Resultater Tunevannet Rundt 2019



Resultater Tunevannet Rundt
Sarpsborg, Østfold - 13. oktober 2019

Arrangementstype: Orientering

N-åpen (2km)

2 220 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Johanne Klavestad Aaby Fredrikstad SK 33.26   15.03  
0 Nathalie Arnesen Fredrikstad SK 34.34   15.34  
0 Milla Berby Trøsken IL 53.52   24.15  
0 Ida Sofie Brekken Sarpsborg OL 54.25   24.30  
0 Maja D. Andersen Varteig OL 37.06   16.42  
0 Mats D. Andersen Varteig OL 37.05   16.42  
0 Aisha Rostveit Elmi OK Moss 25.14   11.21  
0 Aron Rostveit Elmi OK Moss 26.11   11.47  
0 Mira Lundsrud OK Moss 45.34   20.31  
0 Lotta Ringstad Holt Fredrikstad SK 35.50   16.08  
0 Jens Vonen Svae Sarpsborg OL 21.06   9.30  
0 Live Melissa Wilhelmsen Fredrikstad SK 35.47   16.07  
0 Selma Åsheim-Eriksen Sarpsborg OL 38.13   17.12  

D/H17- (15 km)

15 540 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sindre Østhagen Fredrikstad SK 1.53.45   7.19 Last ned GPS-spor i gpx-format
  Øyvind Løken OK Moss diskvalifisert      
  Sigurd Myhre Andreassen Halden SK diskvalifisert      

D/H-16 (10 km)

10 650 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ludvik Sæther Fredrikstad SK 1.34.26   8.52  
2 Henrik Julian Fontes Aarbu Varteig OL 1.35.14 +0.48 8.56  

D/H17- (10 km)

10 650 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Børge Brenås Varteig OL 1.34.16   8.51  
2 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 1.34.22 +0.06 8.51  
3 Gløer O Winsvold Sentrum OK 1.35.10 +0.54 8.56  
4 Geir Torgersen Halden SK 1.36.22 +2.06 9.02  
5 Espen Bekhus Fredrikstad SK 1.36.41 +2.25 9.04  
6 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 1.36.49 +2.33 9.05  
7 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 1.36.51 +2.35 9.05  
8 Egon Lundsrud OK Moss 1.48.46 +14.30 10.12  
9 Magne Sæther Fredrikstad SK 1.48.56 +14.40 10.13  
10 Bjørnar Olsrød Stokke IL 1.49.16 +15.00 10.15  
11 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 2.00.02 +25.46 11.16  
12 Einar Kristian Lunde Varteig OL 2.03.01 +28.45 11.33  
13 Pål Angvoll Fredrikstad SK 2.07.23 +33.07 11.57  
13 Kjell Reidar Mydske Fredrikstad SK 2.07.23 +33.07 11.57  
15 Arnfinn Moe Fredrikstad SK 2.07.27 +33.11 11.58  
16 Per Osen Vestre Akers SK 2.07.37 +33.21 11.58  
17 Odd-Ragnar Pettersen OK Moss 2.07.49 +33.33 12.00  
18 Even Woldstad Hanssen Eiker OL 2.19.17 +45.01 13.04  
19 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 2.29.40 +55.24 14.03  
20 Lea Taraldsvik Varteig OL 2.38.08 +1.03.52 14.50  
21 Bjørn Ketil Hansen Sarpsborg OL 2.38.09 +1.03.53 14.50  
22 Heidi Børstad Sarpsborg OL 2.40.28 +1.06.12 15.04  
22 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 2.40.28 +1.06.12 15.04  
  Jan Edvin Blomkvist Fredrikstad SK diskvalifisert      
  Steinar Låg Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Paula Berstad Heming Orientering brutt      
  Svein Melby Sarpsborg OL brutt      
  Linda Fredh OK Moss ikke startet      

D/H-16 (5 km)

5 170 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 38.49   7.30  
2 Balder Hasvik Larsen Halden SK 43.27 +4.38 8.24  
3 Jenny Danevad Fredrikstad SK 43.57 +5.08 8.30  
4 Anne Østvold Heming Orientering 52.27 +13.38 10.08  
5 Sigrid Hauge Sarpsborg OL 52.40 +13.51 10.11  
6 Marte Hox Brynildsen Fredrikstad SK 56.41 +17.52 10.57  
7 Julie Brenås Varteig OL 56.42 +17.53 10.58  
8 Mathias Pedersen Holmskau Trøsken IL 1.02.38 +23.49 12.06  
9 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 1.06.30 +27.41 12.51  
  Ella Berstad Heming Orientering diskvalifisert      
  Ingrid Pedersen Holmskau Trøsken IL ikke startet      

D/H17- (5 km)

5 170 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bent Olav Aamodt Fredrikstad SK 37.26   7.14  
2 Birgitte Husebye Fredrikstad SK 40.35 +3.09 7.50  
3 Ole  Johansen Varteig OL 43.12 +5.46 8.21  
4 Guttorm Egge IL GeoForm 43.25 +5.59 8.23  
5 Terje Larsen Halden SK 43.36 +6.10 8.25  
6 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 45.27 +8.01 8.47  
7 Live Østvold Heming Orientering 52.25 +14.59 10.08  
8 Willy Grønstad Gimle IF 52.34 +15.08 10.10  
9 John Ytternes Kolbotn og Skimt OL 52.49 +15.23 10.12  
10 Audrun Utskarpen IL GeoForm 52.57 +15.31 10.14  
11 Roger Østvold Heming Orientering 54.04 +16.38 10.27  
12 Stig Hultgreen Karlsen IL GeoForm 54.06 +16.40 10.27  
13 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 54.23 +16.57 10.31  
14 Bente Line Indre Østfold OK 58.13 +20.47 11.15  
15 Hasse Bergstrøm Tyrving IL 1.03.06 +25.40 12.12  
16 Adine Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 1.03.57 +26.31 12.22  
17 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1.04.09 +26.43 12.24  
18 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 1.04.43 +27.17 12.31  
19 Roar Bjordal Oppsal Orientering 1.06.50 +29.24 12.55  
20 Stine Austad Raumar orientering 1.07.02 +29.36 12.57  
21 Anne-Grete Austad Raumar orientering 1.07.47 +30.21 13.06  
22 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 1.08.52 +31.26 13.19  
23 Øivind Berget Sarpsborg OL 1.12.51 +35.25 14.05  
24 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 1.21.43 +44.17 15.48  
25 Thor Palmgren Halden SK 1.23.09 +45.43 16.04  
26 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 1.27.03 +49.37 16.50  
27 Jan Sveen Raumar orientering 1.37.50 +1.00.24 18.55  
28 Arne Svartedal Trøsken IL 1.38.33 +1.01.07 19.03  
29 Bodil Berby Trøsken IL 1.38.59 +1.01.33 19.08  
29 Sigrun Svartedal Trøsken IL 1.38.59 +1.01.33 19.08  
31 Ella Bjerketvedt Trøsken IL 1.39.03 +1.01.37 19.09  
32 Ina Blågestad Indre Østfold OK 2.27.11 +1.49.45 28.28  
33 Astrid Lier Rømuld Indre Østfold OK 2.27.14 +1.49.48 28.28  
  Rune Røed Stokke IL ikke startet      

D/H-16 (3,5 km)

3 240 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Syver Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 24.19   7.30  
2 Audun Nordby Fredrikstad SK 24.21 +0.02 7.30  
3 Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL 27.25 +3.06 8.27  
4 Tuva Lundsrud OK Moss 29.23 +5.04 9.04  
5 Sofie Holm Nedrebø OK Moss 29.26 +5.07 9.05  
6 Malin Husebye Aamodt Fredrikstad SK 29.30 +5.11 9.06  
7 Sivert Finstad Fredrikstad SK 31.56 +7.37 9.51  
8 Eskil Pehrsen-Lunde Sarpsborg OL 35.33 +11.14 10.58  
9 Selmer Ringstad Holt Fredrikstad SK 35.35 +11.16 10.58  
10 Fredrik Texmo Grønn Sarpsborg OL 46.56 +22.37 14.29  
11 Anders Rostveit Elmi OK Moss 53.33 +29.14 16.31  
12 Betina Arnesen Fredrikstad SK 54.03 +29.44 16.40  
13 Elise Holm Nedrebø OK Moss 58.41 +34.22 18.06  
  Selmer Løken OK Moss ikke startet      
  Einar Østvold Heming Orientering ikke startet      

D/H17- (3,5km)

3 240 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nanna Aaby Fredrikstad SK 31.24   9.41  
2 Harald Lundhaug OK Moss 31.55 +0.31 9.51  
3 Vegar Arnesen Fredrikstad SK 32.23 +0.59 9.59  
4 Dag Syversen Sarpsborg OL 34.25 +3.01 10.37  
5 Britt Stine  Strand Fredrikstad SK 35.04 +3.40 10.49  
6 Per-Erik F Holt Fredrikstad SK 35.36 +4.12 10.59  
7 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 37.34 +6.10 11.35  
8 Marianne Løken OK Moss 38.22 +6.58 11.50  
9 Reidun Braathen OK Moss 38.23 +6.59 11.50  
10 Gunnar G Brænne Sarpsborg OL 1.00.04 +28.40 18.32


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +