RESULTATER: Ski Classics: Toblach-Cortina: Kvinner- Menn| Verdenscup Lahti: Stafett: Kvinner- Menn| 15/30 km: Kvinner- Menn| 800 FAGARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| TOPPTRENT SVARER: SVAR 1| SVAR 2| SVAR 3

STARTLISTE: Verdenscup - Ruka MiniTour - Menn - Lørdag

Her er hele startlista:

Tips en venn  Skriv ut

Kategori: Menn
Hva: 15 km - Intervallstart
Teknikk: Klassisk
Antall utøvere: 86
Antall nasjoner: 19
Første start: 1245
Siste start: 1328

Se også: Damenes startliste - Komplett program

StartnrNavnFødtNasjon
1 VUORELA Markus 1996 FIN
2 RUEESCH Jason 1994 SUI
3 KATZ Andreas 1988 GER
4 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL
5 LEPISTO Lauri 1996 FIN
6 EISENLAUER Sebastian 1990 GER
7 EKSTROEM Axel 1995 SWE
8 JAY Renaud 1991 FRA
9 POROMAA William 2000 SWE
10 BURY Dominik 1996 POL
11 MOCH Friedrich 2000 GER
12 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA
13 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR
14 SCHUMACHER Gus 2000 USA
15 KLEE Beda 1996 SUI
16 DE FABIANI Francesco 1993 ITA
17 BABA Naoto 1996 JPN
18 YOUNG Andrew 1992 GBR
19 NOVAK Michal 1996 CZE
20 NOTZ Florian 1992 GER
21 SEMIKOV Ilia 1993 RUS
22 LAPALUS Hugo 1998 FRA
23 VOKUEV Ermil 1992 RUS
24 POROSHKIN Ilia 1995 RUS
25 BACKSCHEIDER Adrien 1992 FRA
26 CHERVOTKIN Alexey 1995 RUS
27 DOBLER Jonas 1991 GER
28 BELOV Evgeniy 1990 RUS
29 BAUMANN Jonas 1990 SUI
30 PARISSE Clement 1993 FRA

31 BOEGL Lucas 1990 GER
32 HYVARINEN Perttu 1991 FIN
33 YAKIMUSHKIN Ivan 1996 RUS
34 TOENSETH Didrik 1991 NOR
35 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS
36 COLOGNA Dario 1986 SUI
37 NISKANEN Iivo 1992 FIN
38 HOLUND Hans Christer 1989 NOR
39 ROETHE Sjur 1988 NOR
40 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR
41 SUHONEN Verneri 1997 FIN
42 IVERSEN Emil 1991 NOR
43 BURY Kamil 1995 POL
44 HEDIGER Jovian 1990 SUI
45 PEREKHODA Ruslan 1987 UKR
46 MAEKI Joni 1995 FIN
47 RASTELLI Maicol 1991 ITA
48 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR
49 SCHOONMAKER James Clinton 2000 USA
50 GOLBERG Paal 1990 NOR
51 PATTERSON Scott 1992 USA
52 PELLEGRINO Federico 1990 ITA
53 HARATYK Mateusz 1998 POL
54 CHANAVAT Lucas 1994 FRA
55 HAMILTON Simeon 1987 USA
56 HAKOLA Ristomatti 1991 FIN
57 VUORINEN Lauri 1995 FIN
58 TAUGBOEL Haavard Solaas 1993 NOR
59 FELLNER Adam 1993 CZE
60 RETIVYKH Gleb 1991 RUS

61 MIKKONEN Juho 1990 FIN
62 VALNES Erik 1996 NOR
63 IKONEN Joel 1994 FIN
64 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR
65 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL
66 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS
67 CHAUVIN Valentin 1995 FRA
68 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE
69 JOUVE Richard 1994 FRA
70 SVENSSON Oskar 1995 SWE
71 BOLGER Kevin 1993 USA
72 DRAHUN Dmytro 1997 UKR
73 SELLER Ludek 1995 CZE
74 KILP Marko 1993 EST
75 KRASOVSKYI Oleksii 1994 UKR
76 ANTOLEC Kacper 1996 POL
77 POIKKIMAKI Miska 2000 FIN
78 KORGE Kaarel Kasper 1996 EST
79 GRATE Marcus 1996 SWE
80 HANNEMAN Logan 1993 USA
81 STAREGA Maciej 1990 POL
82 STROLIA Tautvydas 1995 LTU
83 MARKUN Luka 1998 SLO
84 KOIVISTO Petteri 2000 FIN
85 PAARSON Kaspar 2002 EST
86 LAMPIC Janez 1996 SLO

* Verdenscup Lahti - Snarveier: Program| TV-tider| Norges Tropp| Startlister| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse