-->
Petter Eliassen. Modica/NordicFocus.

Petter Eliassen. Modica/NordicFocus.

SLUTTSTILLING: Visma Ski Classics 2019/2020 - Nordic Trophy - Menn

49 utøvere sanket poeng

Langløpscupen Visma Ski Classics består av konkurranser i mange kategorier.

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Langløpscupen Visma Ski Classics består av konkurranser i mange kategorier.

Som følge av koronaviruset og COVID-19 måtte de 3 siste arrangementene annuleres.

Men selv om Birkebeinerrennet, Reistadløpet og Ylläs-Levi ble innstilt, så ble faktisk så mange som 9 renn gjennomført fra starten i Livigno i november og frem til Vasaloppet første søndagen i mars.

Når poengene for de ulike delkonkurransene summeres opp får vi et sett kategorivinnere.

Nedenfor presenteres en av disse kategoriene:

NORDIC TROPHY - MENN
(Nordic Trophy er de nordiske rennene i Visma Ski Classics, i år ble dette kun Vasaloppet som følge av at Birken, Reistadløpet og Ylläs-Levi ble avlyst grunnet koronavirus / covid-19)

1 PETTER ELIASSEN TEAM RAGDE EIENDOM 200
2 STIAN HOELGAARD TEAM KOTENG 170
3 TORLEIF SYRSTAD TEAM KOTENG 150
4 TORD ASLE GJERDALEN TEAM RAGDE EIENDOM 130
5 KLAS NILSSON TEAM IGNE 120
6 ANDREAS NYGAARD TEAM RAGDE EIENDOM 105
7 NILS PERSSON TEAM ENGCON 100
8 ANDERS AUKLAND TEAM RAGDE EIENDOM 95
9 MAX NOVAK TEAM RAMUDDEN 90
10 SIMEN ENGEBRETSEN NORDLI TEAM PARKETTPARTNER SJUSJØEN 85
11 JOAR THELE TEAM RAGDE EIENDOM 80
12 MARCUS JOHANSSON LAGER 157 SKI TEAM 76
13 MAGNUS VESTERHEIM TEAM KAFFEBRYGGERIET 72
14 BOB IMPOLA TEAM SERNEKE 68
15 JOHAN LÖVGREN TEAM IGNE 64
16 TORE BJØRSETH BERDAL TEAM KOTENG 60
17 STANISLAV ŘEZÁČ SLAVIA POJIŠŤOVNA SPORT TEAM 57
18 EMIL PERSSON LAGER 157 SKI TEAM 54
19 NIKLAS HENRIKSSON TEAM IGNE 51
20 ØYVIND MOEN FJELD LAGER 157 SKI TEAM 48
21 MORTEN EIDE PEDERSEN TEAM KAFFEBRYGGERIET 45
22 ARI LUUSUA VLTAVA FUND SKI TEAM 43
23 MAXIM VYLEGZANIN RUSSIAN WINTER TEAM 41
24 VIKTOR MÄENPÄÄ TEAM MÄENPÄÄ 39
25 STIAN BERG TEAM KAFFEBRYGGERIET 37
26 ØYSTEIN PETTERSEN TEAM KAFFEBRYGGERIET 35
27 HANNES MÄENPÄÄ TEAM MÄENPÄÄ 31
28 VÁCLAV SEDLÁČEK SILVINI MADSHUS TEAM 30
29 OSKAR SVENSSON TEAM SERNEKE 29
30 VINJAR SKOGSHOLM TEAM PARKETTPARTNER SJUSJØEN 26
31 HANS MÄENPÄÄ TEAM MÄENPÄÄ 25
32 RUNAR SKAUG MATHISEN TEAM PARKETTPARTNER SJUSJØEN 24
33 JOHANNES EKLÖF TEAM RAMUDDEN 23
34 JOHAN PERSSON TEAM RAMUDDEN 20
35 JIŘÍ PLISKA SILVINI MADSHUS TEAM 19
36 VETLE THYLI TEAM KAFFEBRYGGERIET 18
37 ANTOINE AUGER E-LIBERTY SKI TEAM 17
38 ISAC HOLMSTRÖM VLTAVA FUND SKI TEAM 16
39 LUDWIG TÄRNING TEAM SERNEKE 15
40 ERLEND WIDERØE HENNIG TEAM XPND 14
41 FLORIAN ROHDE TEAM NORDIC PEOPLE 12
42 ANDREAS HOLMBERG LAGER 157 SKI TEAM 11
43 FABIÁN ŠTOČEK VLTAVA FUND SKI TEAM 9
44 PETTER SOLENG SKINSTAD TEAM COOP 8
45 RUNAR HERMO TEAM RUSTAD IL OSLO 6
46 ILYA CHERNOUSOV ED SYSTEM BAUER TEAM 4
47 SIMONE VARESCO SOTTOZERO ZORZI MAX - ORSAIEC 3
48 ALEXIS JEANNEROD ED SYSTEM BAUER TEAM 2
49 OLOF JONSSON TEAM RAMUDDEN 1

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut


blog comments powered by Disqus