SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| RESULTATER: VASALOPPET: Kvinner- Menn| NORGESCUP: SØNDAG: 20/30 km: Kvinner- Menn| LØR: 10/15 km: Kvinner- Menn| FRE: Sprint: Kvinner- Menn| VM OBERSTDORF: SØNDAG: 50 km: Menn| LØR: 30 km: Kvinner| FRE: Stafett: Menn| TOR: Stafett: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER
Kari Øyre Slind. Foto: Felgenhauer/NordicFocus.

Kari Øyre Slind. Foto: Felgenhauer/NordicFocus.

Startliste Davos - Kvinner - Lørdag

Kari Øyre Slind er siste norske løper ut fra start i lørdagens 15 km under verdenscupens runde i Davos. Startrekkefølge for 60 løpere i sin helhet på neste side:

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Første løper i det 15 km lange rennet starter i Davos og Sveits klokken 11:15, mens siste legger i vei kl. 11:45.

Runden måler 5.158 meter, blir gått 3 ganger og har 183 meter stigning.

Stilarten er fri teknikk og som nevnt er det ventet totalt 60 løpere til start.

Se også: Startliste menn

 
Bib Name Year Nation
 1 WIKEN Emma  1989  SWE 
 2 BEATTY Dahria  1994  CAN 
 3 PELLEGRINI Sara  1986  ITA 
 4 SAARINEN Aino-Kaisa  1979  FIN 
 5 BRENNAN Rosie  1988  USA 
 6 SMUTNA Katerina  1983  CZE 
 7 CEBASEK Alenka  1989  SLO 
 8 TSAREVA Olga  1990  RUS 
 9 SCHWARZ Nathalie  1993  AUT 
 10 KOBAYASHI Yuki  1987  JPN 
 11 STOROZHILOVA Daria  1993  RUS 
 12 NISHIKAWA Emily  1989  CAN 
 13 KALSINA Polina  1989  RUS 
 14 DEBERTOLIS Ilaria  1989  ITA 
 15 ISHIDA Masako  1980  JPN 
 16 SOBOLEVA Elena  1992  RUS 
 17 BONER Seraina  1982  SUI 
 18 SLIND Silje Oeyre  1988  NOR 
 19 TIKHONOVA Yulia  1986  BLR 
 20 ZHAMBALOVA Alisa  1994  RUS 
 21 STEPHEN Elizabeth  1987  USA 
 22 EINFALT Lea  1994  SLO 
 23 SETTLIN Evelina  1992  SWE 
 24 RYDQVIST Maria  1983  SWE 
 25 PATTERSON Caitlin  1990  USA 
 26 HENNIG Katharina  1996  GER 
 27 ROPONEN Riitta-Liisa  1978  FIN 
 28 BELGER Julia  1994  GER 
 29 BOEHLER Stefanie  1981  GER 
 30 VON SIEBENTHAL Nathalie  1993  SUI 
 31 JEZERSEK Barbara  1986  AUS 
 32 PARMAKOSKI Krista  1990  FIN 
 33 KUBINSKA Kornelia  1985  POL 
 34 MONONEN Laura  1984  FIN 
 35 GALEWICZ Martyna  1989  POL 
 36 WENG Heidi  1991  NOR 
 37 SHEVCHENKO Anna  1993  KAZ 
 38 OESTBERG Ingvild Flugstad  1990  NOR 
 39 IMOBERDORF Rahel  1986  SUI 
 40 KYLLOENEN Anne  1987  FIN 
 41 BYKOVA Irina  1993  KAZ 
 42 STADLOBER Teresa  1993  AUT 
 43 MANDRIKA Olga  1993  KAZ 
 44 HAGA Ragnhild  1991  NOR 
 45 SERONOSOVA Polina  1993  BLR 
 46 HAAG Anna  1986  SWE 
 47 MAYNGARDT Anastasia  1993  BLR 
 48 NISKANEN Kerttu  1988  FIN 
 49 ANTYPENKO Tetyana  1981  UKR 
 50 TCHEKALEVA Yulia  1984  RUS 
 51 RANDALL Kikkan  1982  USA 
 52 INGEMARSDOTTER Ida  1985  SWE 
 53 SLABANJA Manca  1995  SLO 
 54 SUNDLING Jonna  1994  SWE 
 55 SHEVCHENKO Valentina  1975  UKR 
 56 SLIND Kari Oeyre  1991  NOR 
 57 BROWNE Cendrine  1993  CAN 
 58 SEDOVA Anastasia  1995  RUS 
 59 BROCARD Elisa  1984  ITA 
 60 DIGGINS Jessica  1991  USA 

SNARVEIER

* VM JUNIOR VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM U23 VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM POKLJUKA - SKISKYTING
Program| TV-tider| Norges Tropp| Medaljeoversikt| Startlister| Resultater
--- ---
* NORGESCUP FØRDE - SENIOR
Program| Smøretips| Startlister| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse