Resultater Verdenscup Nove Mesto - Kvinner - 10 km - Klassisk - 2020



Resultater Verdenscup Nove Mesto
Nove Mesto, Tsjekkia - 19. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM - JAKTSTART - KLASSISK

PlassNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1 JOHAUG Therese 1988 NOR 26:49.70.00 0.00
2 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS 27:54.5 +1:04.8 23.71
3 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 27:55.7 +1:06.0 11.93
4 WENG Heidi 1991 NOR 27:55.7 +1:06.0 19.38
5 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 28:38.8 +1:49.1 43.31
6 ANDERSSON Ebba 1997 SWE 28:39.1 +1:49.4 33.84
7 NISKANEN Kerttu 1988 FIN 28:46.4 +1:56.7 33.32
8 RAZYMOVA Katerina 1991 CZE 28:49.6 +1:59.9 38.69
9 HAGA Ragnhild 1991 NOR 28:56.5 +2:06.8 58.00
10 DIGGINS Jessica 1991 USA 29:01.7 +2:12.0 61.87
11 HENNIG Katharina 1996 GER 29:19.2 +2:29.5 32.43
12 KALLA Charlotte 1987 SWE 29:24.4 +2:34.7 60.16
13 BRENNAN Rosie 1988 USA 29:24.8 +2:35.1 44.80
14 STADLOBER Teresa 1993 AUT 29:25.0 +2:35.3 41.97
15 KYLLOENEN Anne 1987 FIN 29:25.7 +2:36.0 44.73
16 JANATOVA Katerina 1997 CZE 29:30.1 +2:40.4 61.43
17 LUNDGREN Moa 1998 SWE 29:30.4 +2:40.7 76.56
18 CARL Victoria 1995 GER 29:35.1 +2:45.4 49.50
19 MYHRE Julie 1996 NOR 29:48.8 +2:59.1 71.64
20 MAUBET BJORNSEN Sadie 1989 USA 29:53.2 +3:03.5 54.05
21 RIBOM Emma 1997 SWE 30:02.1 +3:12.4 50.25
22 DYVIK Anna 1994 SWE 30:13.0 +3:23.3 61.35
23 COMARELLA Anna 1997 ITA 30:23.1 +3:33.4 83.05
24 CLAUDEL Delphine 1996 FRA 30:27.0 +3:37.3 103.10
25 FINK Pia 1995 GER 30:32.7 +3:43.0 70.08
26 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR 30:34.1 +3:44.4 67.39
27 AMUNDSEN Hedda Oestberg 1998 NOR 30:34.2 +3:44.5 69.70
28 BENTZ Coralie 1996 FRA 30:35.6 +3:45.9 87.15
29 SMIRNOVA Ekaterina 1996 RUS 30:36.8 +3:47.1 77.60
30 NISSINEN Vilma 1997 FIN 30:39.1 +3:49.4 65.90

31 SMEDAAS Magni 1995 NOR 30:42.5 +3:52.8 109.44
32 KERN Julia 1997 USA 31:00.1 +4:10.4 94.97
33 MARCISZ Izabela 2000 POL 31:03.8 +4:14.1 84.31
34 ZHEREBYATEVA Anna 1997 RUS 31:07.1 +4:17.4 74.10
35 MATINTALO Johanna 1996 FIN 31:10.2 +4:20.5 77.90
36 NOVAKOVA Petra 1993 CZE 31:11.3 +4:21.6 80.21
37 MATSOKINA Hristina 1998 RUS 31:15.0 +4:25.3 115.77
38 SETTLIN Evelina 1992 SWE 31:20.7 +4:31.0 80.51
39 DEBERTOLIS Ilaria 1989 ITA 31:23.9 +4:34.2 110.48
40 DUBOTOLKINA Nina 1998 RUS 31:30.9 +4:41.2 107.50
41 CHI Chunxue 1998 CHN 31:35.3 +4:45.6 131.65
42 FRAEBEL Antonia 1997 GER 31:43.1 +4:53.4 76.34
43 EIDUKA Patricija 2000 LAT 31:45.7 +4:56.0 137.91
44 PATTERSON Caitlin 1990 USA 31:47.8 +4:58.1 119.35
45 ISHIDA Masako 1980 JPN 31:51.8 +5:02.1 106.68
46 SHEVCHENKO Anna 1993 KAZ 31:53.5 +5:03.8 128.07
47 LI Xin 1992 CHN 32:09.9 +5:20.2 130.61
48 DURKINA Lidia 1997 RUS 32:44.5 +5:54.8 134.78
49 SCHUETZOVA Sandra 1991 CZE 32:45.4 +5:55.7 139.18
50 HYNCICOVA Petra 1994 CZE 32:58.0 +6:08.3 121.74
51 SONNESYN Alayna 1996 USA 33:02.9 +6:13.2 160.43
52 MANDRIKA Olga 1993 KAZ 33:07.8 +6:18.1 146.19
53 KALETA Weronika 1999 POL 33:46.7 +6:57.0 151.33
54 BYKOVA Irina 1993 KAZ 33:51.9 +7:02.2 155.21
55 MORAVCOVA Klara 1983 CZE 33:59.9 +7:10.2 144.77
56 HAVLICKOVA Barbora 2000 CZE 34:21.9 +7:32.2 153.72
57 SIXTOVA Anna 1996 CZE 34:31.0 +7:41.3 188.08
58 PROCHAZKOVA Alena 1984 SVK 34:52.5 +8:02.8 183.24
59 KAMINSKA Valentyna 1987 UKR 34:59.2 +8:09.5 193.45
60 HOLIKOVA Zuzana 1999 CZE 35:29.5 +8:39.8 169.82

61 KROL Yuliia 1998 UKR 36:06.2 +9:16.5 209.85
TYULENEVA Valeriya 1997 KAZ



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +