Tord Asle Gjerdalen. Foto: Rauschendorfer/NordicFocus.

Tord Asle Gjerdalen. Foto: Rauschendorfer/NordicFocus.

Startliste Birken Menn Elite

Alle løpere i Birkebeinerrennets eliteklasse for herrer.

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Startliste for Menn Elite i Birkebeinerrennet 
Fra Rena til Lillehammer - Lørdag 17. mars 2018

Klassen starter klokka 0800 og distansen er 54 kilometer

Se også: Startliste Kvinner

1   Gjerdalen Tord Asle Team Santander
2   Nygaard Andreas Team Santander
4   Hoelgaard Stian Team United Bakeries
5   Chernousov Ilia Bauer Ski Team
6   Kardin Oskar Team Santander
7   Østensen Simen Team BN Bank
8   Fjeld Øyvind Moen Team Santander
9   Pettersen Øystein Team BN Bank
10   Dammen Kjetil Hagtvedt Team Oslo Sportslager - Rustad IL
11   Berdal Tore Bjørset Team United Bakeries
12   Persson Oscar Lager 157 Ski Team
13   Dahl John Kristian Team United Bakeries
14   Byström Fredrik Lager 157 Ski Team
15   Høst Anders Mølmen Team Serneke
16   Thyli Vetle Team Norgeshus Maxpulse
17   Ottosson Markus Lager 157 Ski Team
18   Johansson Marcus Lager 157 Ski Team
19   Thygesen Torgeir Skare Team Oslo Sportslager - Rustad IL
20   Impola Bob Niemi Team Serneke
21   Rezac Stanislav Silvini Madshus Team
22   Holmberg Andreas Team Serneke
23   Eriksson Jens Team Tynell
24   Johnsson Jimmie Lager 157 Ski Team
25   Vokuev Ermil RussianMarathonTeam
26   Debertolis Bruno Team Trentino Robinson Trainer
27   Brigadoi Mauro Team Trentino Robinson Trainer
28   Dvoskin Aleksei RussianMarathonTeam
29   Brink Jörgen JBrink Ski Team
30   Tynell Rikard Team Tynell
31   Jespersen Chris Andre Team Koteng
32   Bauer Lukas Bauer Ski Team
33   Vesterheim Magnus Team Parkettpartner
34   Gifstad Thomas Skigo XC Team
35   Jeannerod Alexis Bauer Ski Team
36   Srail Jan Bauer Ski Team
37   Skogsholm Vinjar Team Parkettpartner
38   Pliska Jiri Silvini Madshus Team
39   Gjestrumbakken Thomas Team Parkettpartner
40   Nordli Simen Engebretsen Team Parkettpartner / Vang Skiløperforening 
41   Kuisle Michael Team Forever Nordic
42   Frost Robin Team Forever Nordic
43   Stocek Fabián Vltava Fund Craft Team
44   Breda Mats Sande SK/Team Telemark
45   Hermo Runar Team Synnfjell
46   Berg Stian Team Synnfjell
47   Frasnelli Loris Team Trentino Robinson Trainer
48   Fenstad Ståle Team Oslo Sportslager - Rustad IL
49   Fellner Adam Bauer Ski Team
50   Nielsen Kristoffer Skigo XC Team
51   Mathisen Runar Skaug Team Telemark
52   Freimuth Thomas xc-ski.de A/N Skimarathon Team
53   Goebel Florian xc-ski.de A/N Skimarathon Team
54   Tyrom Kjetil Team Parkettpartner
55   Smenes Atle Team Oslo Sportslager - Rustad IL
56   Vinje Vegard LYN SKI Moseteråsen
57   Joten Pål Åge Team Synnfjell
58   Hulbak Sigurd Sollien Skigo XC Team
59   Kampenhøy Anders Team Parkettpartner
60   Thele Joar Andreas LYN SKI Moseteråsen
61   Friedl Christoph xc-ski.de A/N Skimarathon Team
62   Gløersen Anders Team Oslo Sportslager - Rustad IL
63   Røgenes Øyvind Suldal il
64   Hulgaard Lasse Team Oslo Sportslager - Rustad IL
65   Grønvold Sondre LYN SKI Moseteråsen
66   Bleken Magnus Team Mosetertoppen Skiline
67   Aadne Nils-Ingar Team BN Bank
68   Tärning Ludwig Team Serneke
69   Kaarby Petter LYN SKI Moseteråsen
70   Jauhojärvi Sami Vuokatti Ski Team Kainuu
71   Novak Petr Vltava Fund Craft Team
82   Almlid Espen Hamar Skiklubb
83   Andersen Fredrik Ole Oldereid Lyn Ski
84   Andersen Iver Tildheim Rustad IL
85   Andersen Jens Gjerdrum il ski
86   Anderssen Eirik Sørgård Lillomarka skiklubb
87   Arnesen Harald Astrup Il Heming
88   Asdøl Eirik Asker Skiklubb / Santander Team 2
89   Aukland Anders Team Santander
90   Aurland Joachim Kjellmyra IL
91   Bakk Audun Melhus Ski
92   Bakken Sivert Vingrom IL
93   Baksjøberget Sander Vang Skiløperforening
94   Baksjøberget Ulrik Vang Skiløperforening
95   Beitmyren Jan Olav Gjøvik skiklubb/ Team Parketpartner
96   Berg Trond Olav Rustad IL
97   Bjerke Espen Harald Team Mosetertoppen Skiline
98   Bjerregaard Eirik Krødsherad IL
99   Bjertnæs Johannes Jevnaker IF ski
100   Bjåland Anders Engene Team Milslukern - Driv Trening
101   Boberg Michael Älvdalens IF SK
102   Bovold Lars Østby
103   Braathen Marcus NTNUI
104   Crona Ragnar Göteborgs Skidklubb
105   Ek Aleksander Aktiv mot kreft
106   Ekrem Ole Eirik Fuglehaug Lillehammer Skiklub
107   Engebretsen Knut Beck Overtoppen / Bull Ski & Kajakk
108   Engseth Lars Lillehammer Skiklub/ Team Mosetertoppen Skiline
109   Eriksson Robert Björkfors GOIF
110   Evensen Ansgar Vind IL
111   Fakstad Stig Morten Vest-Torpa UL/Team Mosetertoppen SKILINE
112   Fikke Trym Halbjørhus Hemsedal IL/Team Hallingdal
113   Fjell Anders Bjørn Myhre Sport
114   Fjell Jon Gunnar Bjørn Myhre Sport
115   Fjellvåg Asbjørn Slagtern Milslukern Sport
116   Flaagen Anders Sønsteby Søndre Ål Sportsklubb
117   Foyn Christian Berge NTNUI Langrenn
118   Gjertveit Christian Skiforeningen / Team Milslukern
119   Gjestrumbakken Marius  
120   Gotting Martin Ulricehamns IF
121   Grøthe Ståle Gjelleråsen IF
122   Gullhav Anders Oslo Sportslager/Vestbyen IL
123   Gullikstad Henrik Lillehammer Skiklub
124   Gurandsrud Lars Knipen Kneikelag
125   Hamnes Vegard Lillehammer Skiklub
126   Haneberg Sondre Oppegård IL
127   Hatlen Knut Anders Stranda IL
128   Haug Henrik Fossum IF
129   Helgestad Fredrik Hamar Skiklubb
130   Hestetræet Kristoffer Lillehammer Skiklub
131   Hoel Johan Åsen IL
132   Holen Espen Honganvik Magnor UL
133   Holm Sindre IL Jardar/Team Vestmarka
134   Holmström Isac NTNUI
135   Hulbak Ole NTNUI
136   Hulløen Tor Einar Eggedal IL
137   Hægeland Tor Olav Nesheim Rustad IL
138   Hårstad Simen Rennebu IL
139   Ihlebæk Harald Bækkelagets SK
140   Ihlebæk Petter Drøbak-Frogn IL
141   Instanes Daniel Fana IL
142   Jansen Ola Raaum Spillum IL
143   Jansson Ulf Östervåla IF
144   Johannessen Eirik Olympia Sport/Oseberg Skilag
145   Kaiv Taavi TEAM NOBE
146   Kanto Johan IK Stern
147   Karlsen Anders Nesodden
148   Karsrud Stian Team Norgeshus Maxpulse
149   Kirkeng Andreas IL ROS - ski / Team Drammen
150   Kirkeng Ole Marius IL ROS - ski / Team Drammen
151   Kjennerud Eivind Sande Sportsklubb
152   Kjærnsli Henrik Lillehammer Skiklub
153   Knotten Sivert IL Runar/ Team Telemark 
154   Korpela Heikki Pyhäjärven Pohti
155   Kristiansen Rudi OSI langrenn
156   Kvåle Gaute Røldal il/TVV
157   Lamøy Kristoffer Åsen IL
158   Leirdal Mats Bjørnar IL Bjørn
159   Lorier Baptiste Team Grenoble
160   Löf Ronnie Högbo GIF
161   Løkkeborg Tryg-Arne Alnes Emblem IL
162   Meland Johan Eirik Markane IL
163   Meløy Jakob NTNUI
164   Mikalsen Håkon Nordreisa IL/Team Oslo Sportslager
165   Moen Vebjørn  Tverlandet IL
166   Myhre Christian Melsom Team Milslukern Sport-Driv Trening
167   Mølmen Knut Sindre Konnerud IL Ski / Northern Eel
168   Nermoen Jonas Etnedal Skilag
169   Nilsen Fredrik L Superski/Heming IL
170   Niord Gustaf Vreta somk
171   Nordström Pontus Team Serenke
172   Nyeng Emil Ringebu-Fåvang skiklubb
173   Nævestad Morten LYN SKI Moseteråsen
174   Offigstad Henning Halvorsen Øyer-Tretten IF
175   Offigstad Oddvin Halvorsen Øyer-Tretten IF
176   Oppegaard Mathias Mangenfjellet Turlag
177   Pedersen Morten Eide Team BN Bank
178   Persen Espen Lyn Ski
179   Ramse Sondre Otra Il
180   Ramstad Simen Vind IL
181   Riege Amund Rustad IL
182   Rolfsen Simen Lyn Ski
183   Ryttervold Ivar Andre Åsen IL - Team Sportsmanden
184   Røer Sigurd Lund Bækkelagets SK
185   Schwencke Fredrik LYN SKI Moseteråsen
186   Sedlacek Michael Silvini Madshus Team
188   Solbakken Fred Anders Bjørn Myre Sport/ Team 6847
189   Sollie Henrik Team BraaSport
190   Stakston Petter Søre Ål IL
191   Steien Aasmund Kjøllmoen Tolga IL
192   Stengrundet Tore Team Sentrum Sport Trysil
193   Stokkeland Petter Tistedalen Fl
195   Stølen Erling Viljugrein Team Parkettpartner
196   Svendby Stian LYN SKI Moseteråsen
197   Svendsby Marius Tistedalen-FL
198   Syversen Gøran Harestua IL
199   Sørensen Anders Bækkelagets SK
200   Sørensen Lars Rustad IL
201   Sørlie Espen Aleksander Team Sentrum Sport Trysil
202   Sørum Hans Kristian MjøsSki
203   Taugbøl Håvard Lillehammer Skiklub
204   Tosterud Ola Kristoffer Nes Ski
205   Unneberg Johan Tistedalen Fl
206   Valmestad Truls SKD BIL/Gjelleråsen IF 
207   Vika Jonas NTG Lillehammer - Mjøsski
208   Viken Øyvind Team Parkettpartner. Åsmarka il.
209   Vollan Erling Pettersen Høybråten og Stovner IL/Team Oslo Sportslager
210   Vollset Kristoffer By Klæbu IL
211   Aakervik Espen Fet Skiklubb
212   Aaland Reinar Hornindal IL
213   Amundsen Jonas Nes Ski
214   Bjørnbakken Tony Skarnes IL
215   Christiansen Erling Team BraaSport
216   Dønnestad Henrik Gulset IF/Team Telemark
217   Gigernes Ådne Nes Ski
218   Hammer Kristian Riseth Skanska Aktiv / Børsa IL
219   Hanssen John Christian Deighan OPIL
220   Hefre Lars Steinar Sport 1 Storgata
221   Hennig Erlend Widerøe Skigo XC Team
222   Jelstad Stian Stærkeby Rustad IL
223   Johaug Karstein Jr Team Telemark
224   Livers Toni Skigo XC Team
226   Sjøli Mattis Halmsås & Omegn skilag/ Oslo Sportslager
227   Sjöstrand Carl jbrink skiteam
228   Skinstad Mårten Soleng Team Sport 1 Skinstad
229   Stigen Jørgen Fredrikstad Skiklubb / Team Craft Østfold
230   Thorvik David Kjelsås IL
231   Øiseth Klaus Team Milslukern/Driv trening
232   Ishikawa Kentaro Team Synnfjell
233   Aarrestad Magnus Lian Sandnes IL
234   Engebakken Jonas Nordbygda/Løten Ski
235   Brøto Emil Intelhus Gol Il
236   Dahl Svein Halvor Team Telemark
237   Frorud Espen Udjus  
238   Gabrielsen Sjur Obrestad Milslukern Sport
239   Godli Eivind Haakenstad Milslukern Sport
241   Jenssen Matz William Milslukern Sport
242   Koffeld Ragnar Gundersen Milslukern Sport
243   Myking Jørgen Christoffer Milslukern Sport
244   Robstad Bjørn Moelven IL, Milslukern Sport
245   Thorstensen Erik Lippestad Aktiv mot kreft

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut