Birken - Birkebeinerrennet: Passering 28 av 54 km - Kvarstad

Vel 28 av 54 kilometer er unnagjort i lørdagens langløp i Visma Ski Classics, Birkebeinerrennet.



Vel 28 av 54 kilometer er unnagjort i lørdagens langløp, Birkebeinerrennet.

Dette er stillingen i rennet som inngår i Visma Ski Classics:

Kvinner (menn nedenfor)

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 509 Justyna Kowalczyk Team Trentino Robinson Trainer 1:43:41,9 +0:00
2 504 Astrid Øyre Slind Team Koteng 1:46:24,4 +2:42
3 502 Katerina Smutna Bauer Ski Team 1:46:25,1 +2:43
4 594 Emilie Fleten Gol Il 1:49:49,5 +6:08
5 501 Britta Johansson Norgren Lager 157 Ski Team 1:51:47,0 +8:05
6 517 Chelsea Holmes APU Nordic Ski Center 1:52:26,5 +8:45
7 505 Lina Korsgren Åre Längdskidklubb 1:52:47,2 +9:05
8 531 Marit Engeseth Team Milslukern-Driv Trening 1:53:09,5 +9:28
9 582 Magni Smedås Lillehammer Skiklub 1:53:15,3 +9:33
10 511 Marthe Kristine Hafsahl Karset Team Parkettpartner/Vang Skiløperforening 1:54:59,5 +11:18
11 549 Kromer Marie Haute Savoie Nordic Team 1:55:46,0 +12:04
12 518 Erika  Flowers SMS T2 1:55:46,7 +12:05
13 583 Elebro Sofie Team Santander 1:55:47,4 +12:05
14 512 Ingeborg Dahl Skigo XC Team 1:55:58,1 +12:16
15 506 Heli Annika Heiskanen Team Trentino Robinson Trainer 1:56:18,0 +12:36
16 553 Britt Ingunn Moian Nydal OSI 1:56:19,0 +12:37
17 515 Berit Gjelten Team Synnfjell 1:56:19,3 +12:37
18 537 Anniken Hjellbakk Hole Sunnylven 1:56:20,3 +12:38
19 579 Anne Kristine Nevin Byaasen Skiklub 1:56:21,1 +12:39
20 555 Amalie Ous Nes Ski/Team Veidekke Oslofjord 1:56:26,8 +12:45
21 575 Seraina Boner Skigo XC Team 1:57:21,7 +13:40
22 513 Roxane Lacroix Bauer Ski Team 1:57:44,2 +14:02
23 586 Marit Vala Rustad IL 1:57:59,8 +14:18
24 514 Zuzana Kocumova Silvini Madshus Team 1:58:07,7 +14:26
25 525 Anne Maren Utne Belsby Tema Milslukern- Driv trening/ Kjelsås IL 1:58:48,4 +15:06
26 593 Karen Marie Håkonsen Kjellmyra IL 1:58:49,3 +15:07
27 590 Emilie Kongsten Åsen IL 1:58:56,1 +15:14
28 508 Laila Kveli Team Tynell 1:59:12,9 +15:31
29 595 Hilde Gjermundshaug Pedersen Nybygda IL/Team ParkettPartner 1:59:38,6 +15:57
30 543 Inger Hegstad Krüger Lyn Ski 1:59:45,7 +16:04
31 561 Franziska Skogsholm Åslia skilag 2:00:34,0 +16:52
32 558 Astrid Kristin Ruud Hakadal / Hufserypene 2:01:27,3 +17:45
33 530 Margrete Dyrhovd Krødsherad IL/ Team Synnfjell 2:03:20,2 +19:38
34 578 Thea Maurtvedt Slitu IF 2:03:20,8 +19:39
35 571 Gina Flugstad Øistuen LYN SKI Moseteråsen 2:03:25,4 +19:43
36 523 Tonje Andersen Strandbygda il 2:04:04,2 +20:22
37 572 Karoline Bye Øren Lillehammer skiklubb 2:04:04,9 +20:23
38 598 Inka Komonen NTNUI Langrenn 2:04:05,7 +20:24
39 520 Laura Mccabe   2:04:06,6 +20:25
40 522 Ragnhild Amlie IL TRY 2:04:33,8 +20:52
41 576 Noora Kivikko Vltava Fund Craft Team 2:05:11,7 +21:30
42 534 Tuva Ertzaas Granøien Bærums Verk og Hauger IF 2:05:17,9 +21:36
43 566 Maren Thomasgaard Team Milslukern - Driv Trening 2:05:55,9 +22:14
44 589 Kari Øvsthus OPIL 2:06:57,4 +23:15
45 548 Ingeborg Kristine Lind Knipen Kneikelag 2:07:09,8 +23:28
46 557 Ellen Rolijordet Kolbukameratene IL 2:07:10,6 +23:29
47 544 Karoline Holsen Kyte Førde il 2:07:11,2 +23:29
48 540 Anne Christine Bull Haaversen Fossum/ØHIL 2:07:22,4 +23:40
49 569 Venche Vestbakken Raufoss IL / GOBB BIL 2:07:25,9 +23:44
50 554 Meta Steinbach Olsson Ronneby OK 2:07:28,3 +23:46
51 532 Helene Marie Fossesholm Eiker Skiklubb 2:07:33,7 +23:52
52 550 Unni Persson Moseby Kjelsås IL 2:07:37,8 +23:56
53 570 Berit Vestermo Hovin il 2:07:42,1 +24:00
54 6141 Sara Niittyviita   2:07:47,6 +24:06
55 564 Lin Iren Sætre Team Sentrum Sport Trysil 2:09:36,1 +25:54
56 541 Sofia Johansson Team raske gutter og SKIPAC 2:10:09,8 +26:28
57 581 Martine Slokvik Ottestad IL Ski 2:10:42,5 +27:01
58 584 Sigrid Stakston Søre Ål IL 2:10:44,3 +27:02
59 529 Camilla Høivik Carlsen   2:11:23,2 +27:41
60 562 Emily Stitt OSI langrenn 2:11:24,6 +27:43
61 560 Hege Skari Lillehammer Skiklub 2:11:58,8 +28:17
62 516 Barbro Sætha LYN SKI Moseteråsen 2:12:02,9 +28:21
63 533 Ingerid Fredriksen Lillehammer Skiklub 2:12:03,9 +28:22
64 573 Melina Meyer Magulas Lyn Ski 2:12:39,0 +28:57
65 535 Linda Helland Bull Ski & Kajakk 2:13:52,2 +30:10
66 539 Anne Hørsand Ilseng il 2:14:22,6 +30:41
67 545 Kristin Eitrem Landmark Fossum RD / Milslukern Driv 2:14:42,9 +31:01
68 565 Ingrid Sørum Gjelleråsen IF 2:15:19,3 +31:37
69 547 Åse H Laukli Lervik Asker Skiklubb 2:15:45,5 +32:04
70 524 Eline G Andresen Aktiv mot kreft 2:15:55,3 +32:13
71 568 Mari Anette Undlien Lyn Ski / PwC BIL 2:16:09,8 +32:28
72 556 Pia Helene Paulsen Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:16:28,8 +32:47
73 527 Ragnhild Bolstad Åslia skilag/Sport 1 Rena 2:18:05,3 +34:23
74 536 Gro Siljan Hjukse BK Ski 2:18:53,3 +35:11
75 559 Kristine Gjelsvik Rønningen Nittedal IL 2:19:08,8 +35:27
76 591 Aurora Ulsaker Bjørn Vang Skiløperforening 2:19:52,4 +36:10
77 538 Camilla Hott Ullensaker skiklubb 2:21:37,4 +37:55
78 528 Marianne Byfuglien MjøsSki 2:22:07,2 +38:25
79 597 Mathilde Rønning Vikersund IF 2:32:15,9 +48:34

Menn (kvinner ovenfor)

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 25 Ermil Vokuev RussianMarathonTeam 1:27:01,7 +0:00
2 2 Andreas Nygaard Team Santander 1:27:02,2 +0:00
3 8 Øyvind Moen Fjeld Team Santander 1:27:02,9 +0:01
4 1 Tord Asle Gjerdalen Team Santander 1:27:03,3 +0:02
5 89 Anders Aukland Team Santander 1:27:03,8 +0:02
6 177 Morten Eide Pedersen Team BN Bank 1:27:04,2 +0:03
7 131 Johan Hoel Åsen IL 1:27:04,6 +0:03
8 5 Ilia Chernousov Bauer Ski Team 1:29:04,5 +2:03
9 190 Petter Stakston Søre Ål IL 1:29:05,6 +2:04
10 236 Svein Halvor Dahl Team Telemark 1:29:06,1 +2:04
11 15 Anders Mølmen Høst Team Serneke 1:29:06,6 +2:05
12 156 Gaute Kvåle Røldal il/TVV 1:29:07,1 +2:05
13 35 Alexis Jeannerod Bauer Ski Team 1:29:07,5 +2:06
14 6 Oskar Kardin Team Santander 1:29:08,1 +2:06
15 251 Mattis Stenshagen Follebu Skiklubb 1:29:28,9 +2:27
16 13 Torleif Syrstad Team Koteng 1:30:18,8 +3:17
17 9 Øystein Pettersen Team BN Bank 1:30:19,3 +3:18
18 16 Vetle Thyli Team Norgeshus Maxpulse 1:30:19,9 +3:18
19 4 Stian Hoelgaard Team Koteng 1:30:20,4 +3:19
20 216 Henrik Dønnestad Gulset IF/Team Telemark 1:30:21,0 +3:19
21 164 Håkon Mikalsen Nordreisa IL/Team Oslo Sportslager 1:30:21,7 +3:20
22 11 Tore Bjørset Berdal Team Koteng 1:30:22,2 +3:20
23 224 Toni Livers Skigo XC Team 1:30:22,8 +3:21
24 31 Chris Andre Jespersen Team Koteng 1:30:28,5 +3:27
25 60 Joar Andreas Thele LYN SKI Moseteråsen 1:31:28,5 +4:27
26 21 Stanislav Rezac Silvini Madshus Team 1:31:52,4 +4:51
27 34 Thomas Gifstad Skigo XC Team 1:31:52,9 +4:51
28 71 Petr Novak Vltava Fund Craft Team 1:32:11,2 +5:09
29 30 Rikard Tynell Team Tynell 1:32:11,6 +5:10
30 17 Markus Ottosson Lager 157 Ski Team 1:32:12,1 +5:10
31 51 Runar Skaug Mathisen Team Telemark 1:32:30,4 +5:29
32 200 Lars Sørensen Rustad IL 1:32:30,7 +5:29
33 65 Sondre Grønvold LYN SKI Moseteråsen 1:32:31,3 +5:30
34 38 Jiri Pliska Silvini Madshus Team 1:32:31,8 +5:30
35 62 Anders Gløersen Team Oslo Sportslager - Rustad IL 1:32:32,4 +5:31
36 237 Espen Udjus Frorud   1:32:32,8 +5:31
37 10 Kjetil Hagtvedt Dammen Team Oslo Sportslager - Rustad IL 1:33:25,3 +6:24
38 40 Simen Engebretsen Nordli Team Parkettpartner / Vang Skiløperforening 1:33:25,6 +6:24
39 46 Stian Berg Team Synnfjell 1:33:25,9 +6:24
40 238 Sjur Obrestad Gabrielsen Milslukern Sport 1:33:26,2 +6:24
41 14 Fredrik Byström Lager 157 Ski Team 1:33:26,8 +6:25
42 149 Andreas Kirkeng IL ROS - ski / Team Drammen 1:33:27,3 +6:26
43 28 Aleksei Dvoskin RussianMarathonTeam 1:33:27,7 +6:26
44 19 Torgeir Skare Thygesen Team Oslo Sportslager - Rustad IL 1:33:28,5 +6:27
45 83 Fredrik Ole Oldereid Andersen Lyn Ski 1:33:29,1 +6:27
46 137 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 1:33:32,3 +6:31
47 56 Vegard Vinje LYN SKI Moseteråsen 1:34:01,3 +7:00
48 27 Mauro Brigadoi Team Trentino Robinson Trainer 1:34:01,7 +7:00
49 172 Emil Nyeng Ringebu-Fåvang skiklubb 1:34:02,3 +7:01
50 88 Eirik Asdøl Asker Skiklubb / Santander Team 2 1:34:02,7 +7:01
51 139 Harald Ihlebæk Bækkelagets SK 1:34:03,4 +7:02
52 87 Harald Astrup Arnesen Il Heming 1:34:04,2 +7:02
53 37 Vinjar Skogsholm Team Parkettpartner 1:34:04,3 +7:03
54 52 Thomas Freimuth xc-ski.de A/N Skimarathon Team 1:34:04,8 +7:03
55 171 Pontus Nordström Team Serenke 1:34:05,2 +7:03
56 154 Heikki Korpela Pyhäjärven Pohti 1:34:06,0 +7:04
57 36 Jan Srail Bauer Ski Team 1:34:06,6 +7:05
58 29 Jörgen Brink JBrink Ski Team 1:34:07,1 +7:05
59 23 Jens Eriksson Team Tynell 1:35:15,3 +8:14
60 39 Thomas Gjestrumbakken Team Parkettpartner 1:35:15,8 +8:14
61 203 Håvard Taugbøl Lillehammer Skiklub 1:35:16,3 +8:15
62 26 Bruno Debertolis Team Trentino Robinson Trainer 1:35:16,6 +8:15
63 223 Karstein Johaug Team Telemark 1:35:17,4 +8:16
64 22 Andreas Holmberg Team Serneke 1:35:18,0 +8:16
65 125 Vegard Hamnes Lillehammer Skiklub 1:35:33,4 +8:32
66 45 Runar Hermo Team Synnfjell 1:36:01,5 +9:00
67 50 Kristoffer Nielsen Skigo XC Team 1:36:02,0 +9:00
68 219 John Christian Deighan Hanssen OPIL 1:36:29,2 +9:28
69 112 Trym Halbjørhus Fikke Hemsedal IL/Team Hallingdal 1:36:44,9 +9:43
70 47 Loris Frasnelli Team Trentino Robinson Trainer 1:36:45,4 +9:44
71 49 Adam Fellner Bauer Ski Team 1:36:45,9 +9:44
72 84 Iver Tildheim Andersen Rustad IL 1:36:46,3 +9:45
73 178 Espen Persen Lyn Ski 1:36:46,9 +9:45
74 123 Henrik Gullikstad Lillehammer Skiklub 1:36:47,5 +9:46
75 148 Stian Karsrud Team Norgeshus Maxpulse 1:36:53,5 +9:52
76 159 Baptiste Lorier Team Grenoble 1:36:54,0 +9:52
77 215 Erling Christiansen Team BraaSport 1:36:54,5 +9:53
78 185 Fredrik Schwencke LYN SKI Moseteråsen 1:36:54,9 +9:53
79 97 Espen Harald Bjerke Team Mosetertoppen Skiline 1:37:10,3 +10:09
80 44 Mats Breda Sande SK/Team Telemark 1:37:20,2 +10:18
81 193 Petter Stokkeland Tistedalen Fl 1:37:20,7 +10:19
82 92 Sivert Bakken Vingrom IL 1:37:21,0 +10:19
83 235 Emil Intelhus Brøto Gol Il 1:37:21,5 +10:20
84 151 Eivind Kjennerud Sande Sportsklubb 1:37:22,2 +10:21
85 136 Tor Einar Hulløen Eggedal IL 1:37:23,0 +10:21
86 94 Ulrik Baksjøberget Vang Skiløperforening 1:37:23,4 +10:22
87 18 Marcus Johansson Lager 157 Ski Team 1:37:23,8 +10:22
88 41 Michael Kuisle Team Forever Nordic 1:37:24,5 +10:23
89 221 Erlend Widerøe Hennig Skigo XC Team 1:37:24,9 +10:23
90 257 Petter Jr Northug Strindheim IL 1:37:25,3 +10:24
91 158 Mats Bjørnar Leirdal IL Bjørn 1:37:50,1 +10:48
92 96 Trond Olav Berg Rustad IL 1:38:06,6 +11:05
93 176 Mathias Oppegaard Mangenfjellet Turlag 1:38:30,2 +11:28
94 181 Amund Riege Rustad IL 1:38:31,1 +11:29
95 202 Hans Kristian Sørum MjøsSki 1:38:57,5 +11:56
96 175 Oddvin Halvorsen Offigstad Øyer-Tretten IF 1:38:58,4 +11:57
97 105 Aleksander Ek Aktiv mot kreft 1:39:06,7 +12:05
98 115 Asbjørn Slagtern Fjellvåg Milslukern Sport 1:39:37,2 +12:35
99 111 Stig Morten Fakstad Vest-Torpa UL/Team Mosetertoppen SKILINE 1:39:37,8 +12:36
100 108 Lars Engseth Lillehammer Skiklub/ Team Mosetertoppen Skiline 1:39:38,3 +12:37
101 213 Jonas Amundsen Nes Ski 1:39:39,6 +12:38
102 141 Daniel Instanes Fana IL 1:39:48,0 +12:46
103 153 Sivert Knotten IL Runar/ Team Telemark 1:39:59,5 +12:58
104 152 Henrik Kjærnsli Lillehammer Skiklub 1:39:59,9 +12:58
105 129 Fredrik Helgestad Hamar Skiklubb 1:40:00,5 +12:59
106 109 Robert Eriksson Björkfors GOIF 1:40:01,6 +13:00
107 161 Tryg-Arne Alnes Løkkeborg Emblem IL 1:40:02,3 +13:01
108 117 Christian Berge Foyn NTNUI Langrenn 1:40:04,0 +13:02
109 85 Jens Andersen Gjerdrum il ski 1:40:07,1 +13:05
110 210 Kristoffer By Vollset Klæbu IL 1:40:12,9 +13:11
111 99 Johannes Bjertnæs Jevnaker IF ski 1:40:13,4 +13:12
112 86 Eirik Sørgård Anderssen Lillomarka skiklubb 1:40:15,0 +13:13
113 250 Thomas  Hetland Helleland IL 1:40:17,8 +13:16
114 166 Christian Melsom Myhre Team Milslukern Sport-Driv Trening 1:40:19,2 +13:17
115 100 Anders Engene Bjåland Team Milslukern - Driv Trening 1:40:19,8 +13:18
116 209 Erling Pettersen Vollan Høybråten og Stovner IL/Team Oslo Sportslager 1:40:21,6 +13:20
117 70 Sami Jauhojärvi Vuokatti Ski Team Kainuu 1:40:23,0 +13:21
118 110 Ansgar Evensen Vind IL 1:40:42,4 +13:41
119 196 Stian Svendby LYN SKI Moseteråsen 1:40:48,2 +13:46
120 150 Ole Marius Kirkeng IL ROS - ski / Team Drammen 1:40:48,9 +13:47
121 127 Knut Anders Hatlen Stranda IL 1:41:04,5 +14:03
122 186 Michael Sedlacek Silvini Madshus Team 1:41:08,8 +14:07
123 58 Sigurd Sollien Hulbak Skigo XC Team 1:41:09,2 +14:07
124 204 Ola Kristoffer Tosterud Nes Ski 1:41:09,8 +14:08
125 206 Truls Valmestad SKD BIL/Gjelleråsen IF 1:41:10,9 +14:09
126 218 Kristian Riseth Hammer Skanska Aktiv / Børsa IL 1:41:11,4 +14:10
127 180 Simen Ramstad Vind IL 1:41:35,0 +14:33
128 256 Øyvind Waage Hanssen-Bauer Vestbyen IL 1:41:39,8 +14:38
129 157 Kristoffer Lamøy Åsen IL 1:41:40,4 +14:39
130 188 Fred Anders Solbakken Bjørn Myre Sport/ Team 6847 1:41:41,0 +14:39
131 184 Sigurd Lund Røer Bækkelagets SK 1:41:41,3 +14:40
132 199 Anders Sørensen Bækkelagets SK 1:41:41,6 +14:40
133 68 Ludwig Tärning Team Serneke 1:41:41,7 +14:40
134 118 Christian Gjertveit Skiforeningen / Team Milslukern 1:41:42,2 +14:40
135 208 Øyvind Viken Team Parkettpartner. Åsmarka il. 1:41:43,4 +14:42
136 191 Aasmund Kjøllmoen Steien Tolga IL 1:41:49,2 +14:47
137 91 Audun Bakk Melhus Ski 1:41:50,4 +14:49
138 138 Simen Hårstad Rennebu IL 1:42:04,0 +15:02
139 66 Magnus Bleken Team Mosetertoppen Skiline 1:42:09,1 +15:07
140 32 Lukas Bauer Bauer Ski Team 1:42:38,8 +15:37
141 145 Taavi Kaiv TEAM NOBE 1:42:51,2 +15:49
142 59 Anders Kampenhøy Team Parkettpartner 1:42:51,7 +15:50
143 43 Fabián Stocek Vltava Fund Craft Team 1:42:52,3 +15:51
144 101 Michael Boberg Älvdalens IF SK 1:42:53,1 +15:51
145 189 Henrik Sollie Team BraaSport 1:42:53,7 +15:52
146 103 Marcus Braathen NTNUI 1:42:55,4 +15:54
147 113 Anders Fjell Bjørn Myhre Sport 1:42:56,0 +15:54
148 241 Matz William Jenssen Milslukern Sport 1:42:57,8 +15:56
149 116 Anders Sønsteby Flaagen Søndre Ål Sportsklubb 1:42:58,1 +15:56
150 42 Robin Frost Team Forever Nordic 1:42:58,9 +15:57
151 244 Bjørn Robstad Moelven IL, Milslukern Sport 1:42:59,0 +15:57
152 183 Ivar Andre Ryttervold Åsen IL - Team Sportsmanden 1:42:59,2 +15:57
153 192 Tore Stengrundet Team Sentrum Sport Trysil 1:42:59,8 +15:58
154 222 Stian Stærkeby Jelstad Rustad IL 1:43:23,8 +16:22
155 102 Lars Bovold Østby 1:43:30,1 +16:28
156 134 Isac Holmström NTNUI 1:44:10,7 +17:09
157 198 Gøran Syversen Harestua IL 1:44:13,4 +17:12
158 167 Knut Sindre Mølmen Konnerud IL Ski / Northern Eel 1:44:21,3 +17:20
159 195 Erling Viljugrein Stølen Team Parkettpartner 1:44:21,9 +17:20
160 126 Sondre Haneberg Oppegård IL 1:44:22,5 +17:21
161 130 Kristoffer Hestetræet Lillehammer Skiklub 1:44:23,4 +17:22
162 169 Fredrik L Nilsen Superski/Heming IL 1:44:23,9 +17:22
163 207 Jonas Vika NTG Lillehammer - Mjøsski 1:44:24,6 +17:23
164 179 Sondre Ramse Otra Il 1:44:27,0 +17:25
165 48 Ståle Fenstad Team Oslo Sportslager - Rustad IL 1:44:27,4 +17:26
166 170 Gustaf Niord Vreta somk 1:44:27,9 +17:26
167 67 Nils-Ingar Aadne Team BN Bank 1:44:43,6 +17:42
168 212 Reinar Aaland Hornindal IL 1:44:44,9 +17:43
169 174 Henning Halvorsen Offigstad Øyer-Tretten IF 1:44:45,7 +17:44
170 82 Espen Almlid Hamar Skiklubb 1:45:01,2 +18:00
171 168 Jonas Nermoen Etnedal Skilag 1:45:12,5 +18:11
172 69 Petter Kaarby LYN SKI Moseteråsen 1:45:13,2 +18:11
173 248 Vegard Kjøs Egge Øystre Slidre il 1:45:13,7 +18:12
174 242 Ragnar Gundersen Koffeld Team Milslukern - Driv Trening 1:45:20,3 +18:19
175 173 Morten Nævestad LYN SKI Moseteråsen 1:45:35,3 +18:34
176 132 Espen Honganvik Holen Magnor UL 1:45:36,0 +18:34
177 246 Gaute Eriksen IL R.O.S. 1:45:43,2 +18:42
178 243 Jørgen Christoffer Myking Milslukern Sport 1:46:15,3 +19:14
179 54 Kjetil Tyrom Team Parkettpartner 1:46:15,8 +19:14
180 160 Ronnie Löf Högbo GIF 1:46:38,7 +19:37
181 63 Øyvind Røgenes Suldal il 1:46:49,1 +19:47
182 162 Johan Eirik Meland Markane IL 1:46:50,5 +19:49
183 98 Eirik Bjerregaard Krødsherad IL 1:46:51,4 +19:50
184 114 Jon Gunnar Fjell Bjørn Myhre Sport 1:46:51,7 +19:50
185 163 Jakob Meløy NTNUI 1:46:52,6 +19:51
186 229 Jørgen Stigen Fredrikstad Skiklubb / Team Craft Østfold 1:46:53,0 +19:51
187 55 Atle Smenes Team Oslo Sportslager - Rustad IL 1:46:53,3 +19:52
188 245 Erik Lippestad Thorstensen Aktiv mot kreft 1:46:54,3 +19:53
188 147 Anders Karlsen Nesodden 1:46:54,3 +19:53
190 106 Ole Eirik Fuglehaug Ekrem Lillehammer Skiklub 1:46:54,6 +19:53
191 140 Petter Ihlebæk Drøbak-Frogn IL 1:47:09,0 +20:07
192 20 Bob Niemi Impola Team Serneke 1:47:24,8 +20:23
193 300 Ola Nygård Snellingen   1:47:38,0 +20:36
194 135 Ole Hulbak NTNUI 1:48:37,5 +21:36
195 104 Ragnar Crona Göteborgs Skidklubb 1:48:38,4 +21:37
196 143 Ulf Jansson Östervåla IF 1:48:39,6 +21:38
197 214 Tony Bjørnbakken Skarnes IL 1:49:44,9 +22:43
198 231 Klaus Øiseth Team Milslukern/Driv trening 1:49:58,5 +22:57
198 232 Kentaro Ishikawa Team Synnfjell 1:49:58,5 +22:57
200 155 Rudi Kristiansen OSI langrenn 1:50:06,9 +23:05
201 121 Ståle Grøthe Gjelleråsen IF 1:51:14,6 +24:13
202 133 Sindre Holm IL Jardar/Team Vestmarka 1:51:14,7 +24:13
203 120 Martin Gotting Ulricehamns IF 1:51:45,6 +24:44
204 124 Lars Gurandsrud Knipen Kneikelag 1:52:03,8 +25:02
205 239 Eivind Haakenstad Godli Milslukern Sport 1:53:18,9 +26:17
206 142 Ola Raaum Jansen Spillum IL 1:53:41,4 +26:40
207 107 Knut Beck Engebretsen Overtoppen / Bull Ski & Kajakk 1:53:53,5 +26:52
208 146 Johan Kanto Göteborgs Skidklubb 1:56:30,3 +29:29
209 53 Florian Goebel xc-ski.de A/N Skimarathon Team 1:57:29,8 +30:28
210 227 Carl Sjöstrand jbrink skiteam 1:58:14,2 +31:12
211 220 Lars Steinar Hefre Sport 1 Storgata 1:58:26,0 +31:24
212 234 Jonas Engebakken Nordbygda/Løten Ski 2:00:07,8 +33:06
213 61 Christoph Friedl xc-ski.de A/N Skimarathon Team 2:02:24,6 +35:23
214 205 Johan Unneberg Tistedalen Fl 2:03:55,7 +36:54
215 230 David Thorvik Kjelsås IL 2:03:55,8 +36:54
216 233 Magnus Lian Aarrestad Sandnes IL 2:07:59,4 +40:58
216 197 Marius Svendsby Tistedalen-FL 2:07:59,4 +40:58
218 253 Marius Osvold Strandbygda il 2:14:53,6 +47:52
219 128 Henrik Haug Fossum IF 2:17:47,4 +50:46
220 165 Vebjørn  Moen Tverlandet IL 2:17:48,2 +50:46
221 144 Eirik Johannessen Olympia Sport/Oseberg Skilag 2:26:40,1 +59:38


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +