Petter Northug gikk inn til beste tid i prologen og ble nummer 6 i finalen under Ski Tour Canada 2016 sin 1. etappe med skøytesprint i Gatineau. Foto: Felgenhauer/NordicFocus.

Petter Northug gikk inn til beste tid i prologen og ble nummer 6 i finalen under Ski Tour Canada 2016 sin 1. etappe med skøytesprint i Gatineau. Foto: Felgenhauer/NordicFocus.

Blinkfestivalen - Blink 2016 - Påmeldte menn

Blinkfestivalen går av stabelen med blant annet Blink Classics og Lysebotn Opp på programmet 27. til 30. juli. Her er de påmeldte herrene:

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Alle påmeldte menn senior til Blinkfestivalen 2016:

* Se også alle påmeldte damer.

Onsdag 27. juli 2016 -  Blink Classics - 60 km, klassisk

Navn Klubb
Aadne, Nils-Ingar Sandnes IL
Aanensen, Lars Søgne Skiklubb
Aukland, Anders Oseberg Skilag
BAUER, Lukas CZE
Berdal, Tore Bjørseth Byåsen IL
Berge, Gunnar Rustad IL
Bergesen, Morten Lier Skiløberforening
BING, Thomas Tyskland
Blohm, Andreas Filipstads SF
BLOM, Rasmus Ukjent skigruppe
Bollandsås, Ole Martin Rustad IL
BONALDI, Sergio ITA
Brandsdal, Eirik Kjelsås IL
Breda, Mats Håkon Sande Sportsklubb
Buttironi, Virginio ITA
Byström, Fredrik SWE
Bøthun, Gunnar Foren.Til Ski-Idrettens Fremme
Cologna, Dario SUI
Dahl, John Kristian Strindheim IL
Dammen, Kjetil Hagtvedt Rustad IL
DOBLER, Jonas GER
Eich, Peter SG. Oberammergau
Eliassen, Petter Tverrelvdalen IL
Elieson, Morten Horn Oddersjaa SSK
ERIKSSON, Jens Sverige
Fellner, Adam CZE
Fjellstad, Henrik Vindbjart, IL
Gianiasso, Samuel Rege FRA - Rollerski Racing Team
Gifstad, Thomas Oppegård IL
Haugstad, Erlend Otra IL
Hediger, Jovian SUI
Hellerud, Gjermund Vikersund IF - Ski
Hemma, Jørn Brøttum IL
Hennig, Erlend Widerøe Hjelmeland idrettslag - ski
Hoelgaard, Stian Gjesdal IL
Holbæk, Ole Vindbjart, IL
Høst, Anders Mølmen Lyn Ski
IMPOLA, Bill Ukjent skigruppe
Ishikawa, Kentaro Japan
JAKS, Martin CZE
Jensen, Per Erik Brunlanes IL
Johansson, Marcus SWE
Johansson, Martin SWE
Johnsson, Jimmie SWE
Juliussen, Vetle Lyn Ski
Kindschi, Jöri Kjelsås IL
Kjølstad, Johan Skogn IL
KORPELA, Heikki FIN
Kvisle, Erland Asker Skiklubb
Lappegård, Torkel Nittedal IL
LENTING, Akira JPN
Mathisen, Runar Skaug Vinje IL
NOECKLER, Dietmar ITA
NOEL, Baptiste FRA
Northug jr, Petter Strindheim IL
Nygaard, Andreas Burfjord IL
OTTOSSON, Markus SWE
Pedersen, Morten Eide Lillehammer Skiklub
Pellegrini, Antonin FRA
PERSSON, Oscar SWE
Pettersen, Øystein Lillomarka Skiklubb
RASTELLI, Maicol ITA
Ravndal, Tor Jøran Gjesdal IL
RAZYM, Ales CZE
Rege Gianiasso, Samuel FRA
Rennemo, Anders Tettli Henning Skilag
Rosbach, Eirik Oulie Kjelsås IL
Røgenes, Øyvind Suldal IL
Røthe, Sjur Voss IL
SCHAAD, Roman SUI
SRAIL, Jan CZE
Steinsland, Gjermund Vindbjart, IL
Thele, Joar Andreas Lyn Ski
Thygesen, Torgeir Skare IL Korlevoll - Odda
Thyli, Vetle Raufoss IL Langrenn
TREUDE, Harald GER
Turyshev, Sergei RUS
Undheim, Aslak Årsvoll Figgjo IL
Uppstad, Thor Andre Froland IL
Vinje, Vegard Lyn Ski
Virginio, Buttironi ITA
WICK, Thomas Tyskland
Østensen, Simen Håkon Fossum IF


Torsdag 28. juli 2016 -  Lysebotn Opp - 7,5 km, klassisk

Navn Klubb
Aadne, Nils Ingar Sandnes IL
Aalerud, Kristian Andre Bærums Verk Hauger Idrettsforening
Aalvik, Erling Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb
Aarrestad, Magnus Lian Sandnes IL
Aaslund, Bjørn André Heming, IL - Ski
Andersen, Aleksander Fjeld Geilo IL
Andersen, Peter Lillehammer Skiklub
Arnault, Clément FRA
BAUER, Lukas Tsjekkia
Berdal, Tore Bjørseth Byåsen IL
BING, Thomas Tyskland
Birkeland, Lars Helge Birkenes IL
Bjøntegaard, Erlend Øvereng IL Bevern
Bjørndalen, Ole Einar Byåsen IL
Bjørnsen, Johan Renè Vindbjart, IL
Blohm, Andreas Sverige
BLOM, Rasmus Ukjent skigruppe
Bogetveit, Håvard Gutubø Førde IL
BONALDI, Sergio ITL
Buttironi, Virginio ITL
Byggland, Torgeir Lid Høydalsmo IL
Bø, Tarjei Markane IL
Bø, Johannes Thingnes Markane IL
Chanavat, Lucas FRA
Christiansen, Vetle Sjåstad Geilo IL
Christoffersen, Stian Runar, IL
COLOGNA, Dario Alonzo sveits
Dahl, Svein Halvor Skarphedin, IL
Dahl, John Kristian Strindheim IL
Dale, Johannes Fet Skiklubb
DOBLER, Jonas Tyskland
Doherty, Sean Ukjent skigruppe
Dyrhaug, Niklas Tydal IL
Eggen, Andreas Kjeverud Hernes IL
Eisenlauer, Sebastian Tyskland
Ekren, Thomas Strindheim IL
Eng, Martin Nittedal IL
Erdal, Ole Martin Førde IL
Eriksen, Sivert Grøtan Byåsen IL
Fabiani, Francesco De ITA
Fellner, Adam Tsjekkia
Femsteinevik, Martin Hålandsdal IL
Finne, Eirik Viking, TIF
Folkvord, Sindre Sandnes IL
Folkvord, Ingvar Sandnes IL
Fosse, Arild Bjørgum IL
Foyn, Thomas Berge IL Jardar
Frydenlund, Ole Kristian MjøsSki
Gabrielsen, Sjur Obrestad Sandnes IL
Gjermundshaug, Vegard Bjørn Alvdal IL
Gjesbakk, Fredrik Bossmo og Ytteren IL
Glomnes, Sverre Ryland Fet Skiklubb
Gløersen, Anders Nøstdahl Rustad IL
GOALABRE, Paul FRA
Golberg, Pål Buskerud Skikrets
GRAF, Florian Tyskland
Grastveit, Stian Heming, IL - Ski
Grave, Nils Magnus Bøen IL Korlevoll - Odda
GROS, Baptiste FRA
Grøtte, Tommy Trønder-Lyn Idrettslag
Guigonnat, Antonin FRA
Hammerlund, Sindre Sætre Asker Skiklubb
Hamnes, Vegard Lillehammer Skiklub
Handeland, Sondre Sauda IL
Harborg, Magne Røros IL
Hattestad, Ola Vigen Ørje IL
Hediger, Jovian sveits
HEIKKINEN, Matti Finland
Hennig, Erlend Widerøe Hjelmeland idrettslag - ski
Hetland, Thomas Helleland IL
Hirth, Sindre Ørnar IL
Holbæk, Svein-harald Vindbjart, IL
Holbæk, Andre Vindbjart, IL
Holund, Hans Christer Lyn Ski
Hopland, Kim Akre Fyresdal IL
Hopland, Kim Akre Fyresdal IL
Hov, Sigurd Svene IL
IMPOLA, Bill Ukjent skigruppe
Ingebrigtsen, Marius Norø Tromsø Skiklubb - Langrenn
Isaksen, Arild Vindbjart, IL
Ishikawa, Kentaro Japan
JAY, Renaud FRA
Johansen, Stian Brumunddal Alpin
johansson, martin SVE
Jouve, Richard FRA
KERSHAW, Devon CANADA
Kindschi, Jöri Kjelsås IL
Kjølstad, Johan Skogn IL
Knotten, Haakon Lillehammer Skiklub
KORPELA, Heikki Pyhajarven Pohti Team Synnfell
Kristoffersen, Even Kragerø IF Ski
Krogh, Finn Hågen Finnmark Skikrets
Kuhn, Johannes Tyskland
Kvaale, Eivind Romberg Høydalsmo IL
Kvisle, Erland Asker Skiklubb
Kvåle, Gaute Røldal IL
Landsverk, Halvor Dagssøn Ørn, IF
Larsen, Håkon Sørbøen Ål IL
LEGKOV, Alexander RUS
LENTING, Akira Japan
Leren, Tore Tolga IL
Lie, Dagfinn Vindbjart, IL
Lindström, Fredrik SVE
Lund, Henrik Labee Oslo Skikrets
Lyngar, Knut Oppegård IL
Lægreid, Sturla Holm Bærums Skiklub
Mathisen, Runar Skaug Vinje IL
Myrstad, Martin Øvrebø IL
NELIN, Jesper SVE
Nenseter, Aslak Skarphedin, IL
Nilsen, Vegard Bjerkreim Lillehammer Skiklub
Nordbotten, Øystein Sandnes Skiskytterlag
Nordbø, Even Fyresdal IL
Nordbø, Even Fyresdal IL
Nordgren, Leif USA
Northug, Even Strindheim IL
Northug, Tomas Strindheim IL
Northug jr, Petter Strindheim IL
NOTZ, Florian Tyskland
Nyenget, Martin Løwstrøm Siggerud IL - Ski
Pedersen, Morten Eide Lillehammer Skiklub
PELLEGRINO, Federico ITA
Pettersen, Øystein Lillomarka Skiklubb
Pettersen, Sindre Nittedal IL
Pfeiffer, Arnd Tyskland
Rennemo, Anders Tettli Henning Skilag
RYPL, Miroslav CZE
Rørvik, Markus Sandnes IL
Røthe, Sjur Voss IL
Saastad, Krister Larvik Ski
sagflaat, John Matningsdal Idrettslag
SCHAAD, Roman SUI
SEDOV, Petr RUS
Skar, Hogne Findal Sannidal IL
Skar, Sindre Bjørnestad Bærums Verk Hauger Idrettsforening
Skinnes, Vegard Simostranda IL
Skjelvik, Kristoffer Langøien Os IL
Skjevdal, Lars Gunnar Røros IL
Skåland, Jon Nikolai Ims Sandnes IL
Slettom, Sjur Lillehammer Skiklub
Steinsland, John Olav Øvrebø IL
Storvik, Thomas Bærums Skiklub
Strømsheim, Endre Bærums Skiklub
Svaland, Lars Aasheim Birkenes IL
Svaland, Håkon Birkenes IL
SVANEBO, Anders SVE
Sveen, Simen Andreas Ring IL
Svendsen, Emil Hegle Strindheim IL
Söderhielm, Tiio SVE
Taugbøl, Håvard Solås Lillehammer Skiklub
Thyli, Vetle Raufoss IL Langrenn
TREUDE, Harald SV Lutzel
Tvilde, Eirik Bjørgum IL
Vig, Jens Bredde Drammen Strong
WICK, Thomas Tyskland
Wold, Endre Vik IL
Wærnes, Andreas Dahlø Trønder-Lyn Idrettslag
Østensen, Simen Håkon Fossum IF
Østervold, Ørjan Vindbjart, IL
Øygard, Harald Rogne IL


Fredag 29. juli 2016 -  15 km fellesstart, fri teknikk

Navn Klubb
Aadne, Nils Ingar Sandnes IL
Aarrestad, Magnus Lian Sandnes IL
Andersen, Peter Lillehammer Skiklub
Andresen, Ragnar-Kristoffer Bragvin Njård
Ankersen, Kristian Oseberg Skilag
Arnault, Clement Frankrike
Bakken, Timo Andre Konnerud IL
BAUER, Lukas CZE
BONALDI, Sergio ITL
Brandsdal, Eirik Kjelsås IL
Bu, Torstein Førde IL
Buttironi, Virginio ITL
Byggland, Torgeir Lid Høydalsmo IL
Chanavat, Lucas Frankrike
Cologna, Dario SUI - Ski
Dahl, Svein Halvor Skarphedin, IL
Defabiani, Francesco ITA
DOBLER, Jonas GER
Dyrhaug, Niklas Tydal IL
Eisenlauer, Sebastian GER - Ski
Ek, Aleksander Emil Dyrberg Bærums Verk Hauger Idrettsforening
Ekren, Thomas Strindheim IL
Eriksen, Sivert Grøtan Byåsen IL
Falla, Marius Caspersen Gjerdrum IL - Ski
Fellner, Adam CZE
Folkvord, Sindre Lillehammer Skiklub
Folkvord, Ingvar Lillehammer Skiklub
Gløersen, Anders Nøstdahl Rustad IL
GOALABRE, Paul Frankrike
Golberg, Pål Gol IL
Grastveit, Stian Heming, IL - Ski
Grave, Nils Magnus Bøen IL Korlevoll - Odda
GROS, Baptiste Frankrike
Grøtte, Tommy Trønder-Lyn Idrettslag
Hammerlund, Sindre Sætre Asker Skiklubb
Hamnes, Vegard Lillehammer Skiklub
Hattestad, Ola Vigen Ørje IL
Hediger, Jovian SUI
HEIKKINEN, Matti FIN
HELLNER, Marcus Svenska Skidförbundet
Hennig, Erlend Widerøe Hjelmeland idrettslag - ski
Hetland, Thomas Helleland IL
Hippe, Even Sæteren Lillehammer Skiklub
Holund, Hans Christer Lyn Ski
Hov, Sigurd Svene IL
IMPOLA, Bill Ukjent skigruppe
Ishikawa, Kentaro JPN
JAKS, Martin CZE
JAY, Renaud Frankrike
Johansson, Martin SWE
Jouve, Richard Frankrike
Kershaw, Devon Forsøk, IL
Kindschi, Jöri Kjelsås IL
KORPELA, Heikki Team Synnfjell
Kristoffersen, Even Kragerø IF Ski
Krogh, Finn Hågen Tverrelvdalen IL
Kvaale, Eivind Romberg Høydalsmo IL
Kvisle, Erland Asker Skiklubb
Kvåle, Gaute Røldal IL
Landsverk, Halvor Dagssøn Ørn, IF
LEGKOV, Alexander RUS
LENTING, Akira JPN
Mathisen, Runar Skaug Vinje IL
Nilsen, Vegard Bjerkreim Lillehammer Skiklub
NOECKLER, Dietmar ITA
NOEL, Baptiste FRA
Northug, Tomas Strindheim IL
Northug, Even Strindheim IL
Northug jr, Petter Strindheim IL
Nyenget, Martin Løwstrøm Lillehammer Skiklub
Pedersen, Morten Eide Lillehammer Skiklub
Pellegrini, Antonin FRA
PELLEGRINO, Federico ITA
Pettersen, Øystein Lillomarka Skiklubb
RASTELLI, Maicol ITL
RAZYM, Ales CZE
Rege Gianiasso, Samuel FRA
Rennemo, Anders Tettli Henning Skilag
Riseth, Martin Byåsen IL
Røthe, Sjur Voss IL
SCHAAD, Roman su
SEDOV, Petr RUS
Skar, Sindre Bjørnestad Bærums Verk Hauger Idrettsforening
Slettom, Sjur Lillehammer Skiklub
SRAIL, Jan CZE
Stadaas, Kasper Heming, IL - Ski
STAREGA, Maciej pol
SVANEBO, Anders Svenska Skidförbundet
Sveen, Simen Andreas Ring IL
Taugbøl, Håvard Solås Lillehammer Skiklub
Tefre, Gjøran Førde IL
Thyli, Vetle Raufoss IL Langrenn
Turtveit, Vebjørn Voss IL
Turyshev, Sergey RUS
Østensen, Simen Håkon Fossum IF


Lørdag 30. juli 2016 -  Sprint, fri teknikk

Navn Klubb
Aadne, Nils Ingar Sandnes IL
Aarrestad, Magnus Lian Sandnes IL
Andresen, Ragnar-Kristoffer Bragvin Njård
Ankersen, Kristian Oseberg Skilag
Arnault, Clement Frankrike
Bakken, Timo Andre Konnerud IL
BING, Thomas GER
BLOM, Rasmus Ukjent skigruppe
BONALDI, Sergio ITL
Brandsdal, Eirik Kjelsås IL
Bu, Torstein Førde IL
Buskerud, Jan-Erik Bakke IF
Buttironi, Virginio ITL
Byggland, Torgeir Lid Høydalsmo IL
Chanavat, Lucas Frankrike
Dahl, Svein Halvor Skarphedin, IL
Eisenlauer, Sebastian GER - Ski
Ek, Aleksander Emil Dyrberg Bærums Verk Hauger Idrettsforening
Ekren, Thomas Strindheim IL
Eriksen, Sivert Grøtan Byåsen IL
Falla, Marius Caspersen Gjerdrum IL - Ski
Folkvord, Ingvar Lillehammer Skiklub
Folkvord, Sindre Lillehammer Skiklub
Gløersen, Anders Nøstdahl Rustad IL
GOALABRE, Paul Frankrike
Golberg, Pål Gol IL
Grastveit, Stian Heming, IL - Ski
Grave, Nils Magnus Bøen IL Korlevoll - Odda
GROS, Baptiste Frankrike
Hammerlund, Sindre Sætre Asker Skiklubb
Hattestad, Ola Vigen Ørje IL
Hediger, Jovian SUI
Hetland, Thomas Helleland IL
Hippe, Even Sæteren Lillehammer Skiklub
Hov, Sigurd Svene IL
IMPOLA, Bill Ukjent skigruppe
Ishikawa, Kentaro JPN
JAY, Renaud Frankrike
Jouve, Richard Frankrike
Kindschi, Jöri Kjelsås IL
KORPELA, Heikki Team Synnfjell
Kristoffersen, Even Kragerø IF Ski
Krogh, Finn Hågen Tverrelvdalen IL
Kvaale, Eivind Romberg Høydalsmo IL
Kvisle, Erland Asker Skiklubb
Kvisle, Ola Asker Skiklubb
Kvåle, Gaute Røldal IL
Landsverk, Halvor Dagssøn Ørn, IF
LEGKOV, Alexander RUS
NOECKLER, Dietmar ITA
Nordbø, Even Fyresdal IL
Nordbø, Even Fyresdal IL
Northug, Even Strindheim IL
Northug jr, Petter Strindheim IL
Nyenget, Martin Løwstrøm Lillehammer Skiklub
Pedersen, Morten Eide Lillehammer Skiklub
Pettersen, Øystein Lillomarka Skiklubb
RASTELLI, Maicol ITL
Riseth, Martin Byåsen IL
SCHAAD, Roman su
SEDOV, Petr RUS
Skar, Sindre Bjørnestad Bærums Verk Hauger Idrettsforening
Stadaas, Kasper Heming, IL - Ski
STAREGA, Maciej pol
Taugbøl, Håvard Solås Lillehammer Skiklub
Tefre, Gjøran Førde IL
Thyli, Vetle Raufoss IL Langrenn
Turtveit, Vebjørn Voss IL
Turyshev, Sergey RUS
Vinje, Vegard Lyn Ski
WICK, Thomas GER
Østensen, Simen Håkon Fossum IF

* nb! Sjekk alltid med arrangøren for de sist oppdaterte lister.


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut