Resultater Kaiser Maximilian Lauf - Ski Classics 4 - Menn 2017



Resultater Kaiser Maximilian Lauf - Visma Ski Classics 4 - Menn - 60 km, klassisk
Seefeld, Østerrike - 14. januar 2017

Arrangementstype: Langrenn

Menn som var med i Visma Ski Classics-delen av Kaiser Maximilian Lauf
NB 1 - Alle resultater fra Kaiser Maximilian Lauf
NB 2 - Kvinner i Ski Classics

# first name last name country team time
1 Andreas Nygaard NOR Team Santander 3:21:44.5
2 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 3:21:45.1+(0.5)
3 Stian Hoelgaard NOR Team LeasePlan 3:21:45.7+(1.2)
4 Johan Kjølstad NOR Team United Bakeries 3:21:45.7+(1.2)
5 Vetle Thyli NOR Team United Bakeries 3:21:47.0+(2.4)
6 Oskar Kardin SWE Team Serneke 3:21:47.0+(2.5)
7 Petr Novák CZE Atlas Craft Team 3:21:47.2+(2.7)
8 Ilya Chernousov RUS Team Pioneer Investments 3:21:48.1+(3.6)
9 Anders Aukland NOR Team Santander 3:21:48.7+(4.2)
10 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 3:21:49.8+(5.3)
11 Tore Bjørseth Berdal NOR Team United Bakeries 3:21:51.4+(6.9)
12 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 3:21:51.5+(7.0)
13 Simen Østensen NOR Team BN Bank 3:21:54.5+(10.0)
14 Kjetil Dammen NOR Team LeasePlan 3:21:56.6+(12.1)
15 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 3:22:00.1+(15.6)
16 Jerry Ahrlin SWE Team Tynell 3:22:01.7+(17.2)
17 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 3:22:04.6+(20.1)
18 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 3:22:09.8+(25.3)
19 Mauro Brigadoi ITA Team Robinson Petshop Trainer 3:22:14.5+(30.0)
20 Bruno Debertolis ITA Team Xcalibur Lill Sport 3:22:19.1+(34.5)
21 Torleif Syrstad NOR Team Synnfjell 3:22:20.2+(35.7)
22 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank 3:22:20.3+(35.8)
23 Lukáš Bauer CZE Team Pioneer Investments 3:22:20.6+(36.1)
24 Andreas Holmberg SWE Team IFK Mora Skidklubb 3:22:24.2+(39.7)
25 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team 3:22:25.4+(40.9)
26 Rikard Tynell SWE Team Tynell 3:23:15.2+(1:30.7)
27 Anders Høst NOR Team LeasePlan 3:24:00.5+(2:16.0)
28 Johan Lövgren SWE Team Igne 3:24:16.8+(2:32.3)
29 Bill Impola SWE Brink Ski Team 3:24:28.7+(2:44.1)
30 Pavel Ondrášek CZE Atlas Craft Team 3:24:59.9+(3:15.4)
31 Alexey Dvoskin RUS Russian Marathon Team 3:25:00.9+(3:16.4)
32 Jiří Ročárek CZE Atlas Craft Team 3:25:24.2+(3:39.7)
33 Björn Rydvall SWE Team Igne 3:25:38.2+(3:53.7)
34 Thomas Gjestrumbakken NOR Team Parkettpartner 3:25:42.5+(3:57.9)
35 Erik Melin Söderström SWE Team Serneke 3:25:42.9+(3:58.4)
36 Florian Rohde GER Team Forever Nordic 3:25:45.2+(4:00.7)
37 Mats Håkon Breda NOR Team Synnfjell 3:27:22.3+(5:37.8)
38 Lasse Hulgaard DEN Team Rustad IL 3:30:09.9+(8:25.4)
39 Simen Engebretsen Nordli NOR Team Parkettpartner 3:30:45.9+(9:01.3)
40 Thomas Bormolini ITA Team Robinson Petshop Trainer 3:33:11.5+(11:27.0)
41 Loris Frasnelli ITA Team Robinson Petshop Trainer 3:34:14.5+(12:30.0)
42 Michael Kuisle GER Team Forever Nordic 3:34:17.8+(12:33.3)
43 David Frisk SWE Team IFK Mora Skidklubb 3:34:18.0+(12:33.4)
44 Stian Jelstad NOR Team Rustad IL 3:35:23.9+(13:39.4)
45 Robin Frost GER Team Forever Nordic 3:35:39.2+(13:54.7)
46 Ivan Pavlov RUS Russian Marathon Team 3:35:53.9+(14:09.4)
47 Torgeir Skare Thygesen NOR Team LeasePlan 3:36:57.2+(15:12.7)
48 Atle Smenes NOR Team Rustad IL 3:37:11.6+(15:27.1)
49 Anton Daprà ITA Team Xcalibur Lill Sport 3:37:19.9+(15:35.4)
50 Ståle Fenstad NOR Team Rustad IL 3:37:21.8+(15:37.3)


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +