Resultater Ski Tour Canada - Sammenlagt etter 8 av 8 etapper - Kvinner 2016


Annonse

Resultater Ski Tour Canada - Sammenlagt etter 8 av 8 etapper, kvinner
Canmore, Canada - 12. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

1. etappe - Gatineau - Sprint, fri teknikk
2. etappe - Montreal - Fellesstart 10,5 km, klassisk
3. etappe - Quebec City - Sprint, fri teknikk
4. etappe - Quebec City - Jaktstart 10 km, fri teknikk
5. etappe - Canmore - Sprint, klassisk
6. etappe - Canmore - Skiathlon 15 km
7. etappe - Canmore - Intervallstart 10 km, fri teknikk
8. etappe - Canmore - Jaktstart 10 km, klassisk

 
Plass Navn Født Nasjon Tid Differanse
 1 JOHAUG Therese  1988  NOR   2:40:52.0   
 2 WENG Heidi  1991  NOR   2:41:59.8  +1:07.8
 3 OESTBERG Ingvild Flugstad  1990  NOR   2:43:05.3  +2:13.3
 4 PARMAKOSKI Krista  1990  FIN   2:43:48.2  +2:56.2
 5 DIGGINS Jessica  1991  USA   2:44:00.5  +3:08.5
 6 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR   2:45:04.0  +4:12.0
 7 NISKANEN Kerttu  1988  FIN   2:46:12.5  +5:20.5
 8 KYLLOENEN Anne  1987  FIN   2:46:26.8  +5:34.8
 9 KOWALCZYK Justyna  1983  POL   2:47:47.7  +6:55.7
 10 FALLA Maiken Caspersen  1990  NOR   2:47:59.8  +7:07.8
 11 BJORNSEN Sadie  1989  USA   2:48:04.4  +7:12.4
 12 KALLA Charlotte  1987  SWE   2:48:05.3  +7:13.3
 13 VON SIEBENTHAL Nathalie  1993  SUI   2:48:10.2  +7:18.2
 14 MONONEN Laura  1984  FIN   2:48:34.9  +7:42.9
 15 SLIND Kari Oeyre  1991  NOR   2:49:09.9  +8:17.9
 16 RINGWALD Sandra  1990  GER   2:49:34.4  +8:42.4
 17 NOVAKOVA Petra  1993  CZE   2:49:39.5  +8:47.5
 18 STADLOBER Teresa  1993  AUT   2:49:51.8  +8:59.8
 19 FESSEL Nicole  1983  GER   2:49:55.0  +9:03.0
 20 BOEHLER Stefanie  1981  GER   2:51:52.7  +11:00.7
 21 BELORUKOVA Yulia  1995  RUS   2:52:23.4  +11:31.4
 22 DE MARTIN TOPRANIN Virginia  1987  ITA   2:52:41.3  +11:49.3
 23 KALSINA Polina  1989  RUS   2:53:08.1  +12:16.1
 24 BRENNAN Rosie  1988  USA   2:53:20.5  +12:28.5
 25 HAAG Anna  1986  SWE   2:53:20.8  +12:28.8
 26 PROCHAZKOVA Alena  1984  SVK   2:54:01.5  +13:09.5
 27 STOROZHILOVA Daria  1993  RUS   2:54:11.6  +13:19.6
 28 HERRMANN Denise  1988  GER   2:54:36.8  +13:44.8
 29 NEPRYAEVA Natalia  1995  RUS   2:54:42.8  +13:50.8
 30 CEBASEK Alenka  1989  SLO   2:55:03.2  +14:11.2
 31 HOLMES Chelsea  1987  USA   2:56:04.5  +15:12.5
 32 FALK Hanna  1989  SWE   2:56:07.4  +15:15.4
 33 GREGG Caitlin  1980  USA   2:56:48.1  +15:56.1
 34 SARGENT Ida  1988  USA   2:58:03.3  +17:11.3
 35 FABJAN Vesna  1985  SLO   2:58:31.6  +17:39.6
 36 OGDEN Katharine  1997  USA   2:58:43.5  +17:51.5
 37 NISHIKAWA Emily  1989  CAN   2:59:05.7  +18:13.7
 38 STUERZ Giulia  1993  ITA   2:59:12.6  +18:20.6
 39 KOLB Hanna  1991  GER   3:00:30.5  +19:38.5
 40 BROWNE Cendrine  1993  CAN   3:01:40.1  +20:48.1
 41 MILLER Kaitlynn  1991  USA   3:02:11.7  +21:19.7
 42 TAYLOR Annika  1993  GBR   3:02:57.3  +22:05.3
 43 HART Anne  1992  USA   3:02:57.9  +22:05.9
 44 BOUFFARD-NESBITT Olivia  1992  CAN   3:03:16.5  +22:24.5
 45 KOVALEVA Polina  1993  RUS   3:06:54.5  +26:02.5
 46 YEATON Jessica  1991  AUS   3:07:36.5  +26:44.5
 47 HICKS Annika  1991  CAN   3:09:09.6  +28:17.6
 48 BENDER Jennie  1988  USA   3:09:42.6  +28:50.6
 49 MACISAAC-JONES Maya  1995  CAN   3:10:17.3  +29:25.3
Annonse







Annonse