Resultater VM Seefeld - Kvalifisering - 10 km - Menn 2019



Resultater VM Seefeld - Kvalifiseringsrenn - 10 km, intervallstart, klassisk, menn
Seefeld, Østerrike - 20. februar 2019

Arrangementstype: Langrenn

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
153DE MARRE Thibaut1998BEL27:56.70.0099.35
251CHANLOUNG Mark1995THA28:09.8+13.1105.60
349JONSSON Albert1997ISL28:25.2+28.5112.95
441DAL FARRA Marco1998ARG28:45.1+48.4122.44
546KONYA Adam1992HUN28:55.5+58.8127.41
643BENEDIKTSSON Dagur1998ISL29:05.6+1:08.9132.22
745MALCHOV Todor2001BUL29:23.7+1:27.0140.86
848DAL FARRA Franco2000ARG29:35.9+1:39.2146.68
954SEYD Seyed Sattar1987IRI29:43.3+1:46.6150.21
1032BATMUNKH Achbadrakh1994MGL29:45.3+1:48.6151.17
1137ROEMER Tue1992DEN29:46.2+1:49.5151.60
1256DRAHUN Dmytro1997UKR29:46.9+1:50.2151.93
1317WEEL ROSBO Joachim1997DEN30:16.8+2:20.1166.20
1455STROLIA Tautvydas1995LTU30:17.8+2:21.1166.67
1542SKENDER Marko2001CRO30:36.9+2:40.2175.79
1652SKIPINA Mihailo2000BIH30:39.1+2:42.4176.84
1750ZULOAGA Matias1997ARG30:40.2+2:43.5177.36
1840SANTOS Victor1997BRA30:59.7+3:03.0186.66
1928LAGLER Kristof1994HUN31:20.3+3:23.6196.49
2035HLADIKA Jakov2000CRO31:21.8+3:25.1197.21
2118SONINBAYAR Duurenbayar1996MGL31:40.3+3:43.6206.04
2223SEROT Titouan1999BEL31:41.1+3:44.4206.42
2344OGNYANOV Aleksandar2002BUL32:06.4+4:09.7218.49
2439AGURTO Juan1984CHI32:14.3+4:17.6222.26
2558COLIC Milos1999BIH32:16.1+4:19.4223.12
2620WEEL ROSBO Jacob2000DEN32:16.9+4:20.2223.50
2634GHARIBYAN Myasnik1991ARM32:16.9+4:20.2223.50
283DASHDONDOG Munkhgerel1999MGL32:17.8+4:21.1223.93
2927GRONLUND Timo Juhani1987BOL32:36.7+4:40.0232.95
3057MILOSAVLJEVIC Milos1995SRB32:41.4+4:44.7235.19

3131SHEMSHAKI Yasin1988IRI32:41.5+4:44.8235.24
3221ROSSITER Jan1987IRL32:41.9+4:45.2235.43
3326NAKAS Georgios1978GRE32:42.1+4:45.4235.52
3433KIASHEMSHAKI Yaghoob1994IRI33:01.5+5:04.8244.78
3536ROCHA Yuri2000BRA33:12.6+5:15.9250.07
3624MURPHY Tucker1981BER33:26.4+5:29.7256.66
3719VAITKUS Rokas1998LTU34:05.7+6:09.0275.41
3811LANGER Stephan1976BEL34:59.4+7:02.7301.03
394ZHARKYMBAEV Tariel1996KGZ35:01.7+7:05.0302.13
409JUNGBLUTH RODRIGUEZ Klaus1979ECU35:16.4+7:19.7309.14
4112GONCALVES Andre1988POR35:25.4+7:28.7313.44
4238TAWK Samer1998LBN35:27.1+7:30.4314.25
4316ZEIN Roni Aleksander1988LBN35:34.4+7:37.7317.73
4413CABRITA Filipe1979POR35:57.3+8:00.6328.66
4529JANUSKEVICIUS Paulius2000LTU36:19.0+8:22.3339.01
4630GRBOVIC Aleksandar2003MNE36:22.9+8:26.2340.87
4725RAJABBLOUKAT Reza1997IRI36:37.5+8:40.8347.84
482THEALL Andrew1998COL37:17.5+9:20.8366.92
4914JENSEN Peter1997DEN38:26.2+10:29.5399.70
507RAZAFIMAHATRATRA Andreas1989MAD39:04.2+11:07.5417.83
518AVILES SOLIS Juan Carlos1987MEX39:16.3+11:19.6423.61
5215PINEYRO Antonio1991MEX40:55.6+12:58.9470.98
531CARRASCO ARENA Luis1963MEX43:17.7+15:21.0538.78
545MADRAZO German1974MEX43:32.5+15:35.8545.85
5510RAJACK Mark1981TTO44:13.0+16:16.3565.17
566UPRIMNY Sebastian1975COL46:02.3+18:05.6617.32
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
47PETERS Kari1985LUX
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
22GAIDUC Nicolae1996MDA