SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| NORGESCUP: LØRDAG: 10/15 km: Kvinner- Menn| FRE: Sprint: Kvinner- Menn| VM-RESULTATER: LØRDAG: 30 km: Kvinner| FRE: Stafett: Menn| TOR: Stafett: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER
Maiken Caspersen Falla ble beste norske i Toblach lørdag og inngår i lagsprinten søndag. Foto: Modica/NordicFocus.

Maiken Caspersen Falla ble beste norske i Toblach lørdag og inngår i lagsprinten søndag. Foto: Modica/NordicFocus.

Startliste Verdenscup Toblach Søndag Kvinner

Totalt 34 dameløpere fra 10 nasjoner utgjør totalt 17 lag i teamsprinten under verdenscupen i Toblach søndag. Her er hele startlista:

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Løypa måler 654 meter, det blir gått 2 runder, slik at total distanse er cirka 1,3 km. 

I lagsprinten gås det så 6 etapper av 2 løpere, altså 2 x 2 x 3.

Stilarten er fri teknikk.

Damenes første heat starter klokken 13:00, det er 2 heat.

* Se også herrenes startliste

Rank Name Year Nation Time Behind
 1 NORWAY I   NOR     
    JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987      
    FALLA Maiken Caspersen  1990      
 2 SWITZERLAND I   SUI     
    FAEHNDRICH Nadine  1995      
    VAN DER GRAAFF Laurien  1987      
 3 RUSSIA I   RUS     
    BELORUKOVA Yulia  1995      
    MATVEEVA Natalia  1986      
 4 GERMANY II   GER     
    SCHICHO Elisabeth  1991      
    BOEHLER Stefanie  1981      
 5 NORWAY II   NOR     
    KRISTOFFERSEN Marthe  1989      
    WENG Tiril Udnes  1996      
 6 ITALY II   ITA     
    RONCARI Debora  1992      
    LAURENT Greta  1992      
 7 FRANCE   FRA     
    CLAUDEL Delphine  1996      
    BUILLET Marion  1990      
 8 FINLAND II   FIN     
    JULIN Andrea  1994      
    LYLYNPERA Katri  1994      
 9 FINLAND I   FIN     
    SAAPUNKI Susanna  1992      
    LAUKKANEN Mari  1987      
 10 SWEDEN I   SWE     
    INGEMARSDOTTER Ida  1985      
    FALK Hanna  1989      
 11 GERMANY I   GER     
    HERRMANN Denise  1988      
    RINGWALD Sandra  1990      
 12 ITALY I   ITA     
    DEBERTOLIS Ilaria  1989      
    VUERICH Gaia  1991      
 13 SWEDEN II   SWE     
    DYVIK Anna  1994      
    SUNDLING Jonna  1994      
 14 RUSSIA II   RUS     
    NEPRYAEVA Natalia  1995      
    VEDENINA Daria  1991      
 15 SLOVENIA   SLO     
    VISNAR Katja  1984      
    LAMPIC Anamarija  1995      
 16 UNITED STATES OF AMERICA   USA     
    CALDWELL Sophie  1990      
    RANDALL Kikkan  1982      
 17 SWITZERLAND II   SUI     
    WIDMER Heidi  1991      
    STIFFLER Tatjana  1988  

SNARVEIER

* VM JUNIOR VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM U23 VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM POKLJUKA - SKISKYTING
Program| TV-tider| Norges Tropp| Medaljeoversikt| Startlister| Resultater
--- ---
* NORGESCUP FØRDE - SENIOR
Program| Smøretips| Startlister| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse