2016


Resultater for alle løpere og alle klasser via denne linken

Kun norske herreløpere i rangert rekkefølge
Plassiffer er plassering blant alle menn uansett nasjon 


(Plass - Navn - Født - Bosted - Tid)
1. GJERDALEN Tord Asle 1983 OSLO 2:49.49,1
2. ELIASSEN Petter 1985 ALTA 2:49.54,4
3. HOELGAARD Stian 1991 OSLO 2:49.54,5
4. BERDAL Tore Bjoerseth 1988 TRONDHEIM 2:49.56,1
5. AUKLAND Anders 1972 LOMMEDALEN 2:50.11,5
7. CALLESEN Christoffer 1988 HEGGEDAL 2:50.15,3
8. PEDERSEN Morten Eide 1987 LILLEHAMMER 2:50.16,4
10. NYGAARD Andreas 1990 STRAUMEN 2:50.49,7
13. HOEST Anders Moelmen 1991 OSLO 2:50.52,6
14. DAMMEN Kjetil Hagtvedt 1983 OSLO 2:51.06,5
16. EINARSSON Snorri 1986 TROMSO 2:51.14,1
17. THYLI Vetle 1989 RAUFOSS 2:51.26,6
18. KJOELSTAD Johan 1983 FLATASEN 2:51.28,0
21. LAUGALAND Audun 1981 STAVANGER 2:52.19,2
22. PETTERSEN Oeystein 1983 SLATTUM 2:52.24,2
24. FJELD Oyvind Moen 1988 2:52.40,2
31. AUKLAND Joergen 1975 LOMMEDALEN 2:56.57,3
41. THELE Joar Andreas 1993 LYSAKER 3:01.37,5
42. GIFSTAD Thomas 1992 3:01.44,6
53. BREDA Mats Haakon 1989 OSLO 3:05.50,3
54. NORDLI Simen Engebretsen 1991 VANG 3:06.24,0
58. HERMO Runar 1990 TROMSO 3:07.43,8
59. JULIUSSEN Vetle 1994 HAFSLUNDSOY 3:07.47,3
60. GJESTRUMBAKKEN Thomas 1994 SPERREBOTN 3:07.48,2
61. SKOGSHOLM Vinjar 1994 RENA 3:08.40,3
62. NIELSEN Kristoffer 1988 SKIEN 3:08.45,7
68. CHRISTIANSEN Erling 1982 OSLO 3:11.01,9
69. GRONVOLD Sondre 1993 OSLO 3:12.28,9
70. CAPPELEN Fredrik 1962 OSLO 3:12.43,1
71. TYROM Kjetil 1995 FOLLEBU 3:12.48,6
73. KAARBY Petter 1985 OSLO 3:13.40,5
75. NAESS Ole Jakob 1972 LARVIK 3:13.48,2
78. SOLLIE Henrik 1975 OSLO 3:14.06,2
81. HATLEN Knut Anders 1980 TRONDHEIM 3:14.32,7
83. SYVERSEN Marcus 1995 HALDEN 3:14.46,5
86. FAKSTAD Stig Morten 1976 BIRISTRAND 3:15.27,0
87. VAKSDAL Fridtjof 1993 OSLO 3:15.43,8
88. KAMPENHOEY Anders 1993 FURNES 3:16.15,5
90. HAMMER Johan Riseth 1991 BORSA 3:16.16,6
92. MARTINUSSEN Andreas 1984 JAR 3:16.37,3
93. NAEVESTAD Morten 1994 OSLO 3:17.23,0
95. VIKEN Oyvind 1971 AASMARKA 3:17.44,5
96. BRATA Oystein 1982 OSLO 3:18.00,7
99. HAUGSTAD Erlend 1975 KRISTIANSAND 3:19.23,2
101. BRANDSDAL Helge 1971 SKEDSMOKORSET 3:19.42,1
103. KOFFELD Eskil 1986 OSLO 3:19.50,4
104. SLETTEMEAAS Oystein 1984 HOVDEN 3:19.54,7
106. HULBAK Sigurd Sollien 1995 HEMSEDAL 3:20.24,8
107. BJERCKE Bjorn Kristian 1972 SARPSBORG 3:20.28,6
113. JORGENSEN Petter 1980 OSLO 3:21.26,7
114. GROVDAL Fredrik 1993 OSLO 3:21.29,1
119. ROLID Mathias AAS 1996 GJOVIK 3:22.39,5
120. MAGNUSSEN Tomas 1986 OSLO 3:22.43,2
121. SOLBAKKEN Havard 1973 BODOE 3:22.55,4
122. BAATNES Paal Severin 1974 STORSLETT 3:23.13,0
129. HAUKLAND Tore Christian 1979 OSLO 3:24.15,6
131. ULRIKSEN Kristian 1986 TROMSO 3:24.55,9
132. LID Ole Martin 1994 TOMREFJORD 3:24.58,5
133. SKOGSRUD Kristian 1985 OSLO 3:25.32,3
134. LITLERE Lars 1984 OSLO 3:25.38,5
137. ELLEFSEN Lars Arne 1966 BODOE 3:26.09,3
138. WATTERDAL Eirik 1984 NOTTEROY 3:26.18,8
139. IGELTJORN Vidar 1974 FURNES 3:26.23,4
141. WETTERGREEN Morten 1977 HOSLE 3:26.50,5
148. ASP Eirik 1972 OSLO 3:27.42,3
149. ENEVOLDSEN Jon Arne 1962 CANMORE 3:27.50,8
150. SKILDHEIM Vegar 1978 KVALOYSLETTA 3:28.02,3
152. MALLING Morten 1973 OSLO 3:28.16,0
154. WAERENSKJOLD Nicolas A. 1982 OSLO 3:28.55,0
155. AALBERG Anders 1974 LILLEHAMMER 3:28.59,1
169. HATLEVOLL Willy 1958 OSLO 3:32.38,1
171. WENNERSBERG Oyvind 1955 SJUSJOEN 3:32.48,0
173. KABBE Ole Henrik 1991 VOYENENGA BAERUM 3:33.07,8
176. BAKK Audun 1970 GIMSE 3:33.14,3
181. GAVOLL HANSEN Kenneth 1974 OSLO 3:33.40,2
182. VALSTAD Jan Haavard 1982 RANHEIM 3:33.45,7
187. OPPEDAL Matias 1990 FANA 3:34.08,1
188. DRIVENES Magnus 1995 BILLINGSTAD 3:34.09,0
196. GRONVOLD Frank 1965 OSLO 3:34.49,5
201. KNUTSEN Tomas M 1972 RASTA 3:35.20,6
202. GOMO Terje 1969 KOLBOTN 3:35.21,3
204. FOLLAND Rolf 1968 DILLING 3:35.26,0
205. MARTIN Nicholas 1968 OSLO 3:35.29,1
207. MILLI Oeystein 1972 DAL 3:35.44,6
211. MALLING Anders 1973 OSLO 3:36.00,8
213. GUNNEROED Georg 1971 OSLO 3:36.15,6
218. GLOMSROD Bredo 1952 GAMLE FREDRIKSTAD 3:36.55,9
219. AARNES Hans Kristian 1984 NITTEDAL 3:36.59,7
220. SAGMYR Jan Tommy 1970 HOMMELVIK 3:37.06,9
221. TROEEN Erik 1993 LIER 3:37.08,3
222. BRUUN Nils Anders 1969 SKIEN 3:37.25,3
224. HANSEN Stale 1971 FJELLHAMAR 3:37.49,6
228. FOLLING Ole Jacob 1978 OSLO 3:38.17,2
232. ANDRESEN Stian Levi 1975 OSLO 3:38.43,5
234. ANDREASSEN Odd Gaute 1973 ALGARD 3:38.51,7
239. HAUG Torgeir 1973 NOTODDEN 3:39.12,7
241. LANGLI Terje 1965 STEINKJER 3:39.41,9
242. BJERKNES Espen 1989 LILLESTROM 3:39.47,1
244. WIIG Rune 1971 SKI 3:40.29,9
245. BALLANGRUD Ola 1983 OSLO 3:40.30,4
246. LOEVAAS Stig Magnar 1963 TRONDHEIM 3:40.39,0
247. RONNING Arve 1984 OSLO 3:41.02,4
252. LUNDELL Per 1986 OSLO 3:41.46,4
254. KARLSEN Frode Ingar 1968 LIER 3:41.53,4
256. SEGLSTEN Ronald 1966 TROMSO 3:41.56,2
257. HASUND Olav 1964 LYSAKER 3:42.00,0
259. HORN Ragnar 1961 OSLO 3:42.07,7
260. RISTVEDT Espen 1967 SLATTUM 3:42.22,0
263. MEEDOM WOLF Henrik 1973 OSLO 3:42.30,7
272. KLEFSTAD Havard 1983 OSLO 3:43.25,3
275. STAVELI Thomas 1991 TRONDEHIM 3:43.40,2
276. MOHALL Fredrik 1977 TRONDHEIM 3:43.41,4
277. ANSNES Bjorn Ove 1960 OPPDAL 3:43.42,9
279. RODLI Brigt 1965 MELBU 3:43.44,9
280. TRIUMF Isak N 1969 OSLO 3:43.46,0
284. LARSEN Joachim Mandt 1989 OSLO 3:43.48,7
285. INDREDAVIK Tord 1984 OSLO 3:43.52,5
287. KURAS Lars Myrseth 1989 OSLO 3:44.01,0
290. VANBERG Paul 1963 JAR 3:44.07,3
291. ELIASSEN Odd Arne 1972 NESGRENDA 3:44.18,2
292. VAKSDAL Martin 1986 OSLO 3:44.41,6
293. HANSEN Geir 1970 KYRKSAETERORA 3:44.43,7
295. HOFSTEDT MOE Preben 1976 SANDEFJORD 3:44.58,3
303. TOMREN Geir Tony 1973 TOMREFJORD 3:45.21,2
304. SAMUELSEN Steve 1962 BODOE 3:45.28,2
306. WIIG Svein 1968 OSLO 3:45.36,6
307. PEDERSEN Eirik Bang 1988 OSLO 3:45.37,4
310. NAEVESTAD Peder 1988 OSLO 3:45.55,5
311. TENNSTRAND Bernt 1972 MESNALI 3:45.57,7
314. SKJEFLO Gunnar Waage 1982 TRONDHEIM 3:46.16,2
316. LARSEN Roy Helge 1962 KVALOYSLETTA 3:46.20,4
317. ELNES Lars 1974 VOLLEN 3:46.21,7
318. SAETNAN Knut Jostein 1972 HOSLE 3:46.28,3
324. EITERJORD Gunnar 1964 STAVANGER 3:46.37,0
326. GROV Sveinung 1968 Fjerdingby 3:46.43,1
329. ROTTING Tom 1961 TRONDHEIM 3:47.14,3
330. SPITEN Vegard 1971 OSLO 3:47.16,1
331. KROGSVEEN Tore 1985 OSLO 3:47.22,7
332. GLOMSROD Martin 1961 HALDEN 3:47.38,2
338. OLSEN Glenn Rune 1985 ARENDAL 3:48.39,7
339. JENSSEN Ronny Thomas 1978 OREBRO 3:48.40,1
341. NYMOEN Ole Christian 1966 LEIRA 3:48.52,3
343. RISTVEDT Trond 1963 HAGAN 3:49.04,3
344. KARLSEN Kjell Arild 1984 FREDRIKSTAD 3:49.12,6
345. GRESSLOES Erik 1964 SARPSBORG 3:49.12,8
346. NAVESTAD Espen 1965 HAFSLUNDSOY 3:49.23,9
354. GUNDERSEN Eivind 1970 OSTERAS 3:50.10,1
355. THORESEN Lars 1970 OSLO 3:50.10,5
367. RUUD Hans Christian 1973 BARUMS VERK 3:51.17,3
369. PETTERSEN Kristoffer 1984 FLEKKEROY 3:51.19,8
370. KILEN Morten 1976 BODOE 3:51.24,3
374. FOSSEDAL Lars Ivar 1985 LARVIK 3:51.50,8
376. THORSRUD Morten 1971 NESBRU 3:51.58,7
378. HENRIKSEN Jon 1983 NITTEDAL 3:52.10,8
380. ANDREASSEN Tore Wettre 1975 ASKER 3:52.13,2
381. DAMMEN Fredrik 1989 LILLEHAMMER 3:52.14,9
384. AUSTERHEIM Oystein 1973 HALDEN 3:52.25,2
385. SNERTING Age 1957 TRONDHEIM 3:52.25,3
387. LAGER Eirik W 1962 HONEFOSS 3:52.39,9
388. BRYNHILDSEN Geir 1967 NESGRENDA 3:52.40,0
391. BJORHUSDAL Torstein 1958 NAMDALSEID 3:53.11,2
400. AUTHEN Paul Aksel 1972 BASTAD 3:54.12,9
402. DAMMEN Ole Erik 1961 SKJETTEN 3:54.17,8
404. ANDRESEN Frode 1974 BODOE 3:54.24,8
406. HAGEN Aage 1970 OSLO 3:54.49,0
407. NATVIG Henrik 1983 OSLO 3:54.52,5
408. ANDREASSEN Idar Johan 1962 BODOE 3:54.55,9
409. KRISTIANSEN Magnus 1970 OSLO 3:54.56,5
415. LOFTESNES Magne 1965 FETSUND 3:55.37,3
416. LAAVEG Steinar 1949 NANNESTAD 3:55.41,0
420. VEIE Rune 1965 TRONDHEIM 3:56.04,1
421. ASBJORNSLETT Thomas 1985 RAHOLT 3:56.05,6
422. RISHOLT Rolv Helge 1971 FROLAND 3:56.38,7
423. SLAATTO Magnar 1973 TROMSDALEN 3:56.42,6
426. SIVERTSEN Reidar 1967 TRONDHEIM 3:56.44,7
430. ELLEFSEN Vidar 1958 ASKER 3:57.05,2
431. TVEDT Lars Christian 1976 OSLO 3:57.07,2
433. MYRVOLD Oyvind 1982 LILLEHAMMER 3:57.13,3
435. ELLERTSEN Kim 1966 OSTERAS 3:57.17,8
437. TRONSTAD Thomas 1975 OSLO 3:57.31,8
442. BERGER Tomas 1976 KRAKEROY 3:58.04,4
443. HODNE Frode 1970 MANDAL 3:58.12,0
446. HEGREBERG Arild 1963 BODOE 3:58.43,6
447. LIE Kim Aleksander 1987 OSLO 3:58.51,9
450. HOLST Frode 1963 ROA 3:59.05,6
451. MORK Per Ivar 1954 LILLEHAMMER 3:59.18,0
453. TROSTEN Toralf 1964 FINSTADJORDET 3:59.23,8
457. VAAGEN Bjorn 1964 TRONDHEIM 3:59.47,9
459. SCHREUDER Erik 1964 ASKER 3:59.59,4
463. DAVID ANDERSEN Carl Arthur 1968 OSLO 4:00.12,4
464. MOHAUGEN Roger 1976 MAURA 4:00.15,0
465. ROE Oystein 1978 OSLO 4:00.17,3
467. OYBERG Sigvald 1953 NORDBERG 4:00.18,2
468. ROERDAM Jon 1962 LORENSKOG 4:00.24,9
470. FREDRIKSEN Rune 1960 MANDAL 4:00.29,3
471. OSTHAGEN Sindre 1979 FREDRIKSTAD 4:00.29,9
472. TRAELDAL Espen 1971 LULEA 4:00.31,9
473. MATHISEN Kjetil 1980 OSLO 4:00.32,7
481. HOLEN Sindre Talleraas 1986 OSLO 4:01.10,6
485. JOHNSEN Petter 1974 LONDON 4:01.33,4
486. BENTZEN Eirik 1973 OSLO 4:01.35,8
487. KROHG Are 1972 KVAM 4:01.36,8
491. ELDEN Bard Jorgen 1968 NAMDALSEID 4:01.58,8
498. AASHEIM Oystein 1964 SKIEN 4:02.33,0
500. LARSEN Kjell Olav 1961 OSLO 4:02.39,4
504. HANSEN Goran 1986 OSLO 4:02.57,3
505. LUNDIN Christian 1967 HASLUM 4:02.59,3
510. BERGSTROEM Remi Ragnar 1968 GAMLE KATRINEBORG 4:03.09,2
514. L'ABEE LUND Matias 1989 OSLO 4:03.19,2
515. AARRESTAD Odd Geir 1960 STAVANGER 4:03.24,3
516. NYBORG Arnt 1964 AASMARKA 4:03.24,5
519. WIBERG Sigurd 1968 HORNNES 4:03.32,1
520. LAGEIDE Leif Henning 1958 GJETTUM 4:03.33,6
521. LADE Hans Petter 1973 SORUMSAND 4:03.37,6
523. GUNDERSEN Ingar 1971 HERLAND 4:03.46,8
524. AAGESEN Havard 1969 VADSOE 4:03.53,6
525. IQBAL Jakob 1972 OSLO 4:03.59,3
529. AKERSVEEN Vegard 1967 OSLO 4:04.11,9
531. VIKHOLT Anders 1967 BILLINGSTAD 4:04.16,0
539. TORESEN Frank Tore 1966 OSLO 4:04.35,3
541. AMUNDSEN Harald 1978 OSLO 4:04.36,3
545. HALSEN Torgeir 1965 SKIEN 4:04.53,6
546. THORESEN Anders 1975 KOLSAS 4:05.01,0
547. ODDEN Kenneth 1978 OSLO 4:05.08,0
550. BAUMANN Fredrik 1962 OSLO 4:05.18,0
554. ENGEN Egil 1969 LANDASBYGDA 4:05.27,1
556. SIMONSEN Borre 1959 NARVIK 4:05.34,6
559. FJELDHEIM Svein 1964 OSLO 4:06.00,5
561. DAHLIN Didrik 1989 OSLO 4:06.03,7
562. PEDERSEN Jan Rune 1955 MANDAL 4:06.04,2
566. RONNING Stein 1963 TRONDHEIM 4:06.15,4
570. LIE Preben 1990 GRESSVIK 4:06.24,5
571. SVENDSEN Martin 1984 NITTEDAL 4:06.25,2
575. RAMSKJELL LARSEN Andre 1989 OSLO 4:06.45,3
576. HEMMA Lars 1992 BROTTUM 4:06.45,6
577. NAESS HELTORP Kjetil 1968 SORUMSAND 4:06.46,8
578. HAUGDAL Dag 1969 TRONDHEIM 4:06.49,9
580. BONKERUD Torbjorn 1963 BRUMUNDAL 4:06.53,2
581. GROSSO Franco 1966 OSLO 4:06.57,9
583. ERLING David Andersen 1975 OSLO 4:06.58,9
584. STRABO Oddgeir 1961 SAUDA 4:07.00,7
585. TINDLUND Hans Gunnar 1970 OSLO 4:07.10,2
588. LUDVIKSEN Geir Helge 1959 BODOE 4:07.22,0
590. WIIG Thor 1959 OSLO 4:07.27,6
593. EIKLID Tore 1965 OSLO 4:07.52,5
595. MYRBAKK Kristian 1971 HOVIK 4:08.10,6
596. BERNTSEN Marius 1981 SANDVIKA 4:08.14,6
597. KVALE Steinar 1970 LOMEN 4:08.24,6
601. HAAKENSTUEN Dag 1958 OSLO 4:08.45,8
608. STORRUD Simen 1960 DROBAK 4:09.12,0
612. ROE Frode 1971 TRONDHEIM 4:09.50,6
615. VATNDAL Willy 1952 STOKMARKNES 4:10.06,5
616. ERIKSSON Leif 1959 VIKERSUND 4:10.08,2
617. FOLMO Jonas 1979 ARNES 4:10.08,3
623. BJERKE Paal A.s. 1956 MAURA 4:10.37,3
625. BRUSLETTO Nibstad Knut 1974 GOL 4:10.42,6
629. OWREN Geir 1957 FLATAASEN 4:10.55,6
632. SANDVIK Tom Steinar 1960 BAERUMS VAERK 4:11.09,8
634. WANGENSTEEN Andris 1949 OSLO 4:11.16,2
643. BERG Oyvind 1963 OSLO 4:11.35,2
646. KARHUS Knut 1965 TONSBERG 4:11.38,7
650. SCHRODER Per Anton 1962 TARNASEN 4:11.45,8
653. BOTTEN Lars 1964 VALSOYBOTN 4:12.16,4
656. ALEXANDERSEN Bertil 1959 ENGELSVIKEN 4:12.20,4
660. AANENSEN Bjorn 1955 MANDAL 4:12.27,3
663. UGELVIK Torbjoern 1958 MOLDE 4:12.36,7
664. ANDREASSEN Morten 1967 TISTEDAL 4:12.42,5
674. HJORTH Per 1955 OSLO 4:13.18,7
675. LIEN Vegar 1987 OSLO 4:13.22,2
679. ROALD Jon Arne 1960 OSLO 4:13.36,9
680. BJORSVIK Geir 1951 TROMSO 4:13.45,3
681. ARONSEN Kristoffer H. 1975 OSLO 4:13.52,0
682. AMDAHL Gunnar 1965 TAU 4:13.53,0
687. KRISTIANSEN Tom Morten 1950 RASTA 4:14.24,5
692. SANTORV Stian 1987 STROMMEN 4:14.42,7
694. LASSEN AAS Audun 1987 SLATTUM 4:14.55,0
695. NORDENG Jan Otto 1967 DOKKA 4:14.57,5
697. VATN Havard 1983 NITTEDAL 4:14.58,4
705. LUND Joar 1976 SORUM 4:15.53,4
707. GRANQUIST Charles 1970 OPPEGARD 4:15.56,4
711. NYBO Jan Olav 1960 OSLO 4:16.16,4
716. MYRMOEN Ole 1968 HOVAG 4:16.35,3
718. KLEGGETVEIT Per Morten 1964 EIKEN 4:16.39,2
721. FAGERHEIM Jan 1959 NESOYA 4:16.45,7
724. OPHEIM Sondre 1975 BEKKESTUA 4:17.10,1
725. BRODTKORB Rasmus 1969 TRONDHEIM 4:17.17,4
731. PAULSRUD Arnfinn 1964 KVELDE 4:17.39,5
735. HANSEN TANGEN Paal 1957 BILLINGSTAD 4:17.53,8
735. LANGORGEN Sturla 1969 GIMSE 4:17.53,8
739. ELVESTAD Henrik 1973 OSLO 4:17.55,6
745. SKRETTEBERG Per Toger 1974 KROKKLEIVA 4:18.23,4
748. LIE Bjarne 1962 KIRKENAR 4:18.41,3
749. HOGSNES Henrik 1974 ASKER 4:18.48,1
752. WALSETH Orjan 1991 OSLO 4:19.02,9
753. HEMMA Johs 1963 BROTTUM 4:19.04,2
756. HUSTAD Jan Erik 1973 FREI 4:19.08,4
759. FISKVIK Vegar 1972 ASKER 4:19.12,5
761. NIELSEN Erik Waage 1956 BODOE 4:19.15,8
764. HOVLAND Frode 1965 SLEMMESTAD 4:19.18,6
765. SJOLIE Eddie 1969 JAR 4:19.18,9
770. HAGEN Frank 1973 SVOLVAER 4:19.47,3
771. HAUGEN Edgar 1965 OSLO 4:19.55,0
773. STYRVOLD Tor Olav 1968 JAR 4:19.58,6
774. SERCK HANSSEN Svein 1970 JAR 4:20.00,4
779. HANSEN Knut Borre 1962 EVENSKJER 4:20.07,1
780. DANIELSEN Sven 1982 OSLO 4:20.09,6
785. MELBY Frank 1959 TVERLANDET 4:20.22,9
786. MYKLEBUST Bjorn Ole 1960 OSLO 4:20.23,6
791. GUNDERSEN Lars G 1963 OSLO 4:21.01,0
792. SANDSTEN Eirik William 1963 OSLO 4:21.01,2
800. VALLESTAD Atle 1950 VIKSDALEN 4:21.22,6
805. JOHANSEN Tom 1974 TVEDESTRAND 4:21.49,1
806. MICHELSEN Thorbjorn 1960 OSLO 4:21.49,7
816. SVARE Eirik 1970 BODOE 4:22.21,5
817. SVAE Ove Martin 1964 KVELDE 4:22.22,6
822. HAUGLAND Sverre 1963 BODO 4:22.38,7
824. UTBY Arvid 1969 DRAMMEN 4:22.44,1
828. MUSDALSLIEN Lars 1984 OSLO 4:22.55,3
831. NAKKEN Svein Arne 1966 Straumgjerde 4:23.01,3
833. JAHR Magnus 1983 OSLO 4:23.06,4
834. MOY Raymond 1978 KRISTIANSAND 4:23.13,4
835. BRATBERG Svein E 1976 BRUMUNDDAL 4:23.13,7
838. NORMANN Havard 1990 OSLO 4:23.47,0
842. LOTVEDT Lars Jakob 1961 SANDSLI 4:24.00,5
846. NYGARD OSTBY Birger 1967 JAR 4:24.04,6
847. OLSEN Andreas Garder 1977 FREDRIKSTAD 4:24.04,8
852. HAUGEN Eivind 1982 MOLDE 4:24.16,0
854. SKAARER Per Kristian 1979 HERLAND 4:24.17,8
858. WILHELMSEN Ronny 1971 OSLO 4:24.31,4
863. OYGARDEN Roar 1967 GJERSTAD 4:24.51,7
869. SAELID Kjetil 1964 HOLMESTRAND 4:25.05,3
871. EIKLID Erik Gunnar 1974 OSLO 4:25.29,6
872. JOHNSEN Kjell 1947 TROMSO 4:25.30,1
873. WEIBY Kjetil 1963 BEKKESTUA 4:25.33,8
875. STENSLAND Rune 1963 FAUSKE 4:25.52,2
878. EMBLEM Geir 1970 OSLO 4:26.03,2
880. ELSEBUTANGEN Christian 1974 NORDKISA 4:26.11,4
882. JEVNE Dag 1976 OSLO 4:26.28,5
885. JOHANSEN Hans Fredrik 1970 TARNASEN 4:26.36,2
888. SAGMO Jo Terje 1962 SKAGE 4:26.45,9
889. NORDBO Espen 1966 JAR 4:26.51,2
890. MYHR Kasper 1954 KLAEBU 4:26.51,8
892. HURUM Sverre 1955 OSLO 4:26.52,8
893. KVAALE Ola 1941 TRONDHEIM 4:26.56,1
896. SAMUELSEN Bjarne Gjerstrom 1974 OSLO 4:27.02,4
901. BREKKE Harald 1962 TRONDHEIM 4:27.11,2
907. SVENDSEN Jakk Vidar 1968 VENNESLA 4:27.26,2
912. HOFF Kolbjorn 1953 GRAN 4:27.45,6
916. SVENSBAKKEN Roar 1961 OSLO 4:27.51,4
917. TORGERSEN Rune 1971 HOVIK 4:27.55,6
918. SOMMERSETH Paal 1963 LILLEHAMMER 4:28.00,9
924. BOGSETH Tor Ludwig 1950 NAMDALSEID 4:28.27,9
925. ORMESTAD Tellef 1959 SANDEFJORD 4:28.30,1
926. BORREN Frode 1974 JONSVATNET 4:28.30,3
927. BOTTEN Thorstein 1967 OSLO 4:28.32,5
930. ELSRUD Christopher 1988 OSLO 4:28.38,5
931. OTTESTAD Magne 1959 LEIRSUND 4:28.39,6
932. BREDHOLT Oyvind 1964 SANDEFJORD 4:28.40,8
935. VEFSNMO Eirik 1956 TRONDHEIM 4:28.55,6
937. GUTTORMSEN Gaute 1984 ROYSE 4:29.00,6
940. MJONERUD Jostein 1962 OSLO 4:29.16,4
942. DRIVENES Bjarte 1967 BILLINGSTAD 4:29.22,7
945. MARTINSEN Kai Morten 1970 MOELV 4:29.29,0
950. LILLEBERG Preben Lars 1968 OSLO 4:29.45,1
951. LOVSTAD Magnus 1985 OSLO 4:30.00,4
953. KOPLAND Karsten 1988 DRAMMEN 4:30.04,4
956. MARTINSEN Audun 1979 HONEFOSS 4:30.16,0
960. SORHEIM Rune 1958 RASTA 4:30.36,5
961. SORLIE Bard 1977 NITTEDAL 4:30.39,8
963. MIKKELSEN Per Erling 1959 OSLO 4:30.50,3
967. ERIKSEN Jorn 1969 SKIEN 4:31.04,9
968. CHRAMER Christian 1973 TROMSO 4:31.05,7
971. BORCH Odd Jarl 1955 BODOE 4:31.19,3
972. SKARPNORD Stian 1969 BRUMUNDDAL 4:31.25,3
976. JENSEN Lars Olav 1957 NANNESTAD 4:31.33,0
985. SIVERTSEN Einar 1957 RYKENE 4:32.20,0
987. DAMMEN Jonas 1993 SKJETTEN 4:32.25,6
993. HAMRAN Hans Olav 1967 Oslo 4:32.53,4
995. ORGERSEN Sverre 1971 HOMMELVIK 4:32.58,6
998. JESPERSEN Andreas 1979 NARVIK 4:33.20,5
1000. ANCHERSEN Per Eivind 1967 OSLO 4:33.34,7
1001. EVENSEN Ole Christian 1973 FREDRIKSTAD 4:33.49,1
1002. JACOBSEN Rune 1967 OSLO 4:33.59,5
1003. SKEA Tom 1973 MOSBY 4:34.01,8
1008. HAUGE Runar 1970 BRUMUNDDAL 4:34.05,4
1014. OLSEN Are Andre 1961 KRISTIANSUND 4:34.13,5
1018. RUUD Petter 1963 OSLO 4:34.18,5
1019. HAUG Per Kristian 1969 OSLO 4:34.19,4
1023. HANSEN Henry 1969 BODOE 4:34.31,0
1025. NORDVANG Tor Helge 1959 MO I RANA 4:34.31,9
1027. GUSTAVSEN Ole Martin 1972 BODALEN 4:34.36,4
1028. HORNI Ronny 1962 OSLO 4:34.39,5
1038. ASBJORNSEN Olaf 1972 EGERSUND 4:35.25,2
1040. KOPPANG Bard 1966 HAFRSFJORD 4:35.34,1
1043. HORTHE Alexander 1985 STABEKK 4:35.43,0
1046. LIND Kristian Martin 1982 OSLO 4:35.43,8
1047. LEIRDAL Johannes 1957 KOLBU 4:35.46,5
1048. NORMANN Henning 1963 OSLO 4:35.47,5
1050. PAUS Oyvind S. 1987 TRONDHEIM 4:35.53,6
1053. FRYDENLUND Audun 1966 HONEFOSS 4:36.08,1
1057. TVEITEN Dag 1958 SLEPENDEN 4:36.18,7
1058. BJOERDAL Ronny 1972 VOLDA 4:36.25,4
1060. KJOLSTAD Stein 1974 OSLO 4:36.26,2
1065. KOLSTAD Arne 1958 JAR 4:36.33,9
1069. BERGER Morten Lillestu 1987 OSLO 4:36.47,5
1074. JENSEN Stefan 1979 KRISTIANSAND 4:37.11,9
1074. STRAND Albert 1961 TRONDHEIM 4:37.11,9
1077. HANSEN Asbjorn Rudolf 1969 DRAMMEN 4:37.13,5
1079. AAMODT Carl Otto 1968 OSLO 4:37.28,3
1081. LANGSETH Thomas 1973 SKI 4:37.39,4
1086. VAKSDAL Didrik 1989 OSLO 4:37.49,7
1094. STORSVEEN Jan 1956 TORBERGET 4:38.13,2
1097. HEGNAR VON UBISCH Otto 1982 VESTRE JAKOBSELV 4:38.32,1
1098. SCHILBRED ERIKSEN Svein Erik 1975 BERGEN 4:38.35,4
1099. SPIDSBERG Jan 1967 OSTERAS 4:38.47,8
1101. SVARTDAL Audun 1959 BAERUMS VAERK 4:38.51,5
1102. MARKUSSEN Erik Rustad 1994 OSLO 4:38.56,2
1105. INGIERD Pal Christian 1974 OSLO 4:39.05,7
1110. ULLERUD Tage 1971 BJORKELANGEN 4:39.12,5
1111. ILLOKKEN Olav S. 1959 REISTAD 4:39.15,9
1115. LILAND Eirik 1965 KROKSTADELVA 4:39.36,1
1116. LYNG OLSEN Baard 1979 BODO 4:39.38,0
1117. WIKERHOLMEN Jan 1963 SOFIEMYR 4:39.38,9
1119. HOPSNES Roald 1976 RADAL 4:39.43,4
1121. BARSTAD Bjorn 1978 STAVANGER 4:39.54,8
1123. THRANE STEEN Jan Gustav 1973 OSLO 4:39.57,9
1127. JANSEN Andreas 1978 OSLO 4:40.11,3
1131. BRANDT John Sivert 1991 TRONDHEIM 4:40.21,9
1132. KARLSEN Morten 1964 OSLO 4:40.22,1
1136. NYHUS Havard 1958 HOKKASEN 4:40.41,2
1139. BORGE Mads 1957 OSLO 4:40.53,9
1140. TIMLAND Eigil 1970 SKIEN 4:41.00,8
1147. MUGGERUD Steinar 1977 RAHOLT 4:41.29,5
1150. RIMER Carsten 1971 MO I RANA 4:41.33,5
1155. MOLLAND Jarle 1975 BLOMMENHOLM 4:41.40,7
1156. MAK Timothy 1973 TRONDHEIM 4:41.49,1
1159. REINERTSEN Torstein 1971 TONSBERG 4:41.54,3
1160. UGELSTAD Per Jacob 1982 OSLO 4:42.01,0
1161. MEEDOM WOLF Marius 1971 OSLO 4:42.11,1
1163. REIERSEN Skule 1965 SARPSBORG 4:42.16,5
1165. JOHANSEN Rune 1968 JESSHEIM 4:42.18,6
1167. GJUL Erlend 1980 OSLO 4:42.26,4
1168. SANDBERG Christian Fredrik 1984 OSLO 4:42.27,2
1170. KITTELSEN Walter 1954 FLEKKEFJORD 4:42.40,6
1174. LOKKEN Roar Inge 1966 MELHUS 4:42.52,3
1178. REIERSEN Bjorge 1966 MANDAL 4:43.06,8
1179. PAY Andreas 1983 NESOYA 4:43.07,8
1180. MOEN Gunnar 1968 HOMMELVIK 4:43.08,3
1183. LID Arve 1969 OSLO 4:43.12,7
1185. HAUGEN Nils 1957 LIER 4:43.13,3
1186. BERGEHAGEN Knut Arne 1988 LILLEHAMMER 4:43.18,4
1188. HOVDE Jan 1967 BRUMUNDDAL 4:43.31,4
1189. SOLHAUG Bjorn Magne 1964 HVAM 4:43.40,5
1190. SKEIVOLL Kjell Tore 1969 KRISTIANSAND 4:43.46,1
1191. RIBE Tor Helge 1969 HOVAG 4:43.49,7
1202. PORSHOLT Rune 1973 VESTBY 4:44.18,7
1205. HANSEN Kai 1970 LARVIK 4:44.24,2
1207. BREKKE Oystein 1986 STAVNGER 4:44.29,3
1208. PINNEROD Mads 1978 TVERLANDER 4:44.36,8
1210. LEITE Claus 1971 OSLO 4:44.40,2
1212. INGEBRIGTSEN Bjorn 1965 SKONGSENG 4:44.54,5
1219. FJELLSTAD Dag Andreas 1962 OSLO 4:45.05,3
1220. MAANUM OWING Mathias 1989 OSLO 4:45.09,4
1225. HULBAK Nils Erik 1953 HEMSEDAL 4:45.18,4
1230. ERIKSEN Espen 1970 OPPDAL 4:45.38,9
1234. SANNA Ove 1960 GAMLE FREDRIKSTAD 4:46.03,9
1243. RONNING Rolf 1946 LILLEHAMMER 4:46.42,9
1245. BERBU Tor Erik 1948 STJORDAL 4:46.44,1
1246. LIE Johnny 1962 GRANSHERAD 4:46.46,8
1248. SANDVIK Odd Petter 1951 LORENSKOG 4:46.50,2
1249. HENRIKSEN Leif Bjornar 1959 BORKENES 4:46.55,9
1252. VOGNILD Odd Magnar 1957 OPPDAL 4:47.03,1
1253. GAUTERUD Jon 1975 OPPDAL 4:47.03,3
1254. HAGEN Harald 1960 SLATTUM 4:47.08,7
1256. MONSEN Gjert Edvard 1958 MO I RANA 4:47.12,9
1259. DOLEMO Magne 1958 KRISTIANSAND 4:47.18,4
1260. FISKVIK Amund 1974 STJORDAL 4:47.18,7
1262. AUSTERA Bjorn 1946 KVERNALAND 4:47.25,7
1266. ROED Jens Petter 1970 EVJE 4:47.40,9
1268. KROGSVEEN Jon Andreas 1949 FABANG 4:47.43,6
1272. SEIVAAG Trond Vegard 1972 BODOE 4:47.50,3
1283. GANGAASSETER Haakon Fossen 1990 TRONDHEIM 4:48.17,1
1287. VESTERHUS Oystein 1948 KRISTIANSAND 4:48.28,6
1288. HANSSEN Peter Storm 1988 OSLO 4:48.30,5
1290. STENBRO Pal 1968 VIKERSUND 4:48.31,5
1291. SORLIE Arnfinn 1955 SARPSBORG 4:48.37,0
1294. GRORUD Christian 1960 OSLO 4:48.44,9
1295. KIRKESTUEN Ole Christian 1968 FINSTADJORDET 4:48.46,8
1299. AAS Kjartan 1961 GJOVIK 4:48.53,6
1299. OLSEN Helge Mikkelsen 1985 LEVANGER 4:48.53,6
1305. BLOMQVIST Lasse 1963 OSLO 4:49.09,2
1310. HOLSETH Morten 1966 GJOLME 4:49.31,3
1315. ENGEBRETSEN Sverre 1959 GRIMSTAD 4:49.43,0
1318. VISTER Terje 1992 OSLO 4:49.50,1
1319. SLINNING Helge 1960 GJETTUM 4:49.51,1
1324. ELDE Morten 1968 TROMSO 4:50.11,9
1331. JOAKIMSEN Sigve 1960 KRISTIANSAND 4:50.25,4
1341. MIKALSEN Yngve Ketil 1966 MO I RANA 4:50.50,0
1343. MYHRA Bjorn 1947 STOKMARKNES 4:50.57,4
1345. STARBERG Martin 1988 OSLO 4:51.07,3
1346. WETHAL Anders 1953 OSLO 4:51.11,5
1348. GEHIN Jean Francois 1956 NORDRE TOTEN 4:51.17,3
1351. LIA Rune 1958 MANDAL 4:51.31,0
1355. LANGSLET Marius 1969 JAR 4:51.52,2
1355. MAANUM Lars 1950 OSLO 4:51.52,2
1358. LINDHJEM Marius C. 1977 SANDEFJORD 4:51.56,0
1361. BUER Lars 1960 OSLO 4:51.58,9
1364. FRYDENDAL Tor 1960 TVEDESTRAND 4:52.03,7
1366. OESTGAARD Arve 1963 HOMMELVIK 4:52.19,7
1369. HAAMSOE Egil 1954 VIKESA 4:52.38,4
1376. HYNNE Henrik 1990 SANDEFJORD 4:52.59,9
1380. HANSEN Odd Harry 1957 BODOE 4:53.08,5
1384. SVERSTAD Tom 1960 OSLO 4:53.13,2
1387. HOSTVEDT Per 1955 OSLO 4:53.24,5
1388. LARSEN Hans Kristian 1982 OSLO 4:53.26,0
1389. VANGEN Arild 1965 BODOE 4:53.26,5
1396. ANDERSEN Torgeir Engelhardt 1966 KROKSTADELVA 4:53.38,2
1398. MIKKELSEN Lars Martin Hoff 1974 BODOE 4:53.43,8
1406. NORDAHL Ingulf 1970 KRISTIANSAND 4:54.02,0
1407. SUNDBOE Kjell Isak 1947 SKIEN 4:54.06,6
1413. OSTBY Christian 1978 OSLO 4:54.47,3
1416. SKUDAL Lasse 1964 DILLING 4:54.58,1
1417. LINDHARDT Paal 1964 OSLO 4:54.58,3
1422. ANDERSEN Haakon 1977 SANDEFJORD 4:55.21,7
1425. LEFDAL Trond 1971 NESTTUN 4:55.30,9
1427. FARSTAD Jan Roger 1969 KVINESDAL 4:55.33,5
1428. DREYER Skjalg 1966 BODOE 4:55.42,0
1429. AURAN Kyrre 1970 MALVIK 4:55.42,4
1431. BLOM Alexander 1982 OSLO 4:55.43,9
1436. LARSEN Tommy 1983 OSLO 4:56.00,8
1441. PEDERSEN Arvid Nikolai Leijon 1966 ALTA 4:56.14,8
1449. SIVERTSEN Hakon 1955 BODOE 4:56.45,1
1454. FINSTAD Halvor 1975 STANGE 4:56.58,1
1458. THORSTEIN Halvard 1949 SANDEFJORD 4:57.06,1
1460. MELUM Thomas 1976 TRONDHEIM 4:57.08,9
1463. FOSS Robert 1972 UPPLANDS VASBY 4:57.22,2
1465. BERGERUD Trond 1960 BON 4:57.30,7
1468. STENSRUD Tore 1973 FJELLHAMAR 4:57.44,4
1471. KRUSE JENSEN Sven 1969 HOSLE 4:57.46,5
1474. SOENSTERUDBRATEN Morten 1975 KRONGSVINGER 4:57.56,7
1476. EIDSMO Ingebrigt 1961 KVAL 4:57.59,1
1478. LABAHA Yngve 1977 HESSENG 4:58.03,1
1482. CHRISTIANSEN Erik 1991 ORKANGER 4:58.11,1
1483. OLSEN Anders 1975 GJOVIK 4:58.11,3
1485. WANGBERG Helge 1981 SPIKKESTAD 4:58.26,0
1486. HALVORSEN Oystein 1967 PASSEBEKK 4:58.32,7
1496. NANSVATN Ole Mikael 1983 ARENDAL 4:58.45,3
1500. HELLEN Jorn Ove 1964 SANDSLI 4:59.01,5
1501. TANGEN Ronny 1969 BODOE 4:59.02,5
1506. AASER Carl Peter 1952 NESBRU 4:59.09,4
1508. LAURITZEN Robert 1965 OSLO 4:59.24,6
1510. PAVALL Signar 1950 FAUSKE 4:59.25,6
1511. NYGAARD Johannes 1983 FORDE 4:59.25,9
1515. GILJE Arne 1956 STAVANGER 4:59.29,1
1516. SOENGARD Per Arve 1954 MALVIK 4:59.35,9
1518. SYNNES Erling Moen 1967 EIKSMARKA 4:59.40,1
1523. ANDERSEN Torkel 1961 OSLO 4:59.52,3
1526. TEMTE Truls Ingar 1961 NEDRE EGGED 4:59.56,1
1530. STORKAS Annfinn 1969 PORSGRUNN 5:00.18,6
1535. VAAJE Per Ivar 1985 BJELLAND 5:00.26,2
1536. LILLEGARD Morgan 1962 TROMSO 5:00.29,7
1538. ANGELILLO Andre Vincenzo 1968 OSLO 5:00.33,4
1541. FLATVAL John 1963 KRISTIANSUND 5:00.39,4
1542. BIRKELAND Jon Arild 1961 OSMARKA 5:00.50,4
1543. SMORDAL Erlend 1989 BARKAKER 5:00.54,9
1552. MOSBERG Jon 1972 OSLO 5:01.39,0
1556. HOLBERG Anders 1989 STEINKJER 5:01.45,7
1557. BRELIN Bjorn Olav 1965 OSLO 5:01.51,3
1558. NERHOEL Ivar 1955 FANNREM 5:01.53,8
1559. SEHLMANN Oystein 1970 OSLO 5:01.53,9
1560. SJAASTAD Geir 1953 OSLO 5:01.55,0
1565. BERGERSEN Svein 1961 ARNES 5:02.11,2
1573. LANGDAL Gaute 1964 OPPEGARD 5:02.37,0
1574. ANDRESEN Espen 1973 OSLO 5:02.37,8
1579. LIAN Per Olav 1957 ALEN 5:03.08,8
1583. BORGEN Ove 1963 PORSGRUNN 5:03.22,3
1584. KALLAK Vetle 1995 JAR 5:03.36,8
1586. WAAGE Anders 1948 TRONDHEIM 5:03.39,7
1589. SERCK HANSSEN Gunnar 1940 OSLO 5:03.48,0
1590. HANGERAAS Kjell Petter Olsen 1965 OSLO 5:03.57,0
1596. ERAKER Runar 1958 RASTA 5:04.17,6
1598. DYRBERG Morten 1972 BILLINGSTAD 5:04.28,1
1599. SAND Stian 1974 LYSAKER 5:04.31,0
1601. ENGH Harald 1975 OSLO 5:04.37,5
1602. KITTELSRUD Marius 1983 OSLO 5:04.38,3
1605. KLUGE Anders 1961 OSLO 5:04.42,9
1606. LISLERUD Tor Oyvind 1972 OSLO 5:04.46,9
1616. KARLSEN Jan 1962 BAERUMS VAERK 5:05.01,9
1619. STENERSEN Harald 1970 HAMAR 5:05.06,5
1626. OIEN Inge 1945 KOLBOTN 5:05.27,2
1627. HEDENSTAD Svein Henrik 1972 BODO 5:05.31,3
1628. MIDTSVEEN Trond 1953 HAMAR 5:05.33,4
1630. JOHNSEN Magne 1959 OSLO 5:05.37,3
1633. GRONENG Ottar Arvid 1950 HAUKEDALEN 5:05.42,3
1638. KALLERUD Anders 1965 BEKKESTUA 5:06.01,8
1639. PETTERSEN Raimond 1969 JAR 5:06.04,7
1643. MIDTSIAN Rune 1966 TRONDHEIM 5:06.12,4
1646. LIEN Nils Thomas 1973 OSLO 5:06.25,6
1650. JOHANNESSEN Torgeir 1961 OSLO 5:06.28,6
1651. PETTERSEN Jan Peter 1969 ROGNAN 5:06.28,8
1659. BERING Henrik 1986 OSLO 5:06.53,1
1660. OTTESEN Yngve Eek 1968 VAGA 5:07.00,5
1666. ISRAELSEN Terje 1949 HEIMDAL 5:07.25,6
1667. BLAASTERNES Lars Christian 1975 SANDNES 5:07.26,1
1671. BOYE Gisle 1981 VINSTRA 5:07.46,3
1674. VOIE Tolv 1962 ARENDAL 5:08.00,4
1679. HAUGUM Tore 1966 LYSAKER 5:08.14,2
1680. TRESSELT Thomas 1972 HVALSTAD 5:08.14,4
1684. HALVORSEN Jan Erik 1961 JESSHEIM 5:08.42,8
1686. WITZOE Svein 1960 OPPEGARD 5:08.45,1
1688. GARDSTEIG Gudmund 1963 EDLAND 5:08.50,1
1693. LUTDAL Trond 1967 STABEKK 5:09.01,6
1696. ASCHIM Lars Halvard 1980 BRANDBU 5:09.11,0
1699. TJALAND Per Terje 1967 HELLVIK 5:09.18,0
1701. KRISTIANSEN Svein Erik 1964 HOLTER 5:09.19,0
1706. SKAU Rune 1973 GRUA 5:09.36,0
1709. KJERSEM Arnt 1948 TRESFJORD 5:09.47,9
1713. ENGEN Tore Ingar 1969 HERLAND 5:10.02,5
1715. SANNERHAUGEN Dag 1963 EIDSVOLL 5:10.07,6
1716. HEIMSTOL Alf Henning 1960 SKIEN 5:10.12,1
1721. BLIXT Roy Roger 1971 OSLO 5:10.23,5
1733. MARTINSEN Thomas 1967 VETTRE 5:10.54,1
1735. HAGBERG Bjorn Tore 1971 ALTA 5:10.55,7
1738. MELI Dag 1964 OS I OSTERDALEN 5:11.15,7
1742. BEDDARI Knut 1962 INNDYR 5:11.38,6
1743. VAAGE Gjermund 1967 ASKER 5:11.40,7
1744. STRAND Tor 1957 EIDSVOLL 5:11.43,2
1745. HANDELAND Ivar Johannes 1965 SAUDA 5:11.45,6
1746. BALLANGRUD Per 1954 LUNNER 5:11.46,8
1751. LIAVIK Trond Arne 1970 HARSTAD 5:11.57,0
1752. PEDERSEN Jostein 1969 HAGAN 5:12.10,8
1753. FOLSTAD Per Gunnar 1959 STAVANGER 5:12.13,7
1754. TERJESEN Kaare 1946 FROLAND VERK 5:12.18,3
1757. SEIVAAG Arne Johan 1971 SALTSRAUMEN 5:12.31,8
1762. SCHIEFLOE Per Annar 1964 STEINKJER 5:12.43,5
1763. MORTENSEN Stig Erik 1968 SVOLVAER 5:12.48,1
1764. NEVERDAHL Jan Egil 1952 STAVANGER 5:12.49,4
1766. ANDERSEN Terje Sigurd 1953 FAUSKE 5:12.49,7
1769. TINMANNSVIK Svein Olav 1952 JONSVATNET 5:12.55,9
1773. BRUSTAD Thorleif 1961 HVAM 5:13.13,4
1777. FLADEBY Anders 1987 HALDEN 5:13.25,7
1779. AAS Harald 1963 EVJE 5:13.29,9
1780. HUNSBEDT Leif 1957 KVINESDAL 5:13.32,7
1781. VAKSDAL Ragnar 1958 OSLO 5:13.35,1
1782. SKJELBRED Morten 1960 BODO 5:13.37,7
1786. BENUM Tommy 1976 SANDVIKA 5:13.52,4
1788. AASERUD Marius 1974 STABEKK 5:14.02,8
1789. MONSEN Ole 1954 TROMSO 5:14.04,1
1797. SVARSTAD Brynjar 1973 HOMMELVIK 5:14.31,6
1802. SONBERG Christian 1969 OSLO 5:14.41,1
1807. MUELLER Rolf 1971 ASKER 5:14.54,7
1812. PEDERSEN Svend Bang 1954 TROMSO 5:15.14,3
1821. DRAGSTEN Arnt Olav 1949 STJORDAL 5:15.48,2
1825. ARONSEN Per Ingvart 1951 TROMSO 5:15.51,4
1826. KALLAK Torfinn 1960 JAR 5:15.53,1
1829. KRISTENSEN Kurt Arne 1956 MO I RANA 5:16.07,1
1836. JENSEN Bjornar 1970 KUESNACHT/ZH 5:16.22,4
1837. PEDERSEN Morten Gammelgard 1971 TROMSO 5:16.22,5
1840. WEYDAHL Jon 1959 DROBAK 5:16.30,4
1841. WESTLUND Anders 1960 BODOE 5:16.32,4
1842. NILSEN Kjell 1960 ENGELSVIKEN 5:16.33,2
1844. WALDROP Lars 1963 OSLO 5:16.37,4
1847. THORSEN Arve 1947 SANDEFJORD 5:16.47,8
1849. MENGSHOEL Tore 1968 OSLO 5:16.50,9
1858. LOGA Karl Martin 1968 LYNGDAL 5:17.05,9
1861. BOTTOLFSEN Aage 1958 SORTLAND 5:17.22,5
1869. OEDEGAARD ELSTAD Hans Petter 1952 DROBAK 5:17.47,9
1872. YRAN Julius 1988 LODDEFJORD 5:17.54,1
1876. BERGET Ole Ingar 1955 OSLO 5:18.01,5
1883. STAUBO Espen 1961 OSLO 5:18.37,3
1887. NORMANN Hakon 1993 OSLO 5:19.00,7
1890. OLSEN Geir Ingar 1963 LILLEHAMMER 5:19.10,5
1891. LANDSVAERK Erling 1962 ASKER 5:19.20,6
1895. VAAJE Lars Peder 1960 BJELLAND 5:19.31,4
1896. AARSETH Frode 1963 MAURA 5:19.32,6
1897. BERNTSEN Frank Tore 1968 BRUMUNDDAL 5:19.33,5
1901. HUNGERHOLDT HAUGSTAD Helge Chr 1982 HONEFOSS 5:19.58,0
1904. BACKER Finn 1966 KRISTIANSUND 5:20.01,2
1905. HAMRE Trond 1967 OSLO 5:20.02,0
1906. FJELL Jan Age 1967 AROS 5:20.02,1
1910. STAVELI Hugo 1963 FANNREM 5:20.22,7
1923. LINDHART Tor Henning 1958 OSLO 5:21.15,4
1924. LAUSTSEN Andreas 1975 SANDEFJORD 5:21.16,2
1927. BONES Ingebrigt 1976 STOREN 5:21.30,3
1929. TROEN Rune 1968 TRONDHEIM 5:21.51,9
1930. MIKALSEN Goran 1959 BODOE 5:21.52,8
1931. RANSTORP TVETER Even 1988 HOBOL 5:22.01,7
1935. LARSEN Kjell 1956 SURNADAL 5:22.12,7
1939. FJAERLI Ole Marvin 1960 VALSOYBOTN 5:22.22,3
1940. OISTENSEN Even 1975 EIDSVAG 5:22.22,8
1943. BAARDSETH Anders 1964 OSLO 5:22.31,9
1948. FROYTLOG Geir 1963 EGERSUND 5:22.57,0
1949. JENSEN Oistein H. 1972 NESTTUN 5:22.57,3
1953. BRU Martin 1964 STAVANGER 5:23.17,1
1954. HALLEN Kjetil 1965 STORSLETT 5:23.20,8
1955. KARLSEN Jim 1959 OSLO 5:23.21,2
1957. KOLSTAD Jonas Ueland 1976 BODO 5:23.28,8
1965. SVIHUS Kjell 1948 SANDNES 5:23.50,0
1966. MANGERSNES Johannes 1960 ENGELSVIKEN 5:23.51,2
1969. LANDRO Lorents 1957 SKAUM 5:24.02,0
1982. KARLSEN William 1959 FETSUND 5:24.36,9
1984. EVENSEN Tore 1957 BRUVOLL 5:24.38,3
1985. SIGMUNDSTAD Atle 1962 EIKSMARKA 5:24.38,5
1987. ISACHSEN Tor 1960 KJOEPMANNSKJAER 5:24.42,1
1988. LUNDE Roger 1980 OSLO 5:24.42,2
1993. HOLLAND Stein Arild 1963 VANVIK 5:24.50,2
1994. TANGVIK Kent Roger 1989 TRONDHEIM 5:24.55,0
1997. SKARTVEIT Thore 1978 HAFRSFJORD 5:25.17,8
1998. HILLESTAD Nils 1974 KONGSBERG 5:25.21,0
2006. HEIER Dag Erik 1963 KRISTIANSAND 5:25.54,0
2010. KLAUSEN Hans J. 1951 RAMNES 5:26.07,8
2012. KNUDSEN Stig Andre 1962 BODOE 5:26.14,6
2014. HOLTH Roy 1956 GRANLI 5:26.17,5
2018. SORLI Odd Ivar 1960 MOELV 5:26.24,8
2019. ULLESTAD Erlend 1968 OSLO 5:26.34,8
2020. SINGDAHLSEN Trond 1961 FREDRIKSTAD 5:26.39,4
2027. JENSEN Rolf Martin 1995 MO I RANA 5:27.07,9
2030. JOHANNESSEN Charles 1959 STOKMARKNES 5:27.13,6
2032. KVEEN Fredrik 1965 ASKER 5:27.24,4
2033. HUATORPET Jean Philip 1983 GRANLI 5:27.24,6
2046. KLINGBERG Lars Gunnar 1965 Lommedalen 5:28.03,3
2049. NORNES Svein Erik 1962 SOFIEMYR 5:28.16,2
2057. NAEVE Torgeir 1958 SKAUM 5:28.49,2
2060. HAGEN Baard Magne 1970 OTTA 5:28.54,7
2062. GLENDRANGE Harald Kjetil 1958 KVINESDAL 5:28.57,5
2064. PEDERSEN Torstein 1962 DRAMMEN 5:29.04,0
2068. GRAN Erik Martinus 1973 KOLBU 5:29.10,3
2069. HANSSEN Svenn Melby 1949 BODOE 5:29.11,5
2073. BJORKAVAAG Gunnar 1960 HOVIK 5:29.23,9
2080. REINHARDT Salve 1952 KRISTIANSAND 5:29.40,0
2083. NYSTUEN Kjell 1973 MOSJOEN 5:29.54,9
2084. HOVISKELAND Hans Tore 1961 STABEKK 5:30.01,1
2085. AARSTAD Trond 1971 TVEDESTRAND 5:30.05,2
2090. ORGERSEN Eigil 1970 BODOE 5:30.21,0
2094. SONSTEBY Carl Fredrik 1967 OSLO 5:30.34,8
2095. HOYEM Jon Erik 1981 OSLO 5:30.37,4
2096. AAMODT Morten 1949 DROBAK 5:30.37,5
2098. JESSEN Knut Ove 1976 OSLO 5:30.41,6
2099. LANGELAND Joe Erlend 1986 OSLO 5:30.50,9
2101. LANGSETH Erik 1955 FINSTADJORDET 5:31.01,9
2105. LOBERG Arvid 1964 TRONDHEIM 5:31.04,0
2108. OSTLIE Marius 1975 OSLO 5:31.11,5
2116. ODEGARD Rolf 1951 SVOLVAER 5:31.41,8
2119. BORG Lars 1964 OSLO 5:31.48,3
2121. SAETER Roger 1969 HVAM 5:31.58,8
2123. BRATEN Anders 1974 OSLO 5:32.06,7
2126. RASTAD Frode 1964 OSLO 5:32.13,6
2128. LOSET Frode 1957 BODOE 5:32.17,2
2140. ANDERSSON Jonny 1962 OSLO 5:32.53,6
2144. LARSEN Atle 1972 SANDEFJORD 5:33.02,5
2145. SIVERTSEN Jan H 1950 STAVANGER 5:33.06,5
2150. LARSSEN Oyvind 1960 OSLO 5:33.21,7
2151. BEDDARI Roger 1964 STANVIK 5:33.26,9
2154. VASLAND Fredrik 1989 BYREMO 5:33.43,8
2156. WOLD Sture 1965 HAMAR 5:34.04,6
2157. SVEUM Bjorn 1966 OSLO 5:34.05,8
2160. HEITMANN Karl Arne 1975 BODO 5:34.15,0
2161. MEISFJORD Halvard 1971 MO I RANA 5:34.19,6
2162. RYAN Rolf Petter 1974 GRONG 5:34.23,7
2163. PEDERSEN Lars Knudsen 1986 TRONDHEIM 5:34.24,2
2164. BRUNBORG Rune 1976 NITTEDAL 5:34.24,4
2167. SOLOY John Ole 1964 OSLO 5:34.31,8
2168. BJORE Tor Gunnar 1991 NORESUND 5:34.37,9
2182. GRUBEN Oyvind 1971 MO I RANA 5:35.27,5
2184. UNDRUM Oystein 1966 HALDEN 5:35.31,1
2185. BOE Anders 1971 LILLEHAMMER 5:35.36,9
2186. TRUCHS Bjorn Dag 1953 KRISTIANSAND 5:35.50,6
2197. DRANGE Ove 1963 HELLELAND 5:36.11,1
2200. ERICHSRUD Dag 1949 RYKKINN 5:36.17,2
2201. SOLHEIM Lars Petter 1970 HAFRSFJORD 5:36.20,2
2202. PETTERSEN Lauvland 1975 MELBU 5:36.24,3
2203. KJELSTAD Karl Erik 1966 OSLO 5:36.24,5
2204. BENDIKSEN Einar 1961 BODOE 5:36.28,3
2207. WANG Bjorn 1972 SOKNEDAL 5:36.33,6
2209. NORDSKAR Helge 1954 HEIDAL 5:36.35,5
2215. JOHANSEN Knut Morten 1968 ARENDAL 5:37.14,9
2218. SOLBERG Erik Andre 1971 BODO 5:37.24,2
2219. HARALDSRUD Bjorn 1951 SVELVIK 5:37.24,5
2228. DIGERNES Trond 1962 HOKKASEN 5:37.45,6
2237. RODEM Bent 1954 OSLO 5:38.17,7
2245. ALLUM Lars Ole 1967 HOVIK 5:38.49,6
2246. ARNSEN Arne Kjell 1948 BODOE 5:38.55,4
2249. LOVOLD Adrian 1987 TRONDHEIM 5:39.00,2
2253. SYVERINSEN Rune 1961 RYKKINN 5:39.21,6
2254. BJORKLUND Stig 1965 BARDU 5:39.23,0
2262. JOHANNESSEN Finn Olav 1951 NAMSOS 5:39.50,2
2277. SKJELLERUD Jarle 1969 SANDEFJORD 5:40.33,8
2283. BOE Nils 1947 STAVANGER 5:40.42,9
2284. UGGERUD Morten 1959 SAETRE 5:40.48,8
2287. FORMO Anders 1965 SEL 5:40.57,1
2293. BJERTNES Petter 1971 OSLO 5:41.11,7
2298. GLOMSROD Magnus 1988 HALDEN 5:41.44,9
2299. OLSEN Frank Ove 1968 BODOE 5:41.45,2
2302. TVEDT Andrè 1974 MOSS 5:41.58,4
2304. HEGLAND Knut 1960 STROMMEN 5:42.06,6
2305. ELIASSEN Nils Tore 1956 DROBAK 5:42.20,2
2307. DEHLIMARKEN Lars 1967 GRAN 5:42.22,6
2308. HAFSTAD Tor Arne 1962 NANNESTAD 5:42.26,8
2314. KRISTIANSEN Edvin 1946 ARENDAL 5:42.36,1
2325. VAGLE Christen 1973 ASKER 5:43.03,7
2327. SVINGHEIM Geir 1957 GRINDVOLL 5:43.08,4
2328. JOHANNESSEN Jan 1969 KRISTIANSAND 5:43.19,3
2329. PEDERSEN Sven Arne 1968 BODO 5:43.22,4
2331. ELLINGSETER Rune 1972 MOLDE 5:43.26,3
2332. HAGNAESS Trond Egil 1972 RAELINGEN 5:43.33,6
2333. TVEITEN Dagfinn 1969 SELJORD 5:43.34,6
2334. FROLICH OLSEN Thomas 1973 KRAKEROY 5:43.42,0
2335. OLSEN Truls 1969 KRAKEROY 5:43.43,2
2337. HAGENSEN Trond 1967 MO I RANA 5:43.44,5
2339. THORSEN Fredrik 1975 SANDEFJORD 5:43.58,1
2345. OMTVEIT Olav 1960 BILLINGSTAD 5:44.17,8
2346. KRISTENSEN Lars Andre 1963 RAELINGEN 5:44.19,9
2347. VIKEN Leif 1959 GRIMSTAD 5:44.21,4
2348. SIVERTSEN Bjorn 1972 STAVANGER 5:44.35,9
2349. MINDE Nils Morten 1958 KOLSAS 5:44.38,3
2350. RONNING Stig 1964 MELHUS 5:44.49,6
2355. BERING Robert 1956 OSLO 5:44.54,9
2359. OLSSON Helge 1948 OSLO 5:45.03,2
2360. HALVORSEN Leif Roald 1966 OSLO 5:45.07,5
2361. MULSTAD Jonny 1952 MO I RANA 5:45.12,9
2362. REIERSEN Sven 1960 HORNNES 5:45.17,7
2363. SORENG Petter 1986 UTSKARPEN 5:45.22,6
2365. MOSDAL Kristian Olav 1949 GIMSE 5:45.29,3
2369. THORUP Oystein Frederik 1971 OSLO 5:45.41,3
2370. OMMUNDSEN Oyvind 1964 VENNESLA 5:45.41,5
2374. STANGER Hans Jorgen 1976 HOLMESTRAND 5:45.45,1
2381. GRIMSRUD Arne 1954 OYER 5:46.11,5
2383. PETERSEN Pal 1968 SIGGERUD 5:46.21,4
2387. VIKINGSTAD Steinar 1967 BEKKESTUA 5:46.32,5
2390. HOLBERG Roar 1961 STEINKJER 5:46.48,4
2394. LOBERG Frode 1967 VANG 5:47.04,3
2395. FJERMESTAD Torgeir 1954 JONSVATNET 5:47.07,3
2397. LAURITZEN Robin Rastad 1993 OSLO 5:47.15,1
2403. SNORTHEIM Jahn Otto 1965 NANNESTAD 5:47.45,0
2407. FANGE Ragnar 1955 HALDEN 5:47.57,3
2409. BIDNE Kjell Vidar 1961 NESBYEN 5:48.10,6
2414. HAUGEN Kurt 1966 OSLO 5:48.31,0
2416. SCHIOTZ Petter Emil 1990 BARKAKER 5:48.46,6
2417. LOINING Bjorn 1968 FLEKKEFJORD 5:48.52,5
2419. SLUNGAARD Jon Haakon 1975 HELL 5:48.55,7
2422. GRAN Bjorn Aksel 1968 HALDEN 5:49.12,5
2424. JOHANSEN Tor Einar 1962 VESTBY 5:49.13,7
2430. AMUNDSEN Simen 1987 FREDRIKSTAD 5:49.29,6
2432. STRAND Torgeir 1973 GIUGLIANO IN CAMPANIA NA 5:49.31,2
2436. MOLAND Ingemar 1954 KARLSTAD 5:49.38,9
2437. LOVSETH Morten 1981 VIKHAMMER 5:49.40,3
2439. BJERKAN Leif 1949 HEIMDAL 5:49.55,2
2444. STRAND Frank 1960 BODOE 5:50.11,7
2453. HENRIKSSON KNOS Erik 1965 HOMMELVIK 5:51.02,1
2456. VOELLESTAD Halvor 1976 STAVANGER 5:51.04,3
2457. CHRISTOFFERSEN Kaare 1947 STAVERN 5:51.05,0
2458. MONGE Rolf 1975 FREI 5:51.09,3
2464. NORMANN Fredrik 1970 OSLO 5:51.41,9
2474. BREKKE Eirik 1956 TONSBERG 5:52.24,7
2477. BREISTRAND Jon 1952 SPILLUM 5:52.28,7
2478. EIDE Stian 1989 FLATEBY 5:52.38,5
2483. HAALAND Thom 1967 ASKER 5:52.50,7
2483. PETTERSEN Per Gaute 1967 BODOE 5:52.50,7
2485. OLSEN Ulf 1953 STAVANGER 5:52.57,7
2489. JENSEN Sigmund 1954 LILLESTROM 5:53.10,2
2490. OLLILA Leif 1955 STANVIK 5:53.15,5
2491. KNUDSEN Jan Aksel 1958 TRONDHEIM 5:53.22,1
2494. SVEEN Geir 1959 LYEFELL 5:53.31,1
2496. BERG Tarjei 1972 LORENSKOG 5:53.47,7
2504. KAROLIUSSEN Terje 1957 TVERLANDET 5:54.12,6
2509. KRISTIANSEN Ole Morten 1961 BODOE 5:54.20,3
2510. FEVANG Morten 1975 SKIEN 5:54.21,1
2515. GRONDAHL Olav 1964 LILLESTROM 5:54.35,0
2516. BORDEVIK Tom Atle 1970 REISTAD 5:54.35,2
2517. REINSBERG Kjetil 1961 TILLER 5:54.42,0
2519. ANDERSEN Knut Bo 1970 KRISTIANSAND 5:54.57,3
2521. SORAKER Geir Horst 1957 TVEDESTRAND 5:54.59,3
2522. SORAKER Rolf Horst 1960 TVEDESTRAND 5:55.00,0
2527. NYSTAD Jann 1948 BODOE 5:55.15,7
2532. SAETHERBAKKEN Petter 1963 OSLO 5:55.33,5
2533. MOLSTAD Jostein 1972 KOLBU 5:55.35,4
2534. BLOM Per Gustav 1959 SOREIDGREND 5:55.38,2
2540. HALAND Sven 1976 STAVANGER 5:55.56,7
2543. OSTEVIK Svein Arne 1962 STOCKSUND 5:56.24,8
2548. SKIFTENES Arne Kristian 1945 GRIMSTAD 5:56.50,3
2550. SEMB Ola 1966 OSLO 5:56.59,4
2561. BUTTEBERG Tom Helge 1974 JESSHEIM 5:57.36,7
2567. KABBE Jon Anders 1992 VOYENENGA BAERUM 5:57.54,8
2575. CARLSEN Atle 1967 OSLO 5:58.11,1
2581. KVIKSTAD Vebjorn 1983 SANDNES 5:58.18,4
2582. FOSS Stein 1957 OSLO 5:58.21,4
2584. GJERTSEN Thomas 1964 HIS 5:58.21,9
2592. HANSEN Rune Bent 1955 STOKMARKNES 5:58.46,4
2593. REINERT Viggo 1952 FOSSLANDSOSEN 5:58.47,7
2594. SKAUG Christer 1982 VIKHAMMER 5:58.51,2
2598. SOHOL Finn 1962 SKUI 5:59.08,5
2607. BJERKE Knut St. 1947 DROBAK 5:59.32,6
2611. LOUG Sigurd 1957 JOERPELAND 5:59.40,0
2616. ESTENSEN Roger 1967 DRAMMEN 5:59.52,2
2618. NILSEN Jens Weme 1948 DROBAK 5:59.54,9
2621. HUSE Tor 1959 KOLBOTN 6:00.05,8
2623. LEISTAD Trond 1960 SORSKOGBYGDA 6:00.12,1
2624. NYMOEN Sten 1962 SKI 6:00.12,9
2644. SORDAL Tom Ove 1973 EGERSUND 6:01.23,5
2645. BRAATVEIT Jon 1977 SULDALSOSEN 6:01.23,6
2646. TORHAUG Rune 1961 HASLUM 6:01.24,5
2650. LOVSTAD Morten 1960 OSLO 6:01.41,4
2652. OYSTESE Sondov Medhus 1962 DROBAK 6:01.47,8
2653. MARTINSEN Truls 1943 LARKOLLEN 6:01.54,9
2654. STENE Erling 1971 TOLVSROD 6:01.57,8
2667. STOKKELAND Terje 1955 KVERNALAND 6:02.45,0
2675. VAEHLE Kjetil 1962 BLOMMENHOLM 6:03.40,1
2683. OSEID Halvor 1957 SNAROYA 6:04.11,6
2688. SORUM Bjarne 1966 OSLO 6:04.26,2
2690. VAERNO Klaus 1964 NESTTUN 6:04.32,9
2692. BERGAPLASS Magnus 1980 ADLISWIL 6:04.42,0
2696. DAHLMAN Pal Roar 1969 TISTEDAL 6:04.52,2
2701. JORGENSEN Vegard 1975 TROMSOE 6:05.05,2
2702. GRUBEN Kjell Arne 1947 MO I RANA 6:05.18,4
2704. ENGLI Hans Olav 1971 JAR 6:05.36,0
2708. BROMSETH Ove 1958 MO I RANA 6:05.48,3
2710. GARSTAD Jonny Andre 1964 SANDNES 6:05.53,3
2711. SANDMO Dan Robert 1979 BODO 6:05.53,6
2713. PETTERSEN Roald 1961 LARKOLLEN 6:06.00,5
2716. AARVOLD Oystein 1960 NESOYA 6:06.09,5
2717. BREDER Hans Jorgen 1952 OSLO 6:06.13,9
2721. HEGGSET Ola Emil 1967 SKEDSMOKORSET 6:06.28,2
2724. AALRUD Thomas 1971 OSLO 6:06.35,7
2731. ERIKSEN Remi 1967 BORGEN 6:06.43,2
2732. BERG Magne 1955 SORTLAND 6:06.50,7
2734. THANE Egil 1956 ULSET 6:06.59,2
2741. HEIE Mads Are 1966 FINSTADJORDET 6:07.21,8
2743. ROSCHER Roger Andreas 1957 OSLO 6:07.28,1
2753. FJELLVANG Oyvind 1955 HASLUM 6:07.59,9
2754. PEDERSEN Willy Harald 1960 MO I RANA 6:08.01,2
2758. HAGEN Erik 1953 OSLO 6:08.08,8
2759. SKOGLI Harald 1954 OSLO 6:08.18,8
2760. PETTERSEN Ragnar 1975 LARVIK 6:08.22,0
2762. KVERNROD Stale 1966 STJORDAL 6:08.34,4
2764. VULLUM Erik 1950 AURE 6:08.39,4
2776. AGEDAL Reidar 1967 BYREMO 6:08.59,9
2778. WALTILA ATLE Jonny 1957 SKONGSENG 6:09.03,0
2786. KALLAK Nils 1958 BEKKESTUA 6:09.39,3
2788. BOE Havard 1969 TONSBERG 6:09.46,0
2789. SYDSKOGEN Trond 1966 HALDEN 6:09.50,3
2792. GULLIKSEN Arne 1972 STAVANGER 6:09.53,1
2793. EINES Olav 1946 AURE 6:10.04,3
2794. ENGELSTAD Arne 1951 MAURA 6:10.05,5
2796. FORBORD Jon Olav 1953 SKATVAL 6:10.20,5
2797. SVENDSEN Sverre 1968 DROBAK 6:10.20,8
2799. ARNSEN Svein Christoffer 1969 BODOE 6:10.22,0
2805. SMORDAL Tord 1992 BARKAKER 6:10.33,9
2809. THORESEN Brage 1967 SOFIEMYR 6:11.01,4
2811. OMLAND Leif Rune 1963 KVINESDAL 6:11.04,9
2813. LEITVOLL Stale 1963 BODOE 6:11.11,5
2816. TRANULIS Michael A. 1963 OSLO 6:11.23,8
2817. ASPMO Svein Ove 1963 BODOE 6:11.24,6
2818. KRISTIANSEN Stian 1987 HALDEN 6:11.25,5
2819. SKOGVOLL Oeivind 1963 BODOE 6:11.31,2
2828. TORP Stein Borre 1954 TRONDHEIM 6:12.03,4
2837. ELVERUM Knut Ivarsson 1980 TROMSDALEN 6:12.27,0
2841. MONG Egil 1955 EGERSUND 6:12.53,1
2843. HAREFALLET Vidar 1970 GJOVIK 6:12.58,1
2844. HOVLAND Gunnar 1965 TRONDHEIM 6:12.58,5
2846. KJELLEVOLD Kjell Henning 1949 STAVANGER 6:13.04,1
2848. GAHRE Kristian 1961 OSLO 6:13.14,2
2851. URSIN Bjorn 1960 OSLO 6:13.20,2
2859. STEINERT Svein Ragnar 1953 TROMSO 6:13.28,8
2860. JENSEN Ingar 1955 KARLSTAD 6:13.32,0
2867. HANSEN Arnulf 1947 SILSAND 6:13.47,5
2869. SPONBERG Atle 1964 OSLO 6:13.57,5
2871. GUNDERSEN Fredrik Skau 1985 OSLO 6:14.00,6
2873. TVEDT GUNDERSEN Arne 1979 STAVANGER 6:14.12,2
2875. DROYVOLLSMO Ove 1966 ALEN 6:14.24,7
2876. OKSENDAL Eivind 1961 KVINESDAL 6:14.28,7
2877. HOPEN Kjell Terje 1943 NAMSOS 6:14.30,3
2882. KARVIK Tom Andre 1967 OSLO 6:14.42,7
2883. AASERUD Per Othmar 1957 SNAROYA 6:14.45,9
2887. AASARMOEN Per Christian 1975 HOV 6:15.01,5
2892. EDLAND Olav 1963 BLOMMENHOLM 6:15.20,9
2896. PETTERSEN Finn 1949 SUNDEBRU 6:15.42,1
2897. WAAGE Trond 1972 MO I RANA 6:15.43,9
2899. NILSEN Finn Erik 1948 OSLO 6:15.45,1
2901. SVINDLAND Hans 1974 MARNARDAL 6:15.55,9
2902. KARLSEN Ole Aksen Andre 1962 DRAMMEN 6:15.56,3
2906. HAMMER Jan Arthur 1957 RADAL 6:16.20,9
2907. HENRIKSEN Jan 1960 SKOPPUM 6:16.28,0
2913. FOLMO Ole Bjarne 1948 ARNES 6:16.40,3
2915. LUND Tor Osvald 1963 HEIMDAL 6:16.42,2
2916. MYHRER Atle 1986 OSLO 6:16.49,4
2918. TVEDT Jan 1957 ASKER 6:16.57,0
2922. HEGGHEIM Torstein 1951 BORSA 6:17.21,2
2923. PEDERSEN Morten Ole 1960 KONGSBERG 6:17.26,6
2926. LIND Petter Oscar 1954 OSLO 6:17.34,9
2936. NILSEN Finn Kare 1962 BODOE 6:18.36,9
2941. TVENGE Magnus 1979 OSLO 6:18.56,9
2943. SOLVANG Trond 1959 OSLO 6:18.59,9
2944. JORGENSEN Martin 1970 TOLVSROD 6:19.00,8
2945. STOFRINGSHAUG Nils 1969 SANDEFJORD 6:19.02,3
2950. OYEN Frode 1973 LOVENSTAD 6:19.30,9
2954. GULDAHL Harald 1958 JEVNAKER 6:19.45,6
2955. OS Jan Bard 1942 FAUSKE 6:19.53,0
2958. ROMME Hans Petter 1974 REISTAD 6:20.10,5
2961. LARSEN Tor 1961 VENNESLA 6:20.37,0
2965. HOSTVEDT Ole 1987 OSLO 6:20.40,6
2967. STANGER Morten 1964 HOLMENSTRAND 6:20.49,8
2974. WILBERG Rune 1957 LOTEN 6:21.14,9
2977. MOEN Svein Egil 1953 KONGSBERG 6:21.19,9
2978. BRUN Henning 1964 DROBAK 6:21.24,4
2981. TOLLEFSEN Thomas 1970 SKJETTEN 6:21.29,6
2986. ALEXANDERSEN Morten 1984 ENGELSVIKEN 6:21.41,2
2989. SANDMO Kjetil 1990 TRONDHEIM 6:21.50,4
2990. TANDBERG Bernhard 1985 OSLO 6:21.51,2
2992. GRONNSLETT Martin 1983 BODOE 6:21.56,8
2993. PETTERSEN Hans Martin 1975 FAUSKE 6:21.57,1
2999. SKARET Frode 1962 NAMSOS 6:22.26,7
3011. IVEM Robert 1976 HASLUM 6:23.04,5
3021. MALO Karl Fredrik 1989 OSLO 6:23.32,3
3025. SOLFJELD Asbjoern Nicolai 1959 TVEDESTRAND 6:23.41,4
3026. PETTERSEN Petter 1969 BODO 6:23.43,6
3029. RANHEIM Helge 1959 OSLO 6:24.06,4
3030. BERGSTROM Hasse 1946 VINTERBRO 6:24.12,4
3033. WIIK Alexander 1975 OSLO 6:24.14,3
3038. GILJE Jon 1985 STAVANGER 6:24.53,1
3039. HOFF Sveinar 1962 MAURA 6:25.03,5
3040. SKJEVDAL Harald 1944 RINGEBU 6:25.04,8
3041. HANSSEN Hugo 1973 BODOE 6:25.06,6
3042. ABELSEN Tor Petter 1945 VERDAL 6:25.09,3
3043. FOYN GLOMMI Ola 1983 OSLO 6:25.16,2
3048. AUNE Stig 1980 TRONDHEIM 6:25.38,6
3049. LYNG Marius 1986 TRONDHEIM 6:25.47,6
3069. STRANDE Knut Ivar 1964 FREDRIKSTAD 6:27.21,7
3079. FOSS Kristian 1951 NAMSOS 6:27.37,4
3082. HOVDEN Jarl 1962 RANDABERG 6:27.40,7
3092. ROKKE Paal 1961 OSLO 6:28.43,8
3095. HVIDSTEN Svein 1942 HOLMESTRAND 6:28.50,3
3099. OMTVEIT Talleiv 1988 BILLINGSTAD 6:29.22,4
3104. OHR Steinar 1964 KOLSAS 6:29.36,3
3119. PAUS Arnfinn 1951 SORTLAND 6:30.32,2
3126. PEDERSEN Martin 1975 DROBAK 6:30.54,7
3129. WANG Per Wilhelm Butler 1968 NOTTEROY 6:31.02,1
3130. HELGESEN Havard 1987 FREDRIKSTAD 6:31.05,4
3131. CARLSTROM Gorgen 1966 KRONGSVINGER 6:31.07,2
3134. MIKALSEN Torgeir 1959 MO I RANA 6:31.32,8
3135. PEDERSEN Arild Ingar 1957 LOMMEDALEN 6:31.36,1
3136. VIK Vegard 1967 HARSTAD 6:31.37,5
3141. KRISTIANSEN Inge 1966 SKJANES 6:32.00,3
3142. RUDSAR Eigil 1969 SANDEFJORD 6:32.01,3
3149. THORSEN Eivind 1988 OSLO 6:32.25,1
3152. VAAGE Jon Kaare 1958 FLEKKEFJORD 6:32.42,0
3154. LORANGE Per Frithjof 1974 OSLO 6:32.47,6
3156. VIRIK NILSEN Paal 1974 SANDEFJORD 6:32.50,5
3159. ELDEN Frode 1976 NAMDALSEID 6:33.19,1
3161. SKUTLE Nils 1953 TRONDHEIM 6:33.23,7
3163. SORGAARD Per Kristian 1964 KRISTIANSAND 6:33.32,3
3164. FORMO Kristoffer 1975 TRONDHEIM 6:33.33,0
3174. MARKUSSEN Eifred 1955 SORUMSAND 6:34.38,5
3176. KORPBERGET Terje 1982 VINSTRA 6:34.49,8
3178. RYTVIKEN Stian 1978 VINSTRA 6:34.55,3
3181. HAVREVOLL Dagfinn Nesbo 1977 SULDALSOSEN 6:35.05,8
3188. WALDAL Vegard 1973 TRONDHEIM 6:35.23,6
3189. SMORDAL Arve 1960 BARKAKER 6:35.42,1
3190. SKALMERUD Jan Terje 1968 OSLO 6:35.48,3
3191. BEKKEDAL Arne Daniel 1983 OSLO 6:35.50,7
3194. HESSTVEDT Stein 1960 HOSLE 6:35.58,3
3197. HENRIKSEN Svein 1965 JAR 6:36.13,2
3201. BRENDEN Jon 1961 HOVIK 6:36.24,6
3202. ENGSTROM Gerth 1962 MO I RANA 6:36.24,9
3205. RANVIK Oystein 1969 DRAMMEN 6:36.28,8
3208. ERNSTSEN Torleif 1977 OSLO 6:36.34,6
3216. SIMONSEN David 1958 BODOE 6:36.53,5
3221. GRYTOYR Bjornar 1955 GRESSVIK 6:37.30,3
3233. SKATVOLD Jostein 1937 SKATVAL 6:38.11,6
3235. MIEDLER Rodney Storrud 1980 HAUGLANDSHELLA 6:38.24,6
3248. ESPEN Moe 1975 BODOE 6:39.14,3
3259. LEMSTROM Niklas 1971 BODALEN 6:39.36,7
3263. BERNTSEN Dan 1969 KRISTIANSAND 6:39.41,9
3264. KVAMSDAL Petter 1982 FYLLINGSDALEN 6:39.44,5
3267. BJERKHOLT Morten 1959 STJORDAL 6:40.20,7
3269. MATHIASSEN Jan Olav 1977 LANGHUS 6:40.29,2
3281. MOE Torbjorn T. 1968 RYKKINN 6:41.36,6
3286. JOHANSEN Kjetil 1965 DRAMMEN 6:41.53,1
3291. NORDAHL Morten 1980 BILLINGSTAD 6:41.59,5
3297. NETLAND Eilef 1963 KVINLOG 6:42.17,8
3298. ARONSEN Hans A. 1951 HARSTAD 6:42.18,9
3300. BRUNES Per Tore 1957 KONGSBERG 6:42.21,9
3304. HESLA John Freddy Borge 1966 GOL 6:42.40,1
3307. NERDAL Ivar 1969 TROMSDALEN 6:42.53,4
3309. MORCH Lars Christian 1988 SANDVIKA 6:43.01,7
3313. ENGER Tom 1967 OTTA 6:43.34,1
3318. WILMO Sven Erik 1967 OSLO 6:44.05,5
3322. GROTTUM Erik 1967 OSLO 6:44.09,7
3323. WIIK John 1949 RAADAL 6:44.15,5
3326. FLUSKE Terje Wiggo 1964 SARPSBORG 6:44.23,9
3327. WISTH Tor Einar 1964 BODOE 6:44.24,1
3338. STUAN Ketil 1956 OSLO 6:45.17,7
3340. ROKENES Dagfinn 1958 NEDENES 6:45.23,9
3345. DAAE Petter 1966 TROMSO 6:45.37,8
3346. OLSEN Rune 1966 HALDEN 6:45.46,5
3348. SKOGSLETTEN Rune 1958 SKEDSMOKORSET 6:45.51,8
3356. PEDERSEN Harald Dahl 1970 LYSAKER 6:46.26,9
3360. TRY Erik 1968 DRAMMEN 6:46.40,9
3365. KLEMETSEN Tom Rune 1970 OLSO 6:46.58,2
3367. ROBERTSEN Stig 1971 KRISTIANSAND 6:47.11,4
3376. TVEDT Magnus Broch Mathisen 1992 BERGEN 6:47.38,4
3379. ENGVIK Joran 1957 SORUMSAND 6:47.59,7
3386. HANSTAD Per 1954 NYBERGSUND 6:48.24,9
3389. JETLUND Olav 1950 OSLO 6:48.31,2
3390. DYBDAHL Petter 1967 VESTSKOGEN 6:48.32,4
3394. WIIK Fredrik 1977 PARADIS 6:48.50,3
3395. MATHISEN Stig Rune 1974 MELHUS 6:48.56,4
3396. BEDDARI Tor 1956 STANVIK 6:49.00,8
3399. KONGSGARDEN Marius 1970 VETTRE 6:49.07,5
3401. GOLDSTEIN Jorn 1953 OSLO 6:49.14,7
3406. SKOLSEG Steffen 1967 SNERTINGDAL 6:49.27,7
3408. SKALVOLD Gunnar 1962 NARVIK 6:49.37,1
3413. MYHRE Hugo 1961 FEVIK 6:49.49,4
3415. GRONAS John Arne 1943 HALSA 6:49.52,8
3418. SAUR Stian 1983 TROMSO 6:49.56,8
3419. PAULSEN Anders 1961 BODOE 6:49.57,9
3421. NILSEN Tore 1961 HVAM 6:50.02,2
3422. MELLEM Kristian 1976 BRANDBU 6:50.09,1
3431. CASEN Aslak 1962 NESBRU 6:50.37,6
3438. JOHANSEN Christian H. 1963 OSLO 6:51.24,2
3440. HAGEN Paal 1966 BRUMUNDDAL 6:51.28,7
3441. THORSTENSEN Tore 1951 KRONGSVINGER 6:51.29,3
3446. FROYTLOG Anders 1994 EGERSUND 6:51.42,8
3455. KARLSEN Knut G. 1948 OSLO 6:52.28,4
3458. STROM Age 1960 BODOE 6:52.46,1
3466. JACOBSEN Tor Arne 1949 TROMSDALEN 6:53.02,8
3467. BOGSTAD Thor 1959 KLOFTA 6:53.06,4
3470. WROLDSEN Johan 1961 OSLO 6:53.24,8
3471. ODDEN Tore 1969 KRAKEROY 6:53.26,7
3480. NERDAL Steffen A 1985 ALTA 6:54.03,3
3481. KORSAETH Truls 1959 OSLO 6:54.09,0
3484. SVEEN Ole Fredrik 1972 KLOFTA 6:54.34,4
3489. NYGARD Per Age 1959 BERGEN 6:54.53,9
3490. BJERKELUND Jan Kare 1953 SANDNES 6:54.54,8
3495. TORP Jon Ole 1957 HALDEN 6:55.10,3
3499. ALEXANDERSEN Geir Ove 1969 BODOE 6:55.29,9
3500. IVERSEN Ronny Markeng 1956 GJOVIK 6:55.30,6
3502. FREITAG Stig Atle 1985 OSLO 6:55.33,8
3503. AASARMOEN Petter 1980 OSLO 6:55.34,2
3504. ALSAKER Torbjorn 1970 DROBA 6:55.34,5
3506. FAGERHEIM HANSEN Karoline 1988 OSLO 6:55.41,5
3515. THEODORSEN Kjell Helge 1951 OSLO 6:56.26,2
3519. ANDERSEN Per Jan 1953 SANDEFJORD 6:56.53,8
3522. KLEIVDAL Per Ivar 1969 OSLO 6:57.04,0
3524. THORESEN Bernt 1974 KRISTIANSAND 6:57.09,4
3525. INDREGARD Stale 1972 FAUSKE 6:57.10,1
3528. OIE Leif 1966 SLEPENDEN 6:57.12,6
3529. LYSTAD Yngve 1974 FREI 6:57.22,1
3531. DANIELSEN Joannis Bloch 1978 OSLO 6:57.27,7
3533. MYKLEBUST Torgeir 1971 VALLDAL 6:57.30,6
3535. AARLI Geir 1965 KVINESDAL 6:57.42,0
3538. SAETRE Nils Jarle 1970 TROMSO 6:58.12,4
3541. JENSEN Mats 1985 OSLO 6:58.36,0
3548. LINDAL Hans Olav 1962 BERGEN 6:59.04,6
3550. TOMMERAS Jan Roar 1971 BODOE 6:59.12,3
3551. HESSELMANN Mathias 1974 OSLO 6:59.13,0
3552. HOLTHE Helge 1958 HEGGEDAL 6:59.13,6
3561. AMUNDSEN Finn Hugo 1965 MO I RANA 6:59.34,0
3565. TOMASGAARD Arvild Leif 1951 DROBAK 6:59.43,3
3566. KITTELSEN Kjetil Vidar 1958 FROLAND 6:59.45,6
3570. LANGORGREN Petter 1973 GIMSE 7:00.03,6
3573. TROSET Per Arne 1968 TRONDHEIM 7:00.10,0
3578. OPSTAD Kristen 1959 TILLER 7:00.40,0
3579. KJOLEN Mads 1970 SKJETTEN 7:00.40,8
3582. OLAUSSEN David 1983 OSLO 7:00.56,8
3584. MONKVIK Kjetil 1965 TRONDHEIM 7:01.12,3
3584. NILSSON Per Olav 1957 SNAROYA 7:01.12,3
3588. WILBERG Jon 1983 LILLEHAMMER 7:01.23,9
3590. MOE Havard 1965 KONGSBERG 7:01.39,4
3592. LAUGLO Bjorn 1948 OSLO 7:02.01,1
3595. GJERSVOLD Odd Magne 1975 STOREN 7:02.09,5
3598. RIMER Orjan 1944 MO I RANA 7:02.15,0
3599. RIKE Svein 1973 AALESUND 7:02.29,6
3603. HAMMERSLAND Roger 1961 OSLO 7:02.39,1
3605. AURAEN Arnstein 1952 SKIEN 7:02.53,0
3611. FREDRICSSON Bjorn 1955 OSLO 7:03.08,9
3624. SKJOLD Hans Kristian 1958 BONES 7:04.18,4
3628. JENTOFTSEN Nils Birger 1956 SPARBU 7:04.55,4
3630. BORRE Steen 1967 ASKER 7:05.07,1
3634. STARBERG Dag 1953 OSLO 7:05.16,0
3636. HOYSET Gunleik 1945 HOVIN 7:05.22,9
3650. EKBERG Carl Erik 1962 KRISTIANSAND 7:06.48,1
3651. SOLBERG Gunnar 1959 KROKKLEIVA 7:06.50,2
3653. PEDERSEN Jorgen 1970 BODOE 7:07.05,5
3654. BERNTSEN Eirik 1980 KLEPPESTOE 7:07.07,9
3660. AASLAND Henrik 1967 LIER 7:07.43,4
3662. THORESEN Thomas Hjelde 1986 HEIMDAL 7:07.48,5
3664. KIRKSAETHER Lars 1967 TRONDHEIM 7:08.08,4
3665. NILSEN Erik Werner 1960 TERTNES 7:08.08,9
3666. CLAUSSEN Ola 1991 OSLO 7:08.09,4
3667. BREKKE Idar 1983 OSLO 7:08.12,2
3668. GJOVIK Trygve 1960 MELHUS 7:08.17,0
3669. GRIMSMO Bard 1952 TRONDHEIM 7:08.33,8
3672. JOHANSEN Ulf 1958 TROMSO 7:08.58,0
3673. BENTZEN Erling 1973 ROYSE 7:09.10,2
3674. TVEITEN Jon 1964 OSLO 7:09.11,2
3682. MJELDE Helge 1980 NESSTUN 7:09.33,3
3683. SANDVIK Henrik 1977 SANDEFJORD 7:09.43,3
3684. WEISAETH Jacob Lindheim 1997 OSLO 7:09.43,7
3690. ASEN Jan Erik 1966 HEIMDAL 7:10.15,2
3691. JOHANSEN HAAKE Torbjorn 1968 BODOE 7:10.15,9
3696. TVEITEN Bjarne 1954 NESBRU 7:11.00,7
3699. OMHOLT Havard 1974 PASSEBEKK 7:11.14,2
3707. KROSBY Anders Johan 1946 SELLEBAKK 7:11.49,1
3708. ELLINGSEN Bjorn Olav 1983 MOLDE 7:12.09,0
3710. FISKVIK Steinar 1943 STJORDAL 7:12.25,2
3713. KROGH Sten 1968 DRAMMEN 7:12.29,3
3716. OLSEN Arild 1960 KARMSUND 7:12.48,9
3724. BERG Arne 1963 KJOLLEFJORD 7:13.58,6
3726. HANDBERG Tore 1970 BODOE 7:14.17,8
3735. KJAERNES Bjorn 1962 DRAMMEN 7:14.59,3
3736. VEDAL Poul 1987 OSLO 7:15.03,8
3744. TRULSEN Oyvind Gui 1972 EGERSUND 7:15.45,6
3752. NERGARD Morten 1956 TRONDHEIM 7:16.09,2
3754. BERG HENRY Christian 1973 TOLVSROD 7:16.22,5
3756. NYMO Harry 1935 BODOE 7:16.39,6
3757. HAMMERSTROM Per 1953 NAMSOS 7:16.47,5
3758. HAGEN Einar 1957 STJORDAL 7:16.51,5
3763. SOLHEIM Terje 1957 FROLAND 7:17.02,4
3764. RUUD JOHANSEN Knut Oivind 1962 OSLO 7:17.03,3
3767. KJELLAND Jan G 1964 OSLO 7:17.38,3
3769. GULBRANDSEN Oddbjorn Joar 1958 HUNDVAG 7:17.45,1
3774. THORESEN Tronn 1964 KVINESDAL 7:18.33,3
3777. LYNGMO Ingar Hugo 1954 ORDERDALEN 7:18.52,1
3786. MONTI Pedersen Lars 1942 ALTA 7:19.18,7
3791. FINHOLT Martin 1969 VIKHAMMER 7:19.34,1
3792. HOLGERSEN Holger 1953 SVEIO 7:19.36,2
3793. NERDAL Morten 1958 MO I RANA 7:19.40,0
3800. FOLMO Svein 1955 BERGEN 7:19.53,7
3801. HOLTE Arne Hallvard 1943 KRISTIANSAND 7:19.59,7
3811. VARRE Trym 1961 JAR 7:21.03,9
3812. ARNES Andre 1976 OSLO 7:21.11,7
3815. WICKLUND Bjorn 1958 OSLO 7:21.34,2
3817. TOENNESEN Erik Edward 1958 MANDAL 7:21.49,6
3820. MARTINSEN Tore 1954 FANNREM 7:22.09,9
3822. MAGELIE Trond 1955 DROBAK 7:22.45,6
3824. HOLSTANGEN Ove 1968 JAR 7:22.53,6
3828. MOSENG Steinar 1959 ROROS 7:23.30,3
3831. TRYGG Jan 1954 OSLO 7:23.39,0
3835. STORLEER Samuel 1997 TRONDHEIM 7:23.58,2
3840. VEINAN JOHNSEN Oystein 1973 BODOE 7:24.25,0
3843. DYBDAL Knut Ivar 1970 KONGSBERG 7:24.39,3
3844. KJERSEM Tor Elling 1979 TRESFJORD 7:24.43,7
3847. DIDRIKSEN Jann Ivar 1954 TOMASJORD 7:24.55,6
3858. NORDSTROM Bjorn 1964 OSLO 7:25.38,1
3864. BERNTSEN Svein 1949 HETLEVIK 7:26.28,6
3870. ABRAHAMNSEN Thorbjorn 1963 LARVIK 7:26.47,7
3871. FYHN TRONDSEN Tore A. 1967 TROMSO 7:26.49,0
3875. HUSBY Odd 1946 SKATVAL 7:27.10,9
3888. FROSTAD Ingvar 1960 BERGEN 7:28.11,4
3891. TANDE Pal Morten 1962 TROMSO 7:28.38,4
3899. POULSEN Richardt 1961 TONSBERG 7:30.21,1
3906. STORSVE Ole Jacob 1975 KLAEBU 7:30.49,7
3909. JONSSON Magnus 1974 SOLNA 7:30.56,9
3921. KRISTENSEN Alexander 1991 BERGEN 7:31.49,1
3922. JAKOBSEN Jahn Ivar 1965 TRONDHEIM 7:32.00,9
3936. MOI Paul 1951 ALGARD 7:33.35,5
3945. LUND Espen 1963 BODOE 7:34.08,9
3957. BRANTZEG Ketil 1993 HASLUM 7:35.23,3
3960. JENSEN Bjorn 1965 ARENDAL 7:35.55,8
3961. FISKVIK Arild 1945 SKATVAL 7:35.56,1
3970. LARSEN Petter 1978 HEMNES 7:36.23,4
3971. BJORKLUND Trond 1980 HEMNES 7:36.24,4
3973. OVSTEDAL Terje 1959 TRESFJORD 7:36.37,2
3975. KRISTIANSEN Anders 1974 LILLEHAMMER 7:36.40,5
3977. VOLODEGARD Jan Ivar 1952 ORJE 7:36.58,5
3982. WITTBANK Jorn Petter 1963 KROKSTADELVA 7:37.18,9
3986. VESTNES Steinar 1954 VESTNES 7:37.44,9
3988. OLSEN Per Martin 1966 BODOE 7:37.54,2
3991. WIERSDALEN Nils Eivind 1988 BERGEN 7:38.16,3
3994. JAKOBSEN Glenn Arne 1957 BODOE 7:38.38,9
3998. HOVA Oscar 1983 ROYSE 7:39.25,2
4002. EIDESEN Ben Olav 1952 SVEIO 7:39.50,1
4003. NILSEN Ulf Sander 1961 SNAROYA 7:39.52,0
4015. KONRADSEN Espen 1987 TISTEDAL 7:41.16,3
4019. SOLLUND Jorgen 1985 TROMSO 7:41.27,1
4026. KROGSTAD Torbjorn 1961 LILLESAND 7:42.06,6
4029. GASMANN Kay Ronny 1969 LARVIK 7:42.22,5
4032. ANDERSEN Ove 1952 FLEKKEFJORD 7:42.34,7
4034. AABO John 1954 OSLO 7:42.54,1
4038. KRAFT Gerhard 1945 LARVIK 7:43.09,2
4041. VEINAN Roger 1961 BODOE 7:43.35,3
4044. HAKONSEN Espen 1968 OSLO 7:43.44,8
4049. HORTHE Geir 1963 RYKKINN 7:44.09,9
4051. SVEGARDEN Thor 1953 LILLEHAMMER 7:44.19,8
4059. MELLBYE Bernhard 1958 SANDVIKA 7:45.01,7
4071. OLSBY Bent 1963 BJORNEMYR, NESODDEN 7:46.59,6
4077. ROIL Anders 1966 OSLO 7:47.14,5
4079. OLSEN Geir 1966 SANDE I VESTFOLD 7:47.21,9
4080. OESTEGAARD Stig Rune 1968 MALVIK 7:47.24,7
4088. MAGNUSSON Edvald 1948 SANDNES 7:48.04,0
4089. HANSEN Erik 1963 OSLO 7:48.12,2
4096. MARTINSEN Roy Holger 1959 VESTBY 7:48.59,2
4105. SKALLERUD Christian 1976 LYSAKER 7:50.06,2
4106. WISLOFF Kjetil 1970 OSLO 7:50.07,2
4107. GARE Jan Bjorn 1958 DRANGEDAL 7:50.16,6
4108. HALHIEM Are 1963 ASKER 7:50.22,0
4109. MARKUSSEN Haavard Rustad 1992 SORUMSAND 7:50.41,6
4110. HALVORSEN Trond 1964 BODOE 7:50.48,2
4117. SCHIOTZ Stian 1988 BARKAKER 7:51.48,0
4118. HOVA Nils 1963 NESBYEN 7:51.51,2
4127. EVENSEN Petter 1958 LILLEHAMMER 7:53.01,3
4132. JENSEN Paal 1968 TISTEDAL 7:53.15,8
4137. DAMAS Trond 1969 SAKSVIK 7:54.11,4
4139. DAMAS Odin 1976 SAKSVIK 7:54.19,0
4144. BENDIKTSEN Bjorn 1964 DRAMMEN 7:55.18,0
4147. MUNTHE Henrik Hartvig 1955 OSLO 7:55.34,8
4148. HUSBY Marius 1975 TRONDHEIM 7:55.36,8
4152. KLEV Jan Bremner 1953 TROMSO 7:56.09,3
4156. LYNGAR Mikkel 1966 BODOE 7:56.27,9
4158. BELDRING Hans Petter 1959 OSLO 7:56.43,3
4159. BALSLEV Jorn 1958 KOLBOTN 7:56.51,3
4160. ODDEN Christoffer Endre 1988 OSLO 7:56.59,2
4161. SYRRIST Tom Espen 1961 SANDEFJORD 7:57.00,0
4162. ODDEN Age 1959 OSLO 7:57.00,5
4164. HELLESNES Torstein 1953 OSLO 7:57.04,7
4167. TORSEN Hans Olav 1945 TRONDHEIM 7:57.15,8
4170. LANGELAND Agnar 1950 BERGEN 7:57.31,6
4171. MOERCH Henrich 1969 OSLO 7:57.32,2
4171. RAVNEBERG Trond 1970 NESTTUN 7:57.32,2
4182. SUNDE Knut Olav 1959 HONEFOSS 7:58.55,2
4185. JAEGTNES Frank Olav 1966 OSLO 7:59.36,3
4198. BROBACK Edmund 1954 TROMSO 8:00.59,1
4199. DAHL Per Arne 1956 SANDEFJORD 8:01.12,9
4201. PAULSEN Bjornar 1958 FJELLHAMAR 8:01.45,8
4203. BJORN EIRIK DUNDAS Jensen 1970 BODOE 8:01.57,3
4208. GULLIKSTAD Roger 1975 DRAMMEN 8:02.25,0
4214. SKODJEVAG Sven Ivar 1968 SKODJE 8:03.14,6
4222. VEGANGER Stian 1977 OSLO 8:04.24,9
4231. ARNEBERG JENSEN Skjalg 1967 MO I RANA 8:05.04,9
4236. SEIELSTAD Andre 1973 OSLO 8:06.01,6
4244. GRANLIEN Einar 1965 KOLBOTN 8:06.49,7
4248. ELIASSEN Lars 1983 TROMSO 8:07.16,1
4250. GLOSLIE Svein Erik 1945 KLEPPE 8:07.53,6
4255. DALEN Knut 1954 HOVET 8:08.18,0
4256. FINNESTAD Reidar 1959 OSTERSKAR 8:08.18,9
4258. HOVE Jon 1959 OSLO 8:08.35,2
4259. BRANTZEG Peer 1955 KRISTIANSAND 8:08.42,3
4268. JENSEN Fred Arild 1938 STAVANGER 8:09.42,2
4271. HELGHEIM Jon Arild 1954 EGERSUND 8:10.01,3
4276. SMEDSRUD Joakim 1986 OSLO 8:10.41,8
4277. ANDRESSEN Lars Petter 1986 TROMSO 8:10.53,2
4278. LOVSTAD Christian 1992 OSLO 8:11.04,4
4279. COLBERG Stian 1986 OSLO 8:11.05,7
4292. HOFF Torstein Sverre 1984 GRAN 8:12.28,8
4296. TELLEFSEN Arve 1936 OSLO 8:12.45,8
4300. ANDREASSEN Roar 1967 OSLO 8:13.07,7
4301. LAGESEN Kjetil 1957 BODOE 8:13.34,0
4324. SKJELVIK Hakon 1962 RANDABERG 8:15.44,1
4331. HAMMER Eirik 1952 RADAL 8:16.21,1
4332. TANDBERG Hans 1949 NESBYEN 8:16.29,4
4336. EIKELAND Jan Philip 1956 TONSBERG 8:17.04,8
4342. HEWITT Stephen 1963 OSLO 8:17.24,1
4353. OLAND Espen 1965 DRAMMEN 8:18.34,5
4362. PAULSEN Stian 1984 ENGELSVIKEN 8:19.33,1
4366. LUND Kjell Romyhr 1952 TRONDHEIM 8:20.22,6
4372. SCHEVIK Omar 1961 FLEKKEFJORD 8:21.07,0
4373. GRAN Einar 1958 OSLO 8:21.24,7
4386. SAGEN Ole Johan 1951 BERGEN 8:22.24,7
4395. THORSDALEN Rune 1961 BODOE 8:23.25,9
4402. GJENDEM Jan 1984 BILLINGSTAD 8:24.25,7
4407. TANGEN Geir Borge 1956 VESTFOSSEN 8:25.06,9
4410. TORP Mads 1987 GRESSVIK 8:25.36,3
4418. RASMUSSEN Arne 1965 KJOLLEFJORD 8:27.30,9
4421. KNUDSEN Kenneth 1986 TRONDHEIM 8:27.39,4
4422. ISINGRUD Kjell 1962 OSLO 8:27.42,2
4426. SAETERHAUG Morten 1959 MO I RANA 8:28.35,1
4427. LURAAS Knut 1954 TINN AUSRBYGD 8:28.35,3
4436. HOLM Mads 1962 HJELLESTAD 8:29.38,9
4440. LYSTAD Kristian 1976 LYSAKER 8:29.56,9
4447. OPSAHL Akon 1987 OSLO 8:30.22,6
4464. OSTERHAUG Lasse 1990 BILLINGSTAD 8:33.13,2
4475. ROB Jan 1960 OYESTRANDA 8:35.05,3
4483. SLEMDAL Harald Fossum 1980 SKEDSMOKORSET 8:36.15,0
4488. SCHIOTZ Oskar 1955 BARKAKER 8:37.04,5
4489. VALLA Asbjorn 1946 LILLEHAMMER 8:37.05,5
4497. CHRISTENSEN Odd 1949 BODOE 8:38.44,0
4499. WEISAETH Ole Edvard S 1964 OSLO 8:39.08,5
4500. RASMUSSEN Joachim 1983 OSLO 8:39.20,8
4501. BLEKEN Hakon 1956 OSLO 8:39.32,2
4503. NORMANN NILSEN Henry 1955 TONSBERG 8:39.47,4
4505. HELLAND Jan Borge 1967 SKREIA 8:40.16,7
4509. NOSTED Alf Arne 1956 MANDAL 8:40.43,2
4513. LINDTVEIT Olaf 1960 ARENDAL 8:41.02,0
4516. BORGE AASERUD Rolf 1956 SNAROYA 8:41.10,9
4520. STENSVIK Rune 1960 BODO 8:41.43,8
4524. EVENSEN Terje 1968 ADALSBRUK 8:42.34,2
4525. OVERVAAG Christian 1968 TROMSO 8:42.35,9
4526. NYVOLL John Oscar 1962 TROMSO 8:42.36,7
4531. STRAND Jens 1969 STAVANGER 8:43.26,3
4533. JENSEN Rolf Kare 1956 KJERRINGOY 8:43.31,9
4538. BOTNEVIK Frode 1946 OSLO 8:46.15,8
4543. RASMUSSEN Kristoffer 1992 KJOLLEFJORD 8:47.24,3
4545. AUGEDAL Einar Norman 1973 SKOPPUM 8:47.57,3
4546. NORMANN Christin 1967 BODOE 8:48.09,7
4547. HAGEN Kai Brynjar 1949 BODOE 8:48.17,9
4552. RAMNEFJELL Per Espen 1970 OSLO 8:49.36,9
4561. EGGEN Thor Anders 1956 OSLO 8:50.29,1
4579. OLBERG Kjetil 1972 HAFRSFJORD 8:53.05,4
4581. KROGER Pal 1972 STAVANGER 8:53.12,4
4589. HALS Knut Age 1962 SNASA 8:54.46,1
4591. DAHL Poul Espen 1960 DRAMMEN 8:55.15,4
4593. JOHANSEN Leif 1961 ARENDAL 8:55.22,4
4594. LIBERG Per Christian 1970 HAMAR 8:55.50,5
4596. WIERSDALEN Nils Ragnar 1955 ASGARDSTRAND 8:56.29,8
4618. YRAN Oscar 1990 ODENSE 9:03.16,4
4625. EITZEN Axel 1954 OSLO 9:04.52,5
4633. REMMER Poul Henrik 1959 TROMSDALEN 9:05.15,6
4635. JOHANSEN Gunnar Hugo 1948 BODO 9:05.34,2
4640. LYSBERG Alf Ottar 1963 OSLO 9:06.03,7
4643. THORVALDSEN Svein Erik 1967 SANDVIKA 9:06.55,2
4650. JENSEN Geir Are 1971 BODOE 9:09.32,1
4668. PEDERSEN Svein 1963 FROLAND 9:13.21,9
4670. STORVIK Bengt 1960 HOLMESTRAND 9:13.33,4
4671. GREGER Torstein Osa 1945 TRONDHEIM 9:13.51,2
4680. KREILE Pal Christian 1958 OSLO 9:15.26,0
4689. JOHANSEN Knut 1970 TRONDHEIM 9:17.19,0
4714. KJOLL Peder 1981 HOLMESTRAND 9:22.06,5
4719. BENDIXEN Arnulf 1953 BODOE 9:23.41,8
4723. SELVIK Torstein 1955 PARADIS 9:24.55,6
4724. BRANTZEG Paal 1982 HASLUM 9:25.11,9
4739. RYENGEN BJERKE Kjetil 1973 OSLO 9:28.29,8
4740. HOLLOKKEN Kjetil 1967 OSLO 9:28.36,3
4748. ULFSBY BOTTHEIM Ola 1964 LESJA 9:31.27,3
4752. LOVLIEN Ole Robert 1956 BLAKER 9:32.11,8
4753. STEEN Sverre 1947 FREDRIKSTAD 9:32.38,0
4754. ERVIK Anders Landstad 1956 MATHOPEN 9:32.48,8
4771. BERG Runar 1970 BODOE 9:41.40,0
4773. KRAMPRUD ARNESEN Tor Jorgen 1981 OSLO 9:42.51,8
4782. WEGGERSON Trond 1952 VIKERSUND 9:45.49,3
4796. TORRISSEN Mads 1972 BODOE 9:55.58,3



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +