Resultater Drammensløpet - KM Buskerud Mellom 2019



Resultater Drammensløpet - KM Buskerud Mellomdistanse
Drammen, Buskerud - 19. mai 2019

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 270 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Sofia Berthilsen Sturla, IF fullført    
  Ingeborg Marie Bjørgum-Thorsby Eiker OL fullført    
  Bjørn Olav Bratland Sturla, IF fullført    
  Jonas Wirum Bøen Sturla, IF fullført    
  Christina Galleberg Laheld Sturla, IF fullført    
  Vilje Hilleren Eiker OL fullført    
  Jenny Hovdenak Holmes Eiker OL fullført    
  Rikke Kihle Konnerud IL fullført    
  Folmer Nielsen Klev Sturla, IF fullført    
  Snorre Nielsen Klev Sturla, IF fullført    
  Magnus Lesteberg Kongsberg OL fullført    
  Hans Lye Nydalens SK fullført    
  Eirill Mestad Røyken OL fullført    
  Ildrid Mestad Røyken OL fullført    
  Eira Mork Notodden OL fullført    
  Trym Fuglseth Olsen Asker Skiklubb fullført    
  Signe Drange Ruud Røyken OL fullført    
  Marina Sandvold Eiker OL fullført    
  Agnes Solhaug Berger og Svelvik OL fullført    
  Sanna Solhaug Berger og Svelvik OL fullført    
  Magnus Syversen Gihle Oppsal Orientering fullført    
  Herman Wilhelmsen Sturla, IF fullført    

D 9-10

1 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Ingrid Hovdenak Espedal Asker Skiklubb 18.23   13.07
  Nila Hilleren Eiker OL 26.33   18.57
  Julie Økern Hågård Konnerud IL 29.02   20.44
  Marlene Keilholz Røyken OL 24.10   17.15
  Tuva Aronsen Eiker OL ikke startet    

D 11-12

1 660 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Amalie Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 19.54   11.59
2 Elise Renard Kongsberg OL 24.41 +4.47 14.52
3 Ine Marie Fagerland Sturla, IF 30.08 +10.14 18.09
4 Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering 30.40 +10.46 18.28
5 Frida Hope Modum OL 37.17 +17.23 22.27
6 Mareike Keilholz Røyken OL 40.29 +20.35 24.23
7 Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL 1.07.15 +47.21 40.30
  Mone Småge-Hilsen Konnerud IL diskvalifisert    

D 13-14

2 410 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 33.39   13.57
2 Ylva Klausen Sturla, IF 34.48 +1.09 14.26
3 Iselin Høivold Kongsberg OL 41.57 +8.18 17.24
4 Marthe Graff-Wiik Sturla, IF 43.03 +9.24 17.51
5 Sofia Øhlckers Tyrving IL 47.56 +14.17 19.53
6 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 48.46 +15.07 20.14
7 Solveig Hübschle Sturla, IF 49.26 +15.47 20.30
8 Hanna Spangberg Konnerud IL 53.25 +19.46 22.09
9 Elsa Sofie Lysheden-Vogt Konnerud IL 54.22 +20.43 22.33
10 Johanne Storhaug Konnerud IL 57.27 +23.48 23.50
11 Karoline Hilsen Sturla, IF 1.10.08 +36.29 29.06
  Martine Gjermstad Pettersen Konnerud IL brutt    

D 15-16

2 480 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud IL 24.05   9.42
2 Mina Akiko Johnsen Sturla, IF 27.44 +3.39 11.10
3 Mari Øverby Kongsberg OL 28.15 +4.10 11.23
4 Marie Kvarme Sturla, IF 30.11 +6.06 12.10
5 Konstanse Moholth Kongsberg OL 33.00 +8.55 13.18
6 Ingvild Gustafsson Kongsberg OL 35.09 +11.04 14.10
7 Hedda Spangberg Konnerud IL 35.16 +11.11 14.13
8 Tiril Holen Konnerud IL 45.05 +21.00 18.10

D17 - KM

3 700 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Bergerud Lye Nydalens SK 32.18   8.43
2 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 33.56 +1.38 9.10
3 Jenny Baklid Konnerud IL 36.22 +4.04 9.49
4 Therese Haare Konnerud IL 37.41 +5.23 10.11
5 Malin Sørensen Nydalens SK 37.50 +5.32 10.13
6 Anette Juveli Konnerud IL 41.14 +8.56 11.08
7 Celine Renard Kongsberg OL 41.23 +9.05 11.11
8 Elin-Kristin Hem Olsen Tyrving IL 42.42 +10.24 11.32
9 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 43.04 +10.46 11.38
10 Dana B. Stene Nydalens SK 44.41 +12.23 12.04
11 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 44.51 +12.33 12.07
12 Malin Eijsink Nydalens SK 45.13 +12.55 12.13
13 Anniken Ranvik Konnerud IL 45.39 +13.21 12.20
14 Solveig Sletner Røyken OL 46.30 +14.12 12.34
15 Christine Hoen Eiker OL 46.55 +14.37 12.40
16 Andrea Ranvik Konnerud IL 47.48 +15.30 12.55
17 Malene Instanes Sturla, IF 48.44 +16.26 13.10
18 Hege Holth Rekaa Røyken OL 49.13 +16.55 13.18
19 Anita Hilleren Eiker OL 49.56 +17.38 13.29
20 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 50.08 +17.50 13.32
21 Line Drange Ruud Røyken OL 50.42 +18.24 13.42
22 Ine Instanes Sturla, IF 51.01 +18.43 13.47
23 Anne Marthe Peveri Eiker OL 51.40 +19.22 13.57
24 Oda Isnes Tyse Eiker OL 51.57 +19.39 14.02
25 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 52.07 +19.49 14.05
26 Ida Svanberg Røyken OL 54.08 +21.50 14.37
27 Iliana Ilieva Halden SK 58.32 +26.14 15.49
28 Ida Bolette Enerhaugen Ringerike OL 1.01.31 +29.13 16.37
29 Oda Gjerdahl Berger og Svelvik OL 1.29.47 +57.29 24.15
  Tale Strand Kongsberg OL diskvalifisert    
  Tuva Aas Stræte Ringerike OL ikke startet    
  Solveig Moen Letmolie Eiker OL ikke startet    
  Iselin Sørensen Sturla, IF ikke startet    

D 17-A kort

1 940 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Randi Mork Notodden OL 23.41   12.12
2 Ingrid Lundin Bergan Kongsberg OL 35.29 +11.48 18.17

D 17-C

2 210 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gro Sand Kongsberg OL 35.03   15.51

D 40-

2 830 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 26.11   9.15
2 Kari Strand Kongsberg OL 32.33 +6.22 11.30
3 Monica Berglund Ringerike OL 33.39 +7.28 11.53
4 Karoline Bredland Kongsberg OL 36.18 +10.07 12.49
5 Silje Syversen Oppsal Orientering 39.30 +13.19 13.57
6 Trude Hansen Berger og Svelvik OL 47.05 +20.54 16.38
7 Linda Fredh OK Moss 1.28.20 +1.02.09 31.12
  Kjersti Fuglseth Olsen Asker Skiklubb diskvalifisert    

D 45-

2 830 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Hovdenak Eiker OL 31.00   10.57
2 Milda Øhlckers Tyrving IL 31.16 +0.16 11.02
3 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 34.57 +3.57 12.20
4 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 37.17 +6.17 13.10
5 Ellen Gustafsson Kongsberg OL 38.06 +7.06 13.27
6 May Ingela Hope Modum OL 39.18 +8.18 13.53
7 Kristin Eger Kongsberg OL 40.10 +9.10 14.11
8 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 42.33 +11.33 15.02
9 Vibeke Schau Konnerud IL 52.49 +21.49 18.39

D 50-

2 690 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Stræte Ringerike OL 28.42   10.40
2 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 29.56 +1.14 11.07
3 Isa Heggedal Konnerud IL 30.05 +1.23 11.11
4 Hanne Løver Thon Modum OL 30.39 +1.57 11.23
5 Torunn Økern Jensen Ringerike OL 32.03 +3.21 11.54
6 Tove Heimdal Konnerud IL 34.59 +6.17 13.00
7 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 35.45 +7.03 13.17
8 Marianne Omdal Kongsberg OL 38.28 +9.46 14.17
9 Tone Skram Røyken OL 38.39 +9.57 14.22
10 Toini Skyttersæter Konnerud IL 40.32 +11.50 15.04
11 Mette Spangberg Konnerud IL 52.06 +23.24 19.22
12 Jane Rødder Kongsberg OL 1.14.46 +46.04 27.47
  Maria Persson Asker Skiklubb diskvalifisert    

D 55-

2 690 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 31.58   11.53
2 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 34.04 +2.06 12.39
3 Veslemøy Solberg Konnerud IL 35.12 +3.14 13.05
4 Hilde Storløkken Kongsberg OL 35.25 +3.27 13.09
5 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 35.47 +3.49 13.18
6 Torun Dyrkorn Eiker OL 37.34 +5.36 13.57
7 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 41.13 +9.15 15.19

D 60-

1 940 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunhild Hennum Lierbygda OL 23.34   12.08
2 Marianne Spanli Lierbygda OL 28.28 +4.54 14.40
3 Bjørg Svanberg Røyken OL 31.51 +8.17 16.25
4 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 36.20 +12.46 18.43
5 Grete Berntsen Måren OK 40.03 +16.29 20.38
  Cathrine Norvik Røyken OL diskvalifisert    

D 65-

1 940 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 25.58   13.23
2 May Christoffersen Asker Skiklubb 29.45 +3.47 15.20
3 Aud Kjemperud Eiker OL 32.32 +6.34 16.46

D 70-

1 590 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Strande Ringerike OL 25.00   15.43
2 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 26.59 +1.59 16.58
3 Berit Grosvold Eiker OL 29.29 +4.29 18.32

D 75-

1 590 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 30.29   19.10
2 Hanne Bræck Kongsberg OL 32.01 +1.32 20.08
3 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 54.32 +24.03 34.17

H 9-10

1 400 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Jakob Bredland Eid Kongsberg OL 18.36   13.17
  Mathias Bredland Eid Kongsberg OL 17.35   12.33
  Danie Nicolai Homme Sturla, IF 18.28   13.11
  Kristian Kaiser Sturla, IF 18.21   13.06
  Aksel Klausen Sturla, IF 13.27   9.36
  Eirik Lesteberg Kongsberg OL 17.25   12.26
  Kristian Mork Notodden OL 20.04   14.20
  Gaute Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 19.41   14.03
  Mathis Renard Kongsberg OL 14.25   10.17
  Oscar Wilhelmsen Sturla, IF 18.17   13.03

H 11-12

1 660 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jarand Gustafsson Kongsberg OL 16.36   10.00
2 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 16.44 +0.08 10.04
3 Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 18.00 +1.24 10.50
4 Jon Strand Kongsberg OL 19.04 +2.28 11.29
5 Ola Gjermstad Pettersen Konnerud IL 22.17 +5.41 13.25
6 Brage Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 25.13 +8.37 15.11
7 Hans Mathias Økern Hågård Konnerud IL 27.12 +10.36 16.23
8 Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 31.21 +14.45 18.53
9 Jonatan Herman Lysheden-Vogt Konnerud IL 38.27 +21.51 23.09
10 Andreas Melheim Sturla, IF 40.55 +24.19 24.38
11 Håkon Øverby Kongsberg OL 40.56 +24.20 24.39

H 13-14

2 410 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 22.21   9.16
2 Magnus Skourup Rognebakke Sturla, IF 27.46 +5.25 11.31
3 Henrik Kaiser Sturla, IF 33.55 +11.34 14.04
4 Isak Fagerland Sturla, IF 34.29 +12.08 14.18
5 August Hellerud Sire Konnerud IL 37.02 +14.41 15.21
6 Rasmus Berglund Ringerike OL 38.12 +15.51 15.51
7 Mats Johnsen Sturla, IF 39.04 +16.43 16.12
8 Fredrik Fet Andersen Konnerud IL 39.42 +17.21 16.28
9 Jens Wold Sturla, IF 48.12 +25.51 20.00
10 Henrik Nyberg Asker Skiklubb 49.34 +27.13 20.34
11 Filip Knudsen Sturla, IF 57.05 +34.44 23.41
12 Sivert Knutheim Sturla, IF 1.07.10 +44.49 27.52
13 Sverre Norheim-Martinsen Sturla, IF 1.08.31 +46.10 28.25
14 Oskar Hope Modum OL 1.13.31 +51.10 30.30
15 Borgar Syrstad-Vindenes Sturla, IF 1.35.06 +1.12.45 39.27
  Oskar Knutheim Sturla, IF diskvalifisert    

H 15-16

2 830 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 25.23   8.58
2 Mikkel Berglund Ringerike OL 25.44 +0.21 9.05
3 Halvor Løken Kongsberg OL 27.02 +1.39 9.33
4 Stein Aas Stræte Ringerike OL 27.18 +1.55 9.38
5 Johan Eger Kongsberg OL 27.54 +2.31 9.51
6 Lukas Klausen Sturla, IF 31.02 +5.39 10.57
7 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 31.12 +5.49 11.01
8 Arne Bergan Kongsberg OL 32.41 +7.18 11.32
9 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 34.04 +8.41 12.02
10 Olav Melheim Sturla, IF 57.03 +31.40 20.09
11 Martin Kaiser Sturla, IF 57.48 +32.25 20.25

H17 - KM

4 220 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Sørensen Nydalens SK 29.02   6.52
2 Emil Jönsson Tyrving IL 32.43 +3.41 7.45
3 Aslak Heimdal Konnerud IL 33.21 +4.19 7.54
4 Thomas Nipen Bækkelagets SK 33.58 +4.56 8.02
5 Petter Reinemo Kongsberg OL 34.14 +5.12 8.06
6 Knut Sveinung Holth Rekaa Røyken OL 34.49 +5.47 8.15
7 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 36.29 +7.27 8.38
8 Per Øyvind Stene Nydalens SK 36.30 +7.28 8.38
9 Henrik Drange Ruud Røyken OL 36.43 +7.41 8.42
10 Morten Taraldsten Brunes Modum OL 36.55 +7.53 8.44
11 Vetle Drage Kongsberg OL 37.17 +8.15 8.50
12 Ola Lesteberg Kongsberg OL 37.34 +8.32 8.54
13 Eirik W. Moe Asker Skiklubb 39.01 +9.59 9.14
14 Mathias Nipen Bækkelagets SK 39.06 +10.04 9.15
15 Erik Feyling Haare Konnerud IL 39.32 +10.30 9.22
16 Kenneth Sandvold Eiker OL 39.40 +10.38 9.23
17 Lacho Iliev Halden SK 39.41 +10.39 9.24
18 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 40.10 +11.08 9.31
19 Håvard Hågård Konnerud IL 40.44 +11.42 9.39
20 Lars Enerhaugen Modum OL 42.55 +13.53 10.10
21 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 43.22 +14.20 10.16
22 Anders Horvei Raumar Orientering 44.01 +14.59 10.25
23 Espen Røste Kongsberg OL 44.32 +15.30 10.33
24 Eirik Holth Johannessen Røyken OL 44.59 +15.57 10.39
25 Morten Fredh OK Moss 46.07 +17.05 10.55
26 Sveinung Syversen Oppsal Orientering 48.09 +19.07 11.24
27 Vebjørn Røtvold Kongsberg OL 1.01.51 +32.49 14.39
  Sigurd Smemo Sturla, IF diskvalifisert    
  Glenn Ekholdt Hilleren Eiker OL diskvalifisert    
  Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF diskvalifisert    
  Rolf Trygve Haug Kongsberg OL diskvalifisert    
  David Løver Modum OL diskvalifisert    
  Charles Halaas Fossum IF ikke startet    
  Tord Strand Kongsberg OL ikke startet    

H 17-A kort

2 690 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Axel Hoveid Asker Skiklubb 22.21   8.18

H 40-

3 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Marius Nelson Berger og Svelvik OL 47.16   12.46
2 Rune Kristian Mork Notodden OL 47.42 +0.26 12.53
  Thomas Olsen Asker Skiklubb ikke startet    

H 45-

3 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stig Melling Ringerike OL 38.45   10.28
2 Tore H. Hvideberg OK Skeidi 42.27 +3.42 11.28
3 Terje W. Pettersen Berger og Svelvik OL 43.15 +4.30 11.41
4 Lars Berglund Ringerike OL 43.59 +5.14 11.53
5 Bernt Hellerud Konnerud IL 48.46 +10.01 13.10
6 Holger Keilholz Røyken OL 1.20.40 +41.55 21.48
  Pål Martin Eid Kongsberg OL ikke startet    

H 50-

2 480 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Syver Løken Kongsberg OL 21.13   8.33
2 Odd Strand Kongsberg OL 23.41 +2.28 9.32
3 Gunnar Brattli Asker Skiklubb 24.44 +3.31 9.58
4 Per Gustafsson Kongsberg OL 27.10 +5.57 10.57
5 Hans Otto Øverby Kongsberg OL 27.57 +6.44 11.16
6 Kjell Petter Småge Konnerud IL 31.00 +9.47 12.30
7 Per Erik Larsen Sandefjord OK 32.24 +11.11 13.03
8 Håvard W. Pettersen Berger og Svelvik OL 39.42 +18.29 16.00
9 Hans Jørgen Krogstie Konnerud IL 43.29 +22.16 17.32
  Per Øivind Eger Kongsberg OL diskvalifisert    

H 55-

2 480 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Drage Kongsberg OL 22.02   8.53
2 Gjermund Røren Eiker OL 24.05 +2.03 9.42
3 Knut Aas Ringerike OL 25.09 +3.07 10.08
4 Gunnar Hope Modum OL 27.13 +5.11 10.58
5 Roar Bye Modum OL 29.27 +7.25 11.52
6 Torgeir Brandal Kongsberg OL 38.09 +16.07 15.22
7 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 42.05 +20.03 16.58
8 Erik Høivold Kongsberg OL 46.07 +24.05 18.35
  Kim Farnes Hansen Lierbygda OL ikke startet    

H 60-

2 690 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Dåsnes Ringerike OL 28.12   10.28
2 Morten Karlsen Måren OK 34.11 +5.59 12.42
3 Leif Bergersen Asker Skiklubb 35.27 +7.15 13.10
4 Roy Gjerding OK Moss 43.51 +15.39 16.18
  Per Schanche Asker Skiklubb diskvalifisert    

H 65-

2 690 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Are Eriksen Oslostudentenes IK 29.57   11.08
2 Per Ove Transeth Røyken OL 32.46 +2.49 12.10
3 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 33.39 +3.42 12.30
4 Widar Trømborg Sande Sportsklubb 34.25 +4.28 12.47
5 Per Øhlckers Tyrving IL 36.33 +6.36 13.35
6 Kjell Svanberg Røyken OL 36.55 +6.58 13.43
7 Stein Turtumøygard Måren OK 39.02 +9.05 14.30
8 Olav Nipen Tyrving IL 40.18 +10.21 14.58
9 Rolf Lunde Eiker OL 41.11 +11.14 15.18
10 Hans Lyder Haare Konnerud IL 54.12 +24.15 20.08
  Jan Bøhle OL Trollo ikke startet    

H 70-

1 940 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Roar Bakken Eiker OL 21.48   11.14
2 Kjell Winther Oppsal Orientering 22.50 +1.02 11.46
3 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 23.29 +1.41 12.06
4 Åmund Tonna Eiker OL 24.32 +2.44 12.38
5 Dag Rønning Jensen OL Trollo 28.57 +7.09 14.55
6 Øyvind Stene Asker Skiklubb 30.06 +8.18 15.30
7 Per Dalheim Konnerud IL 34.21 +12.33 17.42
8 Atle Solheim Berger og Svelvik OL 34.22 +12.34 17.42
9 Alf Johan Hjelmtvedt Eiker OL 37.01 +15.13 19.04
  Helge Revhaug Ringerike OL diskvalifisert    
  Christian Bugge Røyken OL diskvalifisert    

H 75-

1 590 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Roar Bjordal Oppsal Orientering 22.23   14.04
2 Harald Lundhaug OK Moss 23.02 +0.39 14.29
3 Lars Martin Gjein Stokke IL 23.56 +1.33 15.03
4 Thorolf Trolsrud Botne SK 26.47 +4.24 16.50
5 Arild Moen Konnerud IL 27.16 +4.53 17.08
6 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 31.59 +9.36 20.06
7 Asbjørn Bræck Kongsberg OL 43.37 +21.14 27.25
8 John Schau Konnerud IL 45.35 +23.12 28.40

H 80-

1 590 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Kjemhus Kongsberg OL 29.47   18.43
2 Elling Frøvoll Sturla, IF 31.15 +1.28 19.39
3 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 38.56 +9.09 24.29
4 Finn Åge Østern Kongsberg OL 40.26 +10.39 25.25
  Steinar Ruud Konnerud IL ikke startet    

Utvikling N

1 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Sanna Wirum Bøen Sturla, IF fullført    
  Emilie Haffner Haugholt Sturla, IF fullført    
  Jonas Haffner Haugholt Sturla, IF fullført    
  Eirik Nastad Asker Skiklubb fullført    
  Julie Wold Sturla, IF ikke startet    

Utvikling C

2 420 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Lars Wirum Bøen Sturla, IF 31.48   13.08
  Roald Digre Sturla, IF 33.41   13.55
  Ane Kristine Eid Kongsberg OL 27.24   11.19
  Mina Hobbelstad Eiker OL 46.58   19.24
  Askil Mestad Røyken OL 29.19   12.06
  Una Nastad Asker Skiklubb 29.39   12.15
  Torbjørn Melheim Svendsen Sturla, IF 1.26.13   35.37

Utvikling B

2 420 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Adrian Fagerland Sturla, IF 26.10   10.48
  Marte Sofie Skrove Ringerike OL 50.40   20.56
  Kristoffer Øhlckers Tyrving IL 31.50   13.09
  Alfred Schau Konnerud IL diskvalifisert    

Direkte A

3 700 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Wirehn Asker Skiklubb 28.23   7.40
2 Aurora Moholth Kongsberg OL 31.49 +3.26 8.35
3 Anders Øpstad Asker Skiklubb 32.37 +4.14 8.48
4 Marit Isachsen Asker Skiklubb 34.34 +6.11 9.20
5 Tuva Leikvam Heen NOTEAM 45.55 +17.32 12.24
6 Kirsti Aas Olsen Eiker OL 47.47 +19.24 12.54
7 Cora Ebner Kongsberg OL 51.25 +23.02 13.53
8 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 51.38 +23.15 13.57
9 Ingvild Tandberg Asker Skiklubb 52.38 +24.15 14.13
10 Thor Palmgren Halden SK 56.31 +28.08 15.16
11 Ivar Mestad Røyken OL 58.27 +30.04 15.47
12 Morten Herman Vogt Konnerud IL 1.07.26 +39.03 18.13
13 Gry Vråle Sturla, IF 1.16.39 +48.16 20.42
14 Lasse Vråle Sturla, IF 1.33.38 +1.05.15 25.18
  Janicke Dahl Norland Lyn Ski diskvalifisert    
  Harald Bergan Kongsberg OL ikke startet    

Direkte B

2 420 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kirsten Gjermstad Konnerud IL 32.41   13.30
2 Eirill Dalan Røyken OL 38.30 +5.49 15.54
3 Frida van Megen Oppsal Orientering 44.14 +11.33 18.16
4 Pål Pedersen Konnerud IL 46.44 +14.03 19.18
5 Hilde Moholth Kongsberg OL 47.41 +15.00 19.42
6 Brynjar Holen Konnerud IL 49.45 +17.04 20.33
7 Tiril Kihle Konnerud IL 51.55 +19.14 21.27
8 Irene Langeggen Kongsberg OL 57.21 +24.40 23.41
  Magnus Myrvang Hagen Røyken OL diskvalifisert    
  Line Bjørnås Konnerud IL ikke startet    

Direkte C

2 420 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne-Sofie Lysheden Konnerud IL 37.48   15.37
2 Terje Skram Røyken OL 49.41 +11.53 20.31


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +