Resultater Toblach / Dobbiaco - Cortina - Ski Classics 7 - Menn 2016



Resultater Toblach / Dobbiaco - Cortina - Ski Classics 7 - Menn - 32 km, klassisk
Toblach til Cortina, Italia - 13. februar 2016

Arrangementstype: Langrenn

Menn som var med i Visma Ski Classics-delen av Toblach / Dobbiaco - Cortina
NB 1 - Alle resultater fra Toblach / Dobiacco - Cortina
NB 2 - Kvinner i Ski Classics

# Fornavn etternavn nasjon team tid
1 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 1:14:02.26
2 Petter Eliassen NOR Team LeasePlan Go 1:14:02.43 (+0.00)
3 John Kristian Dahl NOR Team United Bakeries 1:14:28.84 (+26.40)
4 Anders Høst NOR Team LeasePlan Go 1:15:17.48 (+1:15.04)
5 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team 1:15:18.09 (+1:15.65)
6 Daniel Richardsson SWE Team Exspirit 1:15:19.62 (+1:17.19)
7 Morten Eide Pedersen NOR Team Exspirit 1:15:42.89 (+1:40.45)
8 Johan Kjølstad NOR Team United Bakeries 1:15:44.97 (+1:42.53)
9 Snorri Einarsson NOR Team Santander 1:15:49.77 (+1:47.33)
10 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 1:15:54.52 (+1:52.08)
11 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 1:15:54.66 (+1:52.23)
12 Kjetil Dammen NOR Team LeasePlan Go 1:15:54.93 (+1:52.49)
13 Vetle Thyli NOR Team United Bakeries 1:15:55.07 (+1:52.63)
14 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 1:15:57.69 (+1:55.25)
15 Tore Bjørseth Berdal NOR Team United Bakeries 1:16:39.33 (+2:36.90)
16 Bill Impola SWE Team Exspirit 1:16:39.68 (+2:37.25)
17 Andreas Nygaard NOR Team Santander 1:17:18.25 (+3:15.81)
18 Erik Melin Söderström SWE Team Udéns Ski 1:17:19.87 (+3:17.43)
19 Antti Lampinen FIN Team Peltonen 1:17:19.95 (+3:17.51)
20 Jörgen Brink SWE Lager 157 Ski Team 1:17:20.55 (+3:18.11)
21 Christoffer Callesen NOR Team LeasePlan Go 1:17:22.64 (+3:20.20)
22 Audun Laugaland NOR Lager 157 Ski Team 1:17:23.04 (+3:20.60)
23 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team 1:17:24.91 (+3:22.47)
24 Valerio Leccardi SUI Team Xcalibur Lill Sport 1:17:25.77 (+3:23.33)
25 Petr Novák CZE Team PIONEER Investments - Craft 1:17:53.71 (+3:51.27)
26 Anders Södergren SWE Team Exspirit 1:17:55.96 (+3:53.53)
27 Lukáš Bauer CZE Team PIONEER Investments - Craft 1:17:57.27 (+3:54.83)
28 Stian Hoelgaard NOR Team LeasePlan Go 1:18:41.06 (+4:38.62)
29 Thomas Freimuth GER xc-ski.de A|N Skimarathon Team 1:18:41.68 (+4:39.24)
30 Loris Frasnelli ITA Team Futura Robinsonpetshop 1:19:22.13 (+5:19.69)
31 Jimmie Johnsson SWE Team Exspirit 1:19:22.25 (+5:19.82)
32 Thomas Gifstad NOR Team Synnfjell 1:19:59.52 (+5:57.08)
33 Jan Šrail CZE Team PIONEER Investments - Craft 1:20:02.98 (+6:00.54)
34 Nicolas Bormolini ITA Team Futura Robinsonpetshop 1:20:03.76 (+6:01.33)
35 Jiří Pliska CZE Silvini Madshus team 1:20:51.89 (+6:49.46)
36 Jerry Ahrlin SWE Team Tynell 1:21:39.17 (+7:36.74)
37 Florian Rohde GER Team Like2Skike 1:21:39.84 (+7:37.41)
38 Bruno Debertolis ITA Team Xcalibur Lill Sport 1:21:41.17 (+7:38.73)
39 Martin Holmstrand SWE Team Skistart.com 1:22:03.57 (+8:01.14)
40 Bostjan Klavzar SLO   1:22:09.12 (+8:06.68)
41 Riccardo Mich ITA Team Futura Robinsonpetshop 1:22:14.45 (+8:12.01)
42 Linus Larsson SWE Team Skistart.com 1:22:28.75 (+8:26.32)
43 Thomas Bormolini ITA Team Futura Robinsonpetshop 1:22:30.94 (+8:28.50)
44 Rikard Tynell SWE Team Tynell 1:23:15.91 (+9:13.47)
45 Pasi Vuori FIN Team Peltonen 1:23:25.62 (+9:23.18)
46 Christoph Friedl GER xc-ski.de A|N Skimarathon Team 1:23:26.50 (+9:24.06)
47 Daniel Nordebo SWE Team Udéns Ski 1:24:07.46 (+10:05.02)
48 Robin Frost GER Team Like2Skike 1:24:53.88 (+10:51.44)
49 Francesco Fuccaro ITA   1:25:00.78 (+10:58.34)
50 Alexey Barannikkov RUS   1:25:16.09 (+11:13.65)
51 Benedikt Abel GER   1:25:17.56 (+11:15.13)
52 Simone Bosin ITA Team Futura Robinsonpetshop 1:25:34.47 (+11:32.03)
53 Florian Göbel GER   1:25:49.90 (+11:47.46)
54 Marco Crestani ITA Team Futura Robinsonpetshop 1:26:21.43 (+12:19.00)
55 Marcel Bock GER Team Like2Skike 1:26:27.07 (+12:24.64)
56 Sergey Ivanov RUS   1:26:53.94 (+12:51.50)
57 Tom Ankerstål SWE   1:26:54.56 (+12:52.13)
58 Reinhard Kargruber ITA   1:27:06.35 (+13:03.91)
59 Marek Pazderský CZE Silvini Madshus team 1:28:05.73 (+14:03.29)
60 Stefano Mich ITA   1:28:35.81 (+14:33.37)
61 Christian NIEDERKOFLER ITA   1:29:04.16 (+15:01.72)
62 Jon Arne ENEVOLDSEN NOR   1:29:17.77 (+15:15.33)
63 Peder Nævestad NOR   1:29:19.87 (+15:17.43)
64 Felix SCHWARZMEIER GER   1:29:20.85 (+15:18.42)
65 Andri Marugg SUI   1:29:22.81 (+15:20.37)
66 Valentin DEVYATYAROV RUS   1:29:49.86 (+15:47.42)
67 Erik Ohlström SWE   1:30:12.75 (+16:10.32)
68 Remi Robert FRA   1:30:14.31 (+16:11.87)
69 Giovanni Gerbotto ITA Team Xcalibur Lill Sport 1:30:20.96 (+16:18.53)
70 František Landa CZE   1:30:21.69 (+16:19.26)
71 Arild Olav Sagvold NOR   1:30:22.92 (+16:20.48)
72 Marino Vanzo ITA   1:31:08.52 (+17:06.09)
73 Oliver Krenn AUT   1:31:11.25 (+17:08.82)
74 Mathias Defrancesco ITA   1:31:12.58 (+17:10.15)
75 Jürgen Treude GER   1:31:14.95 (+17:12.52)
76 Urs Bitterlin SUI   1:31:22.58 (+17:20.14)
77 Jacopo Giardina ITA   1:31:27.27 (+17:24.84)
78 RETO HÄNNI SUI   1:31:29.46 (+17:27.02)
79 Martin PÁVEK CZE   1:31:33.14 (+17:30.70)
80 Stefan Petritsch AUT Skimarathon Team Austria 1:32:17.12 (+18:14.69)
81 Stian GRANN NOR   1:32:54.53 (+18:52.09)
82 Sven Münch GER Team Like2Skike 1:32:55.61 (+18:53.17)
83 Stein Otto Bjørkeng NOR   1:33:34.23 (+19:31.79)
84 Lars ELVERUM NOR   1:33:38.65 (+19:36.22)
85 Sandro Dimai ITA   1:33:39.43 (+19:36.99)
86 Ronny Thomas Jensen NOR   1:33:39.98 (+19:37.54)
87 Mariano COVI ITA   1:33:48.15 (+19:45.72)
88 Simon FISCHER GER   1:33:59.89 (+19:57.46)
89 Michal JEDLIČKA CZE   1:34:09.33 (+20:06.89)
90 Lars ALM SWE   1:34:13.27 (+20:10.84)
91 Jan Tryzna CZE   1:34:24.80 (+20:22.37)
92 Mauro Gruber SUI   1:35:03.33 (+21:00.89)
93 Hakan SOEDERQVIST SWE   1:35:05.05 (+21:02.61)
94 Eirik Thorsrud NOR   1:35:18.32 (+21:15.89)
95 Silvano BERLANDA ITA   1:35:20.33 (+21:17.89)
96 Georg Petritsch AUT Skimarathon Team Austria 1:35:29.76 (+21:27.32)
97 Umberto DE MARTIN PINTER ITA   1:35:33.26 (+21:30.83)
98 Peter Paul Laner ITA   1:36:21.39 (+22:18.95)
99 Stefan Dullnig AUT Skimarathon Team Austria 1:36:27.28 (+22:24.85)
100 Pierangelo LORA ITA   1:36:43.62 (+22:41.19)


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +