Marcialonga. Foto: Magnus Östh / Ski Classics.

Marcialonga. Foto: Magnus Östh / Ski Classics.

Marcialonga: Passering 19 av 70 km

Søndagens langløp i Visma Ski Classics, det italienske Marcialonga ruller på for fullt.

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Søndagens langløp, det italienske Marcialonga, ruller på for fullt.

Dette er stillingen per nå i rennet som inngår i langløpscupen Visma Ski Classics (se unnagjort distanse i dette oppslagets tittel):

Kvinner

# first name last name country team time
1 Lina Korsgren SWE ÅRE Längdskidklubb 1:02:53.5
2 Britta Johansson Norgren SWE Lager 157 Ski Team 1:02:54.4+(0.9)
3 Silje Øyre Slind NOR Team Koteng 1:02:54.8+(1.3)
4 Kateřina Smutná CZE Bauer Ski Team 1:02:55.4+(1.9)
5 Seraina Boner SUI Skigo XC Team 1:02:56.9+(3.4)
6 Maria Gräfnings SWE Skigo XC Team 1:02:59.7+(6.2)
7 Marie KROMER FRA   1:04:12.4+(1:18.9)
8 Heli Heiskanen FIN Team Trentino Robinson Trainer 1:04:32.8+(1:39.3)
9 Evelina Bångman SWE Team Mäenpää 1:06:55.0+(4:01.5)
10 Zuzana Kocumová CZE Silvini Madshus team 1:06:55.9+(4:02.4)
11 Ingeborg Dahl NOR Skigo XC Team 1:06:56.5+(4:03.0)
12 Berit Gjelten NOR Team Synnfjell 1:06:57.7+(4:04.2)
13 Viktoria Melina RUS Russian Marathon Team 1:06:58.1+(4:04.6)
14 Terhi Pollari FIN Team Mäenpää 1:07:07.2+(4:13.7)
15 Barbro Saetha NOR Lyn Ski Moseteråsen 1:07:13.4+(4:19.9)
16 Anna Kožíšková CZE   1:07:42.2+(4:48.7)
17 Marthe Kristine Hafsahl Karset NOR Team Parkettpartner 1:07:48.3+(4:54.8)
18 Niina Virtanen FIN FullFit Team 1:07:49.5+(4:56.0)
19 Riikka-Liisa Räsänen FIN Team Yoko Optiwax 1:07:53.4+(4:59.9)
20 Chiara Caminada ITA   1:09:24.7+(6:31.2)
21 Dygd KVISGAARD Anniken NOR   1:11:59.8+(9:06.3)
22 Karolína Bícová CZE Vltava Fund Craft Team 1:12:06.6+(9:13.1)
23 Mirva Rottensteiner FIN Skimarathon Team Austria 1:12:14.5+(9:21.0)
24 Maren Thomasgaard NOR   1:12:42.4+(9:48.9)
25 Elisabeth Berger NOR   1:13:45.3+(10:51.8)
26 Jessica Wirth GER Team Forever Nordic 1:15:10.0+(12:16.5)
27 Veronika BROLL ITA   1:15:22.2+(12:28.7)
28 Viviana DRUIDI ITA   1:15:24.5+(12:31.0)
29 Roberta Tarter ITA   1:15:43.9+(12:50.4)
30 Karel Machacek CZE   1:17:17.9+(14:24.4)
31 Karin Weltert Stadelmann SUI   1:17:20.8+(14:27.3)
32 Elena NIKIFOROVA RUS   1:17:44.5+(14:51.0)
33 Stefania ZANON ITA   1:18:18.7+(15:25.2)
34 Sara Karlsson SWE   1:18:18.8+(15:25.3)
35 Lotta KIRVESMIES FIN   1:18:40.3+(15:46.8)
36 Jenny Ramstedt SWE   1:19:08.3+(16:14.8)
37 Ann Sofi PITKANEN FIN   1:19:21.3+(16:27.8)
38 Angelica Dellasega ITA   1:19:38.8+(16:45.3)
39 Catharina Ramhult SWE   1:21:22.9+(18:29.4)
40 Oda Sikkeland NOR   1:21:32.3+(18:38.8)
41 Marta Vinante ITA   1:21:34.5+(18:41.0)
42 Elisa Gianola ITA   1:21:39.7+(18:46.2)
43 Alice Longo ITA   1:21:50.5+(18:57.0)
44 Guro Vadheim NOR   1:23:17.6+(20:24.1)
45 Agata MARCHI ITA   1:23:23.4+(20:29.9)
46 Gro Baeck NOR   1:23:28.8+(20:35.3)
47 Marzia MONTELEONE ITA   1:24:06.4+(21:12.9)
48 Marta DALBON ITA   1:24:38.1+(21:44.6)
49 Charlotte Andersson SWE   1:25:25.9+(22:32.4)
50 Inger Gro Lien NOR   1:25:41.1+(22:47.6)
51 Astrid BRATHAUG SORSET NOR   1:25:53.1+(22:59.6)
52 Ane Marie JOHNSEN NOR   1:25:56.4+(23:02.9)
53 Giulia GOSETTI ITA   1:26:06.0+(23:12.5)
54 Sirpa SALO SAARI FIN   1:26:07.3+(23:13.8)
55 Ingela Gahne SWE   1:26:08.7+(23:15.2)
56 June Vestavik NOR   1:26:17.3+(23:23.8)
57 Venke HATLEBERG NOR   1:26:27.5+(23:34.0)
58 Michela GABRIELLI ITA   1:26:36.8+(23:43.3)
59 Aukland FJELD Marianne NOR   1:26:56.1+(24:02.6)
60 Laura Restagno ITA   1:27:02.0+(24:08.5)


Menn
NB! Se bort fra de 2 første løperne!

# first name last name country team time
1 Asgeir HARTVEIT NOR   0:13:29.7
2 Lars Eivind KVARSTEIN NOR   0:15:35.3+(2:05.6)
3 Antti Lampinen FIN Team Peltonen 0:54:23.0+(40:53.3)
4 Klas Nilsson SWE Team Igne 0:54:23.5+(40:53.8)
5 Andreas Nygaard NOR Team Santander 0:54:23.7+(40:54.0)
6 Anders Aukland NOR Team Santander 0:54:24.5+(40:54.8)
7 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 0:54:24.8+(40:55.1)
8 Simen Østensen NOR Team BN Bank 0:54:25.2+(40:55.5)
9 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 0:54:25.8+(40:56.1)
10 Vinjar Skogsholm NOR Team Parkettpartner 0:54:26.0+(40:56.3)
11 Rikard Tynell SWE Team Tynell 0:54:26.4+(40:56.7)
12 Chris Andre Jespersen NOR Team Koteng 0:54:26.7+(40:57.0)
13 Ermil Vokuev RUS Russian Marathon Team 0:54:27.4+(40:57.7)
14 Petr Novák CZE Vltava Fund Craft Team 0:54:27.6+(40:57.9)
15 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:54:27.9+(40:58.2)
16 Simen Engebretsen Nordli NOR Team Parkettpartner 0:54:28.1+(40:58.4)
17 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 0:54:28.7+(40:59.0)
18 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team 0:54:29.1+(40:59.4)
19 Jiří Pliska CZE Silvini Madshus team 0:54:29.9+(41:00.2)
20 Vegard Vinje NOR Lyn Ski Moseteråsen 0:54:30.8+(41:01.1)
21 Kjetil Dammen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 0:54:31.2+(41:01.5)
22 Niko Koskela FIN Team Mäenpää 0:54:31.4+(41:01.7)
23 Ilya Chernousov RUS Bauer Ski Team 0:54:31.6+(41:01.9)
24 Torgeir Skare Thygesen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 0:54:32.1+(41:02.4)
25 Alexis Jeannerod FRA Bauer Ski Team 0:54:32.2+(41:02.5)
26 Oskar Kardin SWE Team Santander 0:54:32.9+(41:03.2)
27 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 0:54:33.5+(41:03.8)
28 Runar Skaug Mathisen NOR Team Telemark 0:54:33.7+(41:04.0)
29 Jens Eriksson SWE Team Tynell 0:54:33.8+(41:04.1)
29 Pavel Ondrášek CZE Vltava Fund Craft Team 0:54:33.8+(41:04.1)
31 Bruno Debertolis ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:54:34.3+(41:04.6)
32 Václav Sedláček CZE Silvini Madshus team 0:54:34.8+(41:05.1)
33 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 0:54:35.4+(41:05.7)
34 Francesco Ferrari ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:54:36.0+(41:06.3)
35 Eugeniy Dementiev RUS   0:54:36.1+(41:06.4)
36 Stian Berg NOR Team Synnfjell 0:54:36.8+(41:07.1)
37 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 0:54:37.1+(41:07.4)
38 Jan Šrail CZE Bauer Ski Team 0:54:37.9+(41:08.2)
39 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 0:54:38.6+(41:08.9)
40 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 0:54:39.5+(41:09.8)
41 Thomas EKREN NOR   0:54:39.9+(41:10.2)
42 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng 0:54:40.0+(41:10.3)
43 Andreas Holmberg SWE Team Serneke 0:54:40.4+(41:10.7)
44 Jörgen Brink SWE JBrink Ski Team 0:54:40.6+(41:10.9)
45 Petter Soleng Skinstad NOR   0:54:41.0+(41:11.3)
46 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng 0:54:41.6+(41:11.9)
47 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team 0:54:42.1+(41:12.4)
48 Nikita Stupak RUS Russian Marathon Team 0:54:42.5+(41:12.8)
49 Thomas Gifstad NOR Skigo XC Team 0:54:42.8+(41:13.1)
50 Bob Impola SWE Team Serneke 0:54:43.6+(41:13.9)
51 Anders Høst NOR Team Serneke 0:54:43.7+(41:14.0)
52 Vetle Thyli NOR Team Norgeshus Maxpulse 0:54:44.4+(41:14.7)
53 Michael Kuisle GER Team Forever Nordic 0:54:44.5+(41:14.8)
54 Lukáš Bauer CZE Bauer Ski Team 0:54:55.7+(41:26.0)
55 Magnus Vesterheim NOR Team Parkettpartner 0:55:22.5+(41:52.8)
56 Torleif Syrstad NOR Team Koteng 0:55:23.2+(41:53.5)
57 Thomas Gjestrumbakken NOR Team Parkettpartner 0:55:23.6+(41:53.9)
58 Anton SHIPULIN RUS   0:55:24.3+(41:54.6)
59 Erlend Widerø Hennig NOR Skigo XC Team 0:55:25.5+(41:55.8)
60 Kristoffer Nielsen NOR Skigo XC Team 0:55:27.3+(41:57.6)

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut