SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| NORGESCUP: LØRDAG: 10/15 km: Kvinner- Menn| FRE: Sprint: Kvinner- Menn| VM-RESULTATER: SØNDAG: 50 km: Menn| LØR: 30 km: Kvinner| FRE: Stafett: Menn| TOR: Stafett: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER
Simen Sveen etter 4. plass på 5-mila under NM på Beitostølen 2016. Foto. Erik Borg.

Simen Sveen etter 4. plass på 5-mila under NM på Beitostølen 2016. Foto. Erik Borg.

Startliste Davos - Menn - Lørdag

Simen Sveen er første nordmann ut fra start i lørdagens 30 km under verdenscupens runde i Davos. Startrekkefølge for 78 løpere i sin helhet på neste side:

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Første løper i det 30 km lange rennet starter i Davos og Sveits klokken 14:30, mens siste legger i vei kl. 15:09.

Runden måler 6.051 meter, blir gått 5 ganger og har 218 meter stigning.

Stilarten er fri teknikk og som nevnt er det ventet totalt 78 løpere til start.

Se også: Startliste damer

 
Bib Name Year Nation
 1 TIBERGHIEN Jean  1995  FRA 
 2 LENTING Akira  1990  JPN 
 3 DOLIDOVICH Sergei  1973  BLR 
 4 DI CENTA Giorgio  1972  ITA 
 5 BOEGL Lucas  1990  GER 
 6 FURGER Roman  1990  SUI 
 7 SVEEN Simen Andreas  1988  NOR 
 8 TSINZOV Veselin  1986  BUL 
 9 SHIELDS Andy  1991  CAN 
 10 SEMENOV Michail  1986  BLR 
 11 YOSHIDA Keishin  1987  JPN 
 12 BAUER Lukas  1977  CZE 
 13 BING Thomas  1990  GER 
 14 RUEESCH Jason  1994  SUI 
 15 SCHNIDER Ueli  1990  SUI 
 16 KILLICK Graeme  1989  CAN 
 17 PARISSE Clement  1993  FRA 
 18 HOFFMAN Noah  1989  USA 
 19 BURMAN Jens  1994  SWE 
 20 KERSHAW Devon  1982  CAN 
 21 BAUMANN Jonas  1990  SUI 
 22 SVANEBO Anders  1984  SWE 
 23 JAKS Martin  1986  CZE 
 24 PEPENE Paul Constantin  1988  ROU 
 25 BACKSCHEIDER Adrien  1992  FRA 
 26 JOHANSSON Martin  1984  SWE 
 27 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT 
 28 MELNICHENKO Andrey  1992  RUS 
 29 CHERVOTKIN Alexey  1995  RUS 
 30 DEMENTIEV Eugeniy  1983  RUS 
 31 PERL Curdin  1984  SUI 
 32 RICKARDSSON Daniel  1982  SWE 
 33 LIVERS Toni  1983  SUI 
 34 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA 
 35 GLOEERSEN Anders  1986  NOR 
 36 BELOV Evgeniy  1990  RUS 
 37 DE FABIANI Francesco  1993  ITA 
 38 VYLEGZHANIN Maxim  1982  RUS 
 39 DUVILLARD Robin  1983  FRA 
 40 LEGKOV Alexander  1983  RUS 
 41 DANUSER Marius  1992  SUI 
 42 HEIKKINEN Matti  1983  FIN 
 43 HOGIU Petrica  1991  ROU 
 44 HELLNER Marcus  1985  SWE 
 45 VEERPALU Andreas  1994  EST 
 46 HARVEY Alex  1988  CAN 
 47 RAZYM Ales  1986  CZE 
 48 TOENSETH Didrik  1991  NOR 
 49 KINDSCHI Linard  1993  SUI 
 50 LEHTONEN Lari  1987  FIN 
 51 KAESER Erwan  1992  SUI 
 52 HOLUND Hans Christer  1989  NOR 
 53 REHEMAA Aivar  1982  EST 
 54 HYVARINEN Perttu  1991  FIN 
 55 RIGONI Sergio  1986  ITA 
 56 COLOGNA Dario  1986  SUI 
 57 BURY Dominik  1996  POL 
 58 ROETHE Sjur  1988  NOR 
 59 EKSTROEM Axel  1995  SWE 
 60 LARKOV Andrey  1989  RUS 
 61 NOUSIAINEN Ville  1983  FIN 
 62 MANIFICAT Maurice  1986  FRA 
 63 PASINI Fabio  1980  ITA 
 64 NYENGET Martin Loewstroem  1992  NOR 
 65 HAELG Philipp  1991  LIE 
 66 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR 
 67 BIELER Livio  1993  SUI 
 68 KRUEGER Simen Hegstad  1993  NOR 
 69 UDA Takatsugu  1991  JPN 
 70 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR 
 71 KNOP Petr  1994  CZE 
 72 HAUKE Max  1992  AUT 
 73 ANTOLEC Jan  1990  POL 
 74 KRASOVSKYI Oleksii  1994  UKR 
 75 KLIMIN Olzhas  1996  KAZ 
 76 AKHMADIYEV Yerdos  1985  KAZ 
 77 MOELLER Martin  1980  DEN 
 78 WATSON Callum  1989  AUS 

SNARVEIER

* VM JUNIOR VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM U23 VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM POKLJUKA - SKISKYTING
Program| TV-tider| Norges Tropp| Medaljeoversikt| Startlister| Resultater
--- ---
* NORGESCUP FØRDE - SENIOR
Program| Smøretips| Startlister| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse