Resultater Toblach / Dobbiaco - Cortina - Ski Classics 7 - Menn 2017



Resultater Toblach / Dobbiaco - Cortina - Ski Classics 7 - Menn - 50 km, klassisk
Toblach til Cortina, Italia - 12. februar 2016

Arrangementstype: Langrenn

Menn som var med i Visma Ski Classics-delen av Toblach / Dobbiaco - Cortina
NB 1 - Alle resultater fra Toblach / Dobiacco - Cortina
NB 2 - Kvinner i Visma Ski Classics

# first name last name country team time
1 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 2:04:59.3
2 Petter Eliassen NOR Team LeasePlan 2:04:59.7+(0.3)
3 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 2:06:42.4+(1:43.0)
4 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank 2:06:43.6+(1:44.2)
5 Andreas Nygaard NOR Team Santander 2:07:35.6+(2:36.2)
6 Stian Hoelgaard NOR Team LeasePlan 2:07:35.6+(2:36.3)
7 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 2:07:36.3+(2:37.0)
8 Oskar Kardin SWE Team Serneke 2:07:37.4+(2:38.0)
9 Simen Østensen NOR Team BN Bank 2:07:44.6+(2:45.2)
10 Kjetil Dammen NOR Team LeasePlan 2:08:02.7+(3:03.4)
11 Mauro Brigadoi ITA Team Robinson Petshop Trainer 2:08:31.0+(3:31.6)
12 Torgeir Skare Thygesen NOR Team LeasePlan 2:08:50.9+(3:51.6)
13 Jerry Ahrlin SWE Team Tynell 2:09:27.3+(4:27.9)
14 Rikard Tynell SWE Team Tynell 2:09:27.6+(4:28.2)
15 Snorri Einarsson ISL Team Santander 2:09:29.7+(4:30.4)
16 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 2:09:31.2+(4:31.8)
17 Tore Bjørseth Berdal NOR Team United Bakeries 2:09:33.9+(4:34.6)
18 Jens Eriksson SWE Team Santander 2:10:02.6+(5:03.3)
19 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team 2:10:56.6+(5:57.3)
20 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team 2:11:06.7+(6:07.4)
21 Johan Kjølstad NOR Team United Bakeries 2:11:44.6+(6:45.3)
22 Bruno Debertolis ITA Team Xcalibur Lill Sport 2:11:45.0+(6:45.6)
23 Andreas Holmberg SWE Team IFK Mora Skidklubb 2:11:45.5+(6:46.1)
24 Johan Lövgren SWE Team Igne 2:11:45.7+(6:46.4)
25 John Kristian Dahl NOR Team United Bakeries 2:11:52.5+(6:53.2)
26 Chris Andre Jespersen NOR Team United Bakeries 2:11:53.3+(6:53.9)
27 Ilya Chernousov RUS Team Pioneer Investments 2:12:48.4+(7:49.0)
28 Torleif Syrstad NOR Team Synnfjell 2:12:54.9+(7:55.6)
29 Jiří Pliska CZE Silvini Madshus team 2:12:56.0+(7:56.6)
30 Loris Frasnelli ITA Team Robinson Petshop Trainer 2:13:08.9+(8:09.6)
31 Nicolas Bormolini ITA Team Robinson Petshop Trainer 2:14:50.0+(9:50.6)
32 Florian Rohde GER Team Forever Nordic 2:15:29.1+(10:29.7)
33 Thomas Bormolini ITA Team Robinson Petshop Trainer 2:16:27.7+(11:28.3)
34 Vetle Thyli NOR Team United Bakeries 2:17:44.8+(12:45.5)
35 Simone Bosin ITA Team Robinson Petshop Trainer 2:17:57.6+(12:58.3)
36 Ian Murray CAN   2:18:01.7+(13:02.4)
37 Petter Soleng Skinstad NOR   2:19:06.3+(14:06.9)
38 Robin Frost GER Team Forever Nordic 2:19:34.7+(14:35.4)
39 Erlend Nydal NOR Team Synnfjell 2:19:35.9+(14:36.5)
40 Rasmus Blom SWE Team Serneke 2:20:24.6+(15:25.3)
41 Sergey Spirin RUS   2:20:29.9+(15:30.5)
42 Ståle Fenstad NOR Team Rustad IL 2:22:34.7+(17:35.3)
43 Michael Kuisle GER Team Forever Nordic 2:22:47.3+(17:48.0)
44 Benjamin CRV SVN   2:23:02.0+(18:02.6)
45 Anton Daprà ITA Team Xcalibur Lill Sport 2:24:16.9+(19:17.6)
46 Lorenzo Cerutti ITA Team Xcalibur Lill Sport 2:24:36.5+(19:37.1)
47 Victor Gustafsson SWE Team IFK Mora Skidklubb 2:24:42.7+(19:43.3)
48 Jiří Harcuba CZE Team Pioneer Investments 2:25:01.0+(20:01.6)
49 Klas Nilsson SWE Team Igne 2:25:49.3+(20:50.0)
50 Philipp Bachl AUT Skimarathon Team Austria 2:26:14.1+(21:14.7)


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +