SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| RESULTATER: VASALOPPET: Kvinner- Menn| NORGESCUP: SØNDAG: 20/30 km: Kvinner- Menn| LØR: 10/15 km: Kvinner- Menn| FRE: Sprint: Kvinner- Menn| VM OBERSTDORF: SØNDAG: 50 km: Menn| LØR: 30 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| MEDALJEOVERSIKT VM

Resultater La Sgambeda - Ski Classics 2 - Kvinner 2016


Annonse

Resultater La Sgambeda - Visma Ski Classics 2 - Kvinner, 30 km, klassisk (5 runder á 6 km, kuttet fra 35 km)
Livigno, Italia - 3 desember 2016

Arrangementstype: Langrenn

Kvinner som var med i Visma Ski Classics-delen av La Sgambeda
NB! Klikk denne linken for alle resultater fra La Sgambeda

# first name last name country team time
1 Britta Johansson Norgren SWE Lager 157 Ski Team 1:23:25.8
2 Kateřina Smutná CZE Team Santander 1:23:27.1+(1.3)
3 Sara Lindborg SWE Team Serneke 1:23:43.2+(17.4)
4 Seraina Boner SUI Gel Intérim Rossignol 1:24:07.5+(41.7)
5 Astrid Øyre Slind NOR Team United Bakeries 1:24:10.5+(44.7)
6 Lina Korsgren SWE Team LeasePlan 1:24:35.2+(1:09.4)
7 Laila Kveli NOR Team Tynell 1:24:36.8+(1:11.0)
8 Barbara Jezersek AUS Team Pioneer Investments 1:25:07.6+(1:41.8)
9 Adéla Boudíková CZE Atlas Craft Team 1:25:36.5+(2:10.7)
10 Olga Rotcheva RUS Russian Marathon Team 1:25:40.8+(2:15.0)
11 Viktoria Melina RUS Russian Marathon Team 1:26:42.7+(3:16.9)
12 Sandra Schützová CZE Silvini Madshus team 1:26:50.0+(3:24.2)
13 Kristin Antonsen NOR Team Synnfjell 1:26:52.2+(3:26.4)
14 Heli Heiskanen FIN Team Robinson Petshop Trainer 1:28:23.5+(4:57.7)
15 Roxane Lacroix FRA   1:32:35.2+(9:09.4)
16 Jessica Wirth GER Team Forever Nordic 1:33:33.1+(10:07.3)
17 Andrea Klementová CZE   1:33:56.6+(10:30.8)
18 Franziska Mueller GER   1:34:10.6+(10:44.8)
19 Svenja Hoelzle SUI Team Synnfjell 1:34:53.7+(11:27.9)
20 Magdalena Maierhofer AUT Skimarathon Team Austria 1:36:13.3+(12:47.5)
21 Petra Tanner AUT Skimarathon Team Austria 1:37:52.8+(14:27.0)
22 Alexandra Svoboda GER Team Forever Nordic 1:41:50.8+(18:25.0)
Annonse







Annonse