Resultater Marcialonga - Ski Classics 5 - Menn 2018



Resultater Marcialonga - Visma Ski Classics 5 - Menn - 70 km, klassisk
Moena til Cavalese, Italia - 28. januar 2018

Arrangementstype: Langrenn

Menn som var med i Visma Ski Classics-delen av Marcialonga
NB! Klikk denne linken for alle resultater fra Marcialonga

# first name last name country team time
1 Ilya Chernousov RUS Bauer Ski Team 2:48:08.7
2 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng 2:48:08.9+(0.2)
3 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 2:48:10.2+(1.5)
4 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 2:48:15.7+(7.0)
5 Andreas Nygaard NOR Team Santander 2:48:21.7+(13.0)
6 Anders Aukland NOR Team Santander 2:48:29.5+(20.8)
7 Ermil Vokuev RUS Russian Marathon Team 2:48:31.3+(22.6)
8 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 2:48:41.1+(32.4)
9 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 2:48:41.3+(32.6)
10 Simen Østensen NOR Team BN Bank 2:48:41.4+(32.7)
11 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng 2:48:41.6+(32.9)
12 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 2:48:42.9+(34.2)
13 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 2:48:45.1+(36.4)
14 Andreas Holmberg SWE Team Serneke 2:49:01.6+(52.9)
15 Rikard Tynell SWE Team Tynell 2:49:03.9+(55.2)
16 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team 2:49:05.0+(56.3)
17 Alexis Jeannerod FRA Bauer Ski Team 2:49:05.1+(56.4)
18 Kjetil Dammen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:49:19.5+(1:10.8)
19 Runar Skaug Mathisen NOR Team Telemark 2:49:27.7+(1:19.0)
20 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 2:49:29.4+(1:20.7)
21 Vegard Vinje NOR Lyn Ski Moseteråsen 2:49:35.4+(1:26.7)
22 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 2:49:35.9+(1:27.2)
23 Niko Koskela FIN Team Mäenpää 2:49:36.2+(1:27.5)
24 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team 2:49:44.2+(1:35.5)
25 Torgeir Skare Thygesen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:49:48.5+(1:39.8)
26 Vetle Thyli NOR Team Norgeshus Maxpulse 2:49:49.9+(1:41.2)
27 Nikita Stupak RUS Russian Marathon Team 2:49:50.6+(1:41.9)
28 Jens Eriksson SWE Team Tynell 2:49:53.4+(1:44.7)
29 Chris Andre Jespersen NOR Team Koteng 2:49:54.0+(1:45.3)
30 Klas Nilsson SWE Team Igne 2:50:01.3+(1:52.6)
31 Petr Novák CZE Vltava Fund Craft Team 2:50:14.8+(2:06.1)
32 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer 2:50:23.0+(2:14.3)
33 Jörgen Brink SWE JBrink Ski Team 2:50:59.0+(2:50.3)
34 Stian Berg NOR Team Synnfjell 2:51:22.8+(3:14.1)
35 Bob Impola SWE Team Serneke 2:52:54.5+(4:45.8)
36 Eugeniy Dementiev RUS   2:52:56.9+(4:48.2)
37 Simen Engebretsen Nordli NOR Team Parkettpartner 2:53:05.7+(4:57.0)
38 Vinjar Skogsholm NOR Team Parkettpartner 2:53:06.3+(4:57.6)
39 Thomas Gifstad NOR Skigo XC Team 2:53:46.4+(5:37.7)
40 Antti Lampinen FIN Team Peltonen 2:53:46.5+(5:37.8)
41 Bruno Debertolis ITA Team Trentino Robinson Trainer 2:53:59.4+(5:50.7)
42 Václav Sedláček CZE Silvini Madshus team 2:54:31.0+(6:22.3)
43 Magnus Vesterheim NOR Team Parkettpartner 2:54:46.2+(6:37.5)
44 Jiří Pliska CZE Silvini Madshus team 2:55:07.0+(6:58.3)
45 Pavel Ondrášek CZE Vltava Fund Craft Team 2:55:10.2+(7:01.5)
46 Anders Høst NOR Team Serneke 2:55:20.8+(7:12.1)
47 Thomas Gjestrumbakken NOR Team Parkettpartner 2:56:56.6+(8:47.9)
48 Lukáš Bauer CZE Bauer Ski Team 2:56:57.8+(8:49.1)
49 Francesco Ferrari ITA Team Trentino Robinson Trainer 2:57:08.2+(8:59.5)
50 Runar Hermo NOR Team Synnfjell 2:57:16.0+(9:07.3)
51 Petter Soleng Skinstad NOR   2:57:38.9+(9:30.2)
52 Joar Thele NOR Lyn Ski Moseteråsen 2:57:41.4+(9:32.7)
53 Kjetil Tyrom NOR Team Parkettpartner 2:57:53.1+(9:44.4)
54 Torleif Syrstad NOR Team Koteng 2:58:05.2+(9:56.5)
55 Riccardo Mich ITA   2:58:17.8+(10:09.1)
56 Magnus Bleken NOR Team Mosetertoppen Skiline 2:58:21.0+(10:12.3)
57 Kristoffer Nielsen NOR Skigo XC Team 2:58:49.1+(10:40.4)
58 Petter Kaarby NOR Lyn Ski Moseteråsen 3:00:06.3+(11:57.6)
59 Fabián Štoček CZE Vltava Fund Craft Team 3:00:07.0+(11:58.3)
60 Erling AALVIK NOR   3:00:19.2+(12:10.5)


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +