Resultater KM Trøndelag Sprint 2019



Resultater KM Nord- og Sør-Trøndelag Sprint
Verdal, Trøndelag - 19. mai 2019

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 590 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Kristian Alstad Frol IL fullført    
  Thea Emilie Alstad Frol IL fullført    
  Laura Hegstad OK Skøynar fullført    
  Aksel Sandstad Skjeset Frol IL fullført    
  Sanna Sandstad Skjeset Frol IL fullført    
  Ville Sandstad Skjeset Frol IL fullført    
  Einar Sævik Stjørdals-Blink Orientering fullført    

 

D 9-10

1 590 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Martine Nubdal Frøseth Verdal OK 28.18   17.47

 

D 11-12

1 820 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mia Stensland Melbye Verdal OK 11.41   6.25
2 Ingeborg Kolstad Wing OK 13.25 +1.44 7.22
3 Emilie Nubdal Frøseth Verdal OK 14.22 +2.41 7.53
4 Helmine Laksholm Grindberg Verdal OK 16.49 +5.08 9.14
5 Karita Møller Steinkjer OK 20.44 +9.03 11.23
6 Noelle Henderson Steinkjer OK 21.20 +9.39 11.43
7 Hanna Skjerve Verdal OK 25.32 +13.51 14.01
8 Maja Sæterhaug Knudsen Freidig 31.18 +19.37 17.11

 

D 13-14

1 480 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredrikke Baglo Bjørkeng Verdal OK 11.55   8.03
2 Maria Strømdal Wik Freidig 12.24 +0.29 8.22
3 Sigrid Haugskott OL Trollelg 12.27 +0.32 8.24
4 Nora Halvorsen Freidig 12.34 +0.39 8.29
5 Marita Aske Freidig 12.59 +1.04 8.46
6 Lina Storler Snøfugl Freidig 14.18 +2.23 9.39
7 Guro Hegstad OK Skøynar 14.31 +2.36 9.48
8 Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 15.16 +3.21 10.18
9 Anne Eline Vehus Skjerve Verdal OK 16.08 +4.13 10.54
10 Ella Sandstad Freidig 16.32 +4.37 11.10
11 Hannah Gustad Strøm OK Skøynar 17.51 +5.56 12.03
  Una Kittilsen Freidig ikke startet    
  Johanne Bjugan Verdal OK ikke startet    
  Solveig Louise Nissen Freidig ikke startet    
  Tora Kittilsen Freidig ikke startet    

 

D 15-16

1 480 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Spets Storhov Freidig 10.40   7.12
2 Mathea Baglo Bjørkeng Verdal OK 12.35 +1.55 8.30
3 Trude Markhus Verdal OK 13.21 +2.41 9.01

 

D 17-

1 680 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maren Grande Frol IL 12.03   7.10
2 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 13.06 +1.03 7.47
3 Kine Sofie Sandstad Frol IL 15.59 +3.56 9.30
4 Hege Hallan OK Skøynar 20.14 +8.11 12.02
  Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL ikke startet    

 

D 17-18

1 680 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frida Haugskott OL Trollelg 11.49   7.02
2 Mari Eidsmo Freidig 12.37 +0.48 7.30
3 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 14.41 +2.52 8.44
4 Stine Aune Nidarøst OK 14.44 +2.55 8.46
5 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 14.59 +3.10 8.55

 

D 19-20

1 680 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vera Melkild Freidig 12.58   7.43
2 Sarah Brynhildsen Wing OK 19.15 +6.17 11.27

 

D 21-

1 680 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malin Sandstad NTNUI 12.01   7.09
2 Hanne Sandstad Freidig 12.26 +0.25 7.24
3 Mari Angell-Petersen Freidig 13.53 +1.52 8.15
4 Triin Jäädmaa NTNUI 14.32 +2.31 8.39
5 Marte Hoff Hagen NTNUI 14.40 +2.39 8.43
6 Kajsa Stina Sandstad NTNUI 15.48 +3.47 9.24

 

D 40-

1 680 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Kjesbu Stjørdals-Blink Orientering 14.50   8.49

 

D 45-

1 680 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Haugskott OL Trollelg 13.56   8.17
2 Ingvil Snøfugl Freidig 18.00 +4.04 10.42
3 Margot Bolstad Lynum Freidig 18.06 +4.10 10.46

 

D 50-

1 480 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 12.22   8.21
2 Ann Sissel Vehus Verdal OK 15.11 +2.49 10.15
3 Hilde Forbord Malvik IL 15.19 +2.57 10.20
4 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 15.27 +3.05 10.26
5 Mari Hoff Byåsen IL 19.06 +6.44 12.54

 

D 60-

1 480 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guri Bjørndal Byåsen IL 15.35   10.31
2 Marit Hæreid Sandstad Frol IL 17.04 +1.29 11.31

 

D 65-

1 480 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne-Sofie Gjermstad Nidarøst OK 25.52   17.28

 

H 9-10

1 590 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Daniel Alstad Frol IL 15.38   9.49
  Xin Adian Benum Luong Steinkjer OK 10.29   6.35
  Ovid Baglo Bjørkeng Verdal OK 10.21   6.30
  Erlend Grønli Freidig 9.27   5.56
  Mateo Henderson Steinkjer OK 12.14   7.41
  Lage Inderdal Steinkjer OK 12.37   7.56
  Mads Stensland Melbye Verdal OK 9.53   6.12
  William Mitchell Iversen Verdal OK 8.48   5.32
  Petter Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 10.16   6.27

 

H 11-12

1 820 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Alstad Frol IL 9.56   5.27
2 Sivert Gudding Barli Verdal OK 10.10 +0.14 5.35
3 Sigurd Sævik Stjørdals-Blink Orientering 15.29 +5.33 8.30
4 Sondre Aalberg Bylund Steinkjer OK 35.50 +25.54 19.41

 

H 13-14

1 880 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Alstad Frol IL 13.20   7.05
2 Tristan Halvorsen Freidig 14.54 +1.34 7.55
3 Vegard Lereim Storli Freidig 15.29 +2.09 8.14
4 Alf Petter Lynum Freidig 15.51 +2.31 8.25
5 Torstein Gjedrem Lund Verdal OK 16.02 +2.42 8.31
6 Filip Mitchell Iversen Verdal OK 16.31 +3.11 8.47
7 Aleksander Tanem Iversen Verdal OK 16.46 +3.26 8.55
8 Julian Fei Benum Luong Steinkjer OK 17.32 +4.12 9.19
9 Håkon Hallan OK Skøynar 17.50 +4.30 9.29
10 Fredrik Kjønstad Ukkelberg Frol IL 18.32 +5.12 9.51
11 Ole Andreas Veske OK Skøynar 18.48 +5.28 10.00
12 Ludvik Laksholm Grindberg Verdal OK 22.53 +9.33 12.10
13 Lars Wikdahl Bjørgum Stjørdals-Blink Orientering 23.03 +9.43 12.15
14 Even Wikdahl Bjørgum Stjørdals-Blink Orientering 28.35 +15.15 15.12
  Kristoffer Strømdal Wik Freidig diskvalifisert    

 

H 15-16

1 880 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Vehus Skjerve Verdal OK 10.31   5.35
2 Kasper Sæterhaug Knudsen Freidig 11.53 +1.22 6.19
3 Niklas Landsem Melhus Steinkjer OK 11.58 +1.27 6.21
4 Iver Gjedrem Lund Verdal OK 12.38 +2.07 6.43
5 Iver Dalsaune Thun Freidig 12.57 +2.26 6.53
6 Emil Reinertsen Leroyer Freidig 13.02 +2.31 6.55
7 August Hopstad Nykvist Wing OK 13.09 +2.38 6.59
8 Kristoffer Lerli Melhus IL 13.32 +3.01 7.11
9 Vetle Grønvik Ekra Freidig 13.59 +3.28 7.26
10 Olav Gjedrem Lund Verdal OK 15.25 +4.54 8.12
11 Emil Grønli Freidig 15.51 +5.20 8.25
  Ådne Krogstad Stendahl Frol IL ikke startet    
  Antonius Herskedal Amundsen Freidig ikke startet    

 

H 17-

2 070 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 11.45   5.40
2 Tobias Alstad Frol IL 12.24 +0.39 5.59
3 Trym Nergård Rønning OK Skøynar 12.45 +1.00 6.09
4 Fredrik Vehus Skjerve Verdal OK 13.15 +1.30 6.24
5 Håvard Veie OK Skøynar 14.19 +2.34 6.54
  Simen Hegstad OK Skøynar diskvalifisert    
  Hallvar Hallan OK Skøynar ikke startet    

 

H 17-18

2 070 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Spets Storhov Freidig 11.52   5.43
2 Mikkel Holt Freidig 12.37 +0.45 6.05
3 Lars Sandstad Freidig 13.18 +1.26 6.25
4 Jonas Grønli Freidig 13.29 +1.37 6.30
5 Håkon Holstad Freidig 13.53 +2.01 6.42
6 Johannes Langaas Nidarøst OK 15.25 +3.33 7.26

 

H 19-20

2 070 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oskar Spets Storhov Freidig 11.24   5.30
2 Jørgen Baklid Konnerud Il 12.00 +0.36 5.47
3 Mats Eidsmo Freidig 12.11 +0.47 5.53
4 Anders Haugskott OL Trollelg 12.29 +1.05 6.01
5 Styrk Hundseid Kamsvåg Tyrving IL 12.31 +1.07 6.02
6 Kristian Fredrik Lynum Freidig 13.37 +2.13 6.34

 

H 21-

2 070 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 11.29   5.32
2 Mattis Holt Freidig 12.02 +0.33 5.48
3 Lars Maukon Muren NTNUI 12.17 +0.48 5.56
4 Ulrik Astrup Arnesen NTNUI 12.19 +0.50 5.57
  Ove Baardsgaard OL Trollelg diskvalifisert    

 

H 35-

2 070 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tomas Eidsmo Freidig 13.20   6.26

 

H 40-

2 070 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Anders Melhus Steinkjer OK 13.37   6.34
2 Asle Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 18.06 +4.29 8.44

 

H 45-

2 070 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Are Rogstad Nidarøst OK diskvalifisert    

 

H 50-

1 880 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Ivarsson Freidig 11.55   6.20
2 Jens Even Storhov Freidig 12.59 +1.04 6.54
3 Bernt Brynhildsen Wing OK 13.31 +1.36 7.11
4 Jon Holstad Freidig 13.37 +1.42 7.14
5 Rune Stræte Wing OK 13.50 +1.55 7.21
6 Øyvind Schjelderup Wing OK 13.55 +2.00 7.24
7 Agnar Renolen Wing OK 14.24 +2.29 7.39
8 Øystein Wiggen Byåsen IL 15.43 +3.48 8.21
9 Per Ivar Skinderhaug Wing OK 17.33 +5.38 9.20
10 Geir Willumsen Freidig 21.16 +9.21 11.18
11 Rune Bjørgum Stjørdals-Blink Orientering 21.46 +9.51 11.34
  Vidar Skjerve Verdal OK ikke startet    

 

H 55-

1 880 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Hagen Byåsen IL 15.33   8.16
2 John Lerli Melhus IL 18.47 +3.14 9.59
3 Tormod Langaas Nidarøst OK 23.20 +7.47 12.24

 

H 60-

1 880 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petter Gullikstad Røros IL 15.15   8.06
2 Fritjof Sandstad Frol IL 21.02 +5.47 11.11

 

H 65-

1 880 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rune M Holt Freidig 24.14   12.53

 

H 70-

1 880 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tom Bugge Byåsen IL 19.01   10.06
2 Rolf Karset Steinkjer OK 22.00 +2.59 11.42
3 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 26.27 +7.26 14.04
4 Roar Forbord Malvik IL 28.37 +9.36 15.13
5 Kristian Midthjell Verdal OK 37.32 +18.31 19.57
  Nils Olav Vennevik Freidig diskvalifisert    
  Jardar Sandstad Selbu OK ikke startet    

 

Åpen C

1 820 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lise Tuset Gustad OK Skøynar 24.32   13.28

 

Åpen A

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Susanna Brynhildsen Wing OK 31.40   12.10
 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +