-->
Emil Iversen på 2. etappe av Tour de Ski 2019-2020. Foto: Modica/NordicFocus.

Emil Iversen på 2. etappe av Tour de Ski 2019-2020. Foto: Modica/NordicFocus.

STARTLISTE: Verdenscup Oberstdorf - Menn - Lørdag

Her er hele startlista:

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Kategori: Menn
Hva: 30 km - Skiathlon
Teknikk: 15 klassisk + 15 fri
Antall utøvere: 72
Antall nasjoner: 21
Første start: 12:00
Siste start: Fellesstart

Se også: Damenes startliste - Komplett program

StartnrNavnFødtNasjon
1 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS
2 NISKANEN Iivo 1992 FIN
3 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR
4 ROETHE Sjur 1988 NOR
5 USTIUGOV Sergey 1992 RUS
6 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR
7 HOLUND Hans Christer 1989 NOR
8 IVERSEN Emil 1991 NOR
9 HYVARINEN Perttu 1991 FIN
10 SPITSOV Denis 1996 RUS
11 BURMAN Jens 1994 SWE
12 COLOGNA Dario 1986 SUI
13 LARKOV Andrey 1989 RUS
14 HALFVARSSON Calle 1989 SWE
15 GAILLARD Jean Marc 1980 FRA
16 PARISSE Clement 1993 FRA
17 BOEGL Lucas 1990 GER
18 BACKSCHEIDER Adrien 1992 FRA
19 LAPALUS Hugo 1998 FRA
20 SUNDBY Martin Johnsrud 1984 NOR
21 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND
22 DOBLER Jonas 1991 GER
23 BESSMERTNYKH Alexander 1986 RUS
24 DE FABIANI Francesco 1993 ITA
25 CHERVOTKIN Alexey 1995 RUS
26 RICHARDSSON Daniel 1982 SWE
27 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE
28 NORRIS David 1990 USA
29 HAKOLA Ristomatti 1991 FIN
30 BABA Naoto 1996 JPN

31 BELOV Evgeniy 1990 RUS
32 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA
33 BAUMANN Jonas 1990 SUI
34 VOKUEV Ermil 1992 RUS
35 NOTZ Florian 1992 GER
36 PUKHKALO Vitaliy 1992 KAZ
37 DAPRA Simone 1997 ITA
38 SVENSSON Oskar 1995 SWE
39 BURY Dominik 1996 POL
40 KLEE Beda 1996 SUI
41 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE
42 CHAPPAZ Jules 1999 FRA
43 MAETTIG Valentin 1990 GER
44 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL
45 PEPENE Paul Constantin 1988 ROU
46 LEHTONEN Lari 1987 FIN
47 VENTURA Paolo 1996 ITA
48 WICK Thomas 1991 GER
49 TORCHIA Ian 1996 USA
50 MOCH Friedrich 2000 GER
51 EISENLAUER Sebastian 1990 GER
52 KLIMIN Olzhas 1996 KAZ
53 LEPISTO Lauri 1996 FIN
54 YOSHIDA Keishin 1987 JPN
55 NOECKLER Dietmar 1988 ITA
56 ROJO Imanol 1990 ESP
57 ROMANO Lorenzo 1997 ITA
58 FAESSLER Josef 1998 GER
59 KNOP Petr 1994 CZE
60 KATZ Andreas 1988 GER

61 KORISTEK Jan 1996 SVK
62 RUEESCH Jason 1994 SUI
63 VELICHKO Yevgeniy 1987 KAZ
64 HOGIU Petrica 1991 ROU
65 CAPELLI Marino 1996 SUI
66 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL
67 FELLNER Adam 1993 CZE
68 HARATYK Mateusz 1998 POL
69 HIMMA Martin 1999 EST
70 SKOWRON Michal 1998 POL
71 ENTEMAKE Maowulietibieke 1996 CHN
72 PRALONG Candide 1990 SUI


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut