Resultater Byåsennatta 2019



Resultater Byåsennatta
Trondheim, Trøndelag - 2. oktober 2019

Arrangementstype: Orientering

D 13-14

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nora Halvorsen Freidig 21.03  
2 Malin Nordgård Leiren Byåsen IL 23.11 +2.08
3 Maria Strømdal Wik Freidig 23.15 +2.12
4 Hannah Tyvold Byåsen IL 23.16 +2.13
5 Lina Storler Snøfugl Freidig 24.29 +3.26
6 Ine Bohnhorst Tegdan Freidig 27.55 +6.52
7 Ragnhild Basso Røhr Byåsen IL 28.13 +7.10
7 Åsa Bull Byåsen IL 28.13 +7.10
9 Tora Kittilsen Freidig 29.54 +8.51
  Una Kittilsen Freidig ikke startet  

D 15-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ane Malene Kolstad Freidig 37.57  
  Mathea Spets Storhov Freidig diskvalifisert  
  Anna Aurora Nolte Freidig ikke startet  

D 17-20

0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Emma Stenbacka NTNUI ikke startet  

D 21-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Karen Oline Kolstad NTNUI 38.12  
2 Emma Arnesen Byåsen IL 39.22 +1.10
3 Hedwig Haas NTNUI 41.17 +3.05
4 Anu Tuomisto NTNUI 43.54 +5.42
5 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 45.29 +7.17
6 Thea Dyrkorn NTNUI 46.33 +8.21
7 Anniken Eriksrud Karlsen NTNUI 50.39 +12.27
8 Jenny Persson Byåsen IL 51.45 +13.33
9 Idunn Haavengen NTNUI 57.54 +19.42
  Nina Asheim Birkeland NTNUI ikke startet  
  Marte Hoff Hagen NTNUI ikke startet  

D 35-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Angell-Petersen Freidig 46.17  
2 Marta Gjestvang Freidig 58.46 +12.29

D 50-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tina Strømdal Wik Freidig 50.17  

H 13-14

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 16.00  
2 Vegard Lereim Storli Freidig 16.28 +0.28
3 Tristan Halvorsen Freidig 17.08 +1.08
4 Alf Petter Lynum Freidig 21.28 +5.28
5 Herman Bruchmüller Sundt Byåsen IL 21.43 +5.43
6 Hallvard Hellevik Freidig 24.29 +8.29
7 Ivar Flatvad Byåsen IL 25.28 +9.28
  Sander M Jensen Byåsen IL ikke startet  

H 15-16

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erlend Aune Byåsen IL 31.56  
2 Emil Grønli Freidig 32.12 +0.16
3 Vemund Mølnvik Freidig 33.24 +1.28
4 Iver Dalsaune Thun Freidig 37.10 +5.14
5 Emil Reinertsen Leroyer Freidig 41.05 +9.09
6 Vetle Grønvik Ekra Freidig 41.26 +9.30
7 Mathias Leroyer Freidig 42.00 +10.04
8 Petter Andreas Lona Wing OK 42.12 +10.16

H 17-20

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simen Spets Storhov Freidig 34.46  
2 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 34.52 +0.06
3 Lars Sandstad Freidig 35.31 +0.45
4 Mikkel Holt Freidig 35.42 +0.56
5 Håkon Holstad Freidig 35.47 +1.01
6 Kristian Fredrik Lynum Freidig 36.11 +1.25
7 Jonas Grønli Freidig 37.06 +2.20
8 Jo Even Kolstad Freidig 37.39 +2.53
9 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 38.18 +3.32
10 Lavran Thorstensen NTNUI 55.49 +21.03
11 Håkon Sæternes Byåsen IL 59.09 +24.23
  Brage Asplem Freidig diskvalifisert  

H 21-

30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 40.17  
2 Ulrik Astrup Arnesen NTNUI 41.13 +0.56
3 August Asheim Birkeland NTNUI 41.18 +1.01
4 Sindre Johannessen Freidig 42.10 +1.53
5 Audun Heimdal NTNUI 42.26 +2.09
6 Herman Ryen Martinsen NTNUI 44.55 +4.38
7 Emil Granqvist NTNUI 44.57 +4.40
8 Sander Arntzen Asker Skiklubb 44.59 +4.42
9 Jan Schmid OL Trollelg 46.00 +5.43
10 Ola Keiserås IL Leik 46.18 +6.01
11 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 46.38 +6.21
12 Anders Haugskott OL Trollelg 47.52 +7.35
13 Øystein Grande Jaren Freidig 47.56 +7.39
14 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 48.10 +7.53
15 Øyvind Wiggen Byåsen IL 50.18 +10.01
16 Anton Sjökvist Fredrikstad SK 52.17 +12.00
17 Eirik Langedal Breivik NTNUI 52.35 +12.18
18 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 53.07 +12.50
19 Adrian Opheim NTNUI 53.19 +13.02
20 Jørgen Fiskum Freidig 56.36 +16.19
21 Eirik Aal Multiconsult ASA 56.38 +16.21
22 Audun Rognerud Bøe NTNUI 58.26 +18.09
23 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 58.27 +18.10
24 Markus Glad Emblem IL 58.43 +18.26
25 Hans Aleksander Østhagen Byåsen IL 59.26 +19.09
26 Brage Jørum NTNUI 1.00.45 +20.28
27 Jostein Mårdalen Freidig 1.01.23 +21.06
28 Espen Samuelsen Skiri NTNUI 1.02.20 +22.03
29 Halvor Melkild NTNUI 1.03.37 +23.20
30 Marius Staff NTNUI 1.04.05 +23.48
  Rasmus Rørholt Theisen NTNUI ikke startet  

H 35-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Roar Skulbørstad OL Trollelg 41.12  
2 Fredrik Persson Wing OK 41.52 +0.40
3 Andreas Haaland Wing OK 42.21 +1.09
4 Pål Kittilsen Freidig 42.50 +1.38
5 Eivind Lona Wing OK 51.29 +10.17
6 Hans Helmer Sæternes Byåsen IL 54.05 +12.53
7 Anthony Leroyer Freidig 1.29.56 +48.44

H 50-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjarne Lien Byåsen IL 34.39  
2 Øyvind Schjelderup Wing OK 35.33 +0.54
3 Jens Even Storhov Freidig 40.41 +6.02
4 Rune Stræte Wing OK 44.21 +9.42
5 Øystein Wiggen Byåsen IL 46.19 +11.40
  Haakon Arnesen Byåsen IL diskvalifisert  

Parløp D/H 10-14

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigve Bohnhorst Tegdan Freidig 31.04  
2 Erlend Grønli Freidig 31.05 +0.01
3 Aslak Moxness Byåsen IL 32.15 +1.11
4 Dagfinn Stenvik Byåsen IL 32.18 +1.14
5 Vilde Nordgård Leiren Byåsen IL 32.43 +1.39
6 Mari Lauvstad Brenne Byåsen IL 46.21 +15.17
7 Sigrid Lauvstad Brenne Byåsen IL 47.30 +16.26
8 Eira Forsbak Asplem Freidig 54.04 +23.00
8 Eva Amundsen Freidig 54.04 +23.00
10 Asbjørn Heggstad Løland Byåsen IL 1.14.39 +43.35
10 Ottar Heggstad Løland Byåsen IL 1.14.39 +43.35

H 70-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nils Olav Vennevik Freidig 55.33  
2 Egil Repvik OL Trollelg 57.21 +1.48
3 Magnus Landstad Freidig 1.02.41 +7.08
4 Øystein Åsmul OL Trollelg 1.04.23 +8.50


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +