RESULTATER: Ski Classics: Toblach-Cortina: Kvinner- Menn| Verdenscup Lahti: Stafett: Kvinner- Menn| 15/30 km: Kvinner- Menn| 800 FAGARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| TOPPTRENT SVARER: SVAR 1| SVAR 2| SVAR 3

STARTLISTE: Verdenscup - Ruka MiniTour - Kvinner - Lørdag

Her er hele startlista:

Tips en venn  Skriv ut

Kategori: Kvinner
Hva: 10 km - Intervallstart
Teknikk: Klassisk
Antall utøvere: 76
Antall nasjoner: 18
Første start: 0940
Siste start: 1018

Se også: Herrenes startliste - Komplett program

StartnrNavnFødtNasjon
1 PIIPPO Eveliina 1998 FIN
2 COMARELLA Anna 1997 ITA
3 NOVAKOVA Petra 1993 CZE
4 MATINTALO Johanna 1996 FIN
5 ROPONEN Riitta-Liisa 1978 FIN
6 JANATOVA Katerina 1997 CZE
7 SVENDSEN Anna 1990 NOR
8 DYVIK Anna 1994 SWE
9 SWIRBUL Hailey 1998 USA
10 ZHAMBALOVA Alisa 1994 RUS
11 CLAUDEL Delphine 1996 FRA
12 KIRPICHENKO Yana 1996 RUS
13 ISHIDA Masako 1980 JPN
14 FOSSESHOLM Helene Marie 2001 NOR
15 CARL Victoria 1995 GER
16 BRENNAN Rosie 1988 USA
17 RAZYMOVA Katerina 1991 CZE
18 MONONEN Laura 1984 FIN
19 KYLLOENEN Anne 1987 FIN
20 WENG Tiril Udnes 1996 NOR
21 DIGGINS Jessie 1991 USA
22 NISKANEN Kerttu 1988 FIN
23 STUPAK Yulia 1995 RUS
24 HENNIG Katharina 1996 GER
25 STADLOBER Teresa 1993 AUT
26 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN
27 KARLSSON Frida 1999 SWE
28 WENG Heidi 1991 NOR
29 ANDERSSON Ebba 1997 SWE
30 JOHAUG Therese 1988 NOR

31 KAMINSKA Valentyna 1987 UKR
32 STENSETH Ane Appelkvist 1995 NOR
33 JOENSUU Jasmi 1996 FIN
34 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI
35 MATSOKINA Hristina 1998 RUS
36 AMUNDSEN Hedda Oestberg 1998 NOR
37 SAAPUNKI Susanna 1992 FIN
38 LAURENT Greta 1992 ITA
39 UNTERWEGER Lisa 1995 AUT
40 SORINA Tatiana 1994 RUS
41 KREHL Sofie 1995 GER
42 WENG Lotta Udnes 1996 NOR
43 VAN DER GRAAFF Laurien 1987 SUI
44 DAHLQVIST Maja 1994 SWE
45 HERRMANN Nadine 1995 GER
46 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR
47 EIDUKA Patricija 2000 LAT
48 SCARDONI Lucia 1991 ITA
49 FINK Pia 1995 GER
50 LAMPIC Anamarija 1995 SLO
51 GIMMLER Laura 1993 GER
52 RIBOM Emma 1997 SWE
53 PATTERSON Caitlin 1990 USA
54 LUNDGREN Moa 1998 SWE
55 SMIRNOVA Ekaterina 1996 RUS
56 SVAHN Linn 1999 SWE
57 OGDEN Katharine 1997 USA
58 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS
59 KERN Julia 1997 USA
60 SUNDLING Jonna 1994 SWE

61 CALDWELL HAMILTON Sophie 1990 USA
62 MYHRVOLD Mathilde 1998 NOR
63 HYNCICOVA Petra 1994 CZE
64 KROL Yuliia 1998 UKR
65 ALAKOSKI Anni 1997 FIN
66 ILIC Anja 1998 SRB
67 SKINDER Monika 2001 POL
68 KOBIELUSZ Magdalena 2000 POL
69 KALETA Weronika 1999 POL
70 ANTSYBOR Maryna 1987 UKR
71 LYLYNPERA Katri 1994 FIN
72 UUSTALU Aveli 2000 EST
73 UDRAS Johanna 2002 EST
74 OLKKONEN Tiia 1999 FIN
75 BERANOVA Tereza 1998 CZE
76 UREVC Eva 1995 SLO

* Verdenscup Lahti - Snarveier: Program| TV-tider| Norges Tropp| Startlister| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse