Resultater Santasport Race Rovaniemi - Menn - Sprint - Prolog - 2019

Resultater FIS-renn - Santasport Race Rovaniemi
Rovaniemi, Finland - 17. november 2019

Arrangementstype: Langrenn

MENN - SPRINT - PROLOG - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1150PELLEGRINO Federico1990ITA3:05.880.0020.00
2152RETIVYKH Gleb1991RUS3:07.22+1.3428.65
3155MALTSEV Artem1993RUS3:08.24+2.3635.24
4151USTIUGOV Sergey1992RUS3:08.96+3.0839.88
5156NOVAK Michal1996CZE3:09.42+3.5442.85
6154KRASNOV Andrey1994RUS3:09.73+3.8544.85
7158RASTELLI Maicol1991ITA3:10.17+4.2947.70
8162POROSHKIN Ilia1995RUS3:10.75+4.8751.44
9159SELLER Ludek1995CZE3:11.19+5.3154.28
10166KIRILLOV Ivan1996RUS3:11.87+5.9958.67
11160PECHOUSEK Jan1997CZE3:13.12+7.2466.74
12172HAKAMIES Antti1986FIN3:14.29+8.4174.29
13164MOSER Benjamin1997AUT3:14.73+8.8577.13
14182KARTANO Antti1994FIN3:14.90+9.0278.23
15163BELOV Evgeniy1990RUS3:15.99+10.1185.27
16205FOETTINGER Michael1997AUT3:16.55+10.6788.88
17157ZELGER Stefan1995ITA3:16.59+10.7189.14
18171SAARELA Ville-Petteri1989FIN3:17.23+11.3593.27
19165TRITSCHER Bernhard1988AUT3:17.85+11.9797.28
20178HAKALA Karri1996FIN3:17.89+12.0197.53
21173VUOLLET Eino1993FIN3:21.17+15.29118.71
22193LAUREN Petteri1998FIN3:21.68+15.80122.00
23168SALVADORI Giandomenico1992ITA3:21.85+15.97123.10
24177KORHONEN Matti1995FIN3:22.26+16.38125.75
25169VERMEULEN Mika1999AUT3:22.48+16.60127.17
26191MRKONJIC Lukas1999AUT3:22.90+17.02129.88
27174LEE Geon-yong1993KOR3:24.01+18.13137.04
28167LEODOLTER Philipp1997AUT3:26.03+20.15150.08
29175GLEIRSCHER Gotthard2000AUT3:26.06+20.18150.28
30161HABENICHT Tobias1993AUT3:26.44+20.56152.73

31190VUOLLET Eero1997FIN3:30.59+24.71179.52
32170HERBERT Martin1996SWE3:30.95+25.07181.85
33186LISOHOR Oleksandr2004UKR3:31.96+26.08188.37
34200JEONG Jongwon1992KOR3:32.43+26.55191.40
35180ROVIO Mikael2000FIN3:32.89+27.01194.37
36194KOROSTELEV Saveliy2003RUS3:32.90+27.02194.44
37181MAISIAYONAK Dzianis1999BLR3:33.47+27.59198.11
38179PARK Seongbeom1989KOR3:34.48+28.60204.64
39176LAMAKA Yauheni1998BLR3:35.17+29.29209.09
40206PYHAJARVI Lauri1996FIN3:35.27+29.39209.74
41185ZHUVAHA Oleksii2002UKR3:36.89+31.01220.19
42183PARK Sang-yong1989KOR3:36.90+31.02220.26
43192TERVALA Miska1997FIN3:40.33+34.45242.40
44184HARNASTAI Ruslan2001BLR3:42.68+36.80257.57
45202RANTALA Jussi2003FIN3:42.78+36.90258.22
46187CHO Yongjin1996KOR3:43.06+37.18260.03
47199HONG Yeon-Ki1997KOR3:43.55+37.67263.19
48195AKSIUTA Volodymyr2003UKR3:43.89+38.01265.38
49201BAZYLEVYCH Artem2003UKR3:45.45+39.57275.46
50203KIM Daehyun1996KOR3:46.46+40.58281.98
51189BIAHUN Pavel2001BLR3:47.80+41.92290.63
52197LATVALA Akseli2004FIN3:54.40+48.52333.23
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
153DE FABIANI Francesco1993ITA
188LEE Hojin1995KOR
196WANG Woo Jin1998KOR
198KIM Young Gyu1994KOR
204MOGHDID Alireza1989IRI



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +