Resultater Norgescup Lang 2019



Resultater Norgescup Senior - Langdistanse - Fellesstart
Verdal, Trøndelag - 22. september 2019

Arrangementstype: Orientering

D 21-E

6 060 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Ekroll Jahren Nydalens SK 50.57   8.24
2 Ingeborg Eide Byåsen IL 52.34 +1.37 8.40
3 Ingrid Lundanes NTNUI 53.53 +2.56 8.53
4 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 53.57 +3.00 8.54
5 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 54.06 +3.09 8.55
6 Karen Oline Kolstad NTNUI 54.50 +3.53 9.02
7 Emma Arnesen Byåsen IL 1.02.24 +11.27 10.17
8 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 1.05.28 +14.31 10.48
9 Malin Sandstad NTNUI 1.06.08 +15.11 10.54
10 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 1.06.19 +15.22 10.56
11 Lone Brochmann Bækkelagets SK 1.06.25 +15.28 10.57
12 Oda J Sikkeland Tyrving IL 1.06.33 +15.36 10.58
13 Maren Grande Frol IL 1.06.36 +15.39 10.59
14 Ingrid Okkenhaug NTNUI 1.21.59 +31.02 13.31
  Idunn Haavengen NTNUI diskvalifisert    
  Maiken Økern Hågård Konnerud IL diskvalifisert    
  Mai Elin B. Watson Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett ikke startet    
  Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK ikke startet    
  Hanne Sandstad Freidig ikke startet    

H 21-E

7 400 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Heimdal NTNUI 48.02   6.29
2 Håvard Sandstad Eidsmo Freidig 48.36 +0.34 6.34
3 Yngve Skogstad Frol IL 48.41 +0.39 6.34
4 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 51.34 +3.32 6.58
5 Ulrik Astrup Arnesen NTNUI 53.45 +5.43 7.15
6 Carl Petter Lyngen Frol IL 53.50 +5.48 7.16
7 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 53.59 +5.57 7.17
8 Mathias Gløersen Bækkelagets SK 54.04 +6.02 7.18
9 Andreas Sølberg IL Leik 54.13 +6.11 7.19
10 Ola Keiserås IL Leik 1.01.38 +13.36 8.19
11 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 1.07.02 +19.00 9.03
12 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 1.07.12 +19.10 9.04
13 Olav Milian Schmitt Gran NTNUI 1.07.20 +19.18 9.05
14 Espen Samuelsen Skiri NTNUI 1.10.42 +22.40 9.33
15 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 1.25.14 +37.12 11.31
  Bojan Blumenstein Nydalens SK diskvalifisert    
  Eirik Langedal Breivik NTNUI diskvalifisert    
  Øystein Fruseth Christiansen NTNUI diskvalifisert    
  Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett diskvalifisert    
  Jakob Kalvig Skogan NTNUI diskvalifisert    
  Stian Sundsvik Frol IL diskvalifisert    
  Vegard Jarvis Westergård NTNUI diskvalifisert    
  Dag Blandkjenn Kristiansand OK ikke startet    
  Karl Fremstad Tyrving IL ikke startet    
  Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb ikke startet    
  Martin Borge Heir NTNUI ikke startet    
  Mattis Holt Freidig ikke startet    
  Sindre Johannessen Freidig ikke startet    
  Per Harald Löfgren Johansen Varegg Fleridrett ikke startet    
  Oskar Røen Varegg Fleridrett ikke startet    
  Gaute Hallan Steiwer Fredrikstad SK ikke startet    
  Håvard Wedege Fredrikstad SK ikke startet    
  Håkon Jarvis Westergård Tyrving IL ikke startet    
  Øyvind Wiggen Byåsen IL ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +