Andreas Nygaard. Foto: Magnus  Östh / Ski Classics.

Andreas Nygaard. Foto: Magnus Östh / Ski Classics.

Ski Classics 2018/2019 - Stilling sammenlagt før Ylläs-Levi

Etter Reistadløpet er dette stillingen for samtlige cuper i Ski Classics 2018/2019. Lørdag er det klart for finale med Ylläs-Levi i Finland.

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Champion Men

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 ANDREAS NYGAARD TEAM RAGDE EIENDOM 1155
2 PETTER ELIASSEN TEAM BN BANK 1128
3 TORD ASLE GJERDALEN TEAM RAGDE EIENDOM 959
4 TORE BJØRSETH BERDAL TEAM KOTENG 869
5 MORTEN EIDE PEDERSEN TEAM BN BANK 800
6 SIMEN ØSTENSEN TEAM BN BANK 752
7 ØYVIND MOEN FJELD TEAM RAGDE EIENDOM 690
8 OSKAR KARDIN TEAM RAGDE EIENDOM 642
9 CHRIS ANDRE JESPERSEN TEAM KOTENG 623
10 ALEXIS JEANNEROD ED SYSTEM BAUER TEAM 604
11 STIAN HOELGAARD TEAM KOTENG 603
12 TORLEIF SYRSTAD TEAM KOTENG 559
13 ANDERS AUKLAND TEAM RAGDE EIENDOM 543
14 ILYA CHERNOUSOV ED SYSTEM BAUER TEAM 504
15 VETLE THYLI TEAM KAFFEBRYGGERIET 501
16 ØYSTEIN PETTERSEN TEAM BN BANK 495
17 MAGNUS VESTERHEIM TEAM KAFFEBRYGGERIET 466
18 EMIL PERSSON LAGER 157 SKI TEAM 459
19 ANDREAS HOLMBERG LAGER 157 SKI TEAM 452
20 ARI LUUSUA TEAM MÄENPÄÄ 429
21 ANDERS HØST TEAM SERNEKE 385
22 JOAR THELE TEAM RAGDE EIENDOM 364
23 STANISLAV ŘEZÁČ SLAVIA POJIŠŤOVNA TEAM 354
24 KLAS NILSSON TEAM IGNE 345
25 SIMEN ENGEBRETSEN NORDLI TEAM PARKETTPARTNER 334
26 JOHN KRISTIAN DAHL TEAM KOTENG 305
27 MARCUS JOHANSSON LAGER 157 SKI TEAM 299
27 STIAN BERG TEAM KAFFEBRYGGERIET 299
29 ANTON KARLSSON LAGER 157 SKI TEAM 292
30 OSCAR PERSSON TEAM SERNEKE 275

Champion Women

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 BRITTA JOHANSSON NORGREN LAGER 157 SKI TEAM 1460
2 ASTRID ØYRE SLIND TEAM KOTENG 1210
3 KATEŘINA SMUTNÁ ED SYSTEM BAUER TEAM 1180
4 LINA KORSGREN TEAM RAMUDDEN 1097
5 KARI VIKHAGEN GJEITNES TEAM RAGDE EIENDOM 864
6 SOFIE ELEBRO TEAM RAGDE EIENDOM 705
7 HELI HEISKANEN VLTAVA FUND SKI TEAM 700
8 ELIN MOHLIN LAGER 157 SKI TEAM 599
9 MARIE RENÉE SØRUM GANGSØ TEAM SYNNFJELL 563
10 MARIA GRÄFNINGS TEAM PARKETTPARTNER 558
11 JUSTYNA KOWALCZYK TEAM TRENTINO ROBINSON TRAINER 545
12 ROXANE LACROIX ED SYSTEM BAUER TEAM 502
13 MARIE KROMER E-LIBERTY SKI TEAM 407
14 JULIA ANGELSIÖÖ TEAM SERNEKE 394
15 ADÉLA BOUDÍKOVÁ VLTAVA FUND SKI TEAM 351
16 ANIKKEN GJERDE ALNES TEAM OSLO SPORTSLAGER - RUSTAD IL 332
16 KAROLÍNA GROHOVÁ SILVINI MADSHUS TEAM 332
18 ANNA JÖNSSON HAAG TEAM RAMUDDEN 303
19 MASAKO ISHIDA TEAM KOTENG 300
20 ANDREA KLEMENTOVÁ VLTAVA FUND SKI TEAM 299
21 LAILA KVELI TEAM TYNELL 293
22 MARTHE KRISTINE HAFSAHL KARSET VANG SKILØPERFORENING LONG DISTANCE XC TEAM 261
23 ANASTASIA VLASOVA RUSSIAN MARATHON TEAM 246
24 NOORA KIVIKKO VLTAVA FUND SKI TEAM 228
25 CHIARA CAMINADA TEAM TRENTINO ROBINSON TRAINER 220
26 VIKTORIA MELINA RUSSIAN MARATHON TEAM 217
27 TERHI POLLARI SKIMARATHON TEAM AUSTRIA 216
28 EVELINA BÅNGMAN TEAM MÄENPÄÄ 201
28 ANNA JENSEN TEAM NTNUI SWECO 201
30 INGEBORG DAHL TEAM XPND 191

Visma Nordic Trophy Men

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 PETTER ELIASSEN TEAM BN BANK 388
2 ANDREAS NYGAARD TEAM RAGDE EIENDOM 376
3 TORE BJØRSETH BERDAL TEAM KOTENG 371
4 STIAN HOELGAARD TEAM KOTENG 319
5 TORD ASLE GJERDALEN TEAM RAGDE EIENDOM 279
6 SIMEN ØSTENSEN TEAM BN BANK 276
7 CHRIS ANDRE JESPERSEN TEAM KOTENG 258
8 ØYVIND MOEN FJELD TEAM RAGDE EIENDOM 252
9 MORTEN EIDE PEDERSEN TEAM BN BANK 235
10 ANDERS AUKLAND TEAM RAGDE EIENDOM 233
11 TORLEIF SYRSTAD TEAM KOTENG 220
12 MIKAEL GUNNULFSEN TEAM TELEMARK 200
13 ØYSTEIN PETTERSEN TEAM BN BANK 196
14 ALEXIS JEANNEROD ED SYSTEM BAUER TEAM 195
15 OSCAR PERSSON TEAM SERNEKE 190
16 OSKAR KARDIN TEAM RAGDE EIENDOM 167
17 JOHN KRISTIAN DAHL TEAM KOTENG 166
18 ERIK VALNES TEAM KOTENG 150
19 STANISLAV ŘEZÁČ SLAVIA POJIŠŤOVNA TEAM 148
20 JOAR THELE TEAM RAGDE EIENDOM 147
21 RUNAR SKAUG MATHISEN TEAM TELEMARK 138
22 ANDREW MUSGRAVE TEAM KOTENG 130
23 ANTON KARLSSON LAGER 157 SKI TEAM 118
24 SIMEN ENGEBRETSEN NORDLI TEAM PARKETTPARTNER 112
25 MAGNUS VESTERHEIM TEAM KAFFEBRYGGERIET 106
26 ANDERS HØST TEAM SERNEKE 105
27 ARI LUUSUA TEAM MÄENPÄÄ 103
28 STIAN BERG TEAM KAFFEBRYGGERIET 94
29 MAGNUS BLEKEN TEAM PARKETTPARTNER 88
29 BOB IMPOLA TEAM SERNEKE 88

Visma Nordic Trophy Women

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 BRITTA JOHANSSON NORGREN LAGER 157 SKI TEAM 460
2 ASTRID ØYRE SLIND TEAM KOTENG 455
3 KATEŘINA SMUTNÁ ED SYSTEM BAUER TEAM 365
4 KARI VIKHAGEN GJEITNES TEAM RAGDE EIENDOM 355
5 LINA KORSGREN TEAM RAMUDDEN 351
6 MASAKO ISHIDA TEAM KOTENG 300
7 SOFIE ELEBRO TEAM RAGDE EIENDOM 280
8 HELI HEISKANEN VLTAVA FUND SKI TEAM 226
9 JUSTYNA KOWALCZYK TEAM TRENTINO ROBINSON TRAINER 200
10 MARIA GRÄFNINGS TEAM PARKETTPARTNER 180
11 IDA DAHL LAGER 157 SKI TEAM 162
12 MARIE RENÉE SØRUM GANGSØ TEAM SYNNFJELL 161
13 ROXANE LACROIX ED SYSTEM BAUER TEAM 144
14 JULIA ANGELSIÖÖ TEAM SERNEKE 136
15 MARIE KROMER E-LIBERTY SKI TEAM 135
16 MARTHE KRISTINE HAFSAHL KARSET VANG SKILØPERFORENING LONG DISTANCE XC TEAM 132
17 LAILA KVELI TEAM TYNELL 126
18 TIRIL UDNES WENG TEAM KOTENG 120
19 KAROLÍNA GROHOVÁ SILVINI MADSHUS TEAM 111
20 ELIN MOHLIN LAGER 157 SKI TEAM 109
21 MERETE MYRSETH TEAM IGNE 107
22 ANIKKEN GJERDE ALNES TEAM OSLO SPORTSLAGER - RUSTAD IL 99
23 ANNA JÖNSSON HAAG TEAM RAMUDDEN 85
24 ANASTASIA VLASOVA RUSSIAN MARATHON TEAM 76
25 BARBRO SAETHA LYN SKI MOSETERÅSEN 72
26 ELIN HAGAVOLD TEAM XPND 68
27 ŠÁRKA VYŠTEJNOVÁ ZELENKOVÁ SILVINI MADSHUS TEAM 64
28 NOORA KIVIKKO VLTAVA FUND SKI TEAM 61
29 EVELINA BÅNGMAN TEAM MÄENPÄÄ 54
30 TERHI POLLARI SKIMARATHON TEAM AUSTRIA 51

Visma Alp Trophy Men

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 PETTER ELIASSEN TEAM BN BANK 530
2 ANDREAS NYGAARD TEAM RAGDE EIENDOM 475
3 TORD ASLE GJERDALEN TEAM RAGDE EIENDOM 420
4 OSKAR KARDIN TEAM RAGDE EIENDOM 372
5 ANDERS AUKLAND TEAM RAGDE EIENDOM 310
6 MORTEN EIDE PEDERSEN TEAM BN BANK 278
7 VETLE THYLI TEAM KAFFEBRYGGERIET 275
8 ILYA CHERNOUSOV ED SYSTEM BAUER TEAM 274
9 TORE BJØRSETH BERDAL TEAM KOTENG 261
10 ANDREAS HOLMBERG LAGER 157 SKI TEAM 254
11 SIMEN ØSTENSEN TEAM BN BANK 246
12 ALEXIS JEANNEROD ED SYSTEM BAUER TEAM 227
13 ØYVIND MOEN FJELD TEAM RAGDE EIENDOM 220
14 MAGNUS VESTERHEIM TEAM KAFFEBRYGGERIET 196
15 KLAS NILSSON TEAM IGNE 195
16 EMIL PERSSON LAGER 157 SKI TEAM 186
17 ANDERS HØST TEAM SERNEKE 184
18 TORLEIF SYRSTAD TEAM KOTENG 160
19 ØYSTEIN PETTERSEN TEAM BN BANK 149
20 ARI LUUSUA TEAM MÄENPÄÄ 131
21 STIAN BERG TEAM KAFFEBRYGGERIET 123
22 JOAR THELE TEAM RAGDE EIENDOM 116
23 BOB IMPOLA TEAM SERNEKE 112
24 STIAN HOELGAARD TEAM KOTENG 109
25 JOHAN LÖVGREN TEAM IGNE 107
26 ALEXEY DVOSKIN RUSSIAN MARATHON TEAM 106
27 ANTON KARLSSON LAGER 157 SKI TEAM 101
28 PONTUS NORDSTRÖM TEAM SERNEKE 91
29 ALEKSANDR GREBENKO RUSSIAN MARATHON TEAM 88
30 STANISLAV ŘEZÁČ SLAVIA POJIŠŤOVNA TEAM 84

Visma Alp Trophy Women

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 BRITTA JOHANSSON NORGREN LAGER 157 SKI TEAM 550
2 ASTRID ØYRE SLIND TEAM KOTENG 450
2 KATEŘINA SMUTNÁ ED SYSTEM BAUER TEAM 450
4 KARI VIKHAGEN GJEITNES TEAM RAGDE EIENDOM 405
5 LINA KORSGREN TEAM RAMUDDEN 390
6 SOFIE ELEBRO TEAM RAGDE EIENDOM 305
7 ELIN MOHLIN LAGER 157 SKI TEAM 285
8 JUSTYNA KOWALCZYK TEAM TRENTINO ROBINSON TRAINER 270
9 HELI HEISKANEN VLTAVA FUND SKI TEAM 245
10 MARIE RENÉE SØRUM GANGSØ TEAM SYNNFJELL 192
11 MARIA GRÄFNINGS TEAM PARKETTPARTNER 175
12 ADÉLA BOUDÍKOVÁ VLTAVA FUND SKI TEAM 171
13 ANASTASIA VLASOVA RUSSIAN MARATHON TEAM 170
14 JULIA ANGELSIÖÖ TEAM SERNEKE 166
15 MARIE KROMER E-LIBERTY SKI TEAM 144
16 CARINE HEUBERGER BSV PRO TEAM NORDIC 128
17 KAROLÍNA GROHOVÁ SILVINI MADSHUS TEAM 126
18 ANDREA KLEMENTOVÁ VLTAVA FUND SKI TEAM 125
19 ROXANE LACROIX ED SYSTEM BAUER TEAM 121
20 ANNA JENSEN TEAM NTNUI SWECO 119
21 CHIARA CAMINADA TEAM TRENTINO ROBINSON TRAINER 113
22 JOGSCHA ABDERHALDEN BSV PRO TEAM NORDIC 105
23 INGEBORG DAHL TEAM XPND 102
23 ANIKKEN GJERDE ALNES TEAM OSLO SPORTSLAGER - RUSTAD IL 102
25 ANNA JÖNSSON HAAG TEAM RAMUDDEN 100
26 VIKTORIA MELINA RUSSIAN MARATHON TEAM 85
27 CAMILLA LIE TEAM NTNUI SWECO 72
28 TERHI POLLARI SKIMARATHON TEAM AUSTRIA 68
29 MARTINE KORSLUND TEAM PARKETTPARTNER 67
30 KARIN WELTERT XC-SKI.DE A|N SKIMARATHON TEAM 61

Youth Men

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 TORLEIF SYRSTAD TEAM KOTENG 559
2 MAGNUS VESTERHEIM TEAM KAFFEBRYGGERIET 466
3 EMIL PERSSON LAGER 157 SKI TEAM 459
4 JOAR THELE TEAM RAGDE EIENDOM 364
5 STIAN BERG TEAM KAFFEBRYGGERIET 299
6 ALEKSANDR GREBENKO RUSSIAN MARATHON TEAM 231
7 VINJAR SKOGSHOLM TEAM PARKETTPARTNER 217
8 MIKAEL GUNNULFSEN TEAM TELEMARK 200
9 RUNAR SKAUG MATHISEN TEAM TELEMARK 155
10 VIKTOR MÄENPÄÄ TEAM MÄENPÄÄ 152
10 LUDWIG TÄRNING TEAM SERNEKE 152
12 THOMAS CHAMBELLANT TEAM JOBSTATION ROSSIGNOL 151
13 ERIK VALNES TEAM KOTENG 150
14 FRANCESCO FERRARI TEAM TRENTINO ROBINSON TRAINER 137
15 FABIÁN ŠTOČEK VLTAVA FUND SKI TEAM 135
16 THOMAS GJESTRUMBAKKEN TEAM PARKETTPARTNER 133
17 MICHAEL KUISLE TEAM FOREVER NORDIC 123
18 ANTOINE AUGER E-LIBERTY SKI TEAM 101
19 MART KEVIN PÕLLUSTE TEAM SYNNFJELL 93
20 FABIO LECHNER BSV PRO TEAM NORDIC 87
21 ROBIN FROST TEAM FOREVER NORDIC 76
21 HANNES MÄENPÄÄ TEAM MÄENPÄÄ 76
23 OLOF JONSSON TEAM RAMUDDEN 71
23 THÉO DESWAZIÈRE E-LIBERTY SKI TEAM 71
25 KJETIL TYROM TEAM PARKETTPARTNER 66
25 LARS SØRENSEN TEAM OSLO SPORTSLAGER - RUSTAD IL 66
25 JAN ČECH SILVINI MADSHUS TEAM 66
28 LAURO BRÄNDLI BSV PRO TEAM NORDIC 59
29 SIGURD SOLLIEN HULBAK TEAM SYNNFJELL 57
30 SONDRE GRØNVOLD LYN SKI MOSETERÅSEN 54

Youth Women

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 SOFIE ELEBRO TEAM RAGDE EIENDOM 705
2 MARIE RENÉE SØRUM GANGSØ TEAM SYNNFJELL 563
3 MARIE KROMER E-LIBERTY SKI TEAM 407
4 JULIA ANGELSIÖÖ TEAM SERNEKE 394
5 ANIKKEN GJERDE ALNES TEAM OSLO SPORTSLAGER - RUSTAD IL 332
6 ANDREA KLEMENTOVÁ VLTAVA FUND SKI TEAM 299
7 ANNA JENSEN TEAM NTNUI SWECO 201
8 ANN-CATHRIN UHL TEAM FOREVER NORDIC 189
9 TEREZA TVARŮŽKOVÁ ED SYSTEM BAUER TEAM 180
10 CARINE HEUBERGER BSV PRO TEAM NORDIC 178
11 MARTINE KORSLUND TEAM PARKETTPARTNER 172
12 IDA DAHL LAGER 157 SKI TEAM 162
13 REBECCA IMMONEN RUSSIAN MARATHON TEAM 159
14 TIRIL UDNES WENG TEAM KOTENG 120
14 SELINA PFÄFFLI BSV PRO TEAM NORDIC 120
16 JOGSCHA ABDERHALDEN BSV PRO TEAM NORDIC 105
17 JENNY LARSSON TEAM RAMUDDEN 102
18 JESSICA WIRTH TEAM FOREVER NORDIC 93
19 FRANZISKA MÜLLER TEAM FOREVER NORDIC 90
20 CAMILLA LIE TEAM NTNUI SWECO 80
21 CONSTANCE VULLIET E-LIBERTY SKI TEAM 77
22 TEREZA TUŽILOVÁ SILVINI MADSHUS TEAM 65
23 CORALIE BENTZ E-LIBERTY SKI TEAM 45
24 GINA FLUGSTAD ØISTUEN LYN SKI MOSETERÅSEN 43
25 KAROLINE BYE ØREN TEAM PARKETTPARTNER 29
26 BÁRA MÜLLEROVÁ SKIMARATHON TEAM AUSTRIA 10

Sprint Men

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 ANTON KARLSSON LAGER 157 SKI TEAM 256
2 ANDREAS NYGAARD TEAM RAGDE EIENDOM 175
3 PETTER ELIASSEN TEAM BN BANK 151
4 STIAN BERG TEAM KAFFEBRYGGERIET 140
5 OSKAR KARDIN TEAM RAGDE EIENDOM 138
6 OLOF JONSSON TEAM RAMUDDEN 133
7 MORTEN EIDE PEDERSEN TEAM BN BANK 82
8 MARCUS JOHANSSON LAGER 157 SKI TEAM 57
9 CHRIS ANDRE JESPERSEN TEAM KOTENG 54
10 SIMEN ØSTENSEN TEAM BN BANK 52
11 STANISLAV ŘEZÁČ SLAVIA POJIŠŤOVNA TEAM 50
12 VETLE THYLI TEAM KAFFEBRYGGERIET 47
13 ANDREAS HOLMBERG LAGER 157 SKI TEAM 42
14 EMIL PERSSON LAGER 157 SKI TEAM 40
15 THOMAS CHAMBELLANT TEAM JOBSTATION ROSSIGNOL 39
16 ADRIEN MOUGEL TEAM JOBSTATION ROSSIGNOL 34
17 ARI LUUSUA TEAM MÄENPÄÄ 32
18 JAN ŠRAIL ED SYSTEM BAUER TEAM 24
19 THÉO DESWAZIÈRE E-LIBERTY SKI TEAM 21
20 ØYVIND MOEN FJELD TEAM RAGDE EIENDOM 20
21 ØYSTEIN PETTERSEN TEAM BN BANK 19
21 MICHAEL KUISLE TEAM FOREVER NORDIC 19
23 TORE BJØRSETH BERDAL TEAM KOTENG 17
23 ALEXIS JEANNEROD ED SYSTEM BAUER TEAM 17
25 STIAN HOELGAARD TEAM KOTENG 13
26 JIŘÍ PLISKA SILVINI MADSHUS TEAM 12
27 JOHAN PERSSON TEAM RAMUDDEN 10
27 MAXIM KOVALEV RUSSIAN MARATHON TEAM 10
29 ANDERS AUKLAND TEAM RAGDE EIENDOM 8
29 ERMIL VOKUEV RUSSIAN MARATHON TEAM 8

Sprint Women

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 BRITTA JOHANSSON NORGREN LAGER 157 SKI TEAM 266
2 LINA KORSGREN TEAM RAMUDDEN 160
3 ASTRID ØYRE SLIND TEAM KOTENG 154
4 KATEŘINA SMUTNÁ ED SYSTEM BAUER TEAM 65
5 JUSTYNA KOWALCZYK TEAM TRENTINO ROBINSON TRAINER 32
6 ADÉLA BOUDÍKOVÁ VLTAVA FUND SKI TEAM 24
6 ELISABETH SCHICHO TEAM FOREVER NORDIC 24
8 ANASTASIA VLASOVA RUSSIAN MARATHON TEAM 17
9 SOFIE ELEBRO TEAM RAGDE EIENDOM 9
9 TIRIL UDNES WENG TEAM KOTENG 9
11 MARTINE EK HAGEN TEAM KAFFEBRYGGERIET 8
12 LAILA KVELI TEAM TYNELL 6
13 MARIA GRÄFNINGS TEAM PARKETTPARTNER 4
13 ELIN MOHLIN LAGER 157 SKI TEAM 4

Climb Men

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 SIMEN ØSTENSEN TEAM BN BANK 239
2 MORTEN EIDE PEDERSEN TEAM BN BANK 228
3 CHRIS ANDRE JESPERSEN TEAM KOTENG 214
4 ANDREAS NYGAARD TEAM RAGDE EIENDOM 181
5 PETTER ELIASSEN TEAM BN BANK 164
6 ALEXIS JEANNEROD ED SYSTEM BAUER TEAM 90
7 TORE BJØRSETH BERDAL TEAM KOTENG 67
8 OSKAR KARDIN TEAM RAGDE EIENDOM 63
9 TORD ASLE GJERDALEN TEAM RAGDE EIENDOM 62
10 ANDREAS HOLMBERG LAGER 157 SKI TEAM 58
11 ERMIL VOKUEV RUSSIAN MARATHON TEAM 50
12 MIKAEL GUNNULFSEN TEAM TELEMARK 48
13 ARI LUUSUA TEAM MÄENPÄÄ 42
14 ANDREW MUSGRAVE TEAM KOTENG 38
15 ILYA CHERNOUSOV ED SYSTEM BAUER TEAM 31
16 EMIL PERSSON LAGER 157 SKI TEAM 30
16 ERIK VALNES TEAM KOTENG 30
18 STIAN HOELGAARD TEAM KOTENG 22
19 ØYSTEIN PETTERSEN TEAM BN BANK 19
19 VETLE THYLI TEAM KAFFEBRYGGERIET 19
21 ØYVIND MOEN FJELD TEAM RAGDE EIENDOM 15
21 BOB IMPOLA TEAM SERNEKE 15
23 ANDERS AUKLAND TEAM RAGDE EIENDOM 13
24 MARCUS JOHANSSON LAGER 157 SKI TEAM 12
25 MAURO BRIGADOI TEAM TRENTINO ROBINSON TRAINER 10
26 NIKO KOSKELA TEAM MÄENPÄÄ 7
27 MAGNUS VESTERHEIM TEAM KAFFEBRYGGERIET 6
28 KLAS NILSSON TEAM IGNE 1
28 DANIEL RICKARDSSON LAGER 157 SKI TEAM 1
28 OSCAR PERSSON TEAM SERNEKE 1

Climb Women

RANK ATHLETE COUNTRY PRO TEAM POINTS
1 ASTRID ØYRE SLIND TEAM KOTENG 171
2 BRITTA JOHANSSON NORGREN LAGER 157 SKI TEAM 164
3 KATEŘINA SMUTNÁ ED SYSTEM BAUER TEAM 104
4 JUSTYNA KOWALCZYK TEAM TRENTINO ROBINSON TRAINER 72
5 LINA KORSGREN TEAM RAMUDDEN 70
6 MASAKO ISHIDA TEAM KOTENG 65
7 TIRIL UDNES WENG TEAM KOTENG 18
8 KARI VIKHAGEN GJEITNES TEAM RAGDE EIENDOM 17
9 ADÉLA BOUDÍKOVÁ VLTAVA FUND SKI TEAM 9
9 HELI HEISKANEN VLTAVA FUND SKI TEAM 9
11 SOFIE ELEBRO TEAM RAGDE EIENDOM 8
12 LAILA KVELI TEAM TYNELL 5
13 MARIA GRÄFNINGS TEAM PARKETTPARTNER 4
13 ELIN MOHLIN LAGER 157 SKI TEAM 4

Pro Team

RANK PRO TEAM POINTS
1 TEAM KOTENG 1600
2 LAGER 157 SKI TEAM 1500
3 TEAM RAGDE EIENDOM 1478
4 TEAM BN BANK 1197
5 ED SYSTEM BAUER TEAM 1160
6 TEAM RAMUDDEN 805
7 TEAM PARKETTPARTNER 733
8 TEAM KAFFEBRYGGERIET 732
9 TEAM SERNEKE 692
10 VLTAVA FUND SKI TEAM 681
11 TEAM SYNNFJELL 585
12 RUSSIAN MARATHON TEAM 574
13 E-LIBERTY SKI TEAM 498
14 TEAM TRENTINO ROBINSON TRAINER 485
15 TEAM OSLO SPORTSLAGER - RUSTAD IL 483
16 TEAM MÄENPÄÄ 448
17 SILVINI MADSHUS TEAM 445
18 TEAM FOREVER NORDIC 401
19 TEAM IGNE 371
20 SLAVIA POJIŠŤOVNA TEAM 351
21 TEAM TYNELL 310
22 TEAM JOBSTATION ROSSIGNOL 301
23 TEAM XPND 283
24 TEAM TELEMARK 275
25 SKIMARATHON TEAM AUSTRIA 273
26 BSV PRO TEAM NORDIC 263
27 XC-SKI.DE A|N SKIMARATHON TEAM 239
28 TEAM NTNUI SWECO 231
29 VANG SKILØPERFORENING LONG DISTANCE XC TEAM 209
30 LYN SKI MOSETERÅSEN 158
31 JBRINK SKI TEAM 149
32 TEAM MOSETERTOPPEN SKILINE 0

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut