Resultater VM Seefeld - Sprint - Prolog - Menn 2019



Resultater VM Seefeld - Sprint, prolog, fri - Menn
Seefeld, Østerrike - 21. februar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Sluttid Tid etter FIS-poeng
1 7 THORN Viktor 1996 SWE 2:55.57 0.00 0.00
2 5 USTIUGOV Sergey 1992 RUS 2:55.58 +0.01 0.07
3 4 KROGH Finn Haagen 1990 NOR 2:56.11 +0.54 3.69
4 6 HALFVARSSON Calle 1989 SWE 2:56.11 +0.54 3.69
5 16 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 2:56.48 +0.91 6.22
6 8 PELLEGRINO Federico 1990 ITA 2:56.49 +0.92 6.29
7 18 IVERSEN Emil 1991 NOR 2:56.77 +1.20 8.20
8 21 MAEKI Joni 1995 FIN 2:57.82 +2.25 15.38
9 14 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 2:57.95 +2.38 16.27
10 15 CHANAVAT Lucas 1994 FRA 2:57.96 +2.39 16.34
11 11 HAMILTON Simeon 1987 USA 2:58.48 +2.91 19.89
12 31 CLUGNET James 1996 GBR 2:58.66 +3.09 21.12
13 2 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR 2:58.96 +3.39 23.17
14 20 RETIVYKH Gleb 1991 RUS 2:59.18 +3.61 24.67
15 24 JOUVE Richard 1994 FRA 2:59.21 +3.64 24.88
16 17 SVENSSON Oskar 1995 SWE 2:59.30 +3.73 25.49
17 9 YOUNG Andrew 1992 GBR 2:59.54 +3.97 27.13
18 10 HARVEY Alex 1988 CAN 2:59.64 +4.07 27.82
19 40 MALTSEV Artem 1993 RUS 3:00.39 +4.82 32.94
20 51 HANNEMAN Logan 1993 USA 3:00.92 +5.35 36.57
21 36 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN 3:00.99 +5.42 37.05
22 23 GROS Baptiste 1990 FRA 3:01.25 +5.68 38.82
23 26 BOLGER Kevin 1993 USA 3:01.55 +5.98 40.87
24 12 HAKOLA Ristomatti 1991 FIN 3:02.07 +6.50 44.43
25 37 VORANAU Aliaksandr 1990 BLR 3:02.43 +6.86 46.89
26 49 WANG Qiang 1993 CHN 3:02.63 +7.06 48.25
27 39 ZELGER Stefan 1995 ITA 3:02.76 +7.19 49.14
28 25 SCHAAD Roman 1993 SUI 3:02.77 +7.20 49.21
29 19 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 3:02.86 +7.29 49.83
30 13 JAY Renaud 1991 FRA 3:02.87 +7.30 49.89

31 29 STAREGA Maciej 1990 POL 3:03.05 +7.48 51.12
32 72 GRAZ Davide 2000 ITA 3:03.77 +8.20 56.05
33 50 LAMPIC Janez 1996 SLO 3:03.88 +8.31 56.80
34 22 SIMENC Miha 1995 SLO 3:04.01 +8.44 57.69
35 32 VUORINEN Lauri 1995 FIN 3:04.05 +8.48 57.96
36 3 HEDIGER Jovian 1990 SUI 3:04.07 +8.50 58.10
37 34 PENTSINEN Anssi 1986 FIN 3:04.15 +8.58 58.64
38 28 NOVAK Michal 1996 CZE 3:04.25 +8.68 59.33
39 33 FURGER Roman 1990 SUI 3:04.67 +9.10 62.20
40 47 MULLER Claudio 1992 ITA 3:04.87 +9.30 63.56
41 30 NEWELL Andrew 1983 USA 3:04.89 +9.32 63.70
42 54 BRUGGER Janosch 1997 GER 3:04.94 +9.37 64.04
43 38 EISENLAUER Sebastian 1990 GER 3:05.17 +9.60 65.61
44 41 TAMMJARV Karel 1989 EST 3:05.24 +9.67 66.09
45 27 BALDAUF Dominik 1992 AUT 3:05.64 +10.07 68.83
46 59 VOLOTKA Denis 1985 KAZ 3:06.15 +10.58 72.31
47 1 PETERSON Teodor 1988 SWE 3:06.40 +10.83 74.02
48 53 BURY Dominik 1996 POL 3:06.68 +11.11 75.94
48 55 RUEESCH Jason 1994 SUI 3:06.68 +11.11 75.94
50 44 STADLOBER Luis 1991 AUT 3:07.02 +11.45 78.26
51 42 VALJAS Len 1988 CAN 3:07.24 +11.67 79.76
52 57 KLIMIN Olzhas 1996 KAZ 3:07.36 +11.79 80.58
53 35 KILP Marko 1993 EST 3:07.65 +12.08 82.57
54 45 RANKEL Raido 1990 EST 3:08.72 +13.15 89.88
55 62 RAKHIMBAYEV Daulet 1992 KAZ 3:10.16 +14.59 99.72
56 67 ZHU Mingliang 1998 CHN 3:10.24 +14.67 100.27
57 43 SELLER Ludek 1995 CZE 3:10.88 +15.31 104.64
58 52 HABENICHT Tobias 1993 AUT 3:11.62 +16.05 109.70
59 58 MOSER Benjamin 1997 AUT 3:11.71 +16.14 110.31
60 64 CHANLOUNG Mark 1995 THA 3:12.52 +16.95 115.85

61 46 PECHOUSEK Jan 1997 CZE 3:12.54 +16.97 115.99
62 56 ROOS Henri 1998 EST 3:12.74 +17.17 117.35
63 48 BURY Kamil 1995 POL 3:12.87 +17.30 118.24
64 68 PALMER-CHARRETTE Evan 1994 CAN 3:13.01 +17.44 119.20
65 75 BELLINGHAM Phillip 1991 AUS 3:13.50 +17.93 122.55
66 66 BIKSE Indulis 1995 LAT 3:13.58 +18.01 123.10
67 60 CHEBOTKO Nikolay 1982 KAZ 3:13.79 +18.22 124.53
68 82 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL 3:14.80 +19.23 131.43
69 73 BAO Lin 1999 CHN 3:14.85 +19.28 131.78
70 76 KONYA Adam 1992 HUN 3:15.21 +19.64 134.24
71 70 KRASOVSKYI Oleksii 1994 UKR 3:15.75 +20.18 137.93
72 78 VIGANTS Raimo 1999 LAT 3:17.69 +22.12 151.19
73 94 DURSUN Hamza 1994 TUR 3:17.90 +22.33 152.62
74 74 SHANG Jincai 1993 CHN 3:18.19 +22.62 154.61
75 69 PEDERSEN Isak Stianson 1997 ISL 3:20.08 +24.51 167.52
76 63 BIEDERMANN Michael 1996 LIE 3:20.11 +24.54 167.73
77 71 POPARaul Mihai 1997 ROU 3:20.12 +24.55 167.80
78 77 SEGEC Andrej 1994 SVK 3:22.10 +26.53 181.33
79 86 DE CAMPO Seve 1998 AUS 3:23.65 +28.08 191.92
80 132 FIRAT Yusuf Emre 2000 TUR 3:23.74 +28.17 192.54
81 81 DADIC Edi 1993 CRO 3:24.42 +28.85 197.19
82 83 DRUSYS Jaunius 1995 LTU 3:26.77 +31.20 213.25
83 122 AYCICEK Omer 1995 TUR 3:26.84 +31.27 213.73
84 84 BENEDIKTSSON Dagur 1998 ISL 3:27.04 +31.47 215.09
85 80 HOGIU Petrica 1991 ROU 3:27.08 +31.51 215.37
86 90 SKENDER Marko 2001 CRO 3:27.66 +32.09 219.33
87 96 KOSTRUBAYan 1999 UKR 3:27.82 +32.25 220.42
88 127 TSOUREKAS Nikolaos 1999 GRE 3:29.13 +33.56 229.38
89 93 VASCONCELLOS Matheus 2000 BRA 3:29.27 +33.70 230.34
90 79 POLLOCK Mark 1992 AUS 3:29.61 +34.04 232.66

91 65 TERENTJEV Stepan 1996 LTU 3:30.24 +34.67 236.97
92 103 SEROT Titouan 1999 BEL 3:31.24 +35.67 243.80
93 106 ERIC Strahinja 2000 BIH 3:32.49 +36.92 252.34
94 97 SIGURGEIRSSON Ragnar Gamaliel 1996 ISL 3:33.11 +37.54 256.58
95 104 DAL FARRA Franco 2000 ARG 3:34.00 +38.43 262.66
96 102 ANIC Stefan 1997 BIH 3:34.64 +39.07 267.04
97 92 JONSSON Albert 1997 ISL 3:34.69 +39.12 267.38
98 88 FERNANDEZ Yonathan Jesus 1986 CHI 3:35.89 +40.32 275.58
99 105 ROEMER Tue 1992 DEN 3:37.06 +41.49 283.58
100 126 JADA Stavre 1998 MKD 3:37.82 +42.25 288.77
101 85 DRAHUN Dmytro 1997 UKR 3:38.12 +42.55 290.82
102 109 HLADIKA Jakov 2000 CRO 3:38.68 +43.11 294.65
103 115 STANOJEVIC Marko 2000 BIH 3:38.72 +43.15 294.93
104 89 DAL FARRA Marco 1998 ARG 3:39.03 +43.46 297.04
105 87 ZULOAGA Matias 1997 ARG 3:39.39 +43.82 299.50
106 113 SMRKOVIC Rejhan 1991 SRB 3:39.89 +44.32 302.92
107 117 LAGLER Kristof 1994 HUN 3:40.58 +45.01 307.64
108 128 ZHARKYMBAEV Tariel 1996 KGZ 3:42.96 +47.39 323.90
109 119 KARAMICHAS Kleanthis 1988 GRE 3:43.26 +47.69 325.96
109 134 MALCHOV Todor 2001 BUL 3:43.26 +47.69 325.96
111 111 COLIC Milos 1999 BIH 3:44.20 +48.63 332.38
112 99 BOMFIM Rhaick 2002 BRA 3:44.36 +48.79 333.47
113 100 SANTOS Victor 1997 BRA 3:44.47 +48.90 334.23
114 91 MILOSAVLJEVIC Milos 1995 SRB 3:44.74 +49.17 336.07
115 120 BUTRIMAVICIUS Marijus 1982 LTU 3:44.87 +49.30 336.96
116 114 AGURTO Juan 1984 CHI 3:45.47 +49.90 341.06
117 112 SEYD Seyed Sattar 1987 IRI 3:47.48 +51.91 354.80
118 131 ROSSITER Jan 1987 IRL 3:47.90 +52.33 357.67
119 133 WEEL ROSBO Joachim 1997 DEN 3:50.84 +55.27 377.76
120 101 TAWK Samer 1998 LBN 3:54.36 +58.79 401.82

121 124 RASTIC Sabahudin 2001 SRB 3:56.30 +1:00.73 415.08
122 110 GAIDUC Nicolae 1996 MDA 3:56.84 +1:01.27 418.77
123 130 WEEL ROSBO Jacob 2000 DEN 3:57.36 +1:01.79 422.33
124 108 PAUKSTE Gabrielius 2001 LTU 3:57.51 +1:01.94 423.35
125 116 SHEMSHAKI Yasin 1988 IRI 3:57.75 +1:02.18 424.99
126 136 JENSEN Peter 1997 DEN 4:03.12 +1:07.55 461.70
127 95 KIASHEMSHAKI Yaghoob 1994 IRI 4:04.07 +1:08.50 468.19
128 135 MILENKOVIC Aleksandar 1967 SRB 4:04.19 +1:08.62 469.01
129 142 GRONLUND Timo Juhani 1987 BOL 4:09.60 +1:14.03 505.99
130 140 GRBOVIC Aleksandar 2003 MNE 4:10.62 +1:15.05 512.96
131 141 ANTONIADIS Angelos 2003 GRE 4:12.82 +1:17.25 527.99
132 143 PAPADOPOULOS Spyridonas 2003 GRE 4:16.17 +1:20.60 550.89
133 149 THEALL Andrew 1998 COL 4:19.74 +1:24.17 575.29
134 147 GONCALVES Andre 1988 POR 4:22.65 +1:27.08 595.18
135 129 HANNA Maroun 1988 LBN 4:22.90 +1:27.33 596.89
136 145 ZEIN Roni Aleksander 1988 LBN 4:27.75 +1:32.18 630.04
137 123 RAJABBLOUKAT Reza 1997 IRI 4:38.93 +1:43.36 706.45
138 150 MATVEEV Nikolai 1994 KGZ 4:44.31 +1:48.74 743.22
139 146 CABRITA Filipe 1979 POR 4:48.63 +1:53.06 772.75
140 137 UBERUAGA Juan Luis 2003 CHI 4:52.04 +1:56.47 796.06
141 148 KOSTOSKI Nikola 2002 MKD 4:57.64 +2:02.07 834.33
142 144 PETKOVSKI Nikola 2002 MKD 5:00.41 +2:04.84 853.27
143 121 BOCANCEA Cristian 1998 MDA 5:31.50 +2:35.93 1065.76
144 139 RAJACK Mark 1981 TTO 5:46.27 +2:50.70 1166.71
145 138 AL NAJJAR Charbel 1997 LBN 5:51.41 +2:55.84 1201.85
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
61 KENNEDY Russell 1991 CAN
98 BATMUNKH Achbadrakh 1994 MGL
107 SONINBAYAR Duurenbayar 1996 MGL
118 OGNYANOV Aleksandar 2002 BUL
125 DASHDONDOG Munkhgerel 1999 MGL