SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| RESULTATER: VASALOPPET: Kvinner- Menn| NORGESCUP: SØNDAG: 20/30 km: Kvinner- Menn| LØR: 10/15 km: Kvinner- Menn| FRE: Sprint: Kvinner- Menn| VM OBERSTDORF: SØNDAG: 50 km: Menn| LØR: 30 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| MEDALJEOVERSIKT VM

STARTLISTE: VM Oberstdorf - Menn - Onsdag

Her er hele startlista:

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Kategori: Menn
Hva: 10 km - Kvalifisering for VMs distanserenn
Teknikk: Fri
Antall utøvere: 88
Antall nasjoner: 37
Første start: 1030
Siste start: 1114

Se også: Damenes startliste - Komplett program

StartnrNavnFødtNasjon
1 MOELLER Martin 1980 DEN
2 SAMBERG Warren Aubrey 1973 ISR
3 NYANDUGA Nzumbe 1989 TAN
4 ARTEAGA Eduardo 1977 VEN
5 RANGEL Rodrigo 1990 MEX
6 LAU Nicholas 1979 TTO
7 TANG Wei Yan 1994 MAS
8 GONCALVES Andre 1988 POR
9 MONTES DE OCA Pedro 1980 MEX
10 CABECA Jose 1996 POR
11 CABRITA Filipe 1979 POR
12 LOZOM Salim 2002 LBN
13 BAYARSAIKHAN Ganbayar 2002 MGL
14 LAZO Nicolas 2003 CHI
15 THEALL Andrew 1998 COL
16 PINEYRO Antonio 1991 MEX
17 HUERTA OSORIO Jaime Luis 1982 PER
18 AMESTICA Benjamin 2003 CHI
19 QUINTANA Carlos Andres 1985 COL
20 DIAZ Tomas 2003 CHI
21 TAWK Elie 2002 LBN
22 FLORES Martin 2002 CHI
23 SOTO MORENO Jonathan 1993 MEX
24 DJORDJEVIC Milos 2002 SRB
25 PAUNOVIC Djordje 2005 SRB
26 UBERUAGA Juan Luis 2003 CHI
27 KARAMICHAS Kleanthis 1988 GRE
28 NEEMEH Charbel 1994 LBN
29 KENNEDY Brian 1990 IRL
30 JUNGBLUTH RODRIGUEZ Klaus 1979 ECU

31 VASCONCELLOS Matheus 2000 BRA
32 MOGHDID Alireza 1989 IRI
33 GASTIS Athanasios 2004 GRE
34 WEEL ROSBO Joachim 1997 DEN
35 GYALLAI Soma Gergely 1997 HUN
36 DASHDONDOG Munkhgerel 1999 MGL
37 KOSTOSKI Nikola 2002 MKD
38 SEROT Titouan 1999 BEL
39 SHEMSHAKI Yasin 1988 IRI
40 PANOYAN Hrachya 2003 ARM
41 VELIVASSIS Dimitris 1979 GRE
42 ZAHARIJA Ivan 2002 CRO
43 SAVEHSHEMSHAKI Danial 1997 IRI
44 KEYROUZ Paul 1988 LBN
45 VELICHKOVSKI Dejvid 2004 MKD
46 BUKI Adam 1995 HUN
47 OTGONLKHAGVA Zolbayar 2002 MGL
48 SMRKOVIC Rejhan 1991 SRB
49 RANKOV Dimitar 2004 BUL
50 WEEL ROSBO Jacob 2000 DEN
51 HIESTAND Steve 1984 BRA
52 MICHELSEN Hjalmar 2002 DEN
53 LULE Aleksandrs Arturs 2002 LAT
54 POUTOT Mathis 2002 BEL
55 PETERS Kari 1985 LUX
56 GOMEZ Gonzalo Angel 1997 ARG
57 KOSTOSKI Andonaki 2003 MKD
58 JANUSKEVICIUS Paulius 2000 LTU
59 PERUSIC Petar 2004 CRO
60 GRBOVIC Aleksandar 2003 MNE

61 BOZHILOV Kristiyan 2003 BUL
62 RANKOV Ivan 2004 BUL
63 STEVIC Milos 2004 BIH
64 SAUMA Mateo Lorenzo 2004 ARG
65 GRONLUND Timo Juhani 1987 BOL
66 VOSKANYAN Spartak 2003 ARM
67 KRSTESKI Darko 2002 MKD
68 BATMUNKH Achbadrakh 1994 MGL
69 SIMONUTIS Edvinas 2002 LTU
70 LAGLER Kristof 1994 HUN
71 BISENIEKS Ilvars 2000 LAT
72 IKPEFAN Samuel Uduigowme 1991 NGR
73 SEYD Seyed Sattar 1987 IRI
74 KAPARKALEJS Lauris 2003 LAT
75 ANTONIADIS Angelos 2003 GRE
76 MATIKANOV Mario 2004 BUL
77 WRIGHT Campbell 2002 NZL
78 SILVA Manex 2002 BRA
79 BENEDIKTSSON Dagur 1998 ISL
80 CHANLOUNG Mark 1995 THA
81 POLLOCK Mark 1992 AUS
82 SAULITIS Niks 2001 LAT
83 FERNANDEZ Yonathan Jesus 1986 CHI
84 ANIC Stefan 1997 BIH
85 KONYA Adam 1992 HUN
86 SANTOS Victor 1997 BRA
87 STROLIA Tautvydas 1995 LTU
88 JONSSON Albert 1997 ISL

SNARVEIER

* VM JUNIOR VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM U23 VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM POKLJUKA - SKISKYTING
Program| TV-tider| Norges Tropp| Medaljeoversikt| Startlister| Resultater
--- ---
* NORGESCUP FØRDE - SENIOR
Program| Smøretips| Startlister| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse