Resultater La Diagonela - Ski Classics 5 - Menn 2017



Resultater La Diagonela - Visma Ski Classics 5 - Menn - 50 km, klassisk (forkortet fra 65 km)
Engadin / St. Moritz, Sveits - 21. januar 2017

Arrangementstype: Langrenn

Menn som var med i Visma Ski Classics-delen av La Diagonela
NB! Klikk denne linken for alle resultater fra La Diagonela

# first name last name country team time
1 Ilya Chernousov RUS Team Pioneer Investments 2:03:39.6
2 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 2:03:41.1+(1.5)
3 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank 2:03:42.6+(3.0)
4 Johan Kjølstad NOR Team United Bakeries 2:03:42.7+(3.1)
5 Simen Østensen NOR Team BN Bank 2:03:43.9+(4.3)
6 Oskar Kardin SWE Team Serneke 2:03:44.2+(4.6)
7 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 2:03:47.0+(7.4)
8 Stian Hoelgaard NOR Team LeasePlan 2:03:47.6+(8.0)
9 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 2:03:49.7+(10.1)
10 Andreas Nygaard NOR Team Santander 2:03:50.4+(10.8)
11 Kjetil Dammen NOR Team LeasePlan 2:03:51.6+(12.0)
12 Anders Aukland NOR Team Santander 2:03:54.7+(15.1)
13 Rikard Tynell SWE Team Tynell 2:03:57.9+(18.3)
14 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team 2:03:58.9+(19.3)
15 Petr Novák CZE Atlas Craft Team 2:04:00.8+(21.2)
16 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 2:04:03.5+(23.9)
17 Petter Eliassen NOR Team LeasePlan 2:04:04.6+(25.0)
18 Jerry Ahrlin SWE Team Tynell 2:04:08.6+(29.0)
19 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 2:04:09.5+(29.9)
20 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 2:04:10.7+(31.1)
21 Mauro Brigadoi ITA Team Robinson Petshop Trainer 2:04:10.8+(31.2)
22 Torleif Syrstad NOR Team Synnfjell 2:04:11.2+(31.6)
23 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team 2:04:15.7+(36.1)
24 Ari Luusua FIN Ski team Mäenpää 2:04:17.7+(38.1)
25 Alexis Jeannerod FRA Team Pioneer Investments 2:04:23.0+(43.4)
26 John Kristian Dahl NOR Team United Bakeries 2:04:43.5+(1:03.9)
27 Anders Høst NOR Team LeasePlan 2:04:44.1+(1:04.5)
28 Jiří Ročárek CZE Atlas Craft Team 2:04:52.9+(1:13.3)
29 Klas Nilsson SWE Team Igne 2:05:22.7+(1:43.1)
30 Bruno Debertolis ITA Team Xcalibur Lill Sport 2:05:30.6+(1:51.0)
31 Andreas Holmberg SWE Team IFK Mora Skidklubb 2:05:39.4+(1:59.8)
32 Bob Impola SWE Team Serneke 2:05:49.7+(2:10.1)
33 Tore Bjørseth Berdal NOR Team United Bakeries 2:06:23.7+(2:44.1)
34 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 2:08:09.7+(4:30.1)
35 Ivan Pavlov RUS Russian Marathon Team 2:08:12.2+(4:32.6)
36 Jörgen Brink SWE Brink Ski Team 2:08:16.9+(4:37.3)
37 Pavel Ondrášek CZE Atlas Craft Team 2:09:44.6+(6:05.0)
38 Björn Rydvall SWE Team Igne 2:10:18.8+(6:39.2)
39 Jan Šrail CZE Team Pioneer Investments 2:10:29.6+(6:50.0)
40 Thomas Gifstad NOR Team Forever Nordic 2:10:36.7+(6:57.1)
41 Thomas Bormolini ITA Team Robinson Petshop Trainer 2:10:44.7+(7:05.1)
42 Alexey Dvoskin RUS Russian Marathon Team 2:10:57.3+(7:17.7)
43 Valerio Leccardi SUI Team Xcalibur Lill Sport 2:11:36.7+(7:57.1)
44 Simone Bosin ITA Team Robinson Petshop Trainer 2:12:19.1+(8:39.5)
45 Robin Frost GER Team Forever Nordic 2:12:43.5+(9:03.9)
46 Rasmus Blom SWE Team Serneke 2:13:43.9+(10:04.3)
47 Enrico Gilmozzi ITA   2:17:29.0+(13:49.4)
48 Michael Kuisle GER Team Forever Nordic 2:18:34.7+(14:55.1)
49 Riccardo Mich ITA   2:18:46.2+(15:06.6)
50 Bill Impola SWE Brink Ski Team 2:19:54.9+(16:15.3)


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +