SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| RESULTATER: VASALOPPET: Kvinner- Menn| NORGESCUP: SØNDAG: 20/30 km: Kvinner- Menn| LØR: 10/15 km: Kvinner- Menn| FRE: Sprint: Kvinner- Menn| VM OBERSTDORF: SØNDAG: 50 km: Menn| LØR: 30 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| MEDALJEOVERSIKT VM
Illustrasjonsbilde med teten underveis i La Sgambeda en tidligere vinter. Foto: Rauschendorfer/NordicFocus.

Illustrasjonsbilde med teten underveis i La Sgambeda en tidligere vinter. Foto: Rauschendorfer/NordicFocus.

Startlister Visma Ski Classics - La Sgambeda 2017

Startliste alle løpere for VIsma Ski Classis-rennet La Sgambeda i italienske Livigno lørdag 2. desember.

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Startlister for alle løpere i La Sgambeda, Visma Ski Classics, 2.desember 2017

Kvinner (scroll ned for menn)

Startnr. Fornavn etternavn nasjon team
1 Britta Johansson Norgren SWE Lager 157 Ski Team
2 Kateřina Smutná CZE Bauer Ski Team
3 Astrid Øyre Slind NOR Team Koteng
4 Sara Lindborg SWE Team Serneke
5 Lina Korsgren SWE ÅRE Längdskidklubb
6 Barbara Jezersek AUS Bauer Ski Team
7 Heli Heiskanen FIN Team Trentino Robinson Trainer
8 Laila Kveli NOR Team Tynell
9 Evelina Bångman SWE Team Mäenpää
10 Viktoria Melina RUS Russian Marathon Team
11 Kari Vikhagen Gjeitnes NOR Team Santander
12 Terhi Pollari FIN Team Mäenpää
13 Sandra Schützová CZE Silvini Madshus team
14 Jessica Wirth GER Team Forever Nordic
15 Niina Virtanen FIN FullFit Team
16 Nadezhda Shunyaeva RUS Russian Marathon Team
17 Franziska Müller GER Team Forever Nordic
18 Terttu Lappi FIN FullFit Team
19 Kateřina Mondlová CZE  
20 Linda Becker GER  
21 Karolína Bícová CZE Vltava Fund Craft Team
22 Nicole Donzallaz SUI  
23 Anastasiia Vlasova RUS  

Menn

startnr. fornavn etternavn nasjon team
1 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander
2 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng
3 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank
4 Anders Aukland NOR Team Santander
5 Andreas Nygaard NOR Team Santander
7 Kjetil Dammen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL
8 Anders Høst NOR Team Serneke
10 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander
11 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng
12 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team
13 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team
14 Ilya Chernousov RUS Bauer Ski Team
15 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team
16 Simen Østensen NOR Team BN Bank
17 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team
18 Vetle Thyli NOR Team Norgeshus Maxpulse
19 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team
20 Oskar Kardin SWE Team Santander
21 Bruno Debertolis ITA Team Trentino Robinson Trainer
22 Jens Eriksson SWE Team Tynell
23 Torleif Syrstad NOR Team Koteng
25 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team
26 Lukáš Bauer CZE Bauer Ski Team
27 Torgeir Skare Thygesen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL
28 Andreas Holmberg SWE Team Serneke
29 Jiří Pliska CZE Silvini Madshus team
30 Alexey Dvoskin RUS Russian Marathon Team
31 Bob Impola SWE Team Serneke
32 Rikard Tynell SWE Team Tynell
34 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer
35 Antti Lampinen FIN Team Peltonen
36 Klas Nilsson SWE Team Igne
37 Thomas Gifstad NOR Skigo XC Team
38 Jan Šrail CZE Bauer Ski Team
39 Ermil Vokuev RUS Russian Marathon Team
40 Eric Thomas GER Team Forever Nordic
41 Björn Rydvall SWE Team Igne
42 Loris Frasnelli ITA Team Trentino Robinson Trainer
43 Robin Frost GER Team Forever Nordic
44 Ari Luusua FIN Team Mäenpää
45 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team
46 Christoffer Lindvall FIN Team Mäenpää
47 Michael Kuisle GER Team Forever Nordic
48 Vinjar Skogsholm NOR Team Parkettpartner
49 Jan Svoboda CZE Silvini Madshus team
50 Johan Sandberg SWE Team Igne
51 Kjetil Tyrom NOR Team Parkettpartner
52 Erlend Nydal NOR Team Synnfjell
53 Hans Mäenpää FIN Team Mäenpää
54 Nicolas Bormolini ITA  
55 Thomas Bormolini ITA  
56 Kirill Kolenchits BLR  
57 Bernat Dalmau ESP  
58 Isac Holmström SWE  
59 Lennart Holmström SWE  
60 Tor Jøran Ravndal NOR  
61 Francesco Ferrari ITA Team Trentino Robinson Trainer
63 John Lagerskog SWE ÅRE Längdskidklubb
64 Miika Ruokonen FIN FullFit Team
65 Mikko Harju FIN FullFit Team
66 Olli Tyrväinen FIN FullFit Team
67 Maxim Kovalev RUS Russian Marathon Team
68 Marek Černohorský CZE Silvini Madshus team
69 Nils Weirich GER Team Forever Nordic
70 Hannes Mäenpää FIN Team Mäenpää
71 Niko Koskela FIN Team Mäenpää
72 Viktor Mäenpää FIN Team Mäenpää
73 Magnus Vesterheim NOR Team Parkettpartner
74 Pål Åge Joten NOR Team Synnfjell
75 Runar Hermo NOR Team Synnfjell
76 Stian Berg NOR Team Synnfjell
77 Florian Göbel GER xc-ski.de A|N Skimarathon Team
78 Matthias Kuhn AUT  
79 Ørjan Ravndal NOR  
80 Sascha Möhrs GER xc-ski.de A|N Skimarathon Team
81 Felix Wetterling GER  
82 Eugeniy Dementiev RUS  
83 Francesco Fuccaro ITA  
84 Jürgen Treude GER  
85 Christian Lorenzi ITA  
86 Ronaldo Tursic SLO  
87 Julius Buchfink GER  
88 Sadurni Betriu Boix ESP  
89 Jiří Ročárek CZE Vltava Fund Craft Team
90 Daniel Máka CZE Vltava Fund Craft Team
91 Petr Novák CZE Vltava Fund Craft Team
92 Pavel Ondrášek CZE Vltava Fund Craft Team
93 Fabián Štoček CZE Vltava Fund Craft Team
94 Jakub Pšenička CZE Vltava Fund Craft Team

SNARVEIER

* VM JUNIOR VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM U23 VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM POKLJUKA - SKISKYTING
Program| TV-tider| Norges Tropp| Medaljeoversikt| Startlister| Resultater
--- ---
* NORGESCUP FØRDE - SENIOR
Program| Smøretips| Startlister| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse