SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| RESULTATER: VASALOPPET: Kvinner- Menn| NORGESCUP: SØNDAG: 20/30 km: Kvinner- Menn| LØR: 10/15 km: Kvinner- Menn| FRE: Sprint: Kvinner- Menn| VM OBERSTDORF: SØNDAG: 50 km: Menn| LØR: 30 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| MEDALJEOVERSIKT VM
Starten går i en tidligere utgave av La Sgambeda. Foto: Felgenhauer/NordicFocus.

Starten går i en tidligere utgave av La Sgambeda. Foto: Felgenhauer/NordicFocus.

Startliste Visma Ski Classics - La Sgembeda 2016

Startliste alle løpere i La Sgambeda, 2. renn i langløpscupen Visma Ski Classics 2016/2017, i italienske Livigno lørdag.

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Grunnet snømangel er det en runde på 6 kilometer som blir gått 5 ganger.

Rennet er det 2. av totalt 13 i årets Visma Ski Classics og gjennomføres i Italia lørdag 3. desember 2016.

Startlistene til La Sgambeda 2016 følger her:

Kvinner (scroll ned for menn)

# first name last name country team team abb
501 Kateřina Smutná CZE Team Santander SAN
502 Seraina Boner SUI Gel Intérim Rossignol GEL
503 Britta Johansson Norgren SWE Lager 157 Ski Team LAG
504 Lina Korsgren SWE Team LeasePlan LEA
505 Sara Lindborg SWE Team Serneke SER
506 Laila Kveli NOR Team Tynell TYN
507 Astrid Øyre Slind NOR Team United Bakeries TUB
508 Emilia Lindstedt SWE Team SkiProAm SPA
509 Viktoria Melina RUS Russian Marathon Team RMT
510 Alexandra Svoboda GER Team Forever Nordic TFN
511 Svenja Hoelzle SUI Team Synnfjell SYN
512 Petra Tanner AUT Skimarathon Team Austria STA
513 Magdalena Maierhofer AUT Skimarathon Team Austria STA
514 Jessica Wirth GER Team Forever Nordic TFN
516 Evelina Bångman SWE Team SkiProAm SPA
517 Kristin Antonsen NOR Team Synnfjell SYN
518 Julia Rohrer GER    
520 Barbara Jezersek AUS Team Pioneer Investments PIO
521 Heli Heiskanen FIN Team Robinson Petshop Trainer ROB
522 Roxane Lacroix FRA    
523 Adéla Boudíková CZE Atlas Craft Team ACT
524 Polina Kitsenko RUS    
525 Andrea Klementová CZE    
526 Klára Moravcová CZE Silvini Madshus team SIL
527 Sandra Schützová CZE Silvini Madshus team SIL
528 Olga Rotcheva RUS Russian Marathon Team RMT
536 Franziska Mueller GER    

 

Menn

# first name last name country team team abb
1 Petter Eliassen NOR Team LeasePlan LEA
2 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander SAN
3 Anders Aukland NOR Team Santander SAN
4 John Kristian Dahl NOR Team United Bakeries TUB
5 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank BNB
6 Johan Kjølstad NOR Team United Bakeries TUB
7 Anders Høst NOR Team LeasePlan LEA
8 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank BNB
9 Tore Bjørseth Berdal NOR Team United Bakeries TUB
10 Stian Hoelgaard NOR Team LeasePlan LEA
11 Andreas Nygaard NOR Team Santander SAN
12 Kjetil Dammen NOR Team LeasePlan LEA
13 Jerry Ahrlin SWE Team Tynell TYN
14 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team LAG
15 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander SAN
16 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team LAG
17 Vetle Thyli NOR Team United Bakeries TUB
18 Snorri Einarsson ISL Team Santander SAN
19 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team LAG
20 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team LAG
21 Erik Melin Söderström SWE Team Serneke SER
23 Alexey Dvoskin RUS Russian Marathon Team RMT
24 Jens Eriksson SWE Team Santander SAN
25 Rikard Tynell SWE Team Tynell TYN
26 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team LAG
27 Björn Rydvall SWE Team Igne IGN
28 Thomas Gifstad NOR Team Forever Nordic TFN
29 Florian Rohde GER Team Forever Nordic TFN
30 Andreas Holmberg SWE Team IFK Mora Skidklubb MOR
31 David Frisk SWE Team IFK Mora Skidklubb MOR
32 Johan Lövgren SWE Team Igne IGN
33 Matthias Kuhn AUT Team Forever Nordic TFN
34 Ivan Pavlov RUS Russian Marathon Team RMT
35 Robin Frost GER Team Forever Nordic TFN
36 Johan Sandberg SWE Team Igne IGN
37 Eric Thomas GER Skimarathon Team Austria STA
38 Anders Solin SWE Team IFK Mora Skidklubb MOR
39 Adrien Mougel FRA Gel Intérim Rossignol GEL
40 Ari Luusua FIN Ski team Mäenpää TMA
41 Bastien Poirrier FRA Gel Intérim Rossignol GEL
42 Benoit Chauvet FRA Gel Intérim Rossignol GEL
43 Bob Impola SWE Team Serneke SER
44 Candide Pralong SUI Gel Intérim Rossignol GEL
46 Christoffer Lindvall FIN Ski team Mäenpää TMA
47 Clément Mailler FRA Gel Intérim Rossignol GEL
48 Hannes Mäenpää FIN Ski team Mäenpää TMA
49 Hans Mäenpää FIN Ski team Mäenpää TMA
50 Jérémie Millereau FRA Gel Intérim Rossignol GEL
51 Johannes Pfab GER Team Forever Nordic TFN
52 Mats Håkon Breda NOR Team Synnfjell SYN
53 Michael Kuisle GER Team Forever Nordic TFN
55 Nils Ingar Aadne NOR Team BN Bank BNB
58 Rasmus Blom SWE Team Serneke SER
59 Simen Østensen NOR Team BN Bank BNB
60 Thomas Chambellant FRA Gel Intérim Rossignol GEL
62 Torgeir Skare Thygesen NOR Team LeasePlan LEA
63 Torleif Syrstad NOR Team Synnfjell SYN
64 Vetle Juliussen NOR Team Synnfjell SYN
65 Viktor Mäenpää FIN Ski team Mäenpää TMA
66 Maximilian Goldmann SUI    
67 Carlos Lannes ARG    
68 Sergey Ivanov RUS    
69 Dmitrii Shukalovich RUS    
70 Ørjan Ravndal NOR    
71 Sigmar Nordhaus GER    
73 Bill Impola SWE Brink Ski Team BRI
74 Lukáš Bauer CZE Team Pioneer Investments PIO
75 Ilya Chernousov RUS Team Pioneer Investments PIO
76 Jan Šrail CZE Team Pioneer Investments PIO
77 Adam Fellner CZE Team Pioneer Investments PIO
78 Jiří Harcuba CZE Team Pioneer Investments PIO
79 Nicolas Bormolini ITA Team Robinson Petshop Trainer ROB
80 Thomas Bormolini ITA Team Robinson Petshop Trainer ROB
81 Thomas Bormolini ITA Team Robinson Petshop Trainer ROB
82 Loris Frasnelli ITA Team Robinson Petshop Trainer ROB
83 Esa Mursu FIN    
84 Jürgen Treude GER    
85 Julius Buchfink GER    
86 Jan Erik Grude NOR    
87 Tor Jøran Ravndal NOR    
88 Martin Svarc CZE    
89 Martin Gillessen GER    
90 Sadurni Betriu Boix ESP    
91 Mathias Defrancesco ITA    
92 Pavel Ondrášek CZE Atlas Craft Team ACT
93 Jiří Ročárek CZE Atlas Craft Team ACT
94 Daniel Máka CZE Atlas Craft Team ACT
95 Petr Novák CZE Atlas Craft Team ACT
96 Simone Bosin ITA    
97 Lennart Stuehn GER    
98 Ondrej Tuka SVK    
99 Irineu Esteve Altimiras AND    
100 Ronaldo Tursic SLO    
101 Brian Mckeever CAN    
102 Baptiste Lorier FRA    
103 Valentin Devjatiarov RUS    
104 Erik Vliegen BEL    
105 Thomas Stöggl AUT Skimarathon Team Austria STA
106 Chris Andre Jespersen NOR Team United Bakeries TUB
107 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team SIL
108 Jakub Pšenička CZE Silvini Madshus team SIL
109 Ted Armgren SWE Silvini Madshus team SIL
110 Bruno Debertolis ITA Team Xcalibur Lill Sport XCA
111 Giovanni Gerbotto ITA Team Xcalibur Lill Sport XCA
112 Anton Daprà ITA Team Xcalibur Lill Sport XCA
113 Bastien Buttin FRA Haute-Savoie Nordic Team HSN
114 Konstantin Glavatskikh RUS Russian Marathon Team RMT
115 Alexander Utkin RUS Russian Marathon Team RMT
116 Mikhail Devjatiarov RUS Russian Marathon Team RMT
117 Radek Šretr CZE Atlas Craft Team ACT
118 Christian Lorenzi ITA    
119 Denis Kabanen RUS    
120 Riccardo Mich ITA    
121 Marco Crestani ITA  

SNARVEIER

* VM JUNIOR VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM U23 VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM POKLJUKA - SKISKYTING
Program| TV-tider| Norges Tropp| Medaljeoversikt| Startlister| Resultater
--- ---
* NORGESCUP FØRDE - SENIOR
Program| Smøretips| Startlister| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse