26.12.2002
Åsenrennet 2002





Jenter 10 år Tid Etter
1 Nina Jeanette Tollehaug If Eiker Kvikk BU 07:26
2 Sina Sandholt Bjerke IL AK 07:28 00:02
3 Barbro Kvåle Brandbu IF OP 07:30 00:04
4 Trine Breen Bjerke IL AK 07:49 00:23
5 Andrea Weng Raumnes & Årnes IL AK 07:54 00:28
6 Eline Prestmo Larsen Norderhov U Og Il OP 08:05 00:39
7 Linn-Merethe Grønlund Skiptvedt Il ØF 08:06 00:40
8 Frida Kristine K Forberg Eidsvold Værks Skiklub AK 08:17 00:51
9 Thuva C Askheim Eidsvold Værks Skiklub AK 08:19 00:53
10 Henriette Kongerud Ådal IL BU 08:28 01:02
11 Thea Espenes Skiptvedt Il ØF 08:48 01:22
12 Heidi Svenkerud Fossum IF 08:50 01:24
13 Victoria Ravatn Nittedal IL AK 08:51 01:25
14 Ingrid Alderslyst Kongsheim Fossum IF AK 08:53 01:27
15 Trine Nygaard Skiptvedt Il ØF 08:58 01:32
16 Turid Kamstrup Hovind Ullensaker Skiklubb AK 08:59 01:33
17 Oda Danielsen Nittedal IL AK 09:07 01:41
18 Hege Vigdel Simonsen Nittedal IL AK 09:15 01:49
19 Lene Thon Skiptvedt Il ØF 09:25 01:59
20 Camilla Skjølås Bjerke IL AK 09:26 02:00
21 Vilde Sørum Åsen il AK 10:12 02:46
GUTTER 10 ÅR     2KM
1 Sondre Fossli If Eiker Kvikk BU 06:57
2 Espen Aronsveen Il Heming OS 07:04 00:07
3 Vegard Bjerkreim Nilsen Torridal IL VA 07:13 00:16
4 Erlend Nydal Asker Skiklubb AK 07:14 00:17
5 Vegard Knutsen Ullensaker Skiklubb AK 07:17 00:20
6 Øyvind Stokstad Ullensaker Skiklubb AK 07:21 00:24
7 Håvard Haga Åsen il AK 07:24 00:27
8 Karl Fredrik Lilleseth Eidsvold Værks Skiklub AK 07:42 00:45
9 Magnus Lundene Rælingen Skiklubb AK 07:48 00:51
10 Ola Skatvedt Åsen il AK 07:54 00:57
11 Ole Kristian Bjørklund Ullensaker Skiklubb AK 08:01 01:04
12 Henrik Persson Bakke Driv IL AK 08:02 01:05
13 Kristoffer Kirkeby Gjerdrum IL AK 08:04 01:07
14 Michael Løland Ullensaker Skiklubb AK 08:07 01:10
14 Andreas Wang Slitu IF/Høytorp Fort Skiteam ØF 08:07 01:10
14 Kristian Unnestad Skiptvedt Il ØF 08:07 01:10
17 Lars Olav Aasdalen Sundby Ullensaker Skiklubb AK 08:08 01:11
18 Robin Lunde Hoøen Ullensaker Skiklubb AK 08:09 01:12
19 Haakon Østerby Gjelleråsen IF AK 08:10 01:13
19 Magne Haga Åsen il AK 08:10 01:13
21 Lars Muren Asker Skiklubb AK 08:20 01:23
22 Vegard Slåtten Gjelleråsen IF AK 08:24 01:27
23 Andreas Strømsborg Lund Enebakk If AK 08:29 01:32
24 Emil Kjærnli Halmsås & Omegn Skilag AK 08:31 01:34
25 Tommy Sæther Åsen il AK 08:32 01:35
26 Martin Hallèn Kjelsås Il OS 08:37 01:40
27 Ole Anders Syversen Slitu IF/Høytorp Fort Skiteam ØF 08:38 01:41
28 Mats Gjerde Skedsmo Skiklubb AK 08:43 01:46
29 Eirik Sørensen Rud Eidsvold Værks Skiklub AK 08:47 01:50
30 Thor Wennersgaard Skiptvedt Il ØF 08:53 01:56
31 Espen Vigdel Simonsen Nittedal IL AK 09:09 02:12
32 Jonas Kvernbakken Gjelleråsen IF AK 09:26 02:29
33 Fredrik Aarvold Driv IL AK 09:28 02:31
34 Fredrik Grønvold Gjelleråsen IF AK 09:40 02:43
35 Sindre G. Alnes Frogner IL AK 09:58 03:01
36 Hans Emil Graff Gjelleråsen IF AK 11:15 04:18
37 Sindre Fallet Halmsås & Omegn Skilag AK 12:29 05:32
JENTER 11 ÅR     2KM
1 Ragnhild Haga Åsen il AK 07:04
2 Martine Ek Hagen Driv IL AK 07:10 00:06
3 Siri Guransrud Lier IL BU 07:17 00:13
4 Sile Nordahl Disserud Feiring Il AK 07:18 00:14
5 Marit Muren Asker Skiklubb AK 07:25 00:21
6 Kristin Solhaug Næss Enebakk If AK 07:31 00:27
7 Kristine Myhrer Skiptvedt Il ØF 07:47 00:43
8 Helle Charlotte Nilsen Asker Skiklubb AK 07:54 00:50
9 Marie Holmerud Gjelleråsen IF AK 07:55 00:51
10 Tina Bollum Nittedal IL AK 08:06 01:02
10 Sofie Grøndahl Rælingen Skiklubb AK 08:06 01:02
12 Ulrikke Grav Trøsken IL ØF 08:19 01:15
13 Grethe M. Ihlebakke Skiptvedt Il ØF 08:24 01:20
14 Guro Hemsett Åsen il AK 08:34 01:30
15 Martine Gripp Bay Fossum IF AK 08:40 01:36
16 Ine Merete Kylgård Gjelleråsen IF AK 08:43 01:39
17 Martine Amundsen Nittedal IL AK 08:47 01:43
GUTTER 11 ÅR     2KM
1 Endre Fossli If Eiker Kvikk BU 06:34
2 Andreas Hillestad IL Ros BU 06:37 00:03
2 Stian Andresen Nittedal IL AK 06:37 00:03
4 Martin Visslund Enebakk If AK 06:41 00:07
5 Vegard Fredriksen Nittedal IL AK 06:42 00:08
6 Andrè Nordhagen Enebakk If AK 06:44 00:10
7 Anders Bryhn IL Ros BU 06:45 00:11
8 Sondre C.l. Unnestad Skiptvedt Il ØF 06:52 00:18
9 Bendik Perch Andersen Koll Idrettslag OS 07:03 00:29
10 Magnus Bakke Linderud Il OS 07:05 00:31
11 Einar Sandholt Bjerke IL AK 07:06 00:32
12 Jørgen Gryteland Holm Fossum IF AK 07:09 00:35
13 Teodor Danielsen Nittedal IL AK 07:11 00:37
14 Johan Leistad Vaaler IF HE 07:15 00:41
15 Håkon Sælen Fossum IF AK 07:16 00:42
16 Bastian Sagen Jømna / Heradsbygd HE 07:24 00:50
17 Øystein Fjeldbo Bjerke IL AK 07:26 00:52
18 Morten Bjørklund Høybråten Og Stovner Il OS 07:31 00:57
18 Marius Jeppesen Strømmen & Lillestrøm AK 07:31 00:57
20 Erik Bakke Linderud Il 07:35 01:01
21 Sondre Skogsholm Strømmen & Lillestrøm AK 07:41 01:07
22 Joackim Pettersen Strømmen & Lillestrøm AK 07:44 01:10
23 Kristoffer E. Nylund Høybråten Og Stovner Il OS 07:46 01:12
24 Sigurd Sandholt Mangseth Bjerke IL AK 08:19 01:45
25 Mattias Lund Ahrn Rælingen Skiklubb AK 08:34 02:00
26 Thorstein Kastet Åsen il AK 08:58 02:24
27 Bjørn Olav Jensen Åsen il AK 09:01 02:27
28 Rolf Christian Hushagen Åsen il AK 09:09 02:35
29 Kevin Fritz Vormsund Skikl. AK 09:24 02:50
30 Kjartan Kastet Klyve Åsen il AK 09:39 03:05
31 Sigbjørn Berntsen Koll Idrettslag OS 09:48 03:14
JENTER 12 ÅR     3KM
1 Trude Stensæther Harestua Il OP 08:44
2 Camilla Caldesen Heggedal Il AK 09:18 00:34
3 Kjersti Dahl Ringkollen Skiklubb OP 09:20 00:36
4 Marie Nordsletten Koll Idrettslag OS 09:23 00:39
5 Linda Tveit Redalen IL OP 09:55 01:11
6 Inger Anita Tollehaug If Eiker Kvikk BU 10:11 01:27
7 Maiken Falla Fet Skiklubb AK 10:14 01:30
8 Vilde Christine Askheim Eidsvold Værks Skiklub AK 10:24 01:40
9 Inger Helene Trollebø Njård OS 10:28 01:44
10 Heidi Mette Langseth Eidsvold Værks Skiklub AK 10:30 01:46
11 Ingrid Berge Haslum Il AK 10:46 02:02
12 Kristin Nørstebø Lommedalen Langrenn AK 10:59 02:15
13 Andrea Heggdal Lørenskog Skiklubb AK 11:05 02:21
14 Mari Meland Fossum IF 11:44 03:00
GUTTER 12 ÅR     3KM
1 Marius Andreassen Skedsmo Skiklubb AK 07:48
2 Henrik Struksnæs Kjelsås Il OS 08:55 01:07
3 Ole Amund Sveen Redalen IL OP 08:56 01:08
4 Marius Vegheim Gjerdrum IL AK 09:00 01:12
5 Audun Formo Hay Ski og Fotballklubben LYN OS 09:09 01:21
6 Kristian Grønvold Grorud Il OS 09:16 01:28
6 Rudi Søråsen Kjelsås Il OS 09:16 01:28
8 Erlend Orte Lørenskog Skiklubb AK 09:22 01:34
9 Magnus Alderslyst Kongsheim Fossum IF AK 09:23 01:35
9 Anders S. Hagen Jømna / Heradsbygd HE 09:23 01:35
11 Jens Jakobsen Haga If AK 09:29 01:41
12 Eirik Bjerke Nittedal IL AK 09:30 01:42
13 Thomas Rogne Lommedalen Langrenn AK 09:32 01:44
13 Anders Gjestvang Feiring Il AK 09:32 01:44
15 Øyvind Gismervik Ullensaker Skiklubb AK 09:35 01:47
16 Vegard Breen Bjerke IL AK 09:37 01:49
17 Henrik Engerholm Enebakk If AK 09:45 01:57
18 Kristoffer Borgen Kvilten Ullensaker Skiklubb AK 09:46 01:58
19 Anders Hauer Trøgstad Ski / Høytorp Fort ØF 09:48 02:00
20 Martin Bjørklund Ullensaker Skiklubb AK 09:50 02:02
21 Lars Christian Østerby Gjelleråsen IF AK 09:58 02:10
22 Sjur Messel Nafstad Ullensaker Skiklubb AK 10:01 02:13
23 Ola Grindland Lørenskog Skiklubb AK 10:02 02:14
23 Eivind Solberg Rustad Idrettslag OS 10:02 02:14
25 Eirik Kamstrup Hovind Ullensaker Skiklubb AK 10:03 02:15
26 Amund Strømsnes Øverjordet Eidsvold Værks Skiklub AK 10:04 02:16
27 Marius Falla Fet Skiklubb AK 10:08 02:20
28 Vegard Eng Skedsmo Skiklubb AK 10:10 02:22
29 Erling Enkerud Fossum IF AK 10:12 02:24
29 Erik Hauer Trøgstad Ski / Høytorp Fort ØF 10:12 02:24
31 Andreas Løland Ullensaker Skiklubb AK 10:17 02:29
32 Vetle Ruud Bråten Ullensaker Skiklubb AK 10:19 02:31
33 Thor Anders Schancke Gjerdrum IL AK 10:24 02:36
34 Richard Stene Feiring Il AK 10:27 02:39
35 Sebastian Rischmann Nittedal IL AK 10:28 02:40
36 Emil Breen Bjerke IL AK 10:34 02:46
37 Kristoffer Molden Halmsås & Omegn Skilag AK 10:40 02:52
38 Martin Fald Gården Ullensaker Skiklubb AK 10:45 02:57
39 Vegar Berntsen Jømna / Heradsbygd HE 10:53 03:05
40 Brage Skaare Rist Ski og Fotballklubben LYN OS 10:56 03:08
41 Sivert Grønland Hoel Eidsvold Værks Skiklub AK 11:01 03:13
42 Morten Skårud Gjelleråsen IF AK 11:06 03:18
43 Christian Rennemo Høybråten Og Stovner Il OS 11:07 03:19
44 Emil Strøm Ullensaker Skiklubb AK 11:14 03:26
45 Lars Rognerud Gjerdrum IL AK 11:20 03:32
46 Magnus Vaa Johnsen Lørenskog Skiklubb AK 11:22 03:34
47 Jan Tage Rustad Engh Bjerke IL AK 11:26 03:38
JENTER 13 ÅR     3KM
1 Britt Ingunn Molan Nydal Asker Skiklubb AK 08:47
2 Marte-Astrid Buttingsrud Ringkollen Skiklubb OP 08:55 00:08
3 Ranveig Øverøyen Fossum IF AK 08:59 00:12
4 Kristine Holm Andersen Nittedal IL AK 09:11 00:24
5 Kari Svigheim Gran IL OP 09:14 00:27
6 Julie Berteig Fossum IF AK 09:32 00:45
7 Janne Olsen Bjerke IL AK 09:40 00:53
8 Karen Viktoria Aas Bjerke IL AK 09:43 00:56
9 Stine Natås Hauger Lørenskog Skiklubb AK 09:48 01:01
10 Nina Elvestad Skedsmo Skiklubb AK 09:49 01:02
11 Ingrid Helene Skantze Fossum IF AK 09:54 01:07
12 Oda Kristoffersen Nittedal IL AK 09:59 01:12
13 Lene Aronsveen Il Heming OS 10:01 01:14
14 Malene Saxebøl Drøbak-Frogn IL AK 10:02 01:15
15 Karen T. Bekkemoen Jømna / Heradsbygd HE 10:05 01:18
16 Martine Udnes Weng Nes Ski AK 10:18 01:31
17 Elise Wiig Nordby Njård OS 10:28 01:41
17 Signe R. Engelund Jømna / Heradsbygd HE 10:28 01:41
19 Kjersti Lier Gran IL OP 10:34 01:47
20 Ida Rambjør Gjelleråsen IF AK 10:38 01:51
21 Tonje Hofvind Lørenskog Skiklubb AK 10:41 01:54
21 Charlotte Danielsen Gjelleråsen IF AK 10:41 01:54
23 Ida Granheim Bjerke IL AK 11:30 02:43
24 Annika Persch Andersen Koll Idrettslag OS 11:45 02:58
GUTTER 13 ÅR     3KM
1 Håkon Stuge Bånerud Koll Idrettslag OS 07:50
2 Trygve Markset Koll Idrettslag OS 08:19 00:29
3 Stian Hallèn Kjelsås Il OS 08:28 00:38
4 Kristian Burum Rustad Idrettslag OS 08:32 00:42
5 Christian Lund Fundingsrud Slitu IF/Høytorp Fort Skiteam ØF 08:36 00:46
6 Lars Eriksen Rælingen Skiklubb AK 08:38 00:48
6 Eirik Gjestvang Feiring Il AK 08:38 00:48
8 Sindre Buraas Hurdal IL AK 08:40 00:50
9 Tomas Andresen Nittedal IL AK 08:53 01:03
10 Morten Blien Eina Il OP 08:57 01:07
10 Hans Jørgen Kvåle Brandbu IF OP 08:57 01:07
12 Vegard Ruttenborg Østre Toten Skilag OP 09:04 01:14
12 Øystein Stake Laengen Asker Skiklubb AK 09:04 01:14
14 Ingar Stokstad Ullensaker Skiklubb AK 09:06 01:16
15 Vetle Visslund Enebakk If AK 09:07 01:17
16 Espen Weltzien Lommedalen Langrenn AK 09:10 01:20
17 Nicolai Grevestad Fossum IF AK 09:12 01:22
17 Fredrik Dammen Strømmen & Lillestrøm AK 09:12 01:22
17 Vegard Stake Laengen Asker Skiklubb AK 09:12 01:22
20 Simon Utter Åmotfors IF 09:14 01:24
21 Magnus Skaar Skiptvedt Il ØF 09:15 01:25
22 Ole-Kristian Bryhn IL Ros BU 09:17 01:27
23 Robin Ravatn Nittedal IL AK 09:18 01:28
24 Even Skårholen Nordbygda Ski HE 09:24 01:34
25 Petter Haakenstad Godli Svea Skilag OP 09:28 01:38
26 Ola Røkke Nittedal IL AK 09:39 01:49
27 Marius Nordby Nes Ski AK 09:42 01:52
28 Herman Vidje Fossum IF AK 09:44 01:54
29 Sindre Storhaug Nesodden If AK 09:48 01:58
30 Erlend Standish Rustad Idrettslag OS 09:52 02:02
31 Sondre Sandvik Rustad Idrettslag OS 09:54 02:04
32 Kent Robert Kristiansen Enebakk If AK 09:58 02:08
33 Didrik Vaksdal Kjelsås Il 10:03 02:13
33 Bjørn Morten Lier Østre Toten Skilag OP 10:03 02:13
35 Eivind Staff Brandbu IF OP 10:08 02:18
JENTER 14 ÅR     3KM
1 Silje Ekroll Jahren Ullensaker Skiklubb AK 08:49
2 Kamilla Borgnes Il Heming OS 08:59 00:10
3 Frida Næss-Ulseth Il Heming OS 09:01 00:12
4 Marte Breen Bjerke IL AK 09:04 00:15
5 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Torridal IL VA 09:08 00:19
6 Jenny Brente Nittedal IL AK 09:16 00:27
7 Helen Bakke Nittedal IL AK 09:21 00:32
8 Anne Britt Sigstad Østre Toten Skilag OP 09:41 00:52
9 Kristin Åstebøl Rustad Idrettslag OS 09:42 00:53
10 Hilde Sletten Nittedal IL AK 09:52 01:03
11 Caroline Aas Bjerke IL AK 09:54 01:05
12 Anne Kamstrup Hovind Ullensaker Skiklubb AK 09:57 01:08
13 Stine S. Hagen Jømna / Heradsbygd HE 10:11 01:22
14 Maren Fald Gården Ullensaker Skiklubb AK 10:31 01:42
JENTER 15 ÅR     3KM
1 Ingeborg Dahl Ringkollen Skiklubb OP 08:38
2 Heidi Gryteland Holm Fossum IF AK 08:53 00:15
3 Karoline Haverstad Lier IL BU 09:09 00:31
4 Gry Buraas Hurdal IL AK 09:18 00:40
5 Kristin Sælen Fossum IF AK 09:31 00:53
6 Tiril Gisletun Hansen Fossum IF AK 09:37 00:59
7 Nina Smestad Nordbygda Ski HE 09:43 01:05
8 Karianne Munz Sf Grei OS 10:07 01:29
9 Cecilie Olsen Bjerke IL AK 10:11 01:33
10 Anne Sofie Hansen Grønland 10:59 02:21
11 Kirsten Jørgensen Rustad Idrettslag OS 11:16 02:38
12 Martine Grav Trøsken IL ØF 11:24 02:46
JENTER 16 ÅR     5KM
1 Karoline Borgnes Il Heming / Team Kollen OS 14:47
2 Ingunn Weltzien Lommedalen Langrenn AK 14:48 00:01
3 Marte Skårholen Nordbygda Ski HE 15:14 00:27
4 Ine Camilla Opsahl Vang Skiløpforening HE 15:40 00:53
5 Tiril Schjølberg Nesodden If AK 15:43 00:56
6 Helene Berger Skedsmo Skiklubb AK 15:51 01:04
7 Kari Rommen Syvertsen SF Grei / Team Kollen OS 15:52 01:05
8 Jenni H Indby Nordbygda Ski HE 16:16 01:29
9 Ingvild Tømta Hurdal IL AK 16:41 01:54
10 Stine Rudå Nygaard Rustad Idrettslag OS 16:47 02:00
11 Naja Maria Nilsen Grønland 16:57 02:10
JENTER 17 ÅR     5KM
1 Kristin Sønstegård Vestringen IL OP 14:13
2 Stine Haugen Rustad Idrettslag OS 14:39 00:26
3 Marte K. Hafsahl Karset Vang Skiløpforening HE 14:51 00:38
4 Marianne Aas Krog Bjerke IL AK 14:52 00:39
5 Mariann Eriksrud Sjåstad Vestre Lier IL BU 15:18 01:05
6 Hedda Garaas Røa / Team Kollen OS 15:42 01:29
7 Ida Bjerke Gabrielsen Fossum IF AK 15:44 01:31
8 Elisabeth Anker Røa / Team Kollen OS 15:54 01:41
9 Maren Hansen Nes Ski AK 16:08 01:55
10 Siri Jordheim Gjerdrum IL AK 16:23 02:10
11 Line Jordheim Gjerdrum IL AK 16:38 02:25
JENTER 18-19 ÅR  5KM
1 Mette Øverby Fossum IF AK 13:59
2 Hilde Feiring Kjelsås Idrettslag / Team OS 14:08 00:09
3 Hanne Bjercke Rustad Idrettslag OS 14:14 00:15
4 Elin Tønsager Kjelsås Idrettslag / Team OS 14:48 00:49
5 Ragnhild Skjærli Østre Toten Skilag OP 14:52 00:53
6 Ida Elisabeth Jørstad NTG/Vestringen IL OP 15:12 01:13
7 Marianne Waage-Nilsen Nittedal IL AK 15:15 01:16
8 Katrine Aas Krog Bjerke IL AK 15:30 01:31
8 Aina Haugen NTG Torpa IL OP 15:30 01:31
10 Margrethe Ouren Redalen IL OP 15:33 01:34
11 Ine Fahle SF Grei / Team Kollen OS 15:41 01:42
12 Mari Overn Østre Toten Skilag OP 15:47 01:48
13 Grethe Bjerke Frank Eidsvold Værks Skiklub AK 16:03 02:04
14 Heidi Anette Vangen Nittedal IL AK 16:38 02:39
15 Silje Nereng Ntg Østre Toten Skilag OP 17:04 03:05
16 Arnetsiaq Rosing Grønland 21:33 07:34
DAMER SENIOR     5KM
1 Jannicke Østby Ski og Fotballklubben LYN OS 13:24
2 Solfrid Braathen Høybråten Og Stovner Il OS 13:38 00:14
3 Merethe Braathen Høybråten Og Stovner Il OS 13:41 00:17
4 Anita Olsen Katnosa Gran IL OP 13:45 00:21
5 Henriette Austeinsson Sjåstad Vestre Lier IL BU 13:53 00:29
6 Marit Weideborg Høybråten Og Stovner Il OS 14:27 01:03
7 Claudia Reithufer Østerike 14:38 01:14
8 Mirjam Weydahl Andersen Lillehammer Skiklubb OP 15:17 01:53
9 Karen B Kristoffersen Sørkedalen IF OS 15:42 02:18
10 Ingunn Fossmellem Magnor UL HE 16:10 02:46
11 Tina Kolboholen Nannestad Skiklubb AK 17:35 04:11
12 Alida Rafaelsen Grønland 17:50 04:26
GUTTER 14 ÅR     5KM
1 Hallvard Moian Nydal Asker Skiklubb AK 12:44
2 Øyvind Moen Fjeld Kjelsås Il OS 12:59 00:15
3 Baard Erik Haugen Rustad Idrettslag OS 13:51 01:07
4 Christoffer Callesen Heggedal Il AK 13:54 01:10
5 Steinar Fredriksen Nittedal IL AK 14:04 01:20
6 Oddbjørn Larsen Haugsbygd If BU 14:09 01:25
6 Ragnar Bragvin Andresen Trøsken IL ØF 14:09 01:25
8 Sindre Prestmo Larsen Ringkollen Skiklubb OP 14:10 01:26
9 Erlend Øien Sørnes Høybråten Og Stovner Il OS 14:13 01:29
9 Peder Nævestad Ski og Fotballklubben LYN OS 14:13 01:29
11 Steffen Johansen Jømna / Heradsbygd HE 14:17 01:33
12 Simen Borglin Knudsen Høybråten Og Stovner Il OS 14:23 01:39
13 Sindre Wiig Nordby Njård OS 14:35 01:51
14 Erik T Haug Ski og Fotballklubben LYN OS 14:36 01:52
15 Simen Svenkerud Fossum IF 14:39 01:55
16 Sigmund Rimstad Haslum Il AK 14:41 01:57
17 Ivar H Indby Nordbygda Ski HE 14:45 02:01
18 Simon Grøndahl Rælingen Skiklubb AK 14:50 02:06
19 Michael D Christiansen Ski og Fotballklubben LYN OS 14:51 02:07
20 Sindre J Haverstad Lier IL BU 14:59 02:15
20 Fredrik Holst Gran IL OP 14:59 02:15
22 Erik Hofsrud Nes Ski AK 15:04 02:20
23 Christian Christoffersen Grønland 15:11 02:27
24 Jan Birger Bjerkli Nittedal IL AK 15:14 02:30
25 Nicolai Myhre Høybråten Og Stovner Il OS 15:15 02:31
25 Martin Østebøvik Lommedalen Langrenn AK 15:15 02:31
27 Aksel Torgersen Il Heming OS 15:18 02:34
28 Anders Fundingsrud Slitu IF/Høytorp Fort Skiteam ØF 15:20 02:36
28 Bengt Ove Sannes Nittedal IL AK 15:20 02:36
30 Håkon Bakke Nittedal IL AK 15:27 02:43
31 Kristian Leirud Gjerdrum IL AK 15:29 02:45
32 Ole Vigdel Simonsen Nittedal IL AK 15:36 02:52
33 Jonas Rogne Lommedalen Langrenn AK 15:39 02:55
34 Eirik Nørstebø Lommedalen Langrenn AK 15:43 02:59
35 Magnus Evenby Slitu IF/Høytorp Fort Skiteam ØF 15:50 03:06
36 Mads Alsgaard Bodding Rælingen Skiklubb AK 16:03 03:19
37 Stian Gripp Bay Fossum IF AK 16:04 03:20
38 Mats Tangen Olsen Ullensaker Skiklubb AK 16:07 03:23
39 Harald Solhaug Næss Enebakk If AK 16:12 03:28
40 Jarle Johnsen Nes Ski AK 16:14 03:30
41 Robin Steinheim Skedsmo Skiklubb AK 16:27 03:43
42 Magnus Nermo Ullensaker Skiklubb AK 18:19 05:35
GUTTER 15 ÅR     5KM
1 Eirik Kurland Olsen IL Ros BU 12:29
2 Eirik Sæves Gjerdrum IL AK 12:57 00:28
3 Stian Arnesen Nes Ski AK 13:04 00:35
4 Per Kristian Nygård Vestre Spone IF BU 13:06 00:37
5 Anders Gullhav Høybråten Og Stovner Il OS 13:11 00:42
6 Jørgen Braathen Høybråten Og Stovner Il OS 13:12 00:43
7 Magne Dæhli Nordbygda Ski HE 13:19 00:50
8 Per Erik Mork Lillehammer Skiklubb OP 13:23 00:54
9 Tollef Buttingsrud Ringkollen Skiklubb OP 13:25 00:56
10 Tor Håkon Hellebostad Nesodden If AK 13:26 00:57
11 Aleksander Svien Il Heming OS 13:30 01:01
12 Eivind Gehardsen Mysen IF/Høytorp Fort ØF 13:41 01:12
13 Peder Kjærnli Nes Ski AK 13:46 01:17
14 Magne Frigård Nes Ski AK 13:47 01:18
15 Geir Olav Larsen Haugsbygd If BU 13:50 01:21
16 Iver Åstebøl Årvoll Il OS 13:58 01:29
17 Halvor Ihler Rustad Idrettslag OS 14:07 01:38
18 Erik Løkken Walter Skedsmo Skiklubb AK 14:13 01:44
19 Even Antonsen Kjellmyra Il HE 14:15 01:46
20 Truls Åstebøl Årvoll Il OS 14:16 01:47
21 Kristian Stubberud Enebakk If AK 14:19 01:50
22 Tord Sundhagen Rælingen Skiklubb AK 14:22 01:53
23 Runar Bentestuen Strømmen & Lillestrøm AK 14:42 02:13
24 David Swift IL Ros BU 14:46 02:17
25 Matti Stock Grønland 15:16 02:47
26 Thomas Antonsen Nes Ski AK 15:29 03:00
27 Ola Tidemandsen Rustad Idrettslag OS 15:33 03:04
GUTTER 16 ÅR    10KM
1 Kristoffer R Moslet NTG / Stokke IL VF 25:08:00
2 Jonas Nielsen HSG / Lørenskog Skiklubb AK 25:09:00 00:01
3 Anders Gløersen Rustad Idrettslag OS 25:23:00 00:15
4 Eirik Resaland Wiik HSG / IL Driv AK 25:24:00 00:16
5 Vegard Hattestad Jensen Hsg/Ørje Il ØF 25:26:00 00:18
6 Glenn Elvestad Skedsmo Skiklubb AK 25:40:00 00:32
7 Øyvind Gløersen Rustad Idrettslag OS 25:47:00 00:39
8 Anders Øen Lommedalen Langrenn AK 25:54:00 00:46
9 Christian Melsom Myhre Il Heming / Team Kollen OS 26:02:00 00:54
10 Egil Bjerkli Nittedal IL AK 26:32:00 01:24
11 Eirik Brandsdal Kjelsås Idrettslag / Team OS 26:39:00 01:31
12 Hans Fredrik Hellebergshaugen Bjerke IL AK 27:03:00 01:55
13 Martin Vaksdal Kjelsås Idrettslag / Team OS 27:05:00 01:57
14 Ole-Marius Bratlie Teamkollen / HSIL OS 27:12:00 02:04
15 Fredrik Skjeggerud Ringkollen Skiklubb OP 27:14:00 02:06
16 Erik Sælen Fossum IF AK 27:40:00 02:32
17 Bjørn Jordheim Halvorsen Teamkollen / HSIL OS 27:42:00 02:34
18 Øyvind Tønsager Kjelsås Idrettslag / Team OS 27:58:00 02:50
19 Steffen Holsbøvåg Olsen Skåla Il MR 28:16:00 03:08
20 Ørjan Erichsen SF Grei / Team Kollen OS 28:17:00 03:09
21 Rune Fenne Harestua Il OP 28:18:00 03:10
22 Eivind Aardal Gjerdrum IL AK 28:19:00 03:11
23 Remi Holmen Nes Ski AK 28:25:00 03:17
24 Christian Sandvik Rustad Idrettslag OS 28:30:00 03:22
25 Jonas Nilsson Åmotfors IF 28:32:00 03:24
26 Tor Inge Mulelid Hurdal IL AK 29:01:00 03:53
27 Magnus Hermann Fossum IF AK 29:24:00 04:16
28 Robin Nordlien Teamkollen / HSIL OS 29:25:00 04:17
29 Sverre Mæhlum Brøttum Il / Team Sjusjøen HE 29:51:00 04:43
30 Henrik Bratland Nes Ski AK 30:13:00 05:05
31 Fredrik H Granheim Bjerke IL AK 30:30:00 05:22
32 Noka Tønnesen Grønland 30:34:00 05:26
33 Øyvind Lier Gran IL OP 30:36:00 05:28
34 Anders Brenna Ringkollen Skiklubb OP 31:19:00 06:11
34 Askild Vatnbakk Larsen Kjelsås Idrettslag / Team OS 31:19:00 06:11
36 Petter Kaasa Kjelsås Idrettslag / Team OS 31:56:00 06:48
37 Hans Marius Mora Bjerke IL AK 34:16:00 09:08
GUTTER 17 ÅR    10KM
1 Ole Christian Mork Lillehammer Skiklubb OP 24:28:00
2 Kristian Braathen Teamkollen / HSIL OS 24:46:00 00:18
2 Espen Kjellberg Lyn / Team Kollen OS 24:46:00 00:18
4 Kjell-Christian Markset Teamkollen / HSIL OS 24:51:00 00:23
5 Helge M. Olsen Nittedal IL AK 24:53:00 00:25
6 Steffen Plassgård Gjerdrum IL AK 24:55:00 00:27
7 Stian Sommerseth Lillehammer Skiklubb OP 25:15:00 00:47
8 Harald Løvenskiold Bærums Verk IF AK 25:28:00 01:00
9 Vegard Stensæther Harestua Il OP 25:37:00 01:09
10 Ketil Klevjer Bærums Verk IF AK 25:52:00 01:24
11 Petter Kaarby Kjelsås Idrettslag / Team OS 25:58:00 01:30
12 Thorstein Molle HSG / Spydeberg Langrenn ØF 26:55:00 02:27
13 Christian Skaarud Harestua Il OP 26:59:00 02:31
14 Harald Bøhn Hagen Lommedalen Langrenn AK 27:00:00 02:32
15 Erik Smedsrød Fossum IF AK 27:13:00 02:45
16 Lars-Christian Unger Teamkollen / HSIL OS 27:18:00 02:50
17 Knut Petter Åstebøl Rustad Idrettslag OS 27:35:00 03:07
17 Simen Rustad Gjerdrum IL AK 27:35:00 03:07
19 Andreas Lium Nittedal IL AK 27:46:00 03:18
20 Kristoffer Myhre Hestved Kjelsås Idrettslag / Team OS 27:58:00 03:30
21 Lasse Søberg SF Grei / Team Kollen OS 28:29:00 04:01
22 Mats Ringerike Rustad Idrettslag OS 28:31:00 04:03
23 Nils Einar Mæhlum Brøttum Il / Team Sjusjøen HE 29:00:00 04:32
GUTTER 18-19 ÅR 15KM
1 Kjetil Hagtvedt Dammen Bækkelaget Sp.kl./ Team OS 35:43:00
2 Martin Sundby Røa / Team Kollen OS 36:39:00 00:56
3 Henrik Olimb Jevnaker IF OP 37:16:00 01:33
4 Arne Post Kjelsås Idrettslag / Team OS 37:19:00 01:36
5 Hans Christian Aarnes Nittedal IL AK 37:42:00 01:59
6 Morten Eilifsen Strømmen & Lillestrøm AK 37:52:00 02:09
7 Jon Henriksen Nittedal IL AK 37:57:00 02:14
8 Nicolai Martinsen Bækkelaget Sp.kl./ Team OS 37:59:00 02:16
9 Lars Kristian Øren Kjelsås Idrettslag / Team OS 38:33:00 02:50
10 Petter Leistad Vaaler IF HE 38:37:00 02:54
11 Per Einar Halvorsen Lommedalen Langrenn AK 38:42:00 02:59
12 Eivind Gjørven Opsahl Vang Skiløpforening HE 38:47:00 03:04
13 Atle Bjerkli Nittedal IL AK 39:08:00 03:25
14 Nils Sælen Fossum IF AK 39:18:00 03:35
14 Sigurd-Erik Nissen-Meyer Ås IL AK 39:18:00 03:35
16 Henrik Natvig Nittedal IL AK 39:26:00 03:43
17 Anders Rommen Syvertsen SF Grei / Team Kollen OS 39:57:00 04:14
18 Martin Grothe Lien Il Heming / Team Kollen OS 40:03:00 04:20
19 Hans Agnar Grønnvoll HSG /Ullensaker Skiklubb AK 40:12:00 04:29
20 Sverre Sørensen Spydeberg Langrenn ØF 40:13:00 04:30
21 Lars-Erik Anderesen Rælingen Skiklubb AK 40:18:00 04:35
22 Hans Fredrik Bråthen Lommedalen Langrenn AK 40:45:00 05:02
23 Hans Martin Slommerud Nes Ski AK 41:00:00 05:17
24 Tor-Håkon Mangerud Nannestad Skiklubb AK 41:13:00 05:30
25 Magnus Svingheim Gran IL OP 41:35:00 05:52
26 Ola Glømmi Johansen Nittedal IL AK 41:48:00 06:05
27 Steffen Gjerald Ås IL AK 42:31:00 06:48
28 Ullrik Ytterstad Nesodden If AK 44:39:00 08:56
29 Magnus Rønsen Frank Eidsvold Værks Skiklub AK 44:47:00 09:04
HERRER SENIOR   15KM
1 Espen Harald Bjerke Lillehammer Skiklubb OP 34:15:00
2 Remi Andersen Kjelsås Il OS 34:42:00 00:27
3 Rune Torseth Kjelsås Il OS 34:49:00 00:34
4 Jan Egil Andresen Hamar Skiklubb HE 34:56:00 00:41
5 Jon Anders Gaustad Hamar Skiklubb HE 35:16:00 01:01
6 Frode Pedersen Kjelsås Il OS 35:19:00 01:04
7 Tore Ruud Hofstad Lillehammer Skiklubb OP 35:20:00 01:05
8 Kjetil Juul Pedersen Magnor UL HE 35:28:00 01:13
9 Henning Dybendal Bakke If BU 35:32:00 01:17
10 Anders Hallingstad Kjelsås Il OS 35:40:00 01:25
11 Brynjar Skjærli Lillehammer Skiklubb OP 35:51:00 01:36
12 Ola Sandholt Nannestad Skiklubb AK 35:52:00 01:37
13 Eivind Juul Pedersen Harestua Il OP 36:00:00 01:45
14 Tor Erik Schjellerud Vind IL OP 36:01:00 01:46
15 Øystein Andersen Vindbjart / Sirdal Ski VA 36:02:00 01:47
16 Lars Bergerud Ringkollen Skiklubb OP 36:03:00 01:48
17 Ola Vigen Hattestad Ørje Il ØF 36:21:00 02:06
18 Henrik Wold Høye Il Heming OS 36:23:00 02:08
19 Torgeir Grothe Lien Fossum IF AK 36:36:00 02:21
20 Thomas Nomerstad Moelven IL HE 36:39:00 02:24
21 Hallgeir Bratberg Kjelsås Il OS 36:52:00 02:37
22 Kenneth Skaarud Harestua Il OP 37:10:00 02:55
23 Erling Christiansen Il Heming OS 37:28:00 03:13
24 Petter Jørgensen Hasle Løren Il OS 37:33:00 03:18
25 Espen Aune Høybråten Og Stovner Il OS 37:45:00 03:30
26 Jon Hove Pedersen Høybråten Og Stovner Il OS 37:46:00 03:31
26 Tron Eivind Skarsted Midtre Brandbu OP 37:46:00 03:31
28 Amund Hansen Nes Ski AK 37:54:00 03:39
28 Jonas Bergland Bækkelagets Sp. Kl. OS 37:54:00 03:39
30 Frode Korsmo Lillehammer Skiklubb OP 38:00:00 03:45
31 Thomas Henriksen Fossum IF AK 38:02:00 03:47
32 Kristian Breili Lillehammer Skiklubb OP 38:03:00 03:48
33 Steffen Hallsteinsen Byåsen Il ST 38:04:00 03:49
33 Daniel Lunde Harestua Il OP 38:04:00 03:49
35 Rune Nordgård Hurdal IL AK 38:09:00 03:54
36 Bjørn Bergheim Næroset IL / Team Sjusjøen HE 38:12:00 03:57
37 Kjartan Roland Nannestad Skiklubb AK 38:22:00 04:07
38 Morten Ask Varde IL OP 38:25:00 04:10
39 Jarle Jakobsen Næroset IL / Team Sjusjøen HE 38:27:00 04:12
40 Vemund Bertelsen Rustad Idrettslag OS 38:40:00 04:25
41 Sigurd Fjeldbo Bjerke IL AK 38:57:00 04:42
42 Harald Skjellaug Varde IL OP 39:02:00 04:47
43 Sturla Kaasa Rælingen Skiklubb AK 39:06:00 04:51
43 Per Ola Gasmann Ørje Il ØF 39:06:00 04:51
45 Ola Holmstad Moelven IL HE 39:39:00 05:24
46 Jon Kristian Andresen Fossum IF AK 39:55:00 05:40
47 Nicolas Wærenskiold Ski og Fotballklubben LYN OS 39:56:00 05:41
48 Vidar Undæseth Østre Toten Skilag OP 39:58:00 05:43
49 Kjetil Myrvold Rælingen Skiklubb AK 40:13:00 05:58
50 Martin Bratland Nes Ski AK 40:38:00 06:23
51 Erik Olerud Svea Skilag OP 40:44:00 06:29
52 Jonas Gudenæs Nesodden If AK 41:10:00 06:55
53 Knut Magnus Skaar Fossum IF AK 41:29:00 07:14
54 Henning Weas Eidsvold Værks Skiklub AK 42:06:00 07:51
55 Trond Harald Sand Nannestad Skiklubb AK 42:39:00 08:24
56 Morten Engen Nes Ski AK 43:13:00 08:58
57 Håvard Bertelsen Rustad Idrettslag OS 43:34:00 09:19
58 Stig Roar Nerengen Ski og Fotballklubben LYN OS 44:10:00 09:55
59 Jon Fundru Røa IL OS 45:02:00 10:47
60 Jon Robert Martinsen Spydeberg Langrenn ØF 47:17:00 13:02
61 Gudbrand Rognstad Eidsvold Værks Skiklub AK 47:46:00 13:31
62 Sondre Langli Il Heming OS 48:57:00 14:42
HERRER VETERAN
1 Jarle Thon Skiptvedt Il ØF 38:57:00
2 Gjermund Hellerud Vikersund IF BU 40:03:00 01:06
3 Finn Arne Lilleseth Eidsvold Værks Skiklub AK 40:28:00 01:31
4 Ivar Olsen Ringkollen Skiklubb 41:31:00 02:34
5 Wilfred Lerberg Nannestad Skiklubb AK 42:04:00 03:07