VM-SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| VM-RESULTATER: Torsdag: Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Onsdag: 5/10 km: Kvinner- Menn| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER
Birkebeinerrennet på vei ned fra Dølfjellet. Foto: Geir Olsen/Birkebeinerrennet.

Birkebeinerrennet på vei ned fra Dølfjellet. Foto: Geir Olsen/Birkebeinerrennet.

FredagsBirken passerte Skramstadsetra på 34:31 - Topp 10

Ved passering Skramstadsetra, etter 9 av 54 kilometer, ser det slik ut i teten på FredagsBirken, med topp 10 fra alle klasser:

Tips en venn  Skriv ut

Passering for teten ved Skramstadsetra i FredagsBirken - 18. mars 2016

* Oppdateres frem til det er 10 fra hver klasse

Uoffisielt - NB! Grunnet puljestart kan plasseringene endre seg.
Kvinner 16-39 år

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60170 Grete Steene-Johannessen Lommedalen IL 43:58
2 60058 Heini Hartikainen SK Rye triathlon 44:58
3 60132 Johanne Dahl Norland Lyn Ski 45:03
4 60374 Sara Johansson FM/LSS 46:14
5 60112 Terhi Martikainen Lempäälän Kisa 46:41
6 60126 Marit Nersten   49:06
7 61202 Mira Verås Larsen Norcem/Leca/Bygg.no 50:34
8 60306 Bente Skatvedt Gjøvik skiklubb 51:11
9 60100 Kari Lien   51:28
10 62152 Hilde Riksheim Tandstad Velledalen IL 52:00


Kvinner 40 år og eldre

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60244 Kristine Sollien Flaskerud Toten troll 44:00
2 60248 Nina Charlotte Hamre   47:25
3 60072 Camilla Lütken Jenssen   50:06
4 61266 Linda Linnebo   51:14
5 60175 Mette Sørlien Norges Fotballforbund 51:30
6 60184 Gro Ulset   51:50
7 60257 Elin Merete Pedersen nammo.bil 52:18
8 63174 Ellen Hellebostad Toft   52:42
9 61124 Eva Mangset MjøsSki 53:11
10 61220 Siri Hoseth Tvedt TEAM TOVE 53:40


Menn 16 til 39 år

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60321 Stein-Erik Eriksen   34:31
2 60158 Petter Soleng Skinstad   34:32
3 60247 Mathias Hamar Norcem/Leca/Bygg.no 36:43
4 60188 Sindre Weydahl Båstad IL Ski 39:57
5 62345 Ole Tobias Utne Bjerke   40:06
6 60211 Anders Skar   40:56
7 60323 Andrè Bjugstad   41:18
8 60063 Jens Haugland Uno-X 41:22
9 60240 Espen Berget MjøsSki 41:45
10 60233 Kristoffer Kjelstadli Larsbu IL 41:47


Menn 40 år og eldre

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60201 Jan Byrkjeland Røa IL /Rystad Energy 37:46
2 60159 Åge Skinstad   37:59
3 60294 Øystein Killi Roterud IL 38:35
4 60070 Einar Marius Haaverstad Jardar 39:53
5 60088 Ole-Kristian Kristensen Forsvaret 40:27
6 60155 Pål Simonsen Eidsvold værk skiklubb 40:28
7 60325 Halvor Lauvstad   41:38
8 60125 Dagfinn Myklebust Ringom Husky 41:40
9 60110 Leif Madsberg   42:03
10 60285 Stein Erik Berthelsen ACK 42:06

SNARVEIER

* VM JUNIOR VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM U23 VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM POKLJUKA - SKISKYTING
Program| TV-tider| Norges Tropp| Medaljeoversikt| Startlister| Resultater
--- ---
* NORGESCUP FØRDE - SENIOR
Program| Smøretips| Startlister| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse


blog comments powered by Disqus






Annonse






Annonse