Resultater Rondslitet 2019



Resultater Rondslitet
Hov i Land, Oppland - 12. oktober 2019

Arrangementstype: Orientering

N-Åpen

2 930 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Vibeke Giil Rond OL 1.22.34   28.10
0 Edel Vollen Sataøen Rond OL 1.23.57   28.39
0 Liv Simonsen OK Øst 1.17.17   26.22
0 Sara-Sofie Larsen Simonsen OK Øst 1.17.17   26.22
0 Tor Simonsen OK Øst 52.36   17.57
0 Nora Vollen Sataøen Rond OL 1.16.11   26.00
  Hedda Volen Gauslaa Rond OL diskvalifisert    
  Edel Sofie Giil Rond OL ikke startet    
  Kyrre Sataøen Rond OL ikke startet    
  Tone Vollen Rond OL ikke startet    

 

6 kilometer

6 000 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 58.59   9.49
2 Helge Revhaug Ringerike OL 1.00.04 +1.05 10.00
3 Ola Brox OL Toten-Troll 1.00.12 +1.13 10.02
4 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 1.00.14 +1.15 10.02
5 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 1.00.19 +1.20 10.03
6 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 1.00.55 +1.56 10.09
7 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 1.02.08 +3.09 10.21
8 Knut Skjeset Vang OL 1.03.01 +4.02 10.30
9 Belinda Jørandli Rudsengen NOTEAM 1.05.43 +6.44 10.57
10 Terje Gudbrandsen Hamar OK 1.07.37 +8.38 11.16
11 Erik Grøndalen Hamar OK 1.07.38 +8.39 11.16
12 Vanja Staff OL Toten-Troll 1.08.15 +9.16 11.22
13 Erik Hasli Snertingdal IF Orientering 1.08.54 +9.55 11.29
14 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 1.08.58 +9.59 11.29
15 John Thomas Petersen Nittedal OL 1.12.39 +13.40 12.06
16 Terje Malm Hamar OK 1.13.13 +14.14 12.12
17 Toril Korsvik Rond OL 1.13.32 +14.33 12.15
18 Nikolai Teslo Hadeland OL 1.15.27 +16.28 12.34
19 Hasse Bergstrøm Tyrving IL 1.16.11 +17.12 12.41
20 Jan-Erik Boday Snertingdal IF Orientering 1.16.15 +17.16 12.42
21 Stine Austad Raumar Orientering 1.16.18 +17.19 12.43
22 Trond Feiring Hamar OK 1.16.43 +17.44 12.47
23 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 1.16.53 +17.54 12.48
24 Øystein Holmen Snertingdal IF Orientering 1.16.55 +17.56 12.49
25 Kjersti Hagberg Solum Rond OL 1.17.36 +18.37 12.56
26 Jan Sveen Raumar Orientering 1.18.25 +19.26 13.04
27 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 1.18.28 +19.29 13.04
28 Bjørn Myhrmoen Rond OL 1.20.51 +21.52 13.28
29 Finn Reinertsen Rond OL 1.20.55 +21.56 13.29
30 Solveig Giil Rond OL 1.23.14 +24.15 13.52
31 Turid Giil Rond OL 1.23.15 +24.16 13.52
32 Berit Myhrmoen Rond OL 1.23.25 +24.26 13.54
33 Lars Flaskerud OL Toten-Troll 1.26.05 +27.06 14.20
34 Tea Forberg Rond OL 1.26.07 +27.08 14.21
35 Hanne Holmen Snertingdal IF Orientering 1.29.28 +30.29 14.54
36 Per Fløystad Gjø-Vard OL 1.43.43 +44.44 17.17
37 Charlotte Eide Gjø-Vard OL 1.48.36 +49.37 18.06
38 Caroline Eide Gjø-Vard OL 1.48.38 +49.39 18.06
39 Hege Heiberg Hadeland OL 1.54.05 +55.06 19.00
40 Wenche Brobakken Snertingdal IF Orientering 2.12.29 +1.13.30 22.04
  Tormod Dahlen Ringerike OL diskvalifisert    
  Elin Dunker Rond OL diskvalifisert    
  Liv Feiring Hamar OK diskvalifisert    
  Amund Flaskerud OL Toten-Troll diskvalifisert    
  Gunn Elin Rudi Hadeland OL diskvalifisert    
  Amund Solum Rond OL diskvalifisert    
  Berit Bergset Gjø-Vard OL ikke startet    
  Olav Hovdelien Snertingdal IF Orientering ikke startet    

 

10 kilometer

9 990 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 1.30.04   9.00
2 Marius Staff NTNUI 1.36.12 +6.08 9.37
3 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 1.37.28 +7.24 9.45
4 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 1.37.36 +7.32 9.46
5 Lars Berglund Ringerike OL 1.45.00 +14.56 10.30
6 Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering 1.49.26 +19.22 10.57
7 Juha Viena Ringerike OL 1.49.53 +19.49 10.59
8 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 1.50.26 +20.22 11.03
9 Sigurd Kvamme OL Toten-Troll 1.51.01 +20.57 11.06
10 Arnt Oluf Eide Gjø-Vard OL 1.53.11 +23.07 11.19
11 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 1.53.18 +23.14 11.20
12 Håvard Kvamme OL Toten-Troll 1.56.37 +26.33 11.40
13 Stein Arne Negård Vang OL 2.01.22 +31.18 12.08
14 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 2.01.24 +31.20 12.09
15 Eirik Hovland NOTEAM 2.03.56 +33.52 12.24
16 Knut Engen Raumar Orientering 2.04.43 +34.39 12.29
17 Linda Engen Raumar Orientering 2.07.54 +37.50 12.48
18 Michael Sætvedt Snertingdal IF Orientering 2.08.10 +38.06 12.49
19 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 2.17.25 +47.21 13.45
20 Kristin Vollen Sataøen Rond OL 2.23.05 +53.01 14.19
21 Philip Føyen Eidskog OL 2.33.23 +1.03.19 15.21
22 Svein Thorsberg Grue IL 2.45.06 +1.15.02 16.31
23 John Hofoss Hadeland OL 3.00.21 +1.30.17 18.03
  Gaute Fosstveit Raumar Orientering diskvalifisert    
  Einar Teslo Hadeland OL diskvalifisert    
  Jostein Bø Fløystad NOTEAM diskvalifisert    
  Tor Trøan Hadeland OL ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +