Birken - Birkebeinerrennet: Passering 9 av 54 km - Skramstadsætra

9 av 54 kilometer er unnagjort i lørdagens langløp i Visma Ski Classics, Birkebeinerrennet.

Snaut 9 av 54 kilometer er unnagjort i lørdagens langløp, Birkebeinerrennet.

Dette er stillingen i rennet som inngår i Visma Ski Classics:

Kvinner (menn nedenfor)

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 509 Justyna Kowalczyk Team Trentino Robinson Trainer 37:03,1 +0:00
2 502 Katerina Smutna Bauer Ski Team 37:53,4 +0:50
3 504 Astrid Øyre Slind Team Koteng 37:54,0 +0:51
4 594 Emilie Fleten Gol Il 39:32,0 +2:29
5 517 Chelsea Holmes APU Nordic Ski Center 39:47,1 +2:44
6 501 Britta Johansson Norgren Lager 157 Ski Team 39:55,2 +2:52
7 505 Lina Korsgren Åre Längdskidklubb 40:08,0 +3:05
8 531 Marit Engeseth Team Milslukern-Driv Trening 40:10,0 +3:07
9 579 Anne Kristine Nevin Byaasen Skiklub 41:01,9 +3:59
10 582 Magni Smedås Lillehammer Skiklub 41:07,6 +4:04
11 512 Ingeborg Dahl Skigo XC Team 41:18,6 +4:16
12 511 Marthe Kristine Hafsahl Karset Team Parkettpartner/Vang Skiløperforening 41:20,1 +4:17
13 518 Erika  Flowers SMS T2 41:20,6 +4:18
14 549 Kromer Marie Haute Savoie Nordic Team 41:21,1 +4:18
15 583 Elebro Sofie Team Santander 41:21,9 +4:19
16 555 Amalie Ous Nes Ski/Team Veidekke Oslofjord 41:47,1 +4:44
17 537 Anniken Hjellbakk Hole Sunnylven 41:47,7 +4:45
18 515 Berit Gjelten Team Synnfjell 41:49,5 +4:46
19 506 Heli Annika Heiskanen Team Trentino Robinson Trainer 42:05,1 +5:02
20 586 Marit Vala Rustad IL 42:06,3 +5:03
21 514 Zuzana Kocumova Silvini Madshus Team 42:06,6 +5:04
22 553 Britt Ingunn Moian Nydal OSI 42:07,1 +5:04
23 593 Karen Marie Håkonsen Kjellmyra IL 42:09,5 +5:06
24 575 Seraina Boner Skigo XC Team 42:14,6 +5:12
25 590 Emilie Kongsten Åsen IL 42:16,6 +5:14
26 543 Inger Hegstad Krüger Lyn Ski 42:18,5 +5:15
27 561 Franziska Skogsholm Åslia skilag 42:19,5 +5:16
28 513 Roxane Lacroix Bauer Ski Team 42:31,8 +5:29
29 525 Anne Maren Utne Belsby Tema Milslukern- Driv trening/ Kjelsås IL 42:47,1 +5:44
30 544 Karoline Holsen Kyte Førde il 43:00,8 +5:58
31 595 Hilde Gjermundshaug Pedersen Nybygda IL/Team ParkettPartner 43:07,1 +6:04
32 558 Astrid Kristin Ruud Hakadal / Hufserypene 43:11,8 +6:09
33 508 Laila Kveli Team Tynell 43:19,5 +6:16
34 532 Helene Marie Fossesholm Eiker Skiklubb 43:41,8 +6:39
35 530 Margrete Dyrhovd Krødsherad IL/ Team Synnfjell 43:44,1 +6:41
36 522 Ragnhild Amlie IL TRY 43:46,4 +6:43
37 572 Karoline Bye Øren Lillehammer skiklubb 44:27,8 +7:25
38 598 Inka Komonen NTNUI Langrenn 44:28,6 +7:26
39 520 Laura Mccabe   44:29,3 +7:26
40 578 Thea Maurtvedt Slitu IF 44:30,0 +7:27
41 534 Tuva Ertzaas Granøien Bærums Verk og Hauger IF 44:31,2 +7:28
42 562 Emily Stitt OSI langrenn 45:17,6 +8:15
43 576 Noora Kivikko Vltava Fund Craft Team 45:17,7 +8:15
44 566 Maren Thomasgaard Team Milslukern - Driv Trening 45:18,1 +8:15
45 550 Unni Persson Moseby Kjelsås IL 45:19,0 +8:16
46 571 Gina Flugstad Øistuen LYN SKI Moseteråsen 45:19,6 +8:17
47 560 Hege Skari Lillehammer Skiklub 45:20,3 +8:17
48 569 Venche Vestbakken Raufoss IL / GOBB BIL 45:21,0 +8:18
49 548 Ingeborg Kristine Lind Knipen Kneikelag 45:22,0 +8:19
50 541 Sofia Johansson Team raske gutter og SKIPAC 45:23,4 +8:20
51 570 Berit Vestermo Hovin il 45:24,1 +8:21
52 523 Tonje Andersen Strandbygda il 45:24,9 +8:22
53 533 Ingerid Fredriksen Lillehammer Skiklub 45:34,9 +8:32
54 529 Camilla Høivik Carlsen   45:36,8 +8:34
55 589 Kari Øvsthus OPIL 45:37,4 +8:34
56 557 Ellen Rolijordet Kolbukameratene IL 45:38,2 +8:35
57 554 Meta Steinbach Olsson Ronneby OK 45:38,9 +8:36
58 584 Sigrid Stakston Søre Ål IL 45:40,2 +8:37
59 540 Anne Christine Bull Haaversen Fossum/ØHIL 45:50,7 +8:48
60 573 Melina Meyer Magulas Lyn Ski 46:11,4 +9:08
61 564 Lin Iren Sætre Team Sentrum Sport Trysil 46:12,7 +9:10
62 556 Pia Helene Paulsen Team Oslo Sportslager - Rustad IL 46:22,1 +9:19
63 581 Martine Slokvik Ottestad IL Ski 46:41,0 +9:38
64 535 Linda Helland Bull Ski & Kajakk 46:44,5 +9:41
65 524 Eline G Andresen Aktiv mot kreft 46:58,0 +9:55
66 516 Barbro Sætha LYN SKI Moseteråsen 47:09,2 +10:06
67 588 Ingvild Bratlie NTNUI 47:14,9 +10:12
68 547 Åse H Laukli Lervik Asker Skiklubb 48:03,6 +11:00
69 545 Kristin Eitrem Landmark Fossum RD / Milslukern Driv 48:19,7 +11:17
70 565 Ingrid Sørum Gjelleråsen IF 48:37,7 +11:35
71 527 Ragnhild Bolstad Åslia skilag/Sport 1 Rena 48:48,7 +11:46
72 568 Mari Anette Undlien Lyn Ski / PwC BIL 48:59,8 +11:57
73 536 Gro Siljan Hjukse BK Ski 49:38,6 +12:36
74 538 Camilla Hott Ullensaker skiklubb 49:40,0 +12:37
75 597 Mathilde Rønning Vikersund IF 49:46,4 +12:43
76 559 Kristine Gjelsvik Rønningen Nittedal IL 49:48,6 +12:46
77 591 Aurora Ulsaker Bjørn Vang Skiløperforening 49:53,4 +12:50
78 539 Anne Hørsand Ilseng il 50:02,9 +13:00
79 528 Marianne Byfuglien MjøsSki 50:06,5 +13:03

Menn (kvinner ovenfor)

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 25 Ermil Vokuev RussianMarathonTeam 31:14,2 +0:00
1 131 Johan Hoel Åsen IL 31:14,2 +0:00
3 251 Mattis Stenshagen Follebu Skiklubb 31:21,5 +0:07
4 2 Andreas Nygaard Team Santander 31:22,0 +0:08
5 236 Svein Halvor Dahl Team Telemark 31:23,2 +0:09
6 190 Petter Stakston Søre Ål IL 31:23,8 +0:10
7 89 Anders Aukland Team Santander 31:24,4 +0:10
8 1 Tord Asle Gjerdalen Team Santander 31:26,5 +0:12
9 156 Gaute Kvåle Røldal il/TVV 31:27,3 +0:13
10 15 Anders Mølmen Høst Team Serneke 31:29,1 +0:15
11 31 Chris Andre Jespersen Team Koteng 31:29,3 +0:15
12 6 Oskar Kardin Team Santander 31:30,0 +0:16
13 5 Ilia Chernousov Bauer Ski Team 31:30,5 +0:16
13 177 Morten Eide Pedersen Team BN Bank 31:30,5 +0:16
15 224 Toni Livers Skigo XC Team 31:32,0 +0:18
16 164 Håkon Mikalsen Nordreisa IL/Team Oslo Sportslager 31:32,8 +0:19
17 11 Tore Bjørset Berdal Team Koteng 31:33,7 +0:20
18 35 Alexis Jeannerod Bauer Ski Team 31:34,2 +0:20
19 8 Øyvind Moen Fjeld Team Santander 31:34,7 +0:20
19 4 Stian Hoelgaard Team Koteng 31:34,7 +0:21
21 60 Joar Andreas Thele LYN SKI Moseteråsen 32:20,4 +1:06
22 16 Vetle Thyli Team Norgeshus Maxpulse 32:21,4 +1:07
23 9 Øystein Pettersen Team BN Bank 32:22,6 +1:08
24 237 Espen Udjus Frorud   32:23,2 +1:09
25 137 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 32:23,4 +1:09
26 13 Torleif Syrstad Team Koteng 32:23,5 +1:09
27 216 Henrik Dønnestad Gulset IF/Team Telemark 32:24,0 +1:10
28 51 Runar Skaug Mathisen Team Telemark 32:38,4 +1:24
29 34 Thomas Gifstad Skigo XC Team 32:40,8 +1:27
30 21 Stanislav Rezac Silvini Madshus Team 32:54,7 +1:40
31 19 Torgeir Skare Thygesen Team Oslo Sportslager - Rustad IL 33:03,8 +1:50
32 200 Lars Sørensen Rustad IL 33:05,4 +1:51
33 62 Anders Gløersen Team Oslo Sportslager - Rustad IL 33:05,9 +1:52
34 29 Jörgen Brink JBrink Ski Team 33:06,3 +1:52
35 38 Jiri Pliska Silvini Madshus Team 33:06,8 +1:53
36 65 Sondre Grønvold LYN SKI Moseteråsen 33:07,3 +1:53
37 83 Fredrik Ole Oldereid Andersen Lyn Ski 33:07,7 +1:53
38 17 Markus Ottosson Lager 157 Ski Team 33:12,6 +1:58
39 30 Rikard Tynell Team Tynell 33:13,0 +1:59
40 257 Petter Jr Northug Strindheim IL 33:13,6 +1:59
41 154 Heikki Korpela Pyhäjärven Pohti 33:14,1 +2:00
42 71 Petr Novak Vltava Fund Craft Team 33:14,8 +2:01
43 46 Stian Berg Team Synnfjell 33:15,4 +2:01
44 172 Emil Nyeng Ringebu-Fåvang skiklubb 33:21,0 +2:07
45 139 Harald Ihlebæk Bækkelagets SK 33:21,6 +2:07
46 40 Simen Engebretsen Nordli Team Parkettpartner / Vang Skiløperforening 33:22,7 +2:09
47 125 Vegard Hamnes Lillehammer Skiklub 33:23,6 +2:09
48 10 Kjetil Hagtvedt Dammen Team Oslo Sportslager - Rustad IL 33:25,2 +2:11
49 238 Sjur Obrestad Gabrielsen Milslukern Sport 33:25,8 +2:12
50 171 Pontus Nordström Team Serenke 33:26,3 +2:12
51 14 Fredrik Byström Lager 157 Ski Team 33:26,8 +2:13
52 28 Aleksei Dvoskin RussianMarathonTeam 33:27,2 +2:13
53 88 Eirik Asdøl Asker Skiklubb / Santander Team 2 33:28,1 +2:14
54 22 Andreas Holmberg Team Serneke 33:34,2 +2:20
55 36 Jan Srail Bauer Ski Team 33:35,4 +2:21
56 149 Andreas Kirkeng IL ROS - ski / Team Drammen 33:35,8 +2:22
57 123 Henrik Gullikstad Lillehammer Skiklub 33:36,4 +2:22
58 87 Harald Astrup Arnesen Il Heming 33:37,2 +2:23
59 56 Vegard Vinje LYN SKI Moseteråsen 33:43,1 +2:29
60 27 Mauro Brigadoi Team Trentino Robinson Trainer 33:52,5 +2:38
61 37 Vinjar Skogsholm Team Parkettpartner 33:52,6 +2:38
62 52 Thomas Freimuth xc-ski.de A/N Skimarathon Team 33:53,1 +2:39
63 49 Adam Fellner Bauer Ski Team 34:08,1 +2:54
64 230 David Thorvik Kjelsås IL 34:08,6 +2:54
65 23 Jens Eriksson Team Tynell 34:08,9 +2:55
66 86 Eirik Sørgård Anderssen Lillomarka skiklubb 34:16,2 +3:02
67 84 Iver Tildheim Andersen Rustad IL 34:17,1 +3:03
68 39 Thomas Gjestrumbakken Team Parkettpartner 34:22,9 +3:09
69 112 Trym Halbjørhus Fikke Hemsedal IL/Team Hallingdal 34:23,3 +3:09
70 219 John Christian Deighan Hanssen OPIL 34:24,0 +3:10
71 193 Petter Stokkeland Tistedalen Fl 34:24,4 +3:10
72 178 Espen Persen Lyn Ski 34:24,8 +3:11
73 223 Karstein Johaug Team Telemark 34:25,2 +3:11
74 203 Håvard Taugbøl Lillehammer Skiklub 34:25,8 +3:12
75 47 Loris Frasnelli Team Trentino Robinson Trainer 34:33,9 +3:20
76 26 Bruno Debertolis Team Trentino Robinson Trainer 34:34,0 +3:20
77 97 Espen Harald Bjerke Team Mosetertoppen Skiline 34:35,2 +3:21
78 50 Kristoffer Nielsen Skigo XC Team 34:43,0 +3:29
79 94 Ulrik Baksjøberget Vang Skiløperforening 34:43,9 +3:30
80 159 Baptiste Lorier Team Grenoble 34:44,5 +3:30
81 148 Stian Karsrud Team Norgeshus Maxpulse 34:45,1 +3:31
82 175 Oddvin Halvorsen Offigstad Øyer-Tretten IF 34:45,8 +3:32
83 185 Fredrik Schwencke LYN SKI Moseteråsen 34:46,2 +3:32
84 215 Erling Christiansen Team BraaSport 34:46,7 +3:32
85 105 Aleksander Ek Aktiv mot kreft 34:49,6 +3:35
86 92 Sivert Bakken Vingrom IL 34:50,1 +3:36
87 235 Emil Intelhus Brøto Gol Il 34:50,8 +3:37
88 179 Sondre Ramse Otra Il 34:51,3 +3:37
89 202 Hans Kristian Sørum MjøsSki 34:53,8 +3:40
90 141 Daniel Instanes Fana IL 34:54,2 +3:40
91 153 Sivert Knotten IL Runar/ Team Telemark 34:55,7 +3:41
92 45 Runar Hermo Team Synnfjell 34:56,5 +3:42
93 115 Asbjørn Slagtern Fjellvåg Milslukern Sport 35:00,6 +3:46
94 176 Mathias Oppegaard Mangenfjellet Turlag 35:01,1 +3:47
95 213 Jonas Amundsen Nes Ski 35:01,6 +3:47
96 41 Michael Kuisle Team Forever Nordic 35:05,2 +3:51
97 181 Amund Riege Rustad IL 35:05,6 +3:51
98 151 Eivind Kjennerud Sande Sportsklubb 35:06,8 +3:53
99 32 Lukas Bauer Bauer Ski Team 35:07,1 +3:53
100 96 Trond Olav Berg Rustad IL 35:11,4 +3:57
101 109 Robert Eriksson Björkfors GOIF 35:12,5 +3:58
102 44 Mats Breda Sande SK/Team Telemark 35:17,5 +4:03
103 221 Erlend Widerøe Hennig Skigo XC Team 35:17,9 +4:04
104 18 Marcus Johansson Lager 157 Ski Team 35:18,5 +4:04
105 158 Mats Bjørnar Leirdal IL Bjørn 35:22,3 +4:08
106 129 Fredrik Helgestad Hamar Skiklubb 35:22,9 +4:09
107 99 Johannes Bjertnæs Jevnaker IF ski 35:24,0 +4:10
108 209 Erling Pettersen Vollan Høybråten og Stovner IL/Team Oslo Sportslager 35:31,4 +4:17
109 117 Christian Berge Foyn NTNUI Langrenn 35:31,8 +4:18
110 206 Truls Valmestad SKD BIL/Gjelleråsen IF 35:32,6 +4:18
111 150 Ole Marius Kirkeng IL ROS - ski / Team Drammen 35:36,0 +4:22
112 110 Ansgar Evensen Vind IL 35:36,9 +4:23
113 218 Kristian Riseth Hammer Skanska Aktiv / Børsa IL 35:51,1 +4:37
113 136 Tor Einar Hulløen Eggedal IL 35:51,1 +4:37
115 108 Lars Engseth Lillehammer Skiklub/ Team Mosetertoppen Skiline 35:53,0 +4:39
116 66 Magnus Bleken Team Mosetertoppen Skiline 35:53,8 +4:40
117 111 Stig Morten Fakstad Vest-Torpa UL/Team Mosetertoppen SKILINE 35:54,3 +4:40
118 207 Jonas Vika NTG Lillehammer - Mjøsski 35:54,6 +4:40
119 161 Tryg-Arne Alnes Løkkeborg Emblem IL 35:55,6 +4:41
120 85 Jens Andersen Gjerdrum il ski 35:56,1 +4:42
121 152 Henrik Kjærnsli Lillehammer Skiklub 35:58,2 +4:44
122 102 Lars Bovold Østby 35:59,6 +4:45
123 126 Sondre Haneberg Oppegård IL 36:02,2 +4:48
124 210 Kristoffer By Vollset Klæbu IL 36:02,9 +4:49
125 204 Ola Kristoffer Tosterud Nes Ski 36:03,9 +4:50
126 180 Simen Ramstad Vind IL 36:04,4 +4:50
127 184 Sigurd Lund Røer Bækkelagets SK 36:05,3 +4:51
128 199 Anders Sørensen Bækkelagets SK 36:06,0 +4:52
129 191 Aasmund Kjøllmoen Steien Tolga IL 36:06,6 +4:52
130 250 Thomas  Hetland Helleland IL 36:07,0 +4:53
131 166 Christian Melsom Myhre Team Milslukern Sport-Driv Trening 36:07,5 +4:53
132 208 Øyvind Viken Team Parkettpartner. Åsmarka il. 36:08,5 +4:54
133 254 Aksel Rosenvinge Oseberg Skilag 36:09,5 +4:55
134 127 Knut Anders Hatlen Stranda IL 36:16,0 +5:02
135 222 Stian Stærkeby Jelstad Rustad IL 36:17,3 +5:03
136 196 Stian Svendby LYN SKI Moseteråsen 36:18,9 +5:05
137 244 Bjørn Robstad Moelven IL, Milslukern Sport 36:19,6 +5:05
138 68 Ludwig Tärning Team Serneke 36:20,5 +5:06
139 186 Michael Sedlacek Silvini Madshus Team 36:23,0 +5:09
140 169 Fredrik L Nilsen Superski/Heming IL 36:27,2 +5:13
141 241 Matz William Jenssen Milslukern Sport 36:27,6 +5:13
142 70 Sami Jauhojärvi Vuokatti Ski Team Kainuu 36:28,2 +5:14
143 130 Kristoffer Hestetræet Lillehammer Skiklub 36:29,0 +5:15
144 183 Ivar Andre Ryttervold Åsen IL - Team Sportsmanden 36:29,2 +5:15
145 212 Reinar Aaland Hornindal IL 36:29,5 +5:15
146 103 Marcus Braathen NTNUI 36:29,9 +5:16
147 59 Anders Kampenhøy Team Parkettpartner 36:30,2 +5:16
148 192 Tore Stengrundet Team Sentrum Sport Trysil 36:30,4 +5:16
149 100 Anders Engene Bjåland Team Milslukern - Driv Trening 36:30,6 +5:16
150 116 Anders Sønsteby Flaagen Søndre Ål Sportsklubb 36:32,8 +5:19
151 138 Simen Hårstad Rennebu IL 36:33,5 +5:19
152 188 Fred Anders Solbakken Bjørn Myre Sport/ Team 6847 36:34,3 +5:20
153 58 Sigurd Sollien Hulbak Skigo XC Team 36:35,4 +5:21
154 170 Gustaf Niord Vreta somk 36:44,6 +5:30
155 113 Anders Fjell Bjørn Myhre Sport 37:01,4 +5:47
156 198 Gøran Syversen Harestua IL 37:02,2 +5:48
157 256 Øyvind Waage Hanssen-Bauer Vestbyen IL 37:03,2 +5:49
158 43 Fabián Stocek Vltava Fund Craft Team 37:05,0 +5:51
159 246 Gaute Eriksen IL R.O.S. 37:06,4 +5:52
160 145 Taavi Kaiv TEAM NOBE 37:07,1 +5:53
161 174 Henning Halvorsen Offigstad Øyer-Tretten IF 37:07,9 +5:54
162 167 Knut Sindre Mølmen Konnerud IL Ski / Northern Eel 37:09,5 +5:55
163 132 Espen Honganvik Holen Magnor UL 37:10,9 +5:57
164 82 Espen Almlid Hamar Skiklubb 37:11,0 +5:57
165 133 Sindre Holm IL Jardar/Team Vestmarka 37:13,2 +5:59
166 101 Michael Boberg Älvdalens IF SK 37:14,5 +6:00
167 118 Christian Gjertveit Skiforeningen / Team Milslukern 37:19,2 +6:05
168 42 Robin Frost Team Forever Nordic 37:20,0 +6:06
169 165 Vebjørn  Moen Tverlandet IL 37:22,5 +6:08
169 245 Erik Lippestad Thorstensen Aktiv mot kreft 37:22,5 +6:08
171 91 Audun Bakk Melhus Ski 37:23,4 +6:09
172 157 Kristoffer Lamøy Åsen IL 37:25,9 +6:12
173 229 Jørgen Stigen Fredrikstad Skiklubb / Team Craft Østfold 37:30,0 +6:16
174 232 Kentaro Ishikawa Team Synnfjell 37:30,9 +6:17
175 195 Erling Viljugrein Stølen Team Parkettpartner 37:31,4 +6:17
176 242 Ragnar Gundersen Koffeld Team Milslukern - Driv Trening 37:31,7 +6:17
177 168 Jonas Nermoen Etnedal Skilag 37:33,1 +6:19
178 173 Morten Nævestad LYN SKI Moseteråsen 37:33,9 +6:20
179 67 Nils-Ingar Aadne Team BN Bank 37:36,4 +6:22
180 20 Bob Niemi Impola Team Serneke 37:47,2 +6:33
181 205 Johan Unneberg Tistedalen Fl 37:52,1 +6:38
182 300 Ola Nygård Snellingen   37:54,6 +6:40
183 189 Henrik Sollie Team BraaSport 37:55,5 +6:41
184 162 Johan Eirik Meland Markane IL 37:58,0 +6:44
185 160 Ronnie Löf Högbo GIF 37:58,5 +6:44
186 248 Vegard Kjøs Egge Øystre Slidre il 38:04,2 +6:50
187 48 Ståle Fenstad Team Oslo Sportslager - Rustad IL 38:11,1 +6:57
188 69 Petter Kaarby LYN SKI Moseteråsen 38:23,7 +7:09
189 124 Lars Gurandsrud Knipen Kneikelag 38:35,2 +7:21
190 114 Jon Gunnar Fjell Bjørn Myhre Sport 38:36,1 +7:22
191 98 Eirik Bjerregaard Krødsherad IL 38:37,4 +7:23
192 163 Jakob Meløy NTNUI 38:46,0 +7:32
193 140 Petter Ihlebæk Drøbak-Frogn IL 38:46,3 +7:32
194 249 Ola Erling Korbøl Kjellmyra / Hoka One One 38:49,5 +7:35
195 55 Atle Smenes Team Oslo Sportslager - Rustad IL 38:50,1 +7:36
196 54 Kjetil Tyrom Team Parkettpartner 38:50,7 +7:37
197 143 Ulf Jansson Östervåla IF 38:54,3 +7:40
198 134 Isac Holmström NTNUI 39:01,9 +7:48
199 243 Jørgen Christoffer Myking Milslukern Sport 39:08,3 +7:54
200 104 Ragnar Crona Göteborgs Skidklubb 39:09,4 +7:55
201 63 Øyvind Røgenes Suldal il 39:11,2 +7:57
202 231 Klaus Øiseth Team Milslukern/Driv trening 39:12,9 +7:59
203 147 Anders Karlsen Nesodden 39:16,4 +8:02
204 106 Ole Eirik Fuglehaug Ekrem Lillehammer Skiklub 39:17,6 +8:03
205 142 Ola Raaum Jansen Spillum IL 39:38,6 +8:24
206 155 Rudi Kristiansen OSI langrenn 40:01,6 +8:47
207 107 Knut Beck Engebretsen Overtoppen / Bull Ski & Kajakk 40:04,8 +8:51
208 121 Ståle Grøthe Gjelleråsen IF 40:11,7 +8:57
209 214 Tony Bjørnbakken Skarnes IL 40:20,0 +9:06
210 220 Lars Steinar Hefre Sport 1 Storgata 40:21,7 +9:08
211 135 Ole Hulbak NTNUI 40:25,5 +9:11
212 239 Eivind Haakenstad Godli Milslukern Sport 40:28,2 +9:14
213 128 Henrik Haug Fossum IF 40:31,8 +9:18
214 120 Martin Gotting Ulricehamns IF 40:33,0 +9:19
215 227 Carl Sjöstrand jbrink skiteam 41:31,6 +10:17
216 253 Marius Osvold Strandbygda il 41:33,8 +10:20
217 144 Eirik Johannessen Olympia Sport/Oseberg Skilag 42:31,5 +11:17
218 53 Florian Goebel xc-ski.de A/N Skimarathon Team 43:36,0 +12:22
219 146 Johan Kanto Göteborgs Skidklubb 43:45,3 +12:31
220 233 Magnus Lian Aarrestad Sandnes IL 43:55,7 +12:42
221 197 Marius Svendsby Tistedalen-FL 43:56,0 +12:42
222 57 Pål Åge Joten Team Synnfjell 44:25,8 +13:12
223 234 Jonas Engebakken Nordbygda/Løten Ski 44:28,0 +13:14
224 61 Christoph Friedl xc-ski.de A/N Skimarathon Team 44:38,9 +13:25
225 33 Magnus Vesterheim Team Parkettpartner 50:32,9 +19:19


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +