-->
Petter Soleng Skinstad har kommandoen i feltet på skiathlon under NM på Røros 2015. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Petter Soleng Skinstad har kommandoen i feltet på skiathlon under NM på Røros 2015. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Skinstad leder FredagsBirken på 1:34:05 ved Kvarstadsetra - Topp 10

Ved passering Kvarstadsetra er 28 av 54 kilometer unnagjort i FredagsBirken. Her topp 10 fra alle klasser:

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Passering for teten ved Kvarstadsetra i FredagsBirken - 18. mars 2016

* Oppdateres frem til det er 10 fra hver klasse

Uoffisielt - NB! Grunnet puljestart kan plasseringene endre seg.
Kvinner 16-39 år

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60170 Grete Steene-Johannessen Lommedalen IL 2:00:39
2 60132 Johanne Dahl Norland Lyn Ski 2:03:20
3 60058 Heini Hartikainen SK Rye triathlon 2:03:33
4 60112 Terhi Martikainen Lempäälän Kisa 2:08:56
5 60374 Sara Johansson FM/LSS 2:11:54
6 61202 Mira Verås Larsen Norcem/Leca/Bygg.no 2:15:13
7 60126 Marit Nersten   2:15:42
8 62130 Hilde Myklemyr Team Myklemyr 2:20:13
9 60218 Elin Gjevre Haugen Fjellblom IL 2:21:30
10 61291 Christine Nerhagen NHHI langrenn 2:22:31


Kvinner 40 år og eldre

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60244 Kristine Sollien Flaskerud Toten troll 2:02:09
2 60248 Nina Charlotte Hamre   2:12:58
3 61266 Linda Linnebo   2:14:40
4 60072 Camilla Lütken Jenssen   2:17:23
5 60184 Gro Ulset   2:20:16
6 60175 Mette Sørlien Norges Fotballforbund 2:24:25
7 60257 Elin Merete Pedersen nammo.bil 2:25:00
8 63174 Ellen Hellebostad Toft   2:25:59
9 61257 Hilde Sofie Høilund Milslukern Sport 2:28:37
10 62172 Anne Marie Stenberg Hamar Skiklubb 2:30:31


Menn 16 til 39 år

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60158 Petter Soleng Skinstad   1:34:05
2 60321 Stein-Erik Eriksen   1:38:10
3 60247 Mathias Hamar Norcem/Leca/Bygg.no 1:42:57
4 62345 Ole Tobias Utne Bjerke   1:49:12
5 60188 Sindre Weydahl Båstad IL Ski 1:50:01
6 60063 Jens Haugland Uno-X 1:52:13
7 60211 Anders Skar   1:52:14
8 60323 Andrè Bjugstad   1:52:38
9 60289 Frode Grandetrø   1:55:05
10 60240 Espen Berget MjøsSki 1:55:08


Menn 40 år og eldre

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60201 Jan Byrkjeland Røa IL /Rystad Energy 1:44:37
2 60159 Åge Skinstad   1:45:22
3 60294 Øystein Killi Roterud IL 1:48:05
4 60088 Ole-Kristian Kristensen Forsvaret 1:50:04
5 60155 Pål Simonsen Eidsvold værk skiklubb 1:52:18
6 60070 Einar Marius Haaverstad Jardar 1:53:05
7 60125 Dagfinn Myklebust Ringom Husky 1:53:12
8 60285 Stein Erik Berthelsen ACK 1:54:55
9 60110 Leif Madsberg   1:56:47
10 60325 Halvor Lauvstad   1:57:17

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut


blog comments powered by Disqus