Resultater Toblach-Cortina- Ski Classics 6 - Kvinner 2018



Resultater Toblach / Dobbiaco - Cortina - Ski Classics 6 - Kvinner - 50 km, klassisk
Toblach til Cortina, Italia - 3. februar 2018

Arrangementstype: Langrenn

Kvinner som var med i Visma Ski Classics-delen av Toblach-Cortina
NB! Klikk denne linken for alle resultater fra Toblach-Cortina

# first name last name country team time
1 Britta Johansson Norgren SWE Lager 157 Ski Team 2:46:12.2
2 Kateřina Smutná CZE Bauer Ski Team 2:46:12.6+(0.3)
3 Lina Korsgren SWE ÅRE Längdskidklubb 2:46:31.9+(19.6)
4 Sara Lindborg SWE Team Serneke 2:46:40.5+(28.2)
5 Astrid Øyre Slind NOR Team Koteng 2:46:42.2+(29.9)
6 Heli Heiskanen FIN Team Trentino Robinson Trainer 2:47:17.3+(1:05.0)
7 Elena Soboleva RUS   2:48:58.0+(2:45.7)
8 Terhi Pollari FIN Team Mäenpää 2:50:11.5+(3:59.2)
9 Evelina Bångman SWE Team Mäenpää 2:50:12.0+(3:59.7)
10 Roxane Lacroix FRA Bauer Ski Team 2:50:12.6+(4:00.3)
11 Niina Virtanen FIN FullFit Team 2:54:05.5+(7:53.2)
12 Marthe Bjørnsgaard NOR Team Santander 2:55:15.2+(9:02.9)
13 Astrid Kristin Ruud NOR   2:59:19.0+(13:06.7)
14 Karolína Bícová CZE Vltava Fund Craft Team 2:59:42.4+(13:30.1)
15 Jessica Wirth GER Team Forever Nordic 3:02:21.6+(16:09.3)
16 Stine Haugen NOR   3:08:54.7+(22:42.4)
17 Karin Weltert SUI   3:09:00.4+(22:48.1)
18 Torunn Grut NOR   3:10:34.2+(24:21.9)
19 Veronika BROLL ITA   3:16:35.4+(30:23.1)
20 Meta Steinbach Olsson SWE   3:20:44.1+(34:31.8)
21 Helena Henriksson SWE   3:22:11.9+(35:59.6)
22 Cecilia Hedin SWE   3:22:25.3+(36:13.1)
23 Kirsti Midttömme NOR   3:25:19.7+(39:07.4)
24 Lisa Markström SWE   3:27:44.8+(41:32.6)
25 Jadvyga Grinkevic LTU   3:28:07.9+(41:55.6)
26 Carola Noren SWE   3:28:08.6+(41:56.3)
27 Marita Engevik NOR   3:33:03.9+(46:51.6)
28 Maria Heikkilä FIN   3:33:58.7+(47:46.4)
29 Malin Löfgren SWE   3:34:07.8+(47:55.5)
30 Gaelle Pollet FRA   3:34:33.1+(48:20.8)
31 Berit Gunnes NOR   3:34:45.7+(48:33.4)
32 Marit Aadnoey NOR   3:34:50.5+(48:38.2)
33 Giulia GOSETTI ITA   3:34:59.9+(48:47.6)
34 Michela Tessaro ITA   3:35:07.4+(48:55.1)
35 Aita Kaufmann SUI   3:35:13.7+(49:01.4)
36 Evelin Gustafsson SWE   3:36:34.8+(50:22.5)
37 Birgit Vegheim NOR   3:37:34.0+(51:21.7)
38 Kathe Weber GER   3:37:55.2+(51:42.9)
39 Asia Patini ITA   3:38:43.8+(52:31.5)
40 Ingvild Tollefsen NOR   3:41:32.0+(55:19.7)


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +