Resultater Folloløpet



Resultater - Folloløpet 
Nesodden, Akershus - 15. september 2019

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 600 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Ida Moldestad Lillomarka OL 23.05   14.25
  Jakob Moldestad Lillomarka OL 22.42   14.11
  Theo Pedersen OK Moss 42.16   26.25
  Mia Pedersen OK Moss 42.11   26.21
  Silje Nilsen Fossum IF 26.38   16.38
  Signe Drange Ruud Røyken OL 40.09   25.05
  Amalie Birkelund Asker Skiklubb 38.29   24.03
  Ida Øvrebø Myrvold Heming Orientering 32.34   20.21
  Alvin Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 46.37   29.08
  Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 46.27   29.01
  Kevin Duffy diskvalifisert    

D -10

1 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Eline Kravdal Gjø-Vard OL 18.00   11.15
  Annika Næss-Ulseth Heming Orientering 28.09   17.35

D 11-12

2 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 32.23   11.10
2 Ingrid Jarstadmarken Price Østmarka OK 50.06 +17.43 17.16
  Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK ikke startet    
  Kristine Woldene Fossum IF ikke startet    

D 13-14

2 900 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Scheele Nydalens SK 26.09   9.01
2 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 26.36 +0.27 9.10
3 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 27.13 +1.04 9.23
4 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 27.35 +1.26 9.30
5 Anna Øvrebø Myrvold Heming Orientering 28.03 +1.54 9.40
6 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 28.12 +2.03 9.43
7 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 28.33 +2.24 9.50
8 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 29.16 +3.07 10.05
9 Signe Holo Fossum IF 29.45 +3.36 10.15
10 Gunde Tumelionis Fossum IF 30.27 +4.18 10.30
11 Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering 30.52 +4.43 10.38
12 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 31.49 +5.40 10.58
13 Nora Christine Hansen Asker Skiklubb 31.58 +5.49 11.01
14 Mari Kalleson Oppsal Orientering 32.04 +5.55 11.03
15 Mari Aarseth Nydalens SK 32.21 +6.12 11.09
16 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 32.55 +6.46 11.21
17 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 33.12 +7.03 11.26
18 Martha Wisløff Asker Skiklubb 34.43 +8.34 11.58
19 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 35.34 +9.25 12.15
20 Sofia Øhlckers Tyrving IL 36.29 +10.20 12.34
21 Sara Martini Asker Skiklubb 37.32 +11.23 12.56
22 Emma Ailin Skårbø Raumar Orientering 39.19 +13.10 13.33
23 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 41.26 +15.17 14.17
24 Tuva Høyer Fossum IF 43.29 +17.20 14.59
25 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 43.30 +17.21 15.00
26 Tale Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 43.52 +17.43 15.07
27 Nora Sørberg Raumar Orientering 44.41 +18.32 15.24
  Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Tiril Ebon Espedal Nydalens SK ikke startet    
  Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb ikke startet    
  Martine Arntzen Haug Østmarka OK ikke startet    

D 13-16C

2 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedvig Nyberg-Hansen Fossum IF 37.33   12.56
2 Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 39.40 +2.07 13.40
3 Una Nastad Asker Skiklubb 40.39 +3.06 14.01

D 15-16

3 100 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 25.02   8.04
2 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 27.49 +2.47 8.58
3 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 28.40 +3.38 9.14
4 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 28.57 +3.55 9.20
5 Vida Helland-Hansen Tyrving IL 31.09 +6.07 10.02
6 Kajsa Meyer Larsson Tyrving IL 31.47 +6.45 10.15
7 Mari Brende Fossum IF 32.34 +7.32 10.30
8 Linnea Holst Tyrving IL 32.43 +7.41 10.33
9 Mille Baastad Berg Tyrving IL 32.56 +7.54 10.37
10 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 34.26 +9.24 11.06
11 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 34.28 +9.26 11.07
12 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 36.26 +11.24 11.45
13 Julie Berntzen Fet OL 36.33 +11.31 11.47
14 Marie Saugestad Nydalens SK 36.47 +11.45 11.51
15 Julie Wold OK Moss 38.33 +13.31 12.26
16 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 38.50 +13.48 12.31
17 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 39.58 +14.56 12.53
18 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 40.34 +15.32 13.05
19 Eileen Bjanes Tyrving IL 41.20 +16.18 13.20
20 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 42.44 +17.42 13.47
21 Frida Solsrud Nydalens SK 46.17 +21.15 14.55
22 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 50.43 +25.41 16.21
23 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 54.56 +29.54 17.43
24 Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF 59.02 +34.00 19.02
25 Gina Brevik Østmarka OK 1.04.26 +39.24 20.47
  Sigrid Nermoen Østmarka OK diskvalifisert    
  Ida Marie Flågen Heming Orientering ikke startet    
  Kristine Solbakken Tyrving IL ikke startet    

D 15-16B

2 900 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL ikke startet    

D 17-

4 300 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 46.28   10.48
2 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 46.46 +0.18 10.52
3 Martina Palumbo IFK Bombarda 50.20 +3.52 11.42
4 Roisin Long Nydalens SK 50.23 +3.55 11.43
5 Line Drange Ruud Røyken OL 1.02.53 +16.25 14.37
  Linn Mei Waaler Ås-NMBU Orientering ikke startet    

D 40-

3 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 30.46   9.55
2 Heidi Tronbøl Fet OL 32.45 +1.59 10.33
3 Audrun Utskarpen IL GeoForm 33.25 +2.39 10.46
4 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 35.12 +4.26 11.21
5 Marit Inngjerdingen Heming Orientering 35.49 +5.03 11.33
6 Milda Øhlckers Tyrving IL 36.57 +6.11 11.55
7 Hanne Wold OK Moss 46.07 +15.21 14.52
8 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 46.47 +16.01 15.05
  Ann Elin Flågen Heming Orientering ikke startet    
  Maiken Skirstad Mo Nydalens SK ikke startet    
  Ann-Kristin Stokke Ås-NMBU Orientering ikke startet    

D 50-

3 100 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jorun Ruud Asker Skiklubb 29.18   9.27
2 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 31.51 +2.33 10.16
3 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 35.22 +6.04 11.24
4 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 36.06 +6.48 11.38
5 Jorunn Blindheim Lillomarka OL 39.23 +10.05 12.42
6 Tone Skram Røyken OL 39.58 +10.40 12.53
7 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 42.11 +12.53 13.36
8 Ingrid Nermoen Østmarka OK 45.47 +16.29 14.46
9 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 48.53 +19.35 15.46
10 Kirsti Grundnes Berg Tyrving IL 54.37 +25.19 17.37
11 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 57.17 +27.59 18.28
12 Maria Persson Asker Skiklubb 1.00.55 +31.37 19.39
  Hilda Øfsthus Asker Skiklubb ikke startet    

D 60-

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Sørum Indre Østfold OK 51.23   20.33
2 Liv Edle Grønstad Gimle IF 1.32.11 +40.48 36.52
  Grethe Lill Ryeng Sturla, IF ikke startet    

D 70-

2 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 35.29   17.44
2 Kjersti Tho Stabæk IF 36.42 +1.13 18.21
3 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 43.03 +7.34 21.31
4 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 44.36 +9.07 22.18
  Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Hjørdis Øvreås Botne SK brutt    
  Hjørdis Egner Heming Orientering brutt    
  Inger Skaug Oppsal Orientering ikke startet    

H -10

1 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Håkon Juell Larsen Tyrving IL 26.53   16.48
  Simen Ånensen Oppsal Orientering 27.06   16.56
  Per Taje Skeie Raumar Orientering 29.32   18.27

H 11-12

2 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Friedhelm Klaveness Måren OK 25.00   8.37
2 Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 26.26 +1.26 9.06
3 Theo Hodne Heming Orientering 26.33 +1.33 9.09
  Sigurd Øvrebø Myrvold Heming Orientering brutt    

H 13-14

2 900 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 21.22   7.22
2 Martin Christoffer Borg IL Koll 23.08 +1.46 7.58
3 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 24.31 +3.09 8.27
4 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 25.15 +3.53 8.42
5 Kevin Rommetvedt Raumar Orientering 26.27 +5.05 9.07
6 Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK 26.32 +5.10 9.08
7 Erlend Otterlei Østmarka OK 27.09 +5.47 9.21
8 Henning Reichenbach Oppsal Orientering 27.31 +6.09 9.29
9 Eskil Brænden Lillomarka OL 28.37 +7.15 9.52
10 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 28.43 +7.21 9.54
11 Per Noah Sommerhein Nydalens SK 29.00 +7.38 10.00
12 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 29.15 +7.53 10.05
13 Anders Næss-Ulseth Heming Orientering 29.40 +8.18 10.13
14 Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 31.18 +9.56 10.47
15 Håvard Rønningen Østmarka OK 31.21 +9.59 10.48
16 Håkon Bogason Lillomarka OL 31.44 +10.22 10.56
17 Marius Juell Larsen Tyrving IL 32.18 +10.56 11.08
18 Torbjørn Lundeby Lillomarka OL 32.37 +11.15 11.14
19 Gjermund Taje Skeie Raumar Orientering 32.39 +11.17 11.15
20 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 35.36 +14.14 12.16
21 Håvard Eik Raumar Orientering 36.01 +14.39 12.25
22 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 36.25 +15.03 12.33
23 Andreas Sandernes Østmarka OK 37.33 +16.11 12.56
24 Elias Andenæs Asker Skiklubb 37.44 +16.22 13.00
25 Alvin Andersen Maribo Raumar Orientering 40.15 +18.53 13.52
26 Aksel Nikolai Aubert Oppsal Orientering 41.18 +19.56 14.14
27 Gabriel Solem Oppsal Orientering 41.56 +20.34 14.27
28 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 43.14 +21.52 14.54
29 Eskil Hafskjold Nydalens SK 46.46 +25.24 16.07
30 Max Skjerpen Huseby Nydalens SK 47.22 +26.00 16.20
31 Henrik Nyberg Asker Skiklubb 48.12 +26.50 16.37
32 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 51.04 +29.42 17.36
33 Erlend Bakke Fossum IF 1.00.27 +39.05 20.50
34 Alfred Eckmann Aronsen Nittedal OL 1.21.40 +1.00.18 28.09
  Mathias Linløkken Østmarka OK diskvalifisert    
  Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering ikke startet    
  Jonas Hicken IL Koll ikke startet    

H 13-16C

2 900 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Trym Leiknes Bruvik Måren OK ikke startet    

H 15-16

3 500 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 25.47   7.22
2 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 27.00 +1.13 7.42
3 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 27.16 +1.29 7.47
4 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 27.58 +2.11 7.59
5 Gaute Bergan Nydalens SK 29.56 +4.09 8.33
6 Eirik Vie Strisland Fossum IF 31.40 +5.53 9.02
7 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 32.39 +6.52 9.19
8 Birk Felland Sætnan Fossum IF 32.49 +7.02 9.22
8 Henrik Woldene Fossum IF 32.49 +7.02 9.22
10 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 34.34 +8.47 9.52
11 Sigurd Rødnes Oppsal Orientering 34.47 +9.00 9.56
12 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 34.53 +9.06 9.58
13 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 35.43 +9.56 10.12
14 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 35.47 +10.00 10.13
15 Sindre Vie Strisland Fossum IF 37.22 +11.35 10.40
16 Kristian Juell Larsen Tyrving IL 37.52 +12.05 10.49
17 Elias Stubberud Nydalens SK 38.55 +13.08 11.07
18 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 41.32 +15.45 11.52
19 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 41.41 +15.54 11.54
20 Jonas Aarseth Nydalens SK 42.39 +16.52 12.11
21 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 43.28 +17.41 12.25
22 Axel Aalde Nydalens SK 44.20 +18.33 12.40
23 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 45.00 +19.13 12.51
24 Børge Nilsen Berg Fossum IF 50.03 +24.16 14.18
25 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 1.05.34 +39.47 18.44
  Jakob Gilljam Østmarka OK diskvalifisert    

H 17-

4 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Drange Ruud Røyken OL 42.25   8.50
2 Pål Skogedal Asker Skiklubb 43.52 +1.27 9.08
3 Eirik Næss-Ulseth Heming Orientering 46.30 +4.05 9.41
4 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 58.18 +15.53 12.08
  Tobias Espedal Nydalens SK ikke startet    
  William Resvoll Skaug Oppsal Orientering ikke startet    

H 40-

4 300 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Bakke Fossum IF 35.46   8.19
2 Espen Aubert Oppsal Orientering 37.29 +1.43 8.43
3 Stefan Ring OK Löftan 38.31 +2.45 8.57
4 Runar Hafskjold Nydalens SK 41.11 +5.25 9.34
5 Bjørn Hauge Nydalens SK 41.15 +5.29 9.35
6 Tommy Skårbø Raumar Orientering 43.59 +8.13 10.13
7 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 45.02 +9.16 10.28
8 Steinar Eastwood Lillomarka OL 45.34 +9.48 10.35
9 Anders Grevstad Fossum IF 47.50 +12.04 11.07
10 Anders Norling Nydalens SK 55.33 +19.47 12.55
11 Aksel Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 58.07 +22.21 13.30
  Halvor Hobøl Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Øystein Bieltvedt Skeie Raumar Orientering brutt    
  Sverre Wisløff Asker Skiklubb brutt    
  Torbjørn Blom-hagen Fossum IF ikke startet    

H 50-

3 500 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Holo Fossum IF 27.27   7.50
2 Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL 28.01 +0.34 8.00
3 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 28.35 +1.08 8.10
4 Lars-Ivar Aarseth Nydalens SK 29.15 +1.48 8.21
5 Christian Grotnes Tyrving IL 30.08 +2.41 8.36
6 Per Ola Ulseth Nydalens SK 31.20 +3.53 8.57
7 Terje Blindheim Lillomarka OL 33.13 +5.46 9.29
8 Guttorm Egge IL GeoForm 33.20 +5.53 9.31
9 Ivar Mølnvik Fossum IF 33.25 +5.58 9.32
10 Stig Sønsterudbråten Lillomarka OL 33.32 +6.05 9.34
11 Magne Brænden Lillomarka OL 36.18 +8.51 10.22
12 Håkon Jendal Fossum IF 37.28 +10.01 10.42
13 Arne Fosheim Asker Skiklubb 38.34 +11.07 11.01
14 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 38.40 +11.13 11.02
15 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 39.56 +12.29 11.24
16 Arild Andresen Fossum IF 46.53 +19.26 13.23
17 Arne Olaussen Oppsal Orientering 46.55 +19.28 13.24
18 John Ytternes Kolbotn og Skimt OL 50.43 +23.16 14.29
19 Paul Wade Fossum IF 1.02.29 +35.02 17.51
  Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK ikke startet    
  Hallvard Berg Tyrving IL ikke startet    
  Kjetil Espedal Nydalens SK ikke startet    
  Bent Erik Skaug Oppsal Orientering ikke startet    

H 60-

3 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Ruud Fredrikstad SK 29.20   9.27
2 Sture Ottesen Indre Østfold OK 30.56 +1.36 9.58
3 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 32.03 +2.43 10.20
4 Are Eriksen Oslostudentenes IK 32.16 +2.56 10.24
5 Erik Næss Østmarka OK 36.05 +6.45 11.38
6 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 37.51 +8.31 12.12
7 Bård Natvig Nittedal OL 38.15 +8.55 12.20
8 Roy Gjerding OK Moss 42.07 +12.47 13.35
9 Per Øhlckers Tyrving IL 45.09 +15.49 14.33

H 70-

2 500 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eldar Børsum Bækkelagets SK 25.04   10.01
2 Willy Grønstad Gimle IF 25.28 +0.24 10.11
3 Harald Lundhaug OK Moss 28.03 +2.59 11.13
4 Hasse Bergstrøm Tyrving IL 29.13 +4.09 11.41
5 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 29.59 +4.55 11.59
6 Thor Palmgren Halden SK 33.00 +7.56 13.12
7 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 37.58 +12.54 15.11
8 Roar Bjordal Oppsal Orientering 39.41 +14.37 15.52
9 Jon C. Fougner Heming Orientering 40.24 +15.20 16.09
10 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK 41.27 +16.23 16.34
11 Øystein Madsen Haugerud IF 43.14 +18.10 17.17
12 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 43.24 +18.20 17.21
13 Magnar Øvreås Botne SK 46.02 +20.58 18.24

H 80-

2 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Egner Heming Orientering 30.09   15.04

Direkte A

4 300 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Michelsen Fossum IF 33.09   7.42
2 Anders Øksenholt Nydalens SK 33.14 +0.05 7.43
3 Ruairi Long University College Dublin OC 37.30 +4.21 8.43
4 Gløer Winsvold Sentrum OK 38.19 +5.10 8.54
5 Kristian Nilsen Fossum IF 40.15 +7.06 9.21
6 Markus Knapp Kongsberg Tyrving IL 41.38 +8.29 9.40
7 Rune Scheele Nydalens SK 42.05 +8.56 9.47
8 Andreas Juell Larsen Tyrving IL 42.46 +9.37 9.56
9 Knut Aalde Nydalens SK 43.32 +10.23 10.07
10 Erik Jakobsen OK Moss 43.33 +10.24 10.07
11 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 44.32 +11.23 10.21
12 Fredrik Bøch Høyer Fossum IF 47.43 +14.34 11.05
13 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 48.13 +15.04 11.12
14 Tellef Juell Larsen Tyrving IL 49.03 +15.54 11.24
15 Jan Sævig 49.16 +16.07 11.27
16 Raymond Berntzen Fet OL 49.42 +16.33 11.33
17 Geir Andersen Raumar Orientering 51.32 +18.23 11.59
18 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 52.09 +19.00 12.07
19 Fredrik Saugestad Nydalens SK 53.04 +19.55 12.20
20 Ola Nilsen Oppsal Orientering 54.42 +21.33 12.43
21 Elin Kalleson Oppsal Orientering 55.42 +22.33 12.57
22 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 57.35 +24.26 13.23
23 Morten Kongsberg Tyrving IL 1.00.25 +27.16 14.03
24 Michael Eckmann Jensen Nittedal OL 1.02.22 +29.13 14.30
25 Per Ole Dahlsrud Nydalens SK 1.04.26 +31.17 14.59
26 Jan Henrik Nilsen Oppsal Orientering 1.05.39 +32.30 15.16
27 Nina Birkelund Asker Skiklubb 1.06.23 +33.14 15.26
28 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 1.07.39 +34.30 15.43
29 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 1.10.11 +37.02 16.19
30 Audun Hvenekilde Oppsal Orientering 1.27.51 +54.42 20.25
31 Ingrid Skaarer Nydalens SK 1.36.42 +1.03.33 22.29
32 Espen Jernberg Nydalens SK 1.37.51 +1.04.42 22.45
  Håvard Sandvoll Ask Lierbygda OL ikke startet    

Direkte B

2 900 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vidar Berteig IL GeoForm 31.52   10.59
2 Hilde Jarstadmarken Østmarka OK 37.38 +5.46 12.58
3 Torleif Galteland Asker Skiklubb 37.48 +5.56 13.02
4 Per Sørberg Raumar Orientering 39.15 +7.23 13.32
5 Haakon Dolven Asker Skiklubb 40.27 +8.35 13.56
6 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 40.47 +8.55 14.03
7 Nils Henrik Jendal Fossum IF 41.53 +10.01 14.26
8 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 41.56 +10.04 14.27
9 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 41.59 +10.07 14.28
10 Thomas Bjanes IL Tyrving 43.07 +11.15 14.52
11 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 44.13 +12.21 15.14
12 John Harald Johansen Oppsal Orientering 45.33 +13.41 15.42
13 Rolf Berg Nydalens SK 45.40 +13.48 15.44
14 Sharon Broadwell IL GeoForm 55.20 +23.28 19.04
15 Hanne Brende Fossum IF 58.18 +26.26 20.06
16 Nina Woldene Fossum IF 1.17.41 +45.49 26.47
17 Anne Marte Pensgaard OK Horten 1.38.01 +1.06.09 33.47
  Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb ikke startet    

Direkte C

2 900 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Casper Eckmann Aronsen Nittedal OL 26.21   9.05
2 Beate Moldestad Lillomarka OL 34.59 +8.38 12.03
3 Helge Fosse 35.17 +8.56 12.10
4 Felix Fabricius Bye Nydalens SK 37.40 +11.19 12.59
5 Malin Gjetanger Måren OK 40.49 +14.28 14.04
6 Hanne Mong 42.30 +16.09 14.39
7 Stian Lillegård Lillomarka OL 43.21 +17.00 14.56
8 Nina Elise Eik Raumar Orientering 45.04 +18.43 15.32
9 Marit Spørck 48.23 +22.02 16.41
10 Marie Veggan Oppsal Orientering 50.01 +23.40 17.14
11 Elisabeth Jakobsen OK Moss 1.01.02 +34.41 21.02
12 Renate Sundby OK Moss 1.01.03 +34.42 21.03
  Emil Melin Fossum IF brutt    
  Mikkel Michelsen Fossum IF brutt    
  Ingrid Spørck brutt    
  Sigurd Paulsen Ask Lierbygda OL ikke startet    
  Katrine Solbakken Tyrving IL ikke startet    
  Reidar Stenrud Måren OK ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +