-->

Resultater VM-mønstring Junior Lillehammer - Skiathlon - Menn 2016



Resultater VM-mønstring Junior - Skiathlon, 10 km klassisk + 10 km fri teknikk, menn
Lillehammer, Oppland - 11. desember 2016

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  502 BUCHER-JOHANNESSEN Thomas  1997  NOR   0:57:41.2     49.45
 2  503 HOPE Jon Rolf Skamo  1998  NOR   0:58:21.2  +40.0  65.63
 3  514 AMUNDSEN Harald Oestberg  1998  NOR   0:58:30.2  +49.0  69.27
 4  504 MEYER Herman Martens  1997  NOR   0:59:13.9  +1:32.7  86.95
 5  525 MOSEBY Haavard  1999  NOR   0:59:16.0  +1:34.8  87.80
 6  531 HOLMBRO Hans Kristian  1998  NOR   0:59:19.9  +1:38.7  89.37
 7  505 LARSEN Thomas Helland  1998  NOR   0:59:24.8  +1:43.6  91.35
 8  535 LIPPERT Joergen  1998  NOR   0:59:26.0  +1:44.8  91.84
 9  515 RAMSE Sondre  1998  NOR   0:59:26.7  +1:45.5  92.12
 10  548 ANDERSEN Filip Fjeld  1999  NOR   0:59:36.0  +1:54.8  95.88
 11  522 BUVARP Martin Julian  1998  NOR   0:59:39.9  +1:58.7  97.46
 12  564 REINAAS Jan Arthur  1999  NOR   0:59:42.1  +2:00.9  98.35
 13  519 SIVERTSGAARD Vegard  1998  NOR   1:00:18.0  +2:36.8  112.87
 14  507 STAKSTON Petter  1997  NOR   1:00:27.4  +2:46.2  116.68
 15  520 HUSBY Erik  1997  NOR   1:00:34.5  +2:53.3  119.55
 16  523 ROENNING Sigurd  1997  NOR   1:00:46.7  +3:05.5  124.48
 17  558 WIBERG Aasmund  1999  NOR   1:00:53.2  +3:12.0  127.11
 18  547 BAANERUD Kjetil Stuge  1997  NOR   1:01:03.1  +3:21.9  131.12
 19  513 JACKSON Ryan  1997  CAN   1:01:03.3  +3:22.1  131.20
 20  524 WAHL Simen Munch  1998  NOR   1:01:10.9  +3:29.7  134.27
 21  570 BUCHER-JOHANNESSEN Fredrik  1998  NOR   1:01:11.8  +3:30.6  134.63
 22  569 KRISTOFFERSEN Patrick Fossum  1998  NOR   1:01:12.1  +3:30.9  134.76
 23  559 FINNE Sindre  1997  NOR   1:01:27.6  +3:46.4  141.03
 24  544 KOLDERUP Sigve  1998  NOR   1:01:37.3  +3:56.1  144.95
 25  538 STRANDBRAATEN Jostein  1997  NOR   1:01:41.5  +4:00.3  146.65
 26  590 KROGSTAD Rasmus  1998  NOR   1:01:41.6  +4:00.4  146.69
 27  516 MOSEBY Erling  1997  NOR   1:01:50.7  +4:09.5  150.37
 28  530 HAGA Anders  1998  NOR   1:01:51.3  +4:10.1  150.61
 29  557 SIVERTSEN Magnus  1997  NOR   1:01:56.1  +4:14.9  152.55
 30  571 STOKKELAND Petter  1999  NOR   1:02:01.0  +4:19.8  154.53
 31  506 ROLFSEN Simen Thune  1997  NOR   1:02:08.2  +4:27.0  157.45
 32  545 MORTENSBAKKE Eirik Andreas  1999  NOR   1:02:08.5  +4:27.3  157.57
 33  527 SVINSAAS Jo  1997  NOR   1:02:12.5  +4:31.3  159.19
 34  511 WIIG Sivert  1997  NOR   1:02:13.3  +4:32.1  159.51
 35  528 KJENNERUD Eivind  1997  NOR   1:02:16.9  +4:35.7  160.97
 36  567 MAABOE Ulrik  1997  NOR   1:02:40.8  +4:59.6  170.63
 37  572 BORDAL Johannes  1998  NOR   1:02:48.9  +5:07.7  173.91
 38  532 HELGESTAD Fredrik  1997  NOR   1:02:50.4  +5:09.2  174.52
 39  533 HOAAS Geir Kristian   1998  NOR   1:02:55.7  +5:14.5  176.66
 40  521 BERGMANN Petter  1998  NOR   1:02:57.5  +5:16.3  177.39
 41  607 RIKSAASEN Bjoern Georg  1997  NOR   1:03:03.3  +5:22.1  179.73
 42  568 SKURDAL Magnus Brath  1998  NOR   1:03:05.8  +5:24.6  180.75
 43  575 SVENDSBY Marius  1997  NOR   1:03:20.2  +5:39.0  186.57
 44  550 NYAAS Anders  1997  NOR   1:03:31.7  +5:50.5  191.22
 45  539 SOERENSEN Lars  1998  NOR   1:03:33.3  +5:52.1  191.87
 46  554 LAULO Lars  1998  NOR   1:03:34.4  +5:53.2  192.31
 47  606 HAUGAN Oeyvind  1998  NOR   1:03:53.8  +6:12.6  200.16
 48  526 NOROEY Magnus  1998  NOR   1:03:57.0  +6:15.8  201.46
 49  551 BJERTNAES Johannes  1998  NOR   1:04:06.2  +6:25.0  205.18
 50  543 RYTTERVOLD Ivar Andre  1997  NOR   1:04:07.7  +6:26.5  205.78
 51  565 KOSTOEL Vetle Skeime  1997  NOR   1:04:17.5  +6:36.3  209.75
 52  582 MESTVEDTHAGEN Sevat  1998  NOR   1:04:25.5  +6:44.3  212.98
 53  534 HJELDE Christian Magnus  1997  NOR   1:04:26.4  +6:45.2  213.35
 54  529 ANDERSSEN Eirik Soergaard   1998  NOR   1:04:27.3  +6:46.1  213.71
 55  598 HAUG Henrik Soerlie  1997  NOR   1:04:29.8  +6:48.6  214.72
 56  546 HAEGELAND Tor Olav  1998  NOR   1:04:30.5  +6:49.3  215.01
 57  576 BRU-HEMMINGBY Aksel  1998  NOR   1:04:40.8  +6:59.6  219.17
 58  537 ERIKSEN Gaute  1997  NOR   1:04:43.8  +7:02.6  220.38
 59  542 MELHUS Marius Landsem  1997  NOR   1:05:02.8  +7:21.6  228.07
 60  541 JAKOBSEN Kristian  1998  NOR   1:05:20.5  +7:39.3  235.23
 61  594 HOLMSTROEM Brian  1997  NOR   1:05:35.4  +7:54.2  241.26
 62  561 VAARHEIM Vegard  1997  NOR   1:05:56.9  +8:15.7  249.95
 63  583 MAGNUSSEN Andreas Finni  1998  NOR   1:06:03.7  +8:22.5  252.70
 64  605 HERBRANDSEN Joakim  1998  NOR   1:06:04.4  +8:23.2  252.99
 65  587 LANGERUD Sivert Bjoernebo  1998  NOR   1:06:34.8  +8:53.6  265.28
 66  589 NYTROEEN Erlend Kvittum  1998  NOR   1:06:36.5  +8:55.3  265.97
 67  597 SKRINDO Knut  1997  NOR   1:06:37.6  +8:56.4  266.42
 68  593 ANDERSEN Herman Andreas  1998  NOR   1:07:34.3  +9:53.1  289.35
 69  556 MURBRAECH Sander  1997  NOR   1:08:00.6  +10:19.4  299.99
 70  585 BRATBAK Emil Robert Book  1998  NOR   1:08:02.0  +10:20.8  300.55
 71  592 HARSTVEIT Magnus  1998  NOR   1:08:18.1  +10:36.9  307.07
 72  573 RYSSTAD Aron Aakre  1999  NOR   1:08:36.3  +10:55.1  314.43
 73  602 MACLEAN Alec  1999  CAN   1:10:32.2  +12:51.0  361.31
 74  591 WANG-HAUGSETH Gunnar Johannes  1997  NOR   1:12:06.6  +14:25.4  399.49
 75  600 UDNAES Elias Roland  1998  NOR   1:12:42.5  +15:01.3  414.01
Disqualified
   563 HAUGETO Sebastian  1997  NOR       
Did not start
   596 HEGG Kristian Glasius  1998  NOR       
   588 HAUG Eirik  1997  NOR       
   584 TVETER Fredrik  1997  NOR       
   574 SNELLINGEN Ola Nygaard  1997  NOR       
   566 STOERSETH Sivert  1997  NOR       
   536 HOVDE Haavard  1999  NOR       
   517 HOEL Amund  1997  NOR       
   512 MYHRE Simen  1998  NOR       
   509 STAV Vegard  1997  NOR       
   508 FLATAKER Ole Morten  1997  NOR       
   501 HEGDAL Vebjoern  1998  NOR       
Did not finish
   604 HENNINGSEN Christoffer  1998  NOR       
   603 VALSET Herman Borring  1999  DEN       
   601 LORENTSEN Mathias Bruun  1997  NOR       
   599 GRINDHAUG Christopher Christophers  1998  NOR       
   595 BOSSUM Andreas  1998  NOR       
   586 HATTESTAD Erik  1998  NOR       
   581 SANDVIK Tobias Topp  1998  NOR       
   580 ROMUNDSTAD Henrik  1997  NOR       
   579 JENSEN Mats Kobbersletten  1998  NOR       
   578 FOLKESTAD Ole Joergen  1997  NOR       
   577 BONDEN Eirik  1998  NOR       
   562 AABREKK Eirik Bergene  1998  NOR       
   560 JOHANSEN Sindre  1998  NOR       
   555 NERHEIM Vebjoern  1997  NOR       
   553 BROETO Emil Intelhus  1998  NOR       
   552 SKINSTAD Maarten Soleng  1997  NOR       
   549 LISET Kristoffer  1998  NOR       
   540 JORDE Truls Fjellheim  1998  NOR       
   518 KNOTTEN Sivert  1997  NOR       
   510 MOEN Vebjoern   1998  NOR     


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +