-->

Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2016 - Menn 16-17 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 19. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn16-17 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 187 Petter Stokkeland Tistedalen Fl 2:50:06,8
2 11363 Vetle Storvik   2:59:11
3 438 Hans Bernhard Burud Dy Sande Sportsklubb ski 2:59:52
4 484 Edvard August Lund Rustad IL 3:04:29
5 1516 Emil Wiig Skimt 3:04:45
6 396 Herman Bjerke Lyn Ski 3:07:59
7 383 Mathias Øivind Andresen Kjelsås IL 3:09:05
8 504 Sondre Nydal Høybråten og Stovner IL 3:10:08
9 2034 Nicolay Sevang Lyn Ski 3:11:04
10 501 Eirik Nordaas Strandbygda il 3:13:01
11 1539 Joar Oldernes Høybråten og Stovner IL 3:13:08
12 556 Jonas S. Trontveit Vang skiløperforening/Team LeasePlan Go 3:13:25
13 1816 Marius Vesterås Varde IL/Gjøvik/Toten Langrenn 3:13:47
14 1244 Sindre Holm IL Jardar 3:14:22
15 1569 Erik Storås Sommer Follebu Skiklubb 3:15:38
16 560 Herman Valset Konnerud IL 3:15:43
17 539 Jørgen Stigen Fredrikstad Skiklubb 3:15:46
18 2058 Lukas Liland Koll IL 3:16:17
19 490 Thomas Meinicke IL Jutul / Team Vestmarka 3:16:21
20 514 Marius Ringstad Lillehammer Skiklub 3:17:26
21 492 Mads Ulrich Mjanger Koll IL 3:18:18
22 457 Simen Løbak Asker Skiklubb 3:18:41
23 1680 Lars-Martin Fossgard Asker Skiklubb/Team G-Sport Asker 3:18:47
24 1566 Simen Bergh Pedersen Oseberg Skilag 3:19:44
25 2832 Jo Brøste Nørstegård Dombås il 3:21:50
26 519 Sigurd Rustad Vang Skiløperforening 3:22:10
27 430 Oskar Berntsen Flata Lillehammer Skiklub 3:22:11
28 1251 Iver Hustvedt Rustad IL 3:23:32
29 595 Fillip Askildsen HEMING IL 3:24:07
30 398 Johan Bjørtomt Gjerdrum il ski 3:24:20
30 2370 Espen Hegstad Krüger Lyn Ski 3:24:20
32 19042 Ole-Martin Sandness Sørum IL 3:24:25
33 1648 Sigmund William Cook Koll IL 3:24:32
34 9736 Amund Korsæth   3:25:15
35 1690 Sigurd Gjerdingen Søndre Ål Sportsklubb 3:25:44
36 2351 Iver Anton Kronstad   3:26:01
37 2179 Håvard Høymork HEMING IL 3:28:28
38 2417 Matias Navelsaker Eid IL 3:28:39
39 1584 Thomas Strand Eidsnes Spydeberg 3:28:53
40 1724 Andreas Hjelle Stordal IL 3:29:00
41 1984 Anders Lervik Asker Skiklubb / Team G-sport 3:29:34
42 1946 Peder Owren   3:29:42
43 2415 Nikolai Hunvik Eid il/volkswagen301 3:29:49
44 2371 Even Mangset MjøsSki 3:29:51
45 2310 Vegard Øvrevik Østby IL 3:30:27
46 1240 Mads Arnesen Fredrikstad Skiklubb 3:31:32
47 2054 Ola Trommald Straumsheim Lyn Ski 3:31:59
48 1811 Martin Moosmayer IL Jardar 3:32:02
49 2067 Torstein Ous Søre Ål IL 3:32:15
50 2143 Herman Grytnes Jardar IL 3:32:40
51 1339 Trygve Myhr Asker Skiklubb 3:32:44
52 2093 Peder Bollingmo Kjelsås IL 3:33:22
53 1985 Asbjørn Nisi Gransherad IL 3:33:35
54 2728 Ask Hordvei Koll 3:35:21
55 2325 Even Sveberg Nidelv 3:35:28
56 2234 Torjus Jahren Nilsen   3:35:36
57 19032 Gaute Owren Vingrom IL 3:35:59
58 1896 Jørgen Smith-Meyer Nøtterøy Ski 3:36:14
59 1968 Sondre Pedersen Nes Ski 3:36:44
60 1721 Rasmus Hemma   3:37:02
61 3974 Herman Gløersen Fredrikstad Skiklubb 3:37:13
62 9727 Emil Alexander Øvreeide Liaklev Tistedalen Friluftslag 3:37:32
63 2161 Halvard Haugse Fossum IF 3:37:39
64 3508 Martin Øyen Tøraasen Folldal IF 3:37:44
65 2899 Sveinar Lunde Soldal IL Skrim 3:37:57
66 2308 Lars Østeberg Moan Sørkedalens Idrettsforening 3:38:47
67 2688 Trym Hagen Lyn Ski 3:39:47
68 1993 Sigurd Wangen   3:40:14
69 2937 Birger Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 3:40:45
70 1421 Kristian Sollie Kjelsås Il/Team Kollen 3:40:57
71 3055 Anders Ringen Bjerke IL Ski 3:41:13
72 584 Morten Andre Sætre Rustad IL 3:41:45
73 2107 Isak Svarstad Carlsen Asker Skiklubb/Team G-Sport Asker 3:42:09
74 3979 Marcus Linheim Gulset IF / Team Grenland Ski 3:42:21
75 552 Christian Theodorsen HEMING IL 3:42:33
76 1682 Magnus Fraurud Vang SLF 3:42:51
77 19116 Henrik Busterud Vang Skiløperforening 3:43:14
78 3472 Andrè Torset Roterud 3:44:11
79 3442 Trond Elias Ødegård Fossum IF 3:44:26
80 1456 Sander Kjus Tjøgersen Høybråten og Stovner IL 3:45:30
81 3376 Håkon Skramstad Nordbygda/Løten Ski 3:46:18
82 2375 Kristoffer Seegaard Gjøvik Skiklubb/Gjøvik Toten langrenn 3:46:21
83 2910 Kristian Lindh Aandahl Team Kongsberg/IL Bevern 3:46:24
84 3182 Sindre Rolfsen Haugmo Heming 3:47:18
85 1914 Benjamin Strand Høybråten og Stovner IL 3:48:44
86 4500 Ole Andreas Grøtting Hernes IL 3:49:37
87 3875 Kristoffer Thorud Lyn Ski 3:49:38
88 3132 Eskil Frøisland Vang Skiløperforening 3:49:47
88 4965 Mathias Skjevdal Ås IL 3:49:47
90 3104 Emil Edseth   3:50:52
91 1841 Arnar Olafsson Raufoss IL 3:51:16
92 2084 Olav Berger   3:51:59
93 11016 Torstein Bolstad Blikra Gaular langrenn 3:54:17
94 4969 Edvard Lauritz Sæthern Magnor UL 3:56:49
95 3779 Tobias Paulsen Bærums verk 3:57:01
96 4012 Ingmar Leigland Njaa Kvam Langrenn og Skiskyttarklubb 3:57:27
97 1997 Jørgen Fornes Heming 3:57:46
98 2215 Ole Anton Lybæk Fet skiklubb 4:00:26
99 2160 Erik Rolfsen Haugmo Heming 4:00:27
100 19152 Sigurd Skatvedt Åsen IL 4:00:48
101 3498 Herman Karterud Nordbygda Løten ski 4:01:24
102 437 Nils Petter Aamodt Grønlie HEMING IL 4:01:58
103 3217 Hans Kristian Stubban Hygen LØRENSKOG SKIKLUBB 4:03:45
104 2605 Henrik Bertelsen IL HEI / Team Grenland Ski 4:03:51
105 3991 Trym Tellefsen Heidal IL/Norsk Luftambulanse BIL 4:04:41
106 2982 Lars Bjørnsgaard Lillehammer FK 4:06:27
107 2804 Marcus Midtenget VESTRINGEN IL 4:06:57
108 3866 Jørgen Sømoen Vang SF 4:07:32
109 3921 Magnus Frøyland Foss Rustad IL 4:08:07
110 4462 Mads Hagen Oseberg Skilag 4:08:24
111 11291 Herman Sandborg Bærum Skiklubb Team Vestmarka 4:09:30
112 4163 Emil Jaksland Bødalen 4:10:51
113 4477 Oskar Fjelldal Eid il /Volkswagen 301 4:12:04
114 1996 Ole Øyhaugen VESTRINGEN IL 4:12:48
115 3598 Philip Drivenes Fredrikstad Skiklubb 4:14:38
116 2305 Per Clemet Wisløff Asker Sk 4:15:26
117 4990 Nicolai Heimbeck Arnesen Heming 4:16:15
118 4740 Andreas Myrmo Rennebu IL 4:17:13
119 4515 Magnus Bakken Åsen IL 4:17:16
120 9068 Jesper Juvik Sand IF / Team Odal 4:19:43
121 4692 Marius Braathen Kleven Lier IL 4:23:14
122 3535 Bendik Blom Olrud Fredrikstad Skiklubb 4:23:17
123 3433 Andreas Welhaven Hamar Skiklubb 4:25:47
124 4499 Mathias Desprez Fossum 4:28:21
125 3323 Henrik Olaussen Oppegård IL 4:29:24
126 3516 Adam Flatland Høybråten og Stovner Idrettslag 4:31:31
127 5443 Lavran Thorstensen Rustad IL 4:33:20
128 2244 Markus Olsson Rustad IL 4:35:16
129 3197 Simen Meistad Hermansen Fredrikstad Skiklubb 4:36:38
130 3438 Peer Anton Zahl Rustad IL 4:37:01
131 4694 Kim-Andre Kolloen   4:37:23
132 9135 Ian Kavlie Heming 4:40:28
133 6573 Sondre Selsaas   4:41:46
134 3171 Fredrik Gudheim Haraldstad Trøsken 4:49:43
135 3970 Axel Villanger Bang Røa IL 4:56:48
136 3652 Sondre Kvalø Haug Fet skiklubb 5:01:36
137 4779 Simen Ramsdal Eikefjord IL 5:01:46
138 19161 Jørgen Jacobsen Vaet Lillehammer Skiklub 5:04:09
139 11345 Vit Tlustos   5:06:20
140 8680 Jo Vigdal Gevik Sp kl Nessegutten 5:26:37
141 11192 Nikolai Leistad Halmsås & Omegn Skilag 5:27:24
142 10410 Karl Biehl   5:28:08
143 10239 Daniel Rønneberg Eidsdal I.L. 5:31:24
144 7093 Oliver  Løken   5:31:44
145 5069 Jakob Endestad Eikefjord IL 5:45:22
146 10987 Martin Andersen   5:52:31
147 7894 Herman Jakob Haugaa SK Rye / Koll IL 5:54:24
148 5908 Mathias Frey Olsen Hamar Skiklubb 5:58:08
149 8385 Konrad Østeberg Vaaler IF 5:59:21
150 8673 Niclas Følbæk Silkeborg OK 6:09:30
151 10157 Viktor Ryle Tamstorf Trollstua Skiklub 6:10:56
152 10013 Mattis Hansen Åmodt Holeværingen 6:11:00
153 6157 Vetle Solodden Lier Koll IL/SK RYE 6:13:11
154 9917 Martin Michelet Hegge Haslum IL 6:14:15
155 8025 Mats Breilid   6:33:00
156 11460 Mathias Nordlien   6:43:56
157 9044 Kristian Riis Grønli HK RYGGE 7:04:00
158 8003 Jonas Beenfeldt   7:23:11


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +