STARTLISTE: VM Oberstdorf - Kvinner - Tirsdag

Her er hele startlista:

Tips en venn  Skriv ut

Kategori: Kvinner
Hva: 10 km
Teknikk: Fri
Antall utøvere: 88
Antall nasjoner: 36
Første start: 1315
Siste start: 1359

nb! Menn går onsdag

Se ogsåKomplett program

StartnrNavnFødtNasjon
1 YOKOHAMA Shiori 1999 JPN
2 TSUCHIYA Masae 1996 JPN
3 BROWNE Cendrine 1993 CAN
4 UNTERWEGER Lisa 1995 AUT
5 KODAMA Miki 1996 JPN
6 HYNCICOVA Petra 1994 CZE
7 FRAEBEL Antonia 1997 GER
8 TYULENEVA Valeriya 1997 KAZ
9 FINK Pia 1995 GER
10 LOHMANN Lisa 2000 GER
11 DOLCI Flora 1999 FRA
12 PROCHAZKOVA Alena 1984 SVK
13 EIDUKA Patricija 2000 LAT
14 SHEVCHENKO Anna 1993 KAZ
15 JANATOVA Katerina 1997 CZE
16 FRANCHI Francesca 1997 ITA
17 MARCISZ Izabela 2000 POL
18 SCARDONI Lucia 1991 ITA
19 ROPONEN Riitta-Liisa 1978 FIN
20 COMARELLA Anna 1997 ITA
21 ISHIDA Masako 1980 JPN
22 DEBERTOLIS Ilaria 1989 ITA
23 CARL Victoria 1995 GER
24 HAGA Ragnhild 1991 NOR
25 MONONEN Laura 1984 FIN
26 KYLLOENEN Anne 1987 FIN
27 WENG Tiril Udnes 1996 NOR
28 KALLA Charlotte 1987 SWE
29 MAUBET BJORNSEN Sadie 1989 USA
30 LAMPIC Anamarija 1995 SLO

31 BEATTY Dahria 1994 CAN
32 DIGGINS Jessie 1991 USA
33 DRNDIC Maida 1999 SRB
34 ANDERSSON Ebba 1997 SWE
35 KROL Yuliia 1998 UKR
36 STUPAK Yulia 1995 RSF
37 JIALIN Bayani 1999 CHN
38 BRENNAN Rosie 1988 USA
39 ISTOMINA Mariya 1997 RSF
40 JOHAUG Therese 1988 NOR
41 VILA OBIOLS Carola 1999 AND
42 NEPRYAEVA Natalia 1995 RSF
43 MANDELJC Anja 1999 SLO
44 SORINA Tatiana 1994 RSF
45 YILAMUJIANG Dinigeer 2001 CHN
46 KARLSSON Frida 1999 SWE
47 MALEC Vedrana 1990 CRO
48 STADLOBER Teresa 1993 AUT
49 WALCHHOFER Barbara 1997 AUT
50 FOSSESHOLM Helene Marie 2001 NOR
51 ANTSYBOR Maryna 1987 UKR
52 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN
53 LAUKLI Sophia 2000 USA
54 RAZYMOVA Katerina 1991 CZE
55 SHURYGA Angelina 1996 KAZ
56 WENG Heidi 1991 NOR
57 KAMINSKA Valentyna 1987 UKR
58 CLAUDEL Delphine 1996 FRA
59 MANDRIKA Olga 1993 KAZ
60 DAHLQVIST Maja 1994 SWE

61 LORINCZ Timea 1992 ROU
62 KAASIKU Keidy 2001 EST
63 KAASIKU Kaidy 2001 EST
64 ILIC Anja 1998 SRB
65 RIEDENER Nina 2000 LIE
66 LEE Eui Jin 2001 KOR
67 OLEKH Viktoriya 1993 UKR
68 LADOPOULOU Paraskevi 1979 GRE
69 HAN Dasom 1994 KOR
70 KUSMUK Sanja 1996 BIH
71 DUMAN Aysenur 1999 TUR
72 LECLAIR Laura 1997 CAN
73 NTANOU Maria 1990 GRE
74 HADZIC Tena 2004 CRO
75 AUZINA Kitija 1996 LAT
76 KACMAZ Seher 1998 TUR
77 KUKUCZKA Karolina 2002 POL
78 GALSTYAN Katya 1993 ARM
79 KLEMENTOVA Barbora 1994 SVK
80 BYGRAVE Tuva 2001 AUS
81 TITA Nefeli 2003 GRE
82 DOMINGUEZ Maria Cecilia 1981 ARG
83 CHANLOUNG Karen 1996 THA
84 MOURAO Jaqueline 1975 BRA
85 BJORNSDOTTIR Gigja 1998 ISL
86 KRAMPE Samanta 2003 LAT
87 BENDIKA Baiba 1991 LAT
88 PONYA Sara 1999 HUN

SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse