-->
BLINK-linker under nyhet nr. 2
RESULTATER: Stadionmila| Skeikampen Rundt| BLINK Lør: Kvinner 10 km| Menn 15 km| SS Kvinner| SS Menn| Fre: Kvinner| Menn| SS Kvinner| SS Menn| Tor: Lysebotn Opp| Alle andre arrangementer
Birkebeinerrennet på vei ned fra Dølfjellet. Foto: Geir Olsen/Birkebeinerrennet.

Birkebeinerrennet på vei ned fra Dølfjellet. Foto: Geir Olsen/Birkebeinerrennet.

FredagsBirken passerte Skramstadsetra på 34:31 - Topp 10

Ved passering Skramstadsetra, etter 9 av 54 kilometer, ser det slik ut i teten på FredagsBirken, med topp 10 fra alle klasser:

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Passering for teten ved Skramstadsetra i FredagsBirken - 18. mars 2016

* Oppdateres frem til det er 10 fra hver klasse

Uoffisielt - NB! Grunnet puljestart kan plasseringene endre seg.
Kvinner 16-39 år

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60170 Grete Steene-Johannessen Lommedalen IL 43:58
2 60058 Heini Hartikainen SK Rye triathlon 44:58
3 60132 Johanne Dahl Norland Lyn Ski 45:03
4 60374 Sara Johansson FM/LSS 46:14
5 60112 Terhi Martikainen Lempäälän Kisa 46:41
6 60126 Marit Nersten   49:06
7 61202 Mira Verås Larsen Norcem/Leca/Bygg.no 50:34
8 60306 Bente Skatvedt Gjøvik skiklubb 51:11
9 60100 Kari Lien   51:28
10 62152 Hilde Riksheim Tandstad Velledalen IL 52:00


Kvinner 40 år og eldre

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60244 Kristine Sollien Flaskerud Toten troll 44:00
2 60248 Nina Charlotte Hamre   47:25
3 60072 Camilla Lütken Jenssen   50:06
4 61266 Linda Linnebo   51:14
5 60175 Mette Sørlien Norges Fotballforbund 51:30
6 60184 Gro Ulset   51:50
7 60257 Elin Merete Pedersen nammo.bil 52:18
8 63174 Ellen Hellebostad Toft   52:42
9 61124 Eva Mangset MjøsSki 53:11
10 61220 Siri Hoseth Tvedt TEAM TOVE 53:40


Menn 16 til 39 år

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60321 Stein-Erik Eriksen   34:31
2 60158 Petter Soleng Skinstad   34:32
3 60247 Mathias Hamar Norcem/Leca/Bygg.no 36:43
4 60188 Sindre Weydahl Båstad IL Ski 39:57
5 62345 Ole Tobias Utne Bjerke   40:06
6 60211 Anders Skar   40:56
7 60323 Andrè Bjugstad   41:18
8 60063 Jens Haugland Uno-X 41:22
9 60240 Espen Berget MjøsSki 41:45
10 60233 Kristoffer Kjelstadli Larsbu IL 41:47


Menn 40 år og eldre

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60201 Jan Byrkjeland Røa IL /Rystad Energy 37:46
2 60159 Åge Skinstad   37:59
3 60294 Øystein Killi Roterud IL 38:35
4 60070 Einar Marius Haaverstad Jardar 39:53
5 60088 Ole-Kristian Kristensen Forsvaret 40:27
6 60155 Pål Simonsen Eidsvold værk skiklubb 40:28
7 60325 Halvor Lauvstad   41:38
8 60125 Dagfinn Myklebust Ringom Husky 41:40
9 60110 Leif Madsberg   42:03
10 60285 Stein Erik Berthelsen ACK 42:06

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut


blog comments powered by Disqus