Resultater Beitosprinten - 10 km klassisk - Kvinner 2016


Annonse

Resultater Beitosprinten - Nasjonal sesongåpning - 10 km klassisk, kvinner
Beitostølen, Oppland - 18. november 2016

Arrangementstype: Langrenn

Komplett offisiell resultatliste
 

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  57 OESTBERG Ingvild Flugstad  1990  NOR   26:47.4     20.00
 2  56 WENG Heidi  1991  NOR   27:00.6  +13.2  26.57
 3  55 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR   27:53.8  +1:06.4  53.05
 4  45 FALLA Maiken Caspersen  1990  NOR   28:01.1  +1:13.7  56.68
 5  52 HARSEM Kathrine Rolsted  1989  NOR   28:08.3  +1:20.9  60.26
 5  39 GJEITNES Kari Vikhagen  1985  NOR   28:08.3  +1:20.9  60.26
 7  53 SLIND Kari Oeyre  1991  NOR   28:11.8  +1:24.4  62.01
 8  38 KRISTOFFERSEN Marthe  1989  NOR   28:31.4  +1:44.0  71.76
 9  54 HAGA Ragnhild  1991  NOR   28:32.8  +1:45.4  72.46
 10  32 LAMPIC Anamarija  1995  SLO   28:33.2  +1:45.8  72.66
 11  33 SLIND Astrid Oeyre  1988  NOR   28:42.6  +1:55.2  77.33
 12  48 JOHANSEN Marte Maehlum  1997  NOR   28:52.1  +2:04.7  82.06
 13  29 KORSGREN Lina  1988  SWE   28:52.3  +2:04.9  82.16
 14  46 SVENDSEN Anna  1990  NOR   28:53.6  +2:06.2  82.81
 15  49 WENG Lotta Udnes  1996  NOR   28:55.5  +2:08.1  83.76
 16  37 MURUD Thea Krokan  1994  NOR   28:56.7  +2:09.3  84.35
 17  41 KALVAA Anne Kjersti  1992  NOR   28:57.5  +2:10.1  84.75
 18  44 EIDE Mari  1989  NOR   28:59.0  +2:11.6  85.50
 19  40 KRISTOFFERSEN Emilie  1991  NOR   29:04.1  +2:16.7  88.04
 20  43 CEBASEK Alenka  1989  SLO   29:05.3  +2:17.9  88.63
 21  51 WENG Tiril Udnes  1996  NOR   29:16.7  +2:29.3  94.31
 22  42 HEIMDAL Lovise  1995  NOR   29:30.9  +2:43.5  101.37
 23  20 WANGENSTEEN Maren  1991  NOR   29:54.5  +3:07.1  113.12
 24  26 FABJAN Vesna  1985  SLO   29:56.6  +3:09.2  114.16
 25  35 MOGSTAD Berit  1993  NOR   30:02.5  +3:15.1  117.10
 26  17 FORNES Trude Nonstad  1993  NOR   30:03.5  +3:16.1  117.60
 27  47 THEODORSEN Silje  1994  NOR   30:07.3  +3:19.9  119.49
 28  27 SIMPSON-LARSEN Karoline  1997  NOR   30:15.6  +3:28.2  123.62
 29  50 EINFALT Lea  1994  SLO   30:24.0  +3:36.6  127.80
 30  34 MALEC Vedrana  1990  CRO   30:36.3  +3:48.9  133.92
 31  30 OUS Amalie Haakonsen  1996  NOR   30:40.6  +3:53.2  136.06
 32  12 KARSET Marthe Kristine Hafsahl  1985  NOR   30:41.0  +3:53.6  136.26
 33  11 VISNAR Katja  1984  SLO   30:46.2  +3:58.8  138.85
 34  28 FLETEN Emilie  1992  NOR   30:51.2  +4:03.8  141.34
 34  24 TAYLOR Annika  1993  GBR   30:51.2  +4:03.8  141.34
 36  1 DAHL Ingeborg  1987  NOR   31:07.4  +4:20.0  149.40
 37  22 DRABLOES Elise Roeer  1995  NOR   31:07.6  +4:20.2  149.50
 38  23 KRUEGER Solveig Hegstad  1995  NOR   31:11.9  +4:24.5  151.64
 39  19 TJETLAND Renate Bergset  1994  NOR   31:15.2  +4:27.8  153.28
 40  25 BONDEN Inger  1995  NOR   31:31.7  +4:44.3  161.50
 41  3 DYRHOVD Margrete Roessum  1993  NOR   31:41.3  +4:53.9  166.27
 42  15 LOEVLIEN Ine  1994  NOR   31:51.8  +5:04.4  171.50
 43  21 HAAKENSTAD-BRAATEN Marte  1996  NOR   31:51.9  +5:04.5  171.55
 44  36 MCDERMOTT Cambria  1993  USA   31:52.7  +5:05.3  171.95
 45  13 EIDE Hilde  1996  NOR   31:59.0  +5:11.6  175.08
 46  18 MADSEN Caroline  1995  NOR   31:59.3  +5:11.9  175.23
 47  31 UREVC Eva  1995  SLO   32:23.9  +5:36.5  187.48
 48  7 LANGKAAS Elise  1995  NOR   32:41.8  +5:54.4  196.38
 49  6 BARLAND Hanna Ruud  1996  NOR   33:13.8  +6:26.4  212.31
 50  9 FRASER Madison  1996  CAN   33:21.2  +6:33.8  215.99
 51  10 LEFDAL Bertine Thorsnes  1996  NOR   33:40.4  +6:53.0  225.55
 52  8 MOGSTAD Ida  1996  NOR   33:50.1  +7:02.7  230.38
 53  4 NORDLUNDE Marte  1996  NOR   33:53.6  +7:06.2  232.12
 54  5 GANGSOE Marie Renee Soerum  1994  NOR   34:00.3  +7:12.9  235.45
 55  14 HOWDEN Isabella  1996  CAN   35:09.0  +8:21.6  269.65
Annonse







Annonse