Erik Valnes. Foto: Modica/NordicFocus.

Erik Valnes. Foto: Modica/NordicFocus.

STARTLISTE: Ski Tour - 3. etappe - Menn - Tirsdag

Her er hele startlista:

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Kategori: Menn
Hva: Sprint
Teknikk: Fri
Antall utøvere: 86
Antall nasjoner: 22
Første start: 14:25
Siste start: 14:46

Se også: Damenes startliste - Komplett program

StartnrNavnFødtNasjon
1 BURMAN Jens 1994 SWE
2 VALNES Erik 1996 NOR
3 ROETHE Sjur 1988 NOR
4 PARISSE Clement 1993 FRA
5 SPITSOV Denis 1996 RUS
6 YAKIMUSHKIN Ivan 1996 RUS
7 PUKHKALO Vitaliy 1992 KAZ
8 HOLUND Hans Christer 1989 NOR
9 BELOV Evgeniy 1990 RUS
10 NISKANEN Iivo 1992 FIN
11 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR
12 GOLBERG Paal 1990 NOR
13 KROGH Finn Haagen 1990 NOR
14 GAILLARD Jean Marc 1980 FRA
15 BACKSCHEIDER Adrien 1992 FRA
16 NOVAK Michal 1996 CZE
17 FURGER Roman 1990 SUI
18 RICHARDSSON Daniel 1982 SWE
19 IVERSEN Emil 1991 NOR
20 MALTSEV Artem 1993 RUS
21 COLOGNA Dario 1986 SUI
22 USTIUGOV Sergey 1992 RUS
23 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR
24 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR
25 YOUNG Andrew 1992 GBR
26 DE FABIANI Francesco 1993 ITA
27 LARKOV Andrey 1989 RUS
28 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS
29 SUNDBY Martin Johnsrud 1984 NOR
30 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS

31 CHANAVAT Lucas 1994 FRA
32 PELLEGRINO Federico 1990 ITA
33 JOUVE Richard 1994 FRA
34 RETIVYKH Gleb 1991 RUS
35 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE
36 THORN Viktor 1996 SWE
37 HAMILTON Simeon 1987 USA
38 CLUGNET James 1996 GBR
39 SIMENC Miha 1995 SLO
40 PETERSON Teodor 1988 SWE
41 HANNEMAN Logan 1993 USA
42 JAY Renaud 1991 FRA
43 BOLGER Kevin 1993 USA
44 CHAUVIN Valentin 1995 FRA
45 BERGSTROEM Martin 1992 SWE
46 VUORINEN Lauri 1995 FIN
47 RASTELLI Maicol 1991 ITA
48 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE
49 STAREGA Maciej 1990 POL
50 LAMPIC Janez 1996 SLO
51 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN
52 KENNEDY Russell 1991 CAN
53 TIBERGHIEN Jean 1995 FRA
54 BURY Kamil 1995 POL
55 RUEESCH Jason 1994 SUI
56 TRITSCHER Bernhard 1988 AUT
57 KLIMIN Olzhas 1996 KAZ
58 BURY Dominik 1996 POL
59 MANIFICAT Maurice 1986 FRA
60 ENTEMAKE Maowulietibieke 1996 CHN

61 LUSTGARTEN Benjamin 1992 USA
62 KLEE Beda 1996 SUI
63 DANIELSSON Filip 1996 SWE
64 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR
65 ALEV Alvar Johannes 1993 EST
66 DAPRA Simone 1997 ITA
67 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA
68 PALMER-CHARRETTE Evan 1994 CAN
69 LEHTONEN Lari 1987 FIN
70 RUUS Marcus 1994 SWE
71 VUORELA Markus 1996 FIN
72 BAUMANN Jonas 1990 SUI
73 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL
74 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL
75 NORRIS David 1990 USA
76 VELICHKO Yevgeniy 1987 KAZ
77 SHANG Jincai 1993 CHN
78 DUMAS Alexis 1995 CAN
79 BASHMAKOV Nail 1995 KAZ
80 IZQUIERDO-BERNIER Ricardo 1995 CAN
81 ROJO Imanol 1990 ESP
82 VENTURA Paolo 1996 ITA
83 BAO Lin 1999 CHN
84 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND
85 YOSHIDA Keishin 1987 JPN
86 BABA Naoto 1996 JPN


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut