SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| RESULTATER: VASALOPPET: Kvinner- Menn| NORGESCUP: SØNDAG: 20/30 km: Kvinner- Menn| LØR: 10/15 km: Kvinner- Menn| FRE: Sprint: Kvinner- Menn| VM OBERSTDORF: SØNDAG: 50 km: Menn| LØR: 30 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| MEDALJEOVERSIKT VM

Resultater La Sgambeda - Ski Classics 2 - Menn 2016


Annonse

Resultater La Sgambeda - Visma Ski Classics 2 - Menn, 30 km, klassisk (5 runder á 6 km, kuttet fra 35 km)
Livigno, Italia - 3 desember 2016

Arrangementstype: Langrenn

Menn som var med i Visma Ski Classics-delen av La Sgambeda
NB! Klikk denne linken for alle resultater fra La Sgambeda

# first name last name country team time
1 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 1:09:59.2
2 Ilya Chernousov RUS Team Pioneer Investments 1:10:00.5+(1.3)
3 Petter Eliassen NOR Team LeasePlan 1:10:01.9+(2.7)
4 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 1:10:02.9+(3.7)
5 Bob Impola SWE Team Serneke 1:10:03.7+(4.5)
6 John Kristian Dahl NOR Team United Bakeries 1:10:04.2+(5.0)
7 Johan Kjølstad NOR Team United Bakeries 1:10:04.4+(5.2)
8 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 1:10:06.0+(6.8)
9 Andreas Nygaard NOR Team Santander 1:10:06.1+(6.9)
10 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank 1:10:08.2+(9.0)
11 Stian Hoelgaard NOR Team LeasePlan 1:10:08.7+(9.5)
12 Vetle Thyli NOR Team United Bakeries 1:10:08.8+(9.6)
13 Torleif Syrstad NOR Team Synnfjell 1:10:09.9+(10.7)
14 Torgeir Skare Thygesen NOR Team LeasePlan 1:10:10.6+(11.4)
15 Bastien Poirrier FRA Gel Intérim Rossignol 1:10:11.2+(12.0)
16 Alexey Dvoskin RUS Russian Marathon Team 1:10:11.8+(12.6)
17 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 1:10:11.9+(12.7)
18 Kjetil Dammen NOR Team LeasePlan 1:10:14.9+(15.7)
19 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team 1:10:18.1+(18.9)
20 Jiří Ročárek CZE Atlas Craft Team 1:10:18.9+(19.7)
21 Ari Luusua FIN Ski team Mäenpää 1:10:19.7+(20.5)
22 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team 1:10:20.9+(21.7)
23 Chris Andre Jespersen NOR Team United Bakeries 1:10:28.3+(29.1)
24 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 1:10:58.2+(59.0)
25 Jan Šrail CZE Team Pioneer Investments 1:12:00.8+(2:01.6)
26 Adrien Mougel FRA Gel Intérim Rossignol 1:12:07.1+(2:07.9)
27 Konstantin Glavatskikh RUS Russian Marathon Team 1:12:19.4+(2:20.2)
28 Johan Lövgren SWE Team Igne 1:12:19.9+(2:20.7)
29 Andreas Holmberg SWE Team IFK Mora Skidklubb 1:12:20.5+(2:21.3)
30 Candide Pralong SUI Gel Intérim Rossignol 1:12:20.9+(2:21.7)
31 Alexander Utkin RUS Russian Marathon Team 1:12:21.1+(2:21.9)
32 Ivan Pavlov RUS Russian Marathon Team 1:12:21.7+(2:22.5)
33 Bruno Debertolis ITA Team Xcalibur Lill Sport 1:12:23.8+(2:24.6)
34 Mauro Brigadoi ITA Team Robinson Petshop Trainer 1:12:25.4+(2:26.2)
35 Pavel Ondrášek CZE Atlas Craft Team 1:12:26.0+(2:26.8)
36 Tore Bjørseth Berdal NOR Team United Bakeries 1:13:05.4+(3:06.2)
37 Anders Høst NOR Team LeasePlan 1:13:24.4+(3:25.2)
38 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 1:13:25.5+(3:26.3)
39 Benoit Chauvet FRA Gel Intérim Rossignol 1:13:26.8+(3:27.6)
40 Christoffer Lindvall FIN Ski team Mäenpää 1:13:28.2+(3:29.0)
41 Florian Rohde GER Team Forever Nordic 1:13:29.4+(3:30.2)
42 Jakub Pšenička CZE Silvini Madshus team 1:13:30.2+(3:31.0)
43 Lukáš Bauer CZE Team Pioneer Investments 1:13:32.8+(3:33.6)
44 Robin Frost GER Team Forever Nordic 1:13:38.4+(3:39.2)
45 Thomas Chambellant FRA Gel Intérim Rossignol 1:13:44.8+(3:45.6)
46 Jerry Ahrlin SWE Team Tynell 1:13:53.7+(3:54.5)
47 Bill Impola SWE Brink Ski Team 1:13:59.9+(4:00.7)
48 David Frisk SWE Team IFK Mora Skidklubb 1:14:02.0+(4:02.8)
49 Radek Šretr CZE Atlas Craft Team 1:14:06.6+(4:07.4)
50 Brian Mckeever CAN   1:14:15.7+(4:16.5)
51 Anders Solin SWE Team IFK Mora Skidklubb 1:14:31.7+(4:32.5)
52 Algo Kärp EST   1:14:32.1+(4:32.9)
53 Adam Fellner CZE Team Pioneer Investments 1:14:33.1+(4:33.9)
54 Erik Melin Söderström SWE Team Serneke 1:14:34.4+(4:35.2)
55 Loris Frasnelli ITA Team Robinson Petshop Trainer 1:14:34.8+(4:35.6)
56 Vetle Juliussen NOR Team Synnfjell 1:14:36.4+(4:37.2)
57 Björn Rydvall SWE Team Igne 1:14:36.7+(4:37.5)
58 Eric Thomas GER Skimarathon Team Austria 1:14:37.7+(4:38.5)
59 Daniel Máka CZE Atlas Craft Team 1:14:46.6+(4:47.4)
60 Valentin Devjatiarov RUS   1:14:46.8+(4:47.6)
61 Rikard Tynell SWE Team Tynell 1:15:32.4+(5:33.2)
62 Rasmus Blom SWE Team Serneke 1:16:31.4+(6:32.2)
63 Bastien Buttin FRA Haute-Savoie Nordic Team 1:16:49.3+(6:50.1)
64 Mikhail Devjatiarov RUS Russian Marathon Team 1:17:06.8+(7:07.6)
65 Michael Kuisle GER Team Forever Nordic 1:17:25.4+(7:26.2)
66 Jérémie Millereau FRA Gel Intérim Rossignol 1:17:27.7+(7:28.5)
67 Sergio Bonaldi ITA   1:18:06.9+(8:07.7)
68 Riccardo Mich ITA   1:18:07.1+(8:07.9)
68 Nicolas Bormolini ITA Team Robinson Petshop Trainer 1:18:07.1+(8:07.9)
70 Clément Mailler FRA Gel Intérim Rossignol 1:18:11.6+(8:12.4)
71 Anton Daprà ITA Team Xcalibur Lill Sport 1:18:15.7+(8:16.5)
72 Ted Armgren SWE Silvini Madshus team 1:18:31.0+(8:31.8)
73 Johannes Pfab GER Team Forever Nordic 1:19:16.2+(9:17.0)
74 Hans Mäenpää FIN Ski team Mäenpää 1:19:30.7+(9:31.5)
75 Jiří Harcuba CZE Team Pioneer Investments 1:19:39.1+(9:39.9)
76 Baptiste Lorier FRA   1:19:55.5+(9:56.3)
77 Thomas Bormolini ITA Team Robinson Petshop Trainer 1:19:57.4+(9:58.2)
78 Esa Mursu FIN   1:20:01.8+(10:02.6)
79 Dmitrii Shukalovich RUS   1:20:05.2+(10:06.0)
80 Viktor Mäenpää FIN Ski team Mäenpää 1:20:06.7+(10:07.5)
81 Tor Jøran Ravndal NOR   1:20:07.3+(10:08.1)
82 Christian Lorenzi ITA   1:20:07.6+(10:08.4)
83 Matthias Kuhn AUT Team Forever Nordic 1:20:18.5+(10:19.3)
84 Jan Franc CZE   1:20:33.0+(10:33.8)
85 Sadurni Betriu Boix ESP   1:21:41.8+(11:42.6)
86 Denis Kabanen RUS   1:21:53.5+(11:54.3)
87 Hannes Mäenpää FIN Ski team Mäenpää 1:22:11.8+(12:12.6)
88 Martin Svarc CZE   1:22:18.3+(12:19.1)
89 Florian Göbel GER   1:22:38.0+(12:38.8)
90 Boguslaw Gracz POL   1:22:38.1+(12:38.9)
91 Carlos Lannes ARG   1:22:41.6+(12:42.4)
92 Jan Erik Grude NOR   1:22:45.1+(12:45.9)
93 Kari Peters LUX   1:23:06.5+(13:07.3)
94 Giovanni Gerbotto ITA Team Xcalibur Lill Sport 1:25:02.7+(15:03.5)
95 Ondrej Tuka SVK   1:25:49.9+(15:50.7)
96 Marco Crestani ITA   1:25:50.9+(15:51.7)
97 Thomas Stöggl AUT Skimarathon Team Austria 1:26:00.3+(16:01.1)
98 Erik Vliegen BEL   1:26:08.0+(16:08.8)
99 Mathias Defrancesco ITA   1:27:04.4+(17:05.2)
100 Jürgen Treude GER   1:27:57.2+(17:58.0)
101 Harald Treude GER   1:29:47.5+(19:48.3)
102 Michal Bitala CZE   1:32:28.4+(22:29.2)
103 Martin Gillessen GER   1:39:02.8+(29:03.6)
104 Julius Buchfink GER   1:39:47.1+(29:47.9)
Annonse







Annonse